ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by michaellcmacha 12/3/2018, 14:17

budi bez brige, dobit će srbija još jednu porciju, to ti je ko 1/1... ;)

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by crvenkasti 12/3/2018, 14:20

michaellcmacha wrote:
AlfaOmega wrote:Yehudi je jugosloven. Neki kažu pritajeni Srbin. Ugl. puca na to da je nebeski. Voli to.
yehudi je, ma mene je sramota same činjenice da je tom ološu netko omogućio da se infiltrira u naše redove i da zagadi hrvatsku vojnu odoru, i usput da mu ova jebena munjena država da i mirovinu i to vojnu... radije bih dao crvenkastom vojnu mirovinu radi učešća u DR makar i vi za vi što mu je ćaća bio četnik, nego tom ološu... :)

I ja bih volio, ovako sam Hrvat totalno bezveze.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by michaellcmacha 12/3/2018, 14:21

crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:
AlfaOmega wrote:Yehudi je jugosloven. Neki kažu pritajeni Srbin. Ugl. puca na to da je nebeski. Voli to.
yehudi je, ma mene je sramota same činjenice da je tom ološu netko omogućio da se infiltrira u naše redove i da zagadi hrvatsku vojnu odoru, i usput da mu ova jebena munjena država da i mirovinu i to vojnu... radije bih dao crvenkastom vojnu mirovinu radi učešća u DR makar i vi za vi što mu je ćaća bio četnik, nego tom ološu... :)

I ja bih volio, ovako sam Hrvat totalno bezveze.
bićeš ti dobar i smiren... samo polako... :))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by crvenkasti 12/3/2018, 14:25

michaellcmacha wrote:
crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:
AlfaOmega wrote:Yehudi je jugosloven. Neki kažu pritajeni Srbin. Ugl. puca na to da je nebeski. Voli to.
yehudi je, ma mene je sramota same činjenice da je tom ološu netko omogućio da se infiltrira u naše redove i da zagadi hrvatsku vojnu odoru, i usput da mu ova jebena munjena država da i mirovinu i to vojnu... radije bih dao crvenkastom vojnu mirovinu radi učešća u DR makar i vi za vi što mu je ćaća bio četnik, nego tom ološu... :)

I ja bih volio, ovako sam Hrvat totalno bezveze.
bićeš ti dobar i smiren... samo polako... :))

Koliko su doktori rekli da imaš još, šest mjeseci? I to ako se ne nerviraš?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by michaellcmacha 12/3/2018, 14:41

crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:
crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:
AlfaOmega wrote:Yehudi je jugosloven. Neki kažu pritajeni Srbin. Ugl. puca na to da je nebeski. Voli to.
yehudi je, ma mene je sramota same činjenice da je tom ološu netko omogućio da se infiltrira u naše redove i da zagadi hrvatsku vojnu odoru, i usput da mu ova jebena munjena država da i mirovinu i to vojnu... radije bih dao crvenkastom vojnu mirovinu radi učešća u DR makar i vi za vi što mu je ćaća bio četnik, nego tom ološu... :)

I ja bih volio, ovako sam Hrvat totalno bezveze.
bićeš ti dobar i smiren... samo polako... :))

Koliko su doktori rekli da imaš još, šest mjeseci? I to ako se ne nerviraš?
koliko god, za sad ako ostane ovako kao je sad još neko vrijeme će me biti, bude se i ove godine nešto radilo, onako pomalo... ako pak zagusti budemo mirovinu i zamrzli, pa kak bude bit će...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Guest 12/3/2018, 17:43

michaellcmacha wrote:
AlfaOmega wrote:Yehudi je jugosloven. Neki kažu pritajeni Srbin. Ugl. puca na to da je nebeski. Voli to.
yehudi je, ma mene je sramota same činjenice da je tom ološu netko omogućio da se infiltrira u naše redove i da zagadi hrvatsku vojnu odoru, i usput da mu ova jebena munjena država da i mirovinu i to vojnu... radije bih dao crvenkastom vojnu mirovinu radi učešća u DR makar i vi za vi što mu je ćaća bio četnik, nego tom ološu... :)
Zasto je olos?Nije Hrvat,a javio se dobrovoljno braniti TVOJU drzavu.STOGOD da je,time se pokazao kao castan gradjanin RH i za razliku od mnogih Hrvata koji su zaperjali odjedared u programu razmjene studenata,kad je poceo rat,ili jednostavno blagoslovili RH i pobjegli u svabiju,on je ostao braniti drzavu gdje zivi...
Mirovinu je zasluzio,jer si je i ti dobio..
To sto bi ti napravio nije bitno,hvala Bogu tebe se nis i ne pita... :cleanteeth

zahvalnost Hrvata je jos jednom potvrdjena.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Yehudim 12/3/2018, 19:51

Pas laje vitar nosi

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Guest 12/3/2018, 19:52

A štoš...nadolazeci proljetni dan na balkanu...potice na zivot... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 13/3/2018, 22:00

nis novo danas, kanibali polako narucuju zelen buseve,  na ostalim frontovima relativno mirno bez vecih uzbudjenja osim u gouthi gdje je dan odmora, bilo mozda dva tri bombardiranja :D

_________________
Sirija - Page 44 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Guest 14/3/2018, 13:02

https://www.rt.com/news/421238-erdogan-afrin-hopes-captured-wednesday/ 

prdnuli kurdi u Afrinu, tursko-kanibalske snage napreduju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Yehudim 14/3/2018, 17:17

Sirija - Page 44 SAA-Aleppo-750x430

Breaking | Pro-Syrian Government Forces Shell Turkish Positions In North Aleppo
SYRIA NEWS
On Mar 14, 2018

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 14/3/2018, 21:35

oni me uvijek nasmiju, flip flop variorsi :)



_________________
Sirija - Page 44 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Guest 14/3/2018, 22:38

zanimljivo turci su počeli bombardirati sirijsku vojsku na području kontrolira sirijska vlast. (dakle ne one koji su otišli na kurdski teritorij) ima mrtvih
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 15/3/2018, 00:00

Pinochet wrote:zanimljivo turci su počeli bombardirati sirijsku vojsku na području kontrolira sirijska vlast. (dakle ne one koji su otišli na kurdski teritorij) ima mrtvih
da, citam danas da su sirijci tukli artiljerijom po turcadiji,
bice tu jos krknjave s turcadijom, erdo nece samo tako stati, rekao on da oce uzet alepo

_________________
Sirija - Page 44 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Guest 15/3/2018, 00:19

Leviathan2 wrote:
Pinochet wrote:zanimljivo turci su počeli bombardirati sirijsku vojsku na području kontrolira sirijska vlast. (dakle ne one koji su otišli na kurdski teritorij) ima mrtvih
da, citam danas da su sirijci tukli artiljerijom po turcadiji,
bice tu jos krknjave s turcadijom, erdo nece samo tako stati, rekao on da oce uzet alepo
normalno da mu je to cilj. rusi i assad su puno popustili turcima, sada su se ovi proširili kao rak po siriji.. vjerojatno putin shvaća koja mu je greška bila kada je spasio erdogana protiv vojnog (pro-američkog) udara.. on je tada dobio kratkoročnog prijatelja protiv zapada, ali i dalje će mu taj turčin zabit nož u leđa.. da ga nije spasio erdogana, sada bi Putin i Assaad doslovno očistili cijelu Siriju.. ovako ovi kanibali što su preživjeli, pomalo ližu rane a od Turaka dobijaju tenkove, artiljeriju, rakete, šire teritorij.. pogledaj mapu, koliko će povećati svoj teritorij ako osvoje Afrin od Kurda.. a imat će čistu granicu sa Turskom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by michaellcmacha 15/3/2018, 03:17

pismejker wrote:
michaellcmacha wrote:
AlfaOmega wrote:Yehudi je jugosloven. Neki kažu pritajeni Srbin. Ugl. puca na to da je nebeski. Voli to.
yehudi je, ma mene je sramota same činjenice da je tom ološu netko omogućio da se infiltrira u naše redove i da zagadi hrvatsku vojnu odoru, i usput da mu ova jebena munjena država da i mirovinu i to vojnu... radije bih dao crvenkastom vojnu mirovinu radi učešća u DR makar i vi za vi što mu je ćaća bio četnik, nego tom ološu... :)
Zasto je olos?Nije Hrvat,a javio se dobrovoljno braniti TVOJU drzavu.STOGOD da je,time se pokazao kao castan gradjanin RH i za razliku od mnogih Hrvata koji su zaperjali odjedared u programu razmjene studenata,kad je poceo rat,ili jednostavno blagoslovili RH i pobjegli u svabiju,on je ostao braniti drzavu gdje zivi...
Mirovinu je zasluzio,jer si je i ti dobio..
To sto bi ti napravio nije bitno,hvala Bogu tebe se nis i ne pita... :cleanteeth

zahvalnost Hrvata je jos jednom potvrdjena.. lol! lol! lol!
aj marš stoko... i ti i on u pičku materinu... pravi se ološ za ološ javio... a vojni rok služio kad i jastreb bio je dragovoljac al u kurcu ko i ti... jebo te hrvat koji te spasio 91... ko što ja velim i za sebe... bolje da sam pustio da voda nosi... kome da budem zahvalan banditu koji je klao i ubijao a onda ta sranja svaljivao na hrvate.... kako rekoh marš u tri pičke materine... e šta bih dao da ovo s rusima ne ostane samo na pukom nadjebavanju... pa bi onda vidli ko si ti i ko je on, i to bez puno raspravljanja...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 15/3/2018, 09:14

Jebi ti to, svetozaru je ovaj misec plaća povećana na 600 ojra. Reka je da će sad početi sebi uplaćivati i mirovinsko osiguranje konačno. A možda i uštedi kaj za preparate za potenciju. One domaće njemačke! A mi Hrvati, možemo ušima mahati na njegove hvale.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10217
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by michaellcmacha 15/3/2018, 11:33

AlfaOmega wrote:Jebi ti to, svetozaru je ovaj misec plaća povećana na 600 ojra. Reka je da će sad početi sebi uplaćivati i mirovinsko osiguranje konačno. A možda i uštedi kaj za preparate za potenciju. One domaće njemačke! A mi Hrvati, možemo ušima mahati na njegove hvale.
ja ne znam koji je tebi kurac da se sad pod "stare dane" ideš zamjerati toj gamadi... :)))... pa uvijek si bio korektan prema njima bar koliko me pamćenje služi.... e sad ne govorim ovo slučajno... nije problem kad im se ja ili netko sličan meni krenem "spominjat"... takvih kao ja je malo i premalo... ali kad ljudi poput tebe, ono što se veli mirni, korektni, ispizde na tu stoku, e onda bi se gamadljivci itekako trebali zapitati kud vodi taj njihov idiotluk... kod mene a i kod tog idiota svetozara itekako ima primjera u prošlosti koji su pokazali da bezuvjetno to može završiti ko i sa Teslićima kako je završilo... 
tu negdje čitam, debil piše kako amerikanci kurca nisu napravili u zadnjih 25-30 godina a rus sve čega se dohvatio sve je pozlatio.... majku ti jebem i životu... pa kad čitaš takve upise možeš jedino zaključiti da kretenčina nije ni srbin ni musliman, već najvjerojatnije se radi o romčini koju je netko iz samo Bog zna kojeg razloga usvojio...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Guest 15/3/2018, 19:05

michaellcmacha wrote:
AlfaOmega wrote:Jebi ti to, svetozaru je ovaj misec plaća povećana na 600 ojra. Reka je da će sad početi sebi uplaćivati i mirovinsko osiguranje konačno. A možda i uštedi kaj za preparate za potenciju. One domaće njemačke! A mi Hrvati, možemo ušima mahati na njegove hvale.
ja ne znam koji je tebi kurac da se sad pod "stare dane" ideš zamjerati toj gamadi... :)))... pa uvijek si bio korektan prema njima bar koliko me pamćenje služi.... e sad ne govorim ovo slučajno... nije problem kad im se ja ili netko sličan meni krenem "spominjat"... takvih kao ja je malo i premalo... ali kad ljudi poput tebe, ono što se veli mirni, korektni, ispizde na tu stoku, e onda bi se gamadljivci itekako trebali zapitati kud vodi taj njihov idiotluk... kod mene a i kod tog idiota svetozara itekako ima primjera u prošlosti koji su pokazali da bezuvjetno to može završiti ko i sa Teslićima kako je završilo... 
tu negdje čitam, debil piše kako amerikanci kurca nisu napravili u zadnjih 25-30 godina a rus sve čega se dohvatio sve je pozlatio.... majku ti jebem i životu... pa kad čitaš takve upise možeš jedino zaključiti da kretenčina nije ni srbin ni musliman, već najvjerojatnije se radi o romčini koju je netko iz samo Bog zna kojeg razloga usvojio...
O borac..nikad pa niti do pameti..ni danas..vidim prozivas neke, prijetis uvijeno,no pseto,ko pseto smrdljivo..laje iza ograde..
jeboti debil sve po spisku i redu od najmanjeg do najveceg,eto tako,i musko i zensko,i lijevo i desno..
Ti si ghovno jedno kukavno koje bez copora moze samo popiti tako po pički,da bi se poslije samo cudilo..
hrabar si samo uz hrpu takvi kretena kao sto si i sam..
Veliki hrvatski branitelj..usranac i parazit,prije rata marginalni seljober,iskompleksiran i isfrustriran,i samo pljuvanjem i lajanjem,stvoriti sebi dojam vaznosti..

Takavog pokvarenog i podlog smrada mogu samo Bogu preporuciti,da mu sudi i da sto je zasluzio..Vidim posla ti je jedno upozorenje..drugo se srdacno nadam da ce biti fatalno...Ne spustam se ja na nivo prljavih ubojica okrvavljenih ruku,kojima fali rat i ubijanje...Bog se za sve pobrine..

sto se tice lizanja guzice Zuikaku,slobodno nastavi...obicno samo vracam upuceno,nikad prvi ne pocinjem..tak oi ovo..sad se goni u septicku iz koje si ispuzao.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Guest 15/3/2018, 19:06

michaellcmacha wrote:
pismejker wrote:
michaellcmacha wrote:
AlfaOmega wrote:Yehudi je jugosloven. Neki kažu pritajeni Srbin. Ugl. puca na to da je nebeski. Voli to.
yehudi je, ma mene je sramota same činjenice da je tom ološu netko omogućio da se infiltrira u naše redove i da zagadi hrvatsku vojnu odoru, i usput da mu ova jebena munjena država da i mirovinu i to vojnu... radije bih dao crvenkastom vojnu mirovinu radi učešća u DR makar i vi za vi što mu je ćaća bio četnik, nego tom ološu... :)
Zasto je olos?Nije Hrvat,a javio se dobrovoljno braniti TVOJU drzavu.STOGOD da je,time se pokazao kao castan gradjanin RH i za razliku od mnogih Hrvata koji su zaperjali odjedared u programu razmjene studenata,kad je poceo rat,ili jednostavno blagoslovili RH i pobjegli u svabiju,on je ostao braniti drzavu gdje zivi...
Mirovinu je zasluzio,jer si je i ti dobio..
To sto bi ti napravio nije bitno,hvala Bogu tebe se nis i ne pita... :cleanteeth

zahvalnost Hrvata je jos jednom potvrdjena.. lol! lol! lol!
aj marš stoko... i ti i on u pičku materinu... pravi se ološ za ološ javio... a vojni rok služio kad i jastreb bio je dragovoljac al u kurcu ko i ti... jebo te hrvat koji te spasio 91... ko što ja velim i za sebe... bolje da sam pustio da voda nosi... kome da budem zahvalan banditu koji je klao i ubijao a onda ta sranja svaljivao na hrvate.... kako rekoh marš u tri pičke materine... e šta bih dao da ovo s rusima ne ostane samo na pukom nadjebavanju... pa bi onda vidli ko si ti i ko je on, i to bez puno raspravljanja...
s psom lajavim nema rasprave...mrs u 6 pički materina smrdljivih..-. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Guest 15/3/2018, 19:10

michaellcmacha wrote:
crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:
crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:
yehudi je, ma mene je sramota same činjenice da je tom ološu netko omogućio da se infiltrira u naše redove i da zagadi hrvatsku vojnu odoru, i usput da mu ova jebena munjena država da i mirovinu i to vojnu... radije bih dao crvenkastom vojnu mirovinu radi učešća u DR makar i vi za vi što mu je ćaća bio četnik, nego tom ološu... :)

I ja bih volio, ovako sam Hrvat totalno bezveze.
bićeš ti dobar i smiren... samo polako... :))

Koliko su doktori rekli da imaš još, šest mjeseci? I to ako se ne nerviraš?
koliko god, za sad ako ostane ovako kao je sad još neko vrijeme će me biti, bude se i ove godine nešto radilo, onako pomalo... ako pak zagusti budemo mirovinu i zamrzli, pa kak bude bit će...
eto krepi i pust ida se forum normalizira,kako i jeste bio normalan dok nisi dosao..

Ono,dao Bog da krepes..onako od srca,moga i tvoga... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum