ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Page 13 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Go down

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli - Page 13 Empty Re: Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Post by debotoijusto 11/2/2018, 13:54

vuksadinare wrote:
kaja wrote:
tre wrote:
kaja wrote:Imate pravo reci stav ali ovo nije stav nego instrukcija iz Hdz a da smjeste malo Koli. 
Jer, ako nisu reagirali kada je bio prije 4 godine sto sada regiraju ?
Ono, ne reagiram 20 godina nakon rata ali nakon 27 reagiram?! 
Nitko nije bas toliko lud da to ne vidi.
oprosti ali lupetaš, ovo nema veze ni sa hdezeom niti sa ijednom strankom nego sa glupošću po našem mišljenju koju je koli napravila dovođenjem te bitange. Da ga je hadeze pozvao isto bi reagirali ali bi ti i ekipa rekli da je to po nagovoru koli. Zašto ne dopuštaš ljudima koji su stvarali RH mogućnost da sami o nečemu imaju svoje mišljenje, što se u tebi promjenilo da ovakve gadosti iznosiš protiv nas? :(
Sami to radite , prikupljate bitange u redove koji po instrukcijama rade nered a zapravo o nevažnim pitanjima .
Usput imaju beneficije dok drugi rade 50 godina za penziju i nemaju vremena za prosvjed ponedjeljkom u podne. Sacic, klem, dakic ? Nemoj me, njima je Vučić bitan ko lanjski snjeg al mora se odraditi zadatak ..
ovdje se slazem sa tobovom..ova trojka je dosta stete napravila braniteljima...no lako je sa ljudima ponekad manipulirat narocito onima koji su ljuti,ocajni..

samo da si zabiljezim jedan +
mnogo sam krvi prolio da docekam ovaj dan

debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli - Page 13 Empty Re: Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Post by L'âme 11/2/2018, 13:57

crvenkasti wrote:
dzango wrote:Šta kurac mirno. Daj snajper umesto ovih pederskih demonstracija.

A, znam, to je bilo u Veseloj svesci.
Kako je dzani iskren, haha
Makar uvijek kazem kako bi i nama bilo dobro barem na koji dan u godini biti Srbi.
Konkretnije se bunite :-D 
Ovako, samo trose bzze lovu na osiguranja.
Svi su politicari jezicavi, znali bi sami vrlo dobro odgovorit na verbalne napade.
Inace, vrhunac agresije.
:-D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli - Page 13 Empty Re: Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Post by vuksadinare 11/2/2018, 13:58

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
kaja wrote:
tre wrote:
kaja wrote:Imate pravo reci stav ali ovo nije stav nego instrukcija iz Hdz a da smjeste malo Koli. 
Jer, ako nisu reagirali kada je bio prije 4 godine sto sada regiraju ?
Ono, ne reagiram 20 godina nakon rata ali nakon 27 reagiram?! 
Nitko nije bas toliko lud da to ne vidi.
oprosti ali lupetaš, ovo nema veze ni sa hdezeom niti sa ijednom strankom nego sa glupošću po našem mišljenju koju je koli napravila dovođenjem te bitange. Da ga je hadeze pozvao isto bi reagirali ali bi ti i ekipa rekli da je to po nagovoru koli. Zašto ne dopuštaš ljudima koji su stvarali RH mogućnost da sami o nečemu imaju svoje mišljenje, što se u tebi promjenilo da ovakve gadosti iznosiš protiv nas? :(
Sami to radite , prikupljate bitange u redove koji po instrukcijama rade nered a zapravo o nevažnim pitanjima .
Usput imaju beneficije dok drugi rade 50 godina za penziju i nemaju vremena za prosvjed ponedjeljkom u podne. Sacic, klem, dakic ? Nemoj me, njima je Vučić bitan ko lanjski snjeg al mora se odraditi zadatak ..
ovdje se slazem sa tobovom..ova trojka je dosta stete napravila braniteljima...no lako je sa ljudima ponekad manipulirat narocito onima koji su ljuti,ocajni..

samo da si zabiljezim jedan +
mnogo sam krvi prolio da docekam ovaj dan
znaci trzas na mene..nisi jedini stani u red.. :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli - Page 13 Empty Re: Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Post by vuksadinare 11/2/2018, 14:03

...zasto svi negativno o vulinu?..ja mu biljezim + jer je iskren..ne voli hrvate i hrvatsku i to ne skriva..sve drugo da govori isao bi protiv sebe...gpvori ono sto misli 90% srba...ja isto mrzim srbiju..mrzio sam je jos za juge...da politicari iskreno kazu ono sto misle danas bi bila bodljikava zica sa obje strane ali tako je..to je prirodno stanje stvari i ne od jucer,danas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli - Page 13 Empty Re: Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Post by Guest 11/2/2018, 14:23

vuksadinare wrote:...zasto svi negativno o vulinu?

Pa i to što kažeš. On ionako samo govori što Vučić misli. I ne samo Vučić nego velika većina Srbijanaca koja uostalom nije badava dala svoje povjerenje Vučiću na izborima, a samim tim i njegovim trabantima i glasnogovornicima poput Vulina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli - Page 13 Empty Re: Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Post by Guest 11/2/2018, 14:26

prvi ustasa koji se najavi iz hrvatske,
a mi svi na ulice.
demonstracije !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli - Page 13 Empty Re: Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Post by vuksadinare 11/2/2018, 14:28

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:...zasto svi negativno o vulinu?

Pa i to što kažeš. On ionako samo govori što Vučić misli. I ne samo Vučić nego velika većina Srbijanaca koja uostalom nije badava dala svoje povjerenje Vučiću na izborima, a samim tim i njegovim trabantima i glasnogovornicima poput Vulina.
tocno i uvijek se vracam ici purgeru pokojnom torcidasu koji je jedini valjda ikad rekao u kamere tv beograd 1989 godine 'vi nas mrzite ali mi vas jos vise to je tako'..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli - Page 13 Empty Re: Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Post by vuksadinare 11/2/2018, 14:30

pizzon wrote:prvi ustasa koji se najavi iz hrvatske,
a mi svi na ulice.
demonstracije !
pa ko vam smeta..demokratska sredstva..mi pozdravljamo zarka koraca..ali vucica,vulina ne..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli - Page 13 Empty Re: Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Post by Guest 11/2/2018, 14:37

zarka koraca, hahahahahaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli - Page 13 Empty Re: Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Post by darth_vader 11/2/2018, 15:04

dzango wrote:Šta kurac mirno. Daj snajper umesto ovih pederskih demonstracija.


A ne,ne..riješavajte se svojih pizdi sami...zar ste već zaboravili?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli - Page 13 Empty Re: Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Post by vuksadinare 11/2/2018, 15:14

pizzon wrote:zarka koraca, hahahahahaha
sto mu fali?...ne mrzi hrvatsku..uvijek korektsn prema hrvatima i hrvatskoj...miloseviceva zrtva devedesetih..demokrat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli - Page 13 Empty Re: Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Post by Eroo 11/2/2018, 15:14

Kako ono kažu, ruku ne može pružiti onaj tko je nema...
Svaka druga priča je skretanje pažnje od ključnih problema.
Eroo
Eroo

Posts : 74414
2016-07-22


Back to top Go down

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli - Page 13 Empty Re: Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Post by kaya 11/2/2018, 15:32

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:prvi ustasa koji se najavi iz hrvatske,
a mi svi na ulice.
demonstracije !
pa ko vam smeta..demokratska sredstva..mi pozdravljamo zarka koraca..ali vucica,vulina ne..
ja dzanija pozdravljam
afro
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli - Page 13 Empty Re: Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Post by jastreb 11/2/2018, 15:41

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:zarka koraca, hahahahahaha
sto mu fali?...ne mrzi hrvatsku..uvijek korektsn prema hrvatima i hrvatskoj...miloseviceva zrtva devedesetih..demokrat
Krajišnik.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli - Page 13 Empty Re: Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Post by vuksadinare 11/2/2018, 15:43

kaja wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:prvi ustasa koji se najavi iz hrvatske,
a mi svi na ulice.
demonstracije !
pa ko vam smeta..demokratska sredstva..mi pozdravljamo zarka koraca..ali vucica,vulina ne..
ja dzanija pozdravljam
afro
...odlepila si ti kajo..svrbi previse
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli - Page 13 Empty Re: Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Post by Guest 11/2/2018, 15:47

Udovice su polako postale vremesne,negdje vremenom izgubile svoje yebace,koji su osli potraziti frisko meso i mlade cure,a posto su polako usle u One godine,unestabilile su se nacisto i povampirile...
zato najavljuju nemire...

Nek ogole guzice i malo ..kako se ono kaze,kad drmaju jako brzo guzicama ..samo im treba pustiti ... lol! lol! lol!

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli - Page 13 Empty Re: Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Post by kaya 11/2/2018, 15:48

vuksadinare wrote:
kaja wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:prvi ustasa koji se najavi iz hrvatske,
a mi svi na ulice.
demonstracije !
pa ko vam smeta..demokratska sredstva..mi pozdravljamo zarka koraca..ali vucica,vulina ne..
ja dzanija pozdravljam
afro
...odlepila si ti kajo..svrbi previse
tebe? aj baš mi je žao..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli - Page 13 Empty Re: Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Post by Guest 11/2/2018, 15:49

kaja wrote:
vuksadinare wrote:
kaja wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:prvi ustasa koji se najavi iz hrvatske,
a mi svi na ulice.
demonstracije !
pa ko vam smeta..demokratska sredstva..mi pozdravljamo zarka koraca..ali vucica,vulina ne..
ja dzanija pozdravljam
afro
...odlepila si ti kajo..svrbi previse
tebe? aj baš mi je žao..
a tak oje to na brdovitom Balkanu..cim netko pocne misliti svojom glavom,odmah ga proglase necim na SRB,svrb,srrrrrr..a u qrc.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli - Page 13 Empty Re: Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Post by kaya 11/2/2018, 15:50

pismejker wrote:
kaja wrote:
vuksadinare wrote:
kaja wrote:
vuksadinare wrote:
pa ko vam smeta..demokratska sredstva..mi pozdravljamo zarka koraca..ali vucica,vulina ne..
ja dzanija pozdravljam
afro
...odlepila si ti kajo..svrbi previse
tebe? aj baš mi je žao..
a tak oje to na brdovitom Balkanu..cim netko pocne misliti svojom glavom,odmah ga proglase necim na SRB,svrb,srrrrrr..a u qrc.. lol!
klasika...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli - Page 13 Empty Re: Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Post by vuksadinare 11/2/2018, 15:53

pismejker wrote:
kaja wrote:
vuksadinare wrote:
kaja wrote:
vuksadinare wrote:
pa ko vam smeta..demokratska sredstva..mi pozdravljamo zarka koraca..ali vucica,vulina ne..
ja dzanija pozdravljam
afro
...odlepila si ti kajo..svrbi previse
tebe? aj baš mi je žao..
a tak oje to na brdovitom Balkanu..cim netko pocne misliti svojom glavom,odmah ga proglase necim na SRB,svrb,srrrrrr..a u qrc.. lol!
ni ti ni kaja niste skuzili poantu...za tebe se ne cudim ali za kaju da... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli - Page 13 Empty Re: Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Post by vuksadinare 11/2/2018, 15:54

kaja wrote:
vuksadinare wrote:
kaja wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:prvi ustasa koji se najavi iz hrvatske,
a mi svi na ulice.
demonstracije !
pa ko vam smeta..demokratska sredstva..mi pozdravljamo zarka koraca..ali vucica,vulina ne..
ja dzanija pozdravljam
afro
...odlepila si ti kajo..svrbi previse
tebe? aj baš mi je žao..
....kajo tu sam na pet minuta od tebe..cas posla... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli - Page 13 Empty Re: Kasta udovica i veterana najavila nerede u metropoli

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum