ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju

Go down

Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju Empty Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju

Post by vuksadinare 8/2/2018, 19:29

http://www.dnevno.hr/sport/navijaci/video-duhovi-proslosti-srpskog-predsjednika-vucic-otkrio-sto-je-radio-s-delijama-na-maksimiru-1990-1128953/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju Empty Re: Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju

Post by vuksadinare 8/2/2018, 19:30

Sto to po informeru nekidan nismo trebali mi to uciniti :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju Empty Re: Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju

Post by vuksadinare 8/2/2018, 19:32

Daj vise da netko napadne srbiju i srpsku tko moze od moljakanja informera,lazanskog,vulina i dacica zivjet..da ih netko napadne vis da su nabrijani do jaja...tsss :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju Empty Re: Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju

Post by Guest 8/2/2018, 20:29

Vučić sa direktorom britanske Obaveštajne službe
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa direktorom Obaveštajne službe Velike Britanije (Secret Intelligence Sevice - SIS/SIS, MI6/MI6) Aleksom Jangerom s kojim je razgovarao o saradnji obaveštajnih službi dveju zemalja.


Enlarge this image
Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju 387828


BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa direktorom Obaveštajne službe Velike Britanije (Secret Intelligence Sevice - SIS/SIS, MI6/MI6) Aleksom Jangerom s kojim je razgovarao o saradnji obaveštajnih službi dveju zemalja.
Janger boravi u zvaničnoj poseti Republici Srbiji.
Foto Tanjug/D.Kujundžić, arhiva

znas moj stav, to je dovljno Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju 1125329073)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju Empty Re: Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju

Post by Guest 8/2/2018, 20:57

vuksadinare wrote:http://www.dnevno.hr/sport/navijaci/video-duhovi-proslosti-srpskog-predsjednika-vucic-otkrio-sto-je-radio-s-delijama-na-maksimiru-1990-1128953/

Pogrešan link.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju Empty Re: Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju

Post by Guest 8/2/2018, 20:58

http://informer.rs/vesti/politika/368858/britanci-spremaju-napad-na-srbiju-i-srpsku-cak-600-pripadnika-elitne-formacije-sas-tek-pristigle-iz-sirije-ceka-signal-za-akciju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju Empty Re: Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju

Post by Noor 8/2/2018, 22:32

pizzon wrote:Vučić sa direktorom britanske Obaveštajne službe
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa direktorom Obaveštajne službe Velike Britanije (Secret Intelligence Sevice - SIS/SIS, MI6/MI6) Aleksom Jangerom s kojim je razgovarao o saradnji obaveštajnih službi dveju zemalja.


Enlarge this image
Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju 387828


BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa direktorom Obaveštajne službe Velike Britanije (Secret Intelligence Sevice - SIS/SIS, MI6/MI6) Aleksom Jangerom s kojim je razgovarao o saradnji obaveštajnih službi dveju zemalja.
Janger boravi u zvaničnoj poseti Republici Srbiji.
Foto Tanjug/D.Kujundžić, arhiva

znas moj stav, to je dovljno Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju 1125329073)
aaa...ti si njegov savjetnik, ok
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju Empty Re: Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju

Post by dzango 8/2/2018, 22:35

To onda znači da nas sigurno neće napasti.

_________________
Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju Empty Re: Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju

Post by Guest 8/2/2018, 22:35

Noor wrote:
pizzon wrote:Vučić sa direktorom britanskih Obavještajnih službi
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas s direktorom Obaveštajne službe Velike Britanije Aleksandrom Jangerom s kojim je razgovarao o suradnji s državnim službama dviju zemalja.


Povećaj sliku
Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju 387828


BEOGRAD - Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas s direktorom Veleposlanstva Veleposlanstva Republike Srpske (Tajna služba službe - SIS / SIS, MI6 / MI6) Aleksom Jangerom s kojim je razgovarao o suradnji u obavještajnim službama dviju država.
Janger boravi u zvaničnoj poseti Republici Srbiji.
Foto Tanjug / D.Kujundžić, arhiva

znas moj stav, to je dovljno  Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju 1125329073)
aaa ... Ti si njegov savjetnik, ok

d sam ja njegov savetnik, mnogo sta bilo drugacije


Last edited by pizzon on 8/2/2018, 22:39; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju Empty Re: Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju

Post by Noor 8/2/2018, 22:39

pizzon wrote:
Noor wrote:
pizzon wrote:
znas moj stav, to je dovljno  Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju 1125329073)
aaa ... Ti si njegov savjetnik, ok

d sam ja njegov savetnika, mnogo sta bilo drugacije
a kome se onda obraćaš kad kažeš gore...znaš moj stav?
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju Empty Re: Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju

Post by Guest 8/2/2018, 22:40

Noor wrote:
pizzon wrote:
Noor wrote:
pizzon wrote:
znas moj stav, to je dovljno  Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju 1125329073 )
aaa ... Ti si njegov savjetnik, ok

d sam ja njegov savjetnik, mnogo sta bilo drugacije
kome se onda obraćaš kad kažeš gore ... znaš moj stav ?

Zezam se, to je valjda 100% ocigleno!?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju Empty Re: Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju

Post by Noor 8/2/2018, 22:47

pizzon wrote:
Noor wrote:
pizzon wrote:
Noor wrote:
pizzon wrote:
znas moj stav, to je dovljno  Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju 1125329073 )
aaa ... Ti si njegov savjetnik, ok

d sam ja njegov savjetnik, mnogo sta bilo drugacije
kome se onda obraćaš kad kažeš gore ... znaš moj stav ?

Zezam se, to je valjda 100% ocigleno!?
a tako :D
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju Empty Re: Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju

Post by Eroo 8/2/2018, 23:15

slidingdoorsoperator wrote:http://informer.rs/vesti/politika/368858/britanci-spremaju-napad-na-srbiju-i-srpsku-cak-600-pripadnika-elitne-formacije-sas-tek-pristigle-iz-sirije-ceka-signal-za-akciju
:D
Eroo
Eroo

Posts : 74835
2016-07-22


Back to top Go down

Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju Empty Re: Vucicev glavni udarni ratni medij Informer tvrdi:Britanci spremaju napad na Srpsku i Srbiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum