ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

serie A

Page 8 of 43 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 43  Next

Go down

serie A  - Page 8 Empty Re: serie A

Post by Guest 6/2/2018, 12:47

isključivi krivac wrote:Strinića želi Milan, a otpisala ga je Sampdorija. :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl Ovaj noj je stvarno zadija glavu u pijeska jako duboko.
Ugovor s Sampdorijom mu istiće na lito, ako ne produži ide na klupu, to tako ide. Jebiga, ako Milan nudi bolje, a i radi se o Milanu ne bi tribalo biti dvojbe.
Glupane, nije da on neće produžit ugovor nego mu ga nisu ni ponudili jer imaju boljeg. Milan će ga uzet jer je džabe, ko takav je dobar za sjedit na klupi. Ako ga uopće uzmu.

Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 8 Empty Re: serie A

Post by Guest 6/2/2018, 12:50

isključivi krivac wrote:
Desert_fox wrote:
I ja i tvoja zena smo vlaji ako ces bas biti podrugljiv
Oće on, on je zege gospodin. Niko mu nije ravan :D
Ja vlaj nisam, ali da jesam ne bi se sramija. Imam prijatelje vlaje, ne gledam ja ljude tako, nisam zadrti noj ko neki. lol!
Opet si ispao glup. Izraz vlaški koristim kao karakternu osobinu, a ne mjesto porijekla ili stanovanja. Slično ko seljak i seljačina. Drago mi je da sam ti pojasnio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 8 Empty Re: serie A

Post by Guest 6/2/2018, 12:54

Tommy R wrote:
isključivi krivac wrote:Strinića želi Milan, a otpisala ga je Sampdorija. :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl Ovaj noj je stvarno zadija glavu u pijeska jako duboko.
Ugovor s Sampdorijom mu istiće na lito, ako ne produži ide na klupu, to tako ide. Jebiga, ako Milan nudi bolje, a i radi se o Milanu ne bi tribalo biti dvojbe.
Glupane, nije da on neće produžit ugovor nego mu ga nisu ni ponudili jer imaju boljeg. Milan će ga uzet jer je džabe, ko takav je dobar za sjedit na klupi. Ako ga uopće uzmu.
:rofl haha
Noju, a zašto taj bolji nije igra nego sidija na klupi u večini utakmica dok je upravo Strinić igra redovito (propustija je parr utakmica zbog lakših ozljeda)? Strinić je prije 2-3 utakmice preselija na klupu, a taj "bolji" uskočija u prvi plan. Jedan je mlađi, ima ugovor do 2022, a drugom istiće i ne produžuje ugovor, naravno da će preseliti na klupu a da će klub tražiti još jednog beka kad ovaj ode.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 8 Empty Re: serie A

Post by Guest 6/2/2018, 12:56

Šta će produžit kad mu nije ponuđen? Svašta. Igrao je Strinić u početku i poslije ga je ovaj izgurao jer je bolji i mlađi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 8 Empty Re: serie A

Post by Guest 6/2/2018, 12:56

Tommy R wrote:
isključivi krivac wrote:
Desert_fox wrote:
I ja i tvoja zena smo vlaji ako ces bas biti podrugljiv
Oće on, on je zege gospodin. Niko mu nije ravan :D
Ja vlaj nisam, ali da jesam ne bi se sramija. Imam prijatelje vlaje, ne gledam ja ljude tako, nisam zadrti noj ko neki. lol!
Opet si ispao glup. Izraz vlaški koristim kao karakternu osobinu, a ne mjesto porijekla ili stanovanja. Slično ko seljak i seljačina. Drago mi je da sam ti pojasnio.
:rofl hahaha Glava u pijesku, još i glup.
A kakva je to karakterna karakteristika? Pojasni malo, samo ne meni nego nekom vlaju. Basketball

P.S. Pazi da vlaj bude onako, građen kao Pernar, a ne komad čovika. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 8 Empty Re: serie A

Post by Guest 6/2/2018, 12:59

Tommy R wrote:Šta će produžit kad mu nije ponuđen? Svašta. Igrao je Strinić u početku i poslije ga je ovaj izgurao jer je bolji i mlađi.
:rofl Tko ti je rekao da mu nije ponuđen?
Dakle, nakon što je cca 6 miseci gotovo uvijek prvi izbor u Sampdoriji, želi ga dovesti Milan, a njegov klub Sampdorija mu uopće ne nudi novi ugovor? Logika jednog noja. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 8 Empty Re: serie A

Post by Guest 6/2/2018, 13:06

isključivi krivac wrote:
Tommy R wrote:
isključivi krivac wrote:
Desert_fox wrote:
I ja i tvoja zena smo vlaji ako ces bas biti podrugljiv
Oće on, on je zege gospodin. Niko mu nije ravan :D
Ja vlaj nisam, ali da jesam ne bi se sramija. Imam prijatelje vlaje, ne gledam ja ljude tako, nisam zadrti noj ko neki. lol!
Opet si ispao glup. Izraz vlaški koristim kao karakternu osobinu, a ne mjesto porijekla ili stanovanja. Slično ko seljak i seljačina. Drago mi je da sam ti pojasnio.
:rofl hahaha Glava u pijesku, još i glup.
A kakva je to karakterna karakteristika? Pojasni malo, samo ne meni nego nekom vlaju. Basketball

P.S. Pazi da vlaj bude onako, građen kao Pernar, a ne komad čovika. lol!
:facepalm  Da zaključimo, a da bi tebi bilo razumljivo, jednostavno recimo da si GKK.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 8 Empty Re: serie A

Post by FRANK 6/2/2018, 13:09

Tommy R wrote:Moja žena nije vlaj. A mislim da nisi ni ti, Imotska krajina nisu vlaji.
Imocani i ne pripadaju pod vlasku 
Vlajland je iza kozjaka i mosora prema sinju i zadru

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

serie A  - Page 8 Empty Re: serie A

Post by Guest 6/2/2018, 13:11

isključivi krivac wrote:
Tommy R wrote:Šta će produžit kad mu nije ponuđen? Svašta. Igrao je Strinić u početku i poslije ga je ovaj izgurao jer je bolji i mlađi.
:rofl Tko ti je rekao da mu nije ponuđen?
Dakle, nakon što je cca 6 miseci gotovo uvijek prvi izbor u Sampdoriji, želi ga dovesti Milan, a njegov klub Sampdorija mu uopće ne nudi novi ugovor? Logika jednog noja. Basketball

Želi ga dovesti (možda) jer je džabe i Sampdoria ga ne želi više, ne misle očito ni centa platit za igrača koji će uglavnom sjedit na klupi i ima 30-ak godina, a u zadnje vrijeme ionako sjedi na klupi. Ni to nisi u stanju shvatiti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 8 Empty Re: serie A

Post by Guest 6/2/2018, 13:14

Desert_fox wrote:
Tommy R wrote:Moja žena nije vlaj. A mislim da nisi ni ti, Imotska krajina nisu vlaji.
Imocani i ne pripadaju pod vlasku 
Vlajland je iza kozjaka i mosora prema sinju i zadru
Neka vlaja...
Bez njih ne bi bilo ni Splita...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 8 Empty Re: serie A

Post by Guest 6/2/2018, 13:17

Tommy R wrote:
isključivi krivac wrote:
Tommy R wrote:
isključivi krivac wrote:
Desert_fox wrote:
I ja i tvoja zena smo vlaji ako ces bas biti podrugljiv
Oće on, on je zege gospodin. Niko mu nije ravan :D
Ja vlaj nisam, ali da jesam ne bi se sramija. Imam prijatelje vlaje, ne gledam ja ljude tako, nisam zadrti noj ko neki. lol!
Opet si ispao glup. Izraz vlaški koristim kao karakternu osobinu, a ne mjesto porijekla ili stanovanja. Slično ko seljak i seljačina. Drago mi je da sam ti pojasnio.
:rofl hahaha Glava u pijesku, još i glup.
A kakva je to karakterna karakteristika? Pojasni malo, samo ne meni nego nekom vlaju. Basketball

P.S. Pazi da vlaj bude onako, građen kao Pernar, a ne komad čovika. lol!
:facepalm  Da zaključimo, a da bi tebi bilo razumljivo, jednostavno recimo da si GKK.
:rofl Opet udara argumentima.
Samo ti to objasni vlaju, i kažem ti nađi nekog građenog ka Pernar, za tvoje dobro. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 8 Empty Re: serie A

Post by Guest 6/2/2018, 13:18

Strinic nije Jarni, al je najbolji livi bek koji imamo...
Koliko god neke to bolilo...
I ne kontan sta sad Subu napadate kad je uvjerljivo najbolji golman kojeg imamo...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 8 Empty Re: serie A

Post by Guest 6/2/2018, 13:19

isključivi krivac wrote:
Tommy R wrote:
isključivi krivac wrote:
Tommy R wrote:
isključivi krivac wrote:
Oće on, on je zege gospodin. Niko mu nije ravan :D
Ja vlaj nisam, ali da jesam ne bi se sramija. Imam prijatelje vlaje, ne gledam ja ljude tako, nisam zadrti noj ko neki. lol!
Opet si ispao glup. Izraz vlaški koristim kao karakternu osobinu, a ne mjesto porijekla ili stanovanja. Slično ko seljak i seljačina. Drago mi je da sam ti pojasnio.
:rofl hahaha Glava u pijesku, još i glup.
A kakva je to karakterna karakteristika? Pojasni malo, samo ne meni nego nekom vlaju. Basketball

P.S. Pazi da vlaj bude onako, građen kao Pernar, a ne komad čovika. lol!
:facepalm  Da zaključimo, a da bi tebi bilo razumljivo, jednostavno recimo da si GKK.
:rofl Opet udara argumentima.
Samo ti to objasni vlaju, i kažem ti nađi nekog građenog ka Pernar, za tvoje dobro. Basketball

A koja je tvoja karakterna karakteristika? :rofl :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 8 Empty Re: serie A

Post by Guest 6/2/2018, 13:24

Tommy R wrote:
isključivi krivac wrote:
Tommy R wrote:
isključivi krivac wrote:
Tommy R wrote:
Opet si ispao glup. Izraz vlaški koristim kao karakternu osobinu, a ne mjesto porijekla ili stanovanja. Slično ko seljak i seljačina. Drago mi je da sam ti pojasnio.
:rofl hahaha Glava u pijesku, još i glup.
A kakva je to karakterna karakteristika? Pojasni malo, samo ne meni nego nekom vlaju. Basketball

P.S. Pazi da vlaj bude onako, građen kao Pernar, a ne komad čovika. lol!
:facepalm  Da zaključimo, a da bi tebi bilo razumljivo, jednostavno recimo da si GKK.
:rofl Opet udara argumentima.
Samo ti to objasni vlaju, i kažem ti nađi nekog građenog ka Pernar, za tvoje dobro. Basketball

A koja je tvoja karakterna karakteristika? :rofl :rofl
Karakterna karakteristika?  :D haha

Ja ne volim govoriti o sebi, to prepuštima onima koji me stvarno znaju.
A ti se ništa ne brini, samo objasni vlajima o kakvim karakternim osobinama si mislio. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 8 Empty Re: serie A

Post by Guest 6/2/2018, 13:24

fridrih_niche wrote:Strinic nije Jarni, al je najbolji livi bek koji imamo...
Koliko god neke to bolilo...
I ne kontan sta sad Subu napadate kad je uvjerljivo najbolji golman kojeg imamo...
;)
Možda i je. Ja sam samo rekao da nam se loše piše ako nam je on najbolji lijevi bek. I u tome se manje više svi slažu. Od Jarnija mi nemamo poštenog lijevog beka. Što se tiče Sube, pustimo povijest. Bio je najbolji, ove sezone često kiksa i reći da je uvjerljivo naš najbolji golman je obično pretjerivanje. Recimo da je sigurno među tri najbolja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 8 Empty Re: serie A

Post by Guest 6/2/2018, 13:25

fridrih_niche wrote:Strinic nije Jarni, al je najbolji livi bek koji imamo...
Koliko god neke to bolilo...
I ne kontan sta sad Subu napadate kad je uvjerljivo najbolji golman kojeg imamo...
;)
Zato jer su glupi nojevi, a Suba ne voli nojeve.  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 8 Empty Re: serie A

Post by Guest 6/2/2018, 13:26

isključivi krivac wrote:
Tommy R wrote:
isključivi krivac wrote:
Tommy R wrote:
isključivi krivac wrote:
:rofl hahaha Glava u pijesku, još i glup.
A kakva je to karakterna karakteristika? Pojasni malo, samo ne meni nego nekom vlaju. Basketball

P.S. Pazi da vlaj bude onako, građen kao Pernar, a ne komad čovika. lol!
:facepalm  Da zaključimo, a da bi tebi bilo razumljivo, jednostavno recimo da si GKK.
:rofl Opet udara argumentima.
Samo ti to objasni vlaju, i kažem ti nađi nekog građenog ka Pernar, za tvoje dobro. Basketball

A koja je tvoja karakterna karakteristika? :rofl :rofl
Karakterna karakteristika?  :D haha

Ja ne volim govoriti o sebi, to prepuštima onima koji me stvarno znaju.
A ti se ništa ne brini, samo objasni vlajima o kakvim karakternim osobinama si mislio. Basketball
Nekim vlajima već jesam. Tebi malo teže jer ti imaš karakterne karakteristike. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 8 Empty Re: serie A

Post by Guest 6/2/2018, 13:28

Tommy R wrote:
Nekim vlajima već jesam. Tebi malo teže jer ti imaš karakterne karakteristike. Basketball
:rofl Nekim bidnima ka šta je Pernar.  Basketball
A da Kustić napadne djelatnicu na šalteru u banci, pognuo bi glavu i ne bi to bio tvoja briga.  :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 8 Empty Re: serie A

Post by Guest 6/2/2018, 13:32

isključivi krivac wrote:
Tommy R wrote:
Nekim vlajima već jesam. Tebi malo teže jer ti imaš karakterne karakteristike. Basketball
:rofl Nekim bidnima ka šta je Pernar.  Basketball
A da Kustić napadne djelatnicu na šalteru u banci, pognuo bi glavu i ne bi to bio tvoja briga.  :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl

Zvao bih tebe radi tvojih karakternih karakteristika. Ti bi ga svojom pričom natjerao da skoči u Savu od muke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 8 Empty Re: serie A

Post by Guest 6/2/2018, 13:35

Tommy R wrote:
isključivi krivac wrote:
Tommy R wrote:
Nekim vlajima već jesam. Tebi malo teže jer ti imaš karakterne karakteristike. Basketball
:rofl Nekim bidnima ka šta je Pernar.  Basketball
A da Kustić napadne djelatnicu na šalteru u banci, pognuo bi glavu i ne bi to bio tvoja briga.  :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl

Zvao bih tebe radi tvojih karakternih karakteristika. Ti bi ga svojom pričom natjerao da skoči u Savu od muke.
Argumentirano napadaj zbog jedne moje greške. Basketball Hvataj se noju, što ti drugo preostaje. I tu stajem, opet skretanje s teme.
Ja sam napisao krivo, priznajem. A kad ćeš ti priznati da si noj? lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 8 Empty Re: serie A

Post by Guest 6/2/2018, 13:38

Noj nekom drugom piše da je noj. Rekao sam ti zašto si ti noj. A ja sam samo realan i realno gledam na društvo i nogomet u našoj državi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 8 Empty Re: serie A

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 43 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 43  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum