ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

poruka demi

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

poruka demi - Page 6 Empty Re: poruka demi

Post by Guest 9/2/2018, 10:11

poruka demi - Page 6 1c8fcb10

Guest
Guest


Back to top Go down

poruka demi - Page 6 Empty Re: poruka demi

Post by Guest 9/2/2018, 10:42

End wrote:
Браћала wrote:
Tommy R wrote:Jel vi i za šljunak kažete da je pijesak? Nije to isto. Šljunak je još OK, ali najbolje su stijene kao ploče. More čisto i odmah duboko. Nema male djece, starih baba ni Čeha ni Bosanaca.


plocu priznajem, da mogu lepo da legnem i da se suncam... 
mada tominjo, pazi sa tim dubokim odmah-voda ume da presece, pogotovo u tvojim godinama.
haha koji peder


ti si ciganine more jedino na slici video... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

poruka demi - Page 6 Empty Re: poruka demi

Post by Guest 9/2/2018, 10:45

Tommy R wrote:
Браћала wrote:
Tommy R wrote:
Браћала wrote:
Tommy R wrote:Jel vi i za šljunak kažete da je pijesak? Nije to isto. Šljunak je još OK, ali najbolje su stijene kao ploče. More čisto i odmah duboko. Nema male djece, starih baba ni Čeha ni Bosanaca.


plocu priznajem, da mogu lepo da legnem i da se suncam... 
mada tominjo, pazi sa tim dubokim odmah-voda ume da presece, pogotovo u tvojim godinama.

Brini ti za sebe. Siguran sam da si u lošijem stanju od mene. Ali opet u boljem od raspale kljusine iz Kostarike.


protiv godina ne mozes, ljtb... Basketball
Ne možeš. Bitno je radit nešto svaki dan. Na poslu uglavnom sjedim zato tjeram sam sebe svaki dan na bilo kakvu fizičku aktivnost minimalno sat vremena.


meni je posao zato barem koliko sedeci toliko i dinamican jer se stalno majem do sudova, izvrsitelja, stranaka i vecinu toga odradjujem pesaka. sada sam krenuo da treniram boks 3x nedeljno a ostale dane radim vezbe kod kuce, ili trcim ako je temperatura iznad 10C. tako da sam u zavidnoj formi... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

poruka demi - Page 6 Empty Re: poruka demi

Post by FRANK 9/2/2018, 16:24

Imotsko jezero je melem za dusu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

poruka demi - Page 6 Empty Re: poruka demi

Post by FRANK 9/2/2018, 16:26

Kad dodjem u im bit ce lito ostavim zenu i dicu kod svojih i odmah niz one strmine se zaletim u jezero

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

poruka demi - Page 6 Empty Re: poruka demi

Post by darth_vader 10/2/2018, 02:03

Imacki...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

poruka demi - Page 6 Empty Re: poruka demi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum