ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moderno drustvo

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Moderno drustvo - Page 5 Empty Re: Moderno drustvo

Post by Guest Tue 30 Jan - 20:12

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:Osimtoga,Kozojebi napadaju u čoporu..4-6 likova...ne obranite i niti gewera..

svi napadaju čoporativno ne samo kozojebi. ako nemaš gun ili brze noge najebo si. da ljudi previše gledaju filmove pa zaborave da su to samo filmovi.
stoji...nece se vidjeti viteskih fajtova cesto...
kji kurac viteski fajtovi, ili fer tuca
eheh
to ne postoji
eo moj unuk prije podosta  godina razbi neka dva klinca u skoli,  klinci skocili na njega i oborli ga, on se nakako uspio izmigoljit, docepao se stolice i poravnao ih, bilo je tezih ozljeda, on izbacen iz skole, a kojicemu kurac ionako skola ;D
htjela ga socijala pod svoje al so ih ukratko odjebali,  nakon par godina isti ti klinci s pojacanjem ga sacekali u ulici, razgovor je poceo, ti se neznas fer tuci, sad nemas stolice pa ces dobit, mali fer izvadi bokser i poslozi ih dole, poslije je morao neko vrijeme na teritorij plemena dok se murja nije smirila :D

hahahahahaha..koji ste vi plemenitaši...kao da slusam o Komančima... lol!

Guest
Guest


Back to top Go down

Moderno drustvo - Page 5 Empty Re: Moderno drustvo

Post by Guest Tue 30 Jan - 20:13

Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:Osimtoga,Kozojebi napadaju u čoporu..4-6 likova...ne obranite i niti gewera..

svi napadaju čoporativno ne samo kozojebi. ako nemaš gun ili brze noge najebo si. da ljudi previše gledaju filmove pa zaborave da su to samo filmovi.
stoji...nece se vidjeti viteskih fajtova cesto...

ma šta ćeš napraviti nasrne na tebe desetak luđaka tko zna što imaju ispod jakne tko zna na kojim su drogama...i šta ćeš sam? dohvatiš jednoga a drugi ti zabije nož u leđa pa se misli...
takve situacije zaobilazim..i dobro cinim...mos ti vratiti i nozem,padobiti nozem,..tu nema kraja sranjima.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moderno drustvo - Page 5 Empty Re: Moderno drustvo

Post by melkior Tue 30 Jan - 20:13

Emancipacija je kad žene mogu raditi sva ista sranja koja rade i muški, i pri tom misle da su slobodne i da im to dobro stoji.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Moderno drustvo - Page 5 Empty Re: Moderno drustvo

Post by L'âme Tue 30 Jan - 20:13

Leviathan2 wrote:jah, tih vasih sranja u plemenu nema, da se tako dvije curke zakace na jednog lika najvjerovatnije bi ga podijelile :D bilo slucajeva
imate krivi odgoj, nasiljem rjesavate nasilje , drugi vam odgajaju clanove zajednice i djecu
kako ocekujete da budu ispali
jos su i dobri
:-D. Tebi taj prvi dio "smeta".

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Moderno drustvo - Page 5 Empty Re: Moderno drustvo

Post by Leviathan2 Tue 30 Jan - 20:15

pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:Osimtoga,Kozojebi napadaju u čoporu..4-6 likova...ne obranite i niti gewera..

svi napadaju čoporativno ne samo kozojebi. ako nemaš gun ili brze noge najebo si. da ljudi previše gledaju filmove pa zaborave da su to samo filmovi.
stoji...nece se vidjeti viteskih fajtova cesto...
kji kurac viteski fajtovi, ili fer tuca
eheh
to ne postoji
eo moj unuk prije podosta  godina razbi neka dva klinca u skoli,  klinci skocili na njega i oborli ga, on se nakako uspio izmigoljit, docepao se stolice i poravnao ih, bilo je tezih ozljeda, on izbacen iz skole, a kojicemu kurac ionako skola ;D
htjela ga socijala pod svoje al so ih ukratko odjebali,  nakon par godina isti ti klinci s pojacanjem ga sacekali u ulici, razgovor je poceo, ti se neznas fer tuci, sad nemas stolice pa ces dobit, mali fer izvadi bokser i poslozi ih dole, poslije je morao neko vrijeme na teritorij plemena dok se murja nije smirila :D

hahahahahaha..koji ste vi plemenitaši...kao da slusam o Komančima... lol!
ja, a mali nije prosao bio ni obuku, sad ih poslozi s rukama u dzepovima, samo sumnjam dabi prosli s batinama, najvjerovatnije traumatologija

_________________
Moderno drustvo - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Moderno drustvo - Page 5 Empty Re: Moderno drustvo

Post by Leviathan2 Tue 30 Jan - 20:15

Madelaine wrote:
Leviathan2 wrote:jah, tih vasih sranja u plemenu nema, da se tako dvije curke zakace na jednog lika najvjerovatnije bi ga podijelile :D bilo slucajeva
imate krivi odgoj, nasiljem rjesavate nasilje , drugi vam odgajaju clanove zajednice i djecu
kako ocekujete da budu ispali
jos su i dobri
:-D. Tebi taj prvi dio "smeta".
meni, ja najtolerantnije bice na svijetu :D

_________________
Moderno drustvo - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Moderno drustvo - Page 5 Empty Re: Moderno drustvo

Post by Guest Tue 30 Jan - 20:16

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:

svi napadaju čoporativno ne samo kozojebi. ako nemaš gun ili brze noge najebo si. da ljudi previše gledaju filmove pa zaborave da su to samo filmovi.
stoji...nece se vidjeti viteskih fajtova cesto...
kji kurac viteski fajtovi, ili fer tuca
eheh
to ne postoji
eo moj unuk prije podosta  godina razbi neka dva klinca u skoli,  klinci skocili na njega i oborli ga, on se nakako uspio izmigoljit, docepao se stolice i poravnao ih, bilo je tezih ozljeda, on izbacen iz skole, a kojicemu kurac ionako skola ;D
htjela ga socijala pod svoje al so ih ukratko odjebali,  nakon par godina isti ti klinci s pojacanjem ga sacekali u ulici, razgovor je poceo, ti se neznas fer tuci, sad nemas stolice pa ces dobit, mali fer izvadi bokser i poslozi ih dole, poslije je morao neko vrijeme na teritorij plemena dok se murja nije smirila :D

hahahahahaha..koji ste vi plemenitaši...kao da slusam o Komančima... lol!
ja, a mali nije prosao bio ni obuku, sad ih poslozi s rukama u dzepovima, samo sumnjam dabi prosli s batinama, najvjerovatnije traumatologija
ma kakva obuka..ti sa kojekakvim borilackim vjestinama,kad im uletis u gard,samo štipaju,grebu,hoce ti prst u oko zabiti,mošnje pokusati zdrobiti,a to predstavljaju kao neku plemenitu vjestinu..zljepiš mu jednu masivnu zidarsku po po face i amen..os ga kasnije drobiti ili ne,stvar izbora... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moderno drustvo - Page 5 Empty Re: Moderno drustvo

Post by Guest Tue 30 Jan - 20:16

pismejker wrote:
Fénix wrote:
pismejker wrote:nekada u Jugi,to je bilo vise ,po pitanju stvaranja sportasa,negoli u neke ulicne svrhe,i bilo je mirno i dobro..nitko se nije tukao..dobro,budala na Jugu 2 i retfali nikad nije falilo... lol!.
A tako znači... :^0

Mene su u prolazu znali napadati krajem 90-ih, nakon toga ništa. A Jug 2 uvijek ono neko opako mjesto, dijelile se batine i tako to. Isto i Retfala, samo meni je bila predaleko i nisam nikad imao nekoga tamo da se skitam.
Bap Atila Baćija moramo pitati,odakle uglavnom poticu ti "jugasi" i " retfiličari" pa su tak oshebani u mozag..ali pazi...pojedinacno gledano nema vetjih pički po pitanju fer fajta 1:1
5 torica su me dobro izlomili,a kasnije sam isao jednog po jednog..kukavni su bili kas sam ih nasamo ulovio..no,dug se mora vratiti...jelte.. :tw :tw :tw
Hahaha. Ja odmah pored Juga 2 živio, išao kod tetke kad ekipa igrala nogomet, vidjeli mene, jedan se samo zaletio nogom u mene i zavalio me. Ja ono alo, počeo psovati i jesi normalan, a on opet na mene pa ja na njega dok mu ekipa gledala. Nakon toga je stao i nije se usudio jer je vidio da sam spreman na sve. Jedva se ovako kontroliram, a još da upadnem u tučnjavu i totalno odem kvragu pa nekog ne daj Bože ubijem, to mi definitivno ne treba u životu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moderno drustvo - Page 5 Empty Re: Moderno drustvo

Post by Guest Tue 30 Jan - 20:22

Fénix wrote:
pismejker wrote:
Fénix wrote:
pismejker wrote:nekada u Jugi,to je bilo vise ,po pitanju stvaranja sportasa,negoli u neke ulicne svrhe,i bilo je mirno i dobro..nitko se nije tukao..dobro,budala na Jugu 2 i retfali nikad nije falilo... lol!.
A tako znači... :^0

Mene su u prolazu znali napadati krajem 90-ih, nakon toga ništa. A Jug 2 uvijek ono neko opako mjesto, dijelile se batine i tako to. Isto i Retfala, samo meni je bila predaleko i nisam nikad imao nekoga tamo da se skitam.
Bap Atila Baćija moramo pitati,odakle uglavnom poticu ti "jugasi" i " retfiličari" pa su tak oshebani u mozag..ali pazi...pojedinacno gledano nema vetjih pički po pitanju fer fajta 1:1
5 torica su me dobro izlomili,a kasnije sam isao jednog po jednog..kukavni su bili kas sam ih nasamo ulovio..no,dug se mora vratiti...jelte.. :tw :tw :tw
Hahaha. Ja odmah pored Juga 2 živio, išao kod tetke kad ekipa igrala nogomet, vidjeli mene, jedan se samo zaletio nogom u mene i zavalio me. Ja ono alo, počeo psovati i jesi normalan, a on opet na mene pa ja na njega dok mu ekipa gledala. Nakon toga je stao i nije se usudio jer je vidio da sam spreman na sve. Jedva se ovako kontroliram, a još da upadnem u tučnjavu i totalno odem kvragu pa nekog ne daj Bože ubijem, to mi definitivno ne treba u životu.
Ovo si odlicno rekao...meni je problem sto sam prilicno trpeljiv,izbjegavam kolikogod mogu sranje,i bas zato,kad ne mogu izbjeci,onda me jednostavno uhvati nesto kao da je vrag usao u mene,a onda mogu samo napraviti sranje,da nakraju ne gledam na posljedice samo drobim i lomim..nema tu vise onda razuma...salonsko pitjkaranje meni niej poznato..kazem,nekoliko puta sa sam se sa slicnim zivinama dohvatio i bilo je stete na obje strane..sva sreca nis nije bilo pri ruci niti tim tipovima niti meni,samo sake laktovi i noge,ali i od toga je bila steta prejebena.. Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moderno drustvo - Page 5 Empty Re: Moderno drustvo

Post by Guest Tue 30 Jan - 20:23

ali ove tučnjave nisu slučajne ni spontane već unaprijed organizirane:

"Ovakve tučnjave organiziraju se u parku Emanuela Vidovića, dolaze i stariji s foto aparatima"

Kako doznajemo u jednom splitskoj srednjoj školi, ovakve tučnjave nisu rijetkost.

"Počelo je ima nekih godinu dana. Prije to nisam viđala. Znaju se okupiti u Parku Emanuela Vidovića kraj nekoliko splitskih srednjih škola. I ja sam jedan put zvala policiju. Radi se o dogovorenim obračunima, a posebno zabrinjava što na te mečeve dolaze i stariji ljudi s fotografskim aparatima te snimaju djecu kako se tuku", kazala nam je djelatnica jedne splitske škole.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/fejsom-kruze-sokantne-snimke-iz-splita-srednjoskolke-se-mlate-a-rulja-navija/1022610.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moderno drustvo - Page 5 Empty Re: Moderno drustvo

Post by Guest Tue 30 Jan - 20:25

Opčenito tucnjave smatram primitivnim izrazavanjem,kao i RAP i hip hop muziku..
Odobravam fajt u odbrani i odbrani bliznje osoobe..sve ostalo zaobitji..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moderno drustvo - Page 5 Empty Re: Moderno drustvo

Post by Guest Tue 30 Jan - 20:26

..i  u obrani svojih Nekretnina..kao sto radi Longi.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moderno drustvo - Page 5 Empty Re: Moderno drustvo

Post by Guest Tue 30 Jan - 20:35

pismejker wrote:
Fénix wrote:
pismejker wrote:
Fénix wrote:
pismejker wrote:nekada u Jugi,to je bilo vise ,po pitanju stvaranja sportasa,negoli u neke ulicne svrhe,i bilo je mirno i dobro..nitko se nije tukao..dobro,budala na Jugu 2 i retfali nikad nije falilo... lol!.
A tako znači... :^0

Mene su u prolazu znali napadati krajem 90-ih, nakon toga ništa. A Jug 2 uvijek ono neko opako mjesto, dijelile se batine i tako to. Isto i Retfala, samo meni je bila predaleko i nisam nikad imao nekoga tamo da se skitam.
Bap Atila Baćija moramo pitati,odakle uglavnom poticu ti "jugasi" i " retfiličari" pa su tak oshebani u mozag..ali pazi...pojedinacno gledano nema vetjih pički po pitanju fer fajta 1:1
5 torica su me dobro izlomili,a kasnije sam isao jednog po jednog..kukavni su bili kas sam ih nasamo ulovio..no,dug se mora vratiti...jelte.. :tw :tw :tw
Hahaha. Ja odmah pored Juga 2 živio, išao kod tetke kad ekipa igrala nogomet, vidjeli mene, jedan se samo zaletio nogom u mene i zavalio me. Ja ono alo, počeo psovati i jesi normalan, a on opet na mene pa ja na njega dok mu ekipa gledala. Nakon toga je stao i nije se usudio jer je vidio da sam spreman na sve. Jedva se ovako kontroliram, a još da upadnem u tučnjavu i totalno odem kvragu pa nekog ne daj Bože ubijem, to mi definitivno ne treba u životu.
Ovo si odlicno rekao...meni je problem sto sam prilicno trpeljiv,izbjegavam kolikogod mogu sranje,i bas zato,kad ne mogu izbjeci,onda me jednostavno uhvati nesto kao da je vrag usao u mene,a onda mogu samo napraviti sranje,da nakraju ne gledam na posljedice samo drobim i lomim..nema tu vise onda razuma...salonsko pitjkaranje meni niej poznato..kazem,nekoliko puta sa sam se sa slicnim zivinama dohvatio i bilo je stete na obje strane..sva sreca nis nije bilo pri ruci niti tim tipovima niti meni,samo sake laktovi i noge,ali i od toga je bila steta prejebena.. Suspect
Ma samokontrola me spasila mnogo puta i konjski živci. Trpio sam svašta nešto samo da izbjegnem sukobe, a par njih je bilo nemoguće no poslužili su svrsi s određenim ljudima jer nakon toga više nije bilo nesuglasica pa se s nekima kao odrasli ljudi može lijepo razgovarati danas.

U tome svemu vreba istovremeno doza bijesa i straha, a razum... Razuma tu nema, naročito kad se potpuno izgubi kontrola, gnjev i mržnja čovjeka zaposjednu, doslovno više ne ličiš na sebe, demoni se dođu nahraniti s time a onda samo nastane tsunami i iživljavaj se na nekome pa taman izvukao deblji kraj.

U tim trenutcima su um i razum nula, a nagoni totalka. Neki se igraju sa zlom, zato znamo vidjeti kojekakve naslovnice u crnoj kronici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moderno drustvo - Page 5 Empty Re: Moderno drustvo

Post by Guest Tue 30 Jan - 20:42

Inače zadnjih 7-8 godina na naslovnicama iz srednjih škola su samo djevojke, a ne dečki.

Rekli bi mnogi kako je to mjesto rezervirano za muške s obzirom kakva sranja i ozljede mogu napraviti i prouzročiti svojim vršnjacima, no nekako je to sve izostalo dok su u prvi plan došle ženske.

Toga u moje ne tako davno i daleko vrijeme nije bilo kad sam išao u srednju i osnovnu. Curke su uvijek bile kao nekakav primjer finoće, kulture, dobrog izražavanja, a zadnjih 10-ak godina... To se psuje naveliko ko muški, ove iz osnovne danas psuju Boga što nikad nisam čuo od nijedne svoje školske kolegice, čak ni majku i sl. Ono, užas gdje to sve ide.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moderno drustvo - Page 5 Empty Re: Moderno drustvo

Post by Leviathan2 Tue 30 Jan - 20:54

pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
stoji...nece se vidjeti viteskih fajtova cesto...
kji kurac viteski fajtovi, ili fer tuca
eheh
to ne postoji
eo moj unuk prije podosta  godina razbi neka dva klinca u skoli,  klinci skocili na njega i oborli ga, on se nakako uspio izmigoljit, docepao se stolice i poravnao ih, bilo je tezih ozljeda, on izbacen iz skole, a kojicemu kurac ionako skola ;D
htjela ga socijala pod svoje al so ih ukratko odjebali,  nakon par godina isti ti klinci s pojacanjem ga sacekali u ulici, razgovor je poceo, ti se neznas fer tuci, sad nemas stolice pa ces dobit, mali fer izvadi bokser i poslozi ih dole, poslije je morao neko vrijeme na teritorij plemena dok se murja nije smirila :D

hahahahahaha..koji ste vi plemenitaši...kao da slusam o Komančima... lol!
ja, a mali nije prosao bio ni obuku, sad ih poslozi s rukama u dzepovima, samo sumnjam dabi prosli s batinama, najvjerovatnije traumatologija
ma kakva obuka..ti sa kojekakvim borilackim vjestinama,kad im uletis u gard,samo štipaju,grebu,hoce ti prst u oko zabiti,mošnje pokusati zdrobiti,a to predstavljaju kao neku plemenitu vjestinu..zljepiš mu jednu masivnu zidarsku po po face i amen..os ga kasnije drobiti ili ne,stvar izbora... :clown
koje kurceve borilacke fensi vjestine, jbte, to prepustamo ovim metroseksualnim fajterima :D
obuka j enesto drugo i nij enamjenjena tucnjavi nego krajnjem ishodu

_________________
Moderno drustvo - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Moderno drustvo - Page 5 Empty Re: Moderno drustvo

Post by Leviathan2 Tue 30 Jan - 20:55

pismejker wrote:..i  u obrani svojih Nekretnina..kao sto radi Longi.. lol!
odbranit pleme, teritorij i plemensku imovinu :D
vis da je slicna filozofija

_________________
Moderno drustvo - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Moderno drustvo - Page 5 Empty Re: Moderno drustvo

Post by kic Tue 30 Jan - 21:14


dvije se šoraju, šta muški vide..

Moderno drustvo - Page 5 A_bad_10
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Moderno drustvo - Page 5 Empty Re: Moderno drustvo

Post by L'âme Tue 30 Jan - 21:28

Kazu na vijestima da "pobjednica" ima sesnaest snimki borbi na svom profilu.
To je stvarno za stroze mjere.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Moderno drustvo - Page 5 Empty Re: Moderno drustvo

Post by T. Tue 30 Jan - 21:32

Madelaine wrote:Kazu na vijestima da "pobjednica" ima sesnaest snimki borbi na svom profilu.
To je stvarno za stroze mjere.
Ženska očito ima talent za sport, borilačke vještine naime...
Ne vidim razloga da se taj njezin talent uguši umjesto da joj se pomogne da ga razvije još više...
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Moderno drustvo - Page 5 Empty Re: Moderno drustvo

Post by Noor Tue 30 Jan - 21:40

'borbi' je bilo oduvijek, samo nije bilo mobitela.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Moderno drustvo - Page 5 Empty Re: Moderno drustvo

Post by L'âme Tue 30 Jan - 21:41

Totenkopf wrote:
Madelaine wrote:Kazu na vijestima da "pobjednica" ima sesnaest snimki borbi na svom profilu.
To je stvarno za stroze mjere.
Ženska očito ima talent za sport, borilačke vještine naime...
Ne vidim razloga da se taj njezin talent uguši umjesto da joj se pomogne da ga razvije još više...
tebi ću poslat svježe depiliranu norku da te "uguši", ne prestaneš li provocirat farao

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Moderno drustvo - Page 5 Empty Re: Moderno drustvo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum