ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama - Page 2 Empty Re: Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama

Post by Guest 27/1/2018, 15:02

...odluka je pala..platjanje kešom..jalnuši krepite.. lol! lol! lol!


Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama - Page 2 2018-audi-q7-s-line-photo-wallpaper

Guest
Guest


Back to top Go down

Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama - Page 2 Empty Re: Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama

Post by Guest 27/1/2018, 15:08

Tko leti taj i vrijedi..jalnuši,puzite po zemlji crnoj.... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama - Page 2 Empty Re: Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama

Post by Guest 27/1/2018, 15:20

Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama - Page 2 ?IMG=USC80AUC181A01350
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama - Page 2 Empty Re: Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama

Post by Leviathan2 27/1/2018, 15:38

pismejker wrote:Tko leti taj i vrijedi..jalnuši,puzite po zemlji crnoj.... lol! lol! lol!
aj ne seri, nemoj da ti ja postam svog jugica, :P

_________________
Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama - Page 2 Empty Re: Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama

Post by Guest 27/1/2018, 15:49

za Yodu:

OPREZ Porezna uprava kaže da morate platiti porez ako zarađujete na bitcoinu

Zarada od kriptovaluta je kapitalni dobitak, kažu iz Porezne

S obzirom na to da su kriptovalute neregulirane, i u Hrvatskoj nisu službeno priznate kao valuta, postavlja se pitanje treba li na zaradu od njih platiti porez. Pitali smo Poreznu upravu i oni kažu da treba, tako da to treba imati na umu prije nego što novac povučete na neki lokalni račun koji je na radaru poreznika, pogotovo ako se radi o većim iznosima.



"Trgovanje kriptovalutama smatra se financijskom transakcijom te se, na dohodak ostvaren po osnovi trgovanja kriptovalutama, plaća porez na dohodak po osnovi kapitalnih dobitaka, budući da se radi o dobitku po osnovi kupoprodaje te valute, što je ekvivalent instrumentima tržišta novca. Porez se plaća na razliku između nabavne i prodajne cijene umanjenoj za možebitne troškove trgovanja", stoji u odgovoru Porezne uprave.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/oprez-porezna-uprava-kaze-da-morate-platiti-porez-ako-zaradjujete-na-bitcoinu/1022085.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama - Page 2 Empty Re: Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama

Post by Leviathan2 27/1/2018, 15:53

budala ko im plati, ne priznaju al bi rado ubrali neku pinku
jebeni paraziti

_________________
Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama - Page 2 Empty Re: Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama

Post by Guest 27/1/2018, 16:02

mislim da nakon 2-3 godine , ako ih "čuvaš" , (a ja ih planiram toliko, tek je prošlo 7 mjeseci) , ako ih kasnije prodaš , da neplaćaš porez jer se oni tretiraju kao investicija. naravno to treba provjeriti.

osim toga, kriptovalute možeš prodati na mali milijun načina da zaobiđeš državu.. eo ovako iz glave

1)na localbitcoins, na raznim forumima, itd, možeš naći trgovce sa kojima se nadjes u kafiću, prebaciš kriptnovac i dobiješ lovu na ruke.
2)diljem svijeta postoje bankomati gdje mozes zamjeniti kriptovalute za cash
3)mozes od pojedinih firmi/banaka zatražiti debitne kartice u bitcoinima, pa trošiti i podizati lovu preko bankomata,
4)postoje banke u švicarskoj, gdje dodjes, prodaš kriptovalute, otvoriš račun, i podgineš cash. mislim da postoje takve banke u švicarskoj. itd

5)RH bi trebala se ugledati na bjelorusiju ili neke druge zemlje, koje su ili oslobodile ovo poreza, ili su stavile mali porez. neka RH stavi par % poreza na ovo, i onda ću i ja rado u budućnosti preko banke. ali ako bude šema da za 2-3godine , netrebaš plaćati porez, jer se oni tretiraju kao investicija, onda i to je dobro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama - Page 2 Empty Re: Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama

Post by Guest 27/1/2018, 16:08

pismejker wrote:...odluka je pala..platjanje kešom..jalnuši krepite.. lol! lol! lol!


Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama - Page 2 2018-audi-q7-s-line-photo-wallpaper
jbt život koliko ovo košta? kao jedan stan u splitu

neka drago mi je, neka ljudi imaju para, :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama - Page 2 Empty Re: Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama

Post by Leviathan2 27/1/2018, 16:10

Pinochet wrote:mislim da nakon 2-3 godine , ako ih "čuvaš" , (a ja ih planiram toliko, tek je prošlo 7 mjeseci) , ako ih kasnije prodaš , da neplaćaš porez jer se oni tretiraju kao investicija. naravno to treba provjeriti.

osim toga, kriptovalute možeš prodati na mali milijun načina da zaobiđeš državu.. eo ovako iz glave

1)na localbitcoins, na raznim forumima, itd, možeš naći trgovce sa kojima se nadjes u kafiću, prebaciš kriptnovac i dobiješ lovu na ruke.
2)diljem svijeta postoje bankomati gdje mozes zamjeniti kriptovalute za cash
3)mozes od pojedinih firmi/banaka zatražiti debitne kartice u bitcoinima, pa trošiti i podizati lovu preko bankomata,
4)postoje banke u švicarskoj, gdje dodjes, prodaš kriptovalute, otvoriš račun, i podgineš cash. mislim da postoje takve banke u švicarskoj. itd

5)RH bi trebala se ugledati na bjelorusiju ili neke druge zemlje, koje su ili oslobodile ovo poreza, ili su stavile mali porez. neka RH stavi par % poreza na ovo, i onda ću i ja rado u budućnosti preko banke. ali ako bude šema da za 2-3godine , netrebaš plaćati porez, jer se oni tretiraju kao investicija, onda i to je dobro
postoje

_________________
Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama - Page 2 Empty Re: Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama

Post by Leviathan2 27/1/2018, 16:10

Pinochet wrote:
pismejker wrote:...odluka je pala..platjanje kešom..jalnuši krepite.. lol! lol! lol!


Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama - Page 2 2018-audi-q7-s-line-photo-wallpaper
jbt život koliko ovo košta? kao jedan stan u splitu

neka drago mi je, neka ljudi imaju para, :)
to svetac sanja :D
a i to je losa investicija, za 5 godina ne vrijedi chika

_________________
Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama - Page 2 Empty Re: Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama

Post by Guest 27/1/2018, 18:35

Pinochet wrote:
pismejker wrote:...odluka je pala..platjanje kešom..jalnuši krepite.. lol! lol! lol!


Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama - Page 2 2018-audi-q7-s-line-photo-wallpaper
jbt život koliko ovo košta? kao jedan stan u splitu

neka drago mi je, neka ljudi imaju para, :)
Paaa...košta... :) i ja to tvrdim,lijepo je kad netko ima love,dao Bog i tebi..samo se mici iz one fukojebine doli..inače.. No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama - Page 2 Empty Re: Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama

Post by Guest 27/1/2018, 18:36

Levi ne biti Jalnuš..čestitaj mi..to Bog nagradjuje... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama - Page 2 Empty Re: Haker ukrao 400 milijuna USD u kriptovalutama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum