Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki na jučerašnjoj utakmici: Ako želiš pobijediti ne smiješ izgubiti

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Plenki na jučerašnjoj utakmici: Ako želiš pobijediti ne smiješ izgubiti Empty Plenki na jučerašnjoj utakmici: Ako želiš pobijediti ne smiješ izgubiti

Back to top Go down

Plenki na jučerašnjoj utakmici: Ako želiš pobijediti ne smiješ izgubiti Empty Re: Plenki na jučerašnjoj utakmici: Ako želiš pobijediti ne smiješ izgubiti

Post by dzango 1/25/2018, 07:17

Živ je Broj 1, umro nije, dok je HDZ-a i Kroacije.

_________________
Plenki na jučerašnjoj utakmici: Ako želiš pobijediti ne smiješ izgubiti Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Post by jastreb 1/25/2018, 07:24

Previše emotivno doživljavamo utakmice reprezentacije.

Izgubili,izgubili i šta sad?

Francuska je (bila) bolja i na to smo trebali računati hladne glave.

barem sam ja to tako popratio meč,a kad sam vidio da od pobjede(i remija) nema niš ošo sam spat.

Post by dzango 1/25/2018, 07:28

vuksadinare wrote:Francuska je bolja i tocka.....no realno stiv je u prvom poluvremenu popusio nekoliko golova kroz usi koji su se trebali obraniti...gotovo sa pola centra sutevi
Opet vam Srbi krivi.
dzango
dzango

2014-04-19

Post by jastreb 1/25/2018, 07:40

Naša stara boljka. Emotivno smo nezreli i zrelost sigurno nećemo steći ovakvim pristupom.

Stara priča koju je jedino Červar javno iznio i nazvao stvar pravim imenom.
jastreb
jastreb

2014-04-22

Post by vili40 1/25/2018, 07:42

"Svaka čast igračima i treneru, pružili su nam divnih 10-15 dana u Hrvatskoj uz rukomet".

Post by vili40 1/25/2018, 08:05

jastreb wrote:Kako je rekao Červar(a i ja to kažem) u utakmicu su ušli preemotivno i dopustili emocijama da prevladaju.

mala djeca u odnosu na nekoliko najjačih reprezentacija koje lome sve pred sobom od prve do zadnje minute.

rapsodija psovki

Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu.

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.

Post by vili40 1/25/2018, 09:48

pobijedimo srbe sa velikom razlikom(drugi koji misle glavom ne troše snagu za nabijanje razlike)i već sutra ide novinarka po splitu pa pita za rezultat na sljedećoj utakmici a ono biseri,tipično za naše podneblje:bit će šest razlike,drugi odvali ma bit će bar devet,možda i sto ako ćemo htjeti,ma rasturićemo sve cijelu galaksiju....ajoj
a onda švedska pa bolno prizemljenje(za pametne a ne slijepe) pa opet nije to ništa,loš dan blabla.OK a vrancuzi?Ma nisu oni više tako jaki,rasturićemo to...ajajoj :D
vili40
vili40

Male
2015-08-02

Post by dzango 1/25/2018, 10:46

vuksadinare wrote:
On to namerno da vas sabotira u sred Hrvatske. Ne veruj Srbinu ni kad dobro brani.
dzango
dzango

2014-04-19

Post by vuksadinare 1/25/2018, 11:36

vili40 wrote:mene utakmica sa francuzima uopće nije interesirala jer sam znao ishod,no nešto drugo mi je bilo interesantno:
a sto bi trebali reci izgubit cemo pa ne trebamo ni igrati..uf sto volim defetiste..
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Post by vuksadinare 1/25/2018, 11:37

di si ti vidio jucer da je dobro branio..i kakve veze ima jel srbin ili nije..jednostavno je popljugao 5,6 golova u prvih 15 minuta sa 15 metara u zargonu sa pol centra...i sve kroz usi mu prosle