ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čilić

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Čilić - Page 2 Empty Re: Čilić

Post by Eroo 25/1/2018, 14:17

vuksadinare wrote:Da pitas purgera za kog bi navijao da igraju dalmatinac i hercegovac medjusobno rekli bi za hercegovca..tako i obrnuto kad je dalmatinac u pitanju i on bi navijao za hercegovca kad bi igrao kontra purgera..dakle dobro je sto je hercegovac neutralne ph vrijednosti je... :)
Hercegovci su "stožerni", nacija se  vrti oko njih. Isključiš li ih slijedi raspad sistema.
Ne mrzi  Sora onoliko Hercegovce slučajno. Uostalom i Juga se održavala na neutraliziranju
Hercegovaca. Moj brat je se za ondašnja vrimena smatrao "podobvnim", ali je na jednom
natječaju dobio odbijenicu s objašnjenjem da  kao Hercegovac ne može biti direktor. :D

Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Čilić - Page 2 Empty Re: Čilić

Post by max123 25/1/2018, 14:26

izgubi li opet(prc!)najebat ce mu se raznorazni indexi matere bosanske...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Čilić - Page 2 Empty Re: Čilić

Post by Ringo10 25/1/2018, 14:45

pizzon wrote:lepo, lepo, cestitam, steta sto je nadal morao da preda,
malo mu to kvari radost, ali, crecno u finalu, ko igra federer ??
msm, da je on srbin, ne federer, msm  cilic :))
Nadal se ponio ko pičketina. Kad je vidio da je popušio onda ko fol povreda noge i ta sranja.

HAjde molim  te ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Čilić - Page 2 Empty Re: Čilić

Post by Ringo10 25/1/2018, 14:56

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Gledao i opet zasluženo nazdravljam.

Naš Hercegovac rastura, spremamo se za FINALE.

Moja najdublja sućut svi mrziteljima Hercegovaca i općenito Hrvata iz BiH. 

Nek se napuše kurčine temeljito i samoprijegorno.

U ovakvim trenucima sam ponosan što me rodila Hercegovka. Dobro, Hercegovka po ocu, ali nema veze.
ispasce hercegovka po prababi... :) ...
Nije po prababi nego po ocu, moj djed je bio Hercegovac i to vrlo blizu Međugorja.

Bio vrlo poštovan HSSovac u Sarajevu prije 2. sv. rata. Ustaše nije mogao da smisli i to je prenio i na mene.

Bio pametan i bio odmah svjestan koje je to prokletstvo i nesreća. I bio u pravo sto posto.

Poznavao Luburića, bili iz istoga kraja. Maks ga progonio da se priključi ustaškom pokretu a moj djed ga izbjegavao koliko je mogao.

Pričao mi da takve budaletine i manijaka nije majka rodila.

Komuniste isto tako nije mogao smisliti. ZAto je popušio mnogo u životu jer su ga zvali i nudili mu i bolji posao i bolju poziciju ako uđe u Partiju, ali badava, on je ostao dosljedan.

I time zajebao sve nas, kompletno svoje potomstvo. I ne mogu da ga ne poštivam radi svega toga. Nikada se nije prodao nikome. 

Hrvat bio, ali u najboljem i najplemenitijem smislu te riječi. 

Kad je otišao sa ovoga svijeta, dio mene se otkinuo.

Moj djed, Hercegovac, najbolji i najpošteniji čovjek kojega sam ikada poznavao. I sad mi suze krenu kad ga se sjetim. 

I zato jebem mater svima koji po Hercegovcima prosipaju mržnju.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Čilić - Page 2 Empty Re: Čilić

Post by vuksadinare 25/1/2018, 20:28

Tko vam je najbolji hrvatski tenisac svih vremena...cilic ili ivanisevic?...meni osobno cilic...zasto?...zato sto je igrao finala na tri razlicita grand slam turnira jedan osvojio us open(postoji mogucnost jos i australian open) na razlicitim podlogama...ima i finale davis cupa gdje je bio glavni igrac...ima i ivanisevic ali on nije igrao kad je osvojen vec vise protokolarno pozvan..i marin je u kracem igrackom vremenu vise zapazenijih uspjeha napravio i treba se uzeti u obzir da igra u vremenu tri izuzetno jaka igraca nadal,djokovic,federer a tu bi jos dodao i murreya
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Čilić - Page 2 Empty Re: Čilić

Post by vuksadinare 25/1/2018, 20:36

Znam da se mozda mnogi nece sloziti ali ja sam realno opisao uspjehe jednog i drugog...ivanisevic je igrao cetri finala vimbldona na jednoj podlozi dok na drugim i nije imao zapazenijih uspjeha..mislim da je imao par cetvrtfinala i jedno polufinale australian opena...cilic zadnjih nekoliko godina redovito na grand slam turnirima igra najmanje cetvrt finale...istina trenutno ima nesto manje atp turnira osvojenih od ivanisevica ali ivanisevic ima jos par godina duzu karijeru...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Čilić - Page 2 Empty Re: Čilić

Post by vuksadinare 25/1/2018, 20:39

Dok je u ivanisevicevo vrijeme sampras bio jedini dominantan igrac..nesto prije samprasa agasi...u cilicevo vrijeme igraju tri dominantna tenisaca koja sam vec nabrojao sa brdo osvojenih grand slamova
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Čilić - Page 2 Empty Re: Čilić

Post by max123 25/1/2018, 21:32

vuksadinare wrote:Dok je u ivanisevicevo vrijeme sampras bio jedini dominantan igrac..nesto prije samprasa agasi...u cilicevo vrijeme igraju tri dominantna tenisaca koja sam vec nabrojao sa brdo osvojenih grand slamova
dobar je bio ivanisevic, mozda je cak cilic malo bolji.no mi nismo imali nikad jednog vrhunskog tenisaca kao sto je srbija imala jednog djokovica i to se mora jednostavno priznat.a da ne govorim o njihovim tenisacicama ivanovickoj i jankovickoj.svi troje su jedno (duze)vrime dominirali svijetskim tenisom.mi takve jos nismo imali..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Čilić - Page 2 Empty Re: Čilić

Post by Guest 25/1/2018, 21:33

meni je zao noleta ko najrodjenijeg.
ne zbog pobeda, vec nevolje koja ga tlaci.
sad se raduju, svi oni koji nisu mogli da prihvate, neskriveno,
da 1 srbin, covek sa balkana, napravi takve rezultate u tenisu.
zato, zelim cilic da pobedi, da nemaju miran san. posebno,
zelim, da  to bude federer.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čilić - Page 2 Empty Re: Čilić

Post by vuksadinare 25/1/2018, 21:37

max123 wrote:
vuksadinare wrote:Dok je u ivanisevicevo vrijeme sampras bio jedini dominantan igrac..nesto prije samprasa agasi...u cilicevo vrijeme igraju tri dominantna tenisaca koja sam vec nabrojao sa brdo osvojenih grand slamova
dobar je bio ivanisevic, mozda je cak cilic malo bolji.no mi nismo imali nikad jednog vrhunskog tenisaca kao sto je srbija imala jednog djokovica i to se mora jednostavno priznat.a da ne govorim o njihovim tenisacicama ivanovickoj i jankovickoj.svi troje su jedno (duze)vrime dominirali svijetskim tenisom.mi takve jos nismo imali..
nismo..a znas zasto?..zato jer se na radi na psihi...i zato jer ivanisevic a i cilic nisu gladni trofeja kao djokovic,federer,sampras...oni osvoje turnir onda zive od te slave pola godine i zajebavaju su...nisu pravi profesionalci...sportski tipovi..bez obzira sto su sportasi...za razliku recimo od janice,ivice,miocica...ivanisevic je mogao osvojiti jos bar dva vimbldona da je bio unutra 100% sa glavom...marin je tu zeru malo jaci od ivanisevica pa ima jace rezultate na grand slamovima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Čilić - Page 2 Empty Re: Čilić

Post by T. 25/1/2018, 21:47

vuksadinare wrote:Tko vam je najbolji hrvatski tenisac svih vremena...cilic ili ivanisevic?...meni osobno cilic...zasto?...zato sto je igrao finala na tri razlicita grand slam turnira jedan osvojio us open(postoji mogucnost jos i australian open) na razlicitim podlogama...ima i finale davis cupa gdje je bio glavni igrac...ima i ivanisevic ali on nije igrao kad je osvojen vec vise protokolarno pozvan..i marin je u kracem igrackom vremenu vise zapazenijih uspjeha napravio i treba se uzeti u obzir da igra u vremenu tri izuzetno jaka igraca nadal,djokovic,federer a tu bi jos dodao i murreya
Ma neusporedivo je to vuče...
Drugo je vrime skroz...
Znam da sam s onim izgubio par godina života gledajući njegove mečeve a za ovog me boli đon, dobio il izgubio...
Biće sam se i ja prominio...


Last edited by Totenkopf on 25/1/2018, 21:48; edited 1 time in total
T.
T.

Posts : 17120
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Čilić - Page 2 Empty Re: Čilić

Post by max123 25/1/2018, 21:47

vuksadinare wrote:
max123 wrote:
vuksadinare wrote:nismo..a znas zasto?..zato jer se na radi na psihi...i zato jer ivanisevic a i cilic nisu gladni trofeja kao djokovic,federer,sampras...oni osvoje turnir onda zive od te slave pola godine i zajebavaju su...nisu pravi profesionalci...sportski tipovi..bez obzira sto su sportasi...za razliku recimo od janice,ivice,miocica...ivanisevic je mogao osvojiti jos bar dva vimbldona da je bio unutra 100% sa glavom...marin je tu zeru malo jaci od ivanisevica pa ima jace rezultate na grand slamovima
to nije i nemere biti NIKAD jedna isprika.sama cinjenica da jedan sempres,djokovic,federer,kuracpalac mogu a jedan cilic ili ivanisevic ne mogu.postoje tri stvari koje cine jednog izuzetnog i uspjesnog sportistu,prva je talent,druga treniranje i treca je treniranje...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Čilić - Page 2 Empty Re: Čilić

Post by Serbinho-3 25/1/2018, 21:52

pizzon wrote:meni je zao noleta ko najrodjenijeg.
ne zbog pobeda, vec nevolje koja ga tlaci.
sad se raduju, svi oni koji nisu mogli da prihvate, neskriveno,
da 1 srbin, covek sa balkana, napravi takve rezultate u tenisu.
zato, zelim cilic da pobedi, da nemaju miran san. posebno,
zelim, da  to bude federer.

Ispljuvace Cilica, ako nema Djokovica.

Misle da samo oni treba da igraju.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Čilić - Page 2 Empty Re: Čilić

Post by T. 25/1/2018, 21:55

Koji je ku*ac đokoviću, što ga tlači?

_________________
Čilić - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17120
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Čilić - Page 2 Empty Re: Čilić

Post by vuksadinare 25/1/2018, 21:55

max123 wrote:
vuksadinare wrote:
max123 wrote:
vuksadinare wrote:nismo..a znas zasto?..zato jer se na radi na psihi...i zato jer ivanisevic a i cilic nisu gladni trofeja kao djokovic,federer,sampras...oni osvoje turnir onda zive od te slave pola godine i zajebavaju su...nisu pravi profesionalci...sportski tipovi..bez obzira sto su sportasi...za razliku recimo od janice,ivice,miocica...ivanisevic je mogao osvojiti jos bar dva vimbldona da je bio unutra 100% sa glavom...marin je tu zeru malo jaci od ivanisevica pa ima jace rezultate na grand slamovima
to nije i nemere biti NIKAD jedna isprika.sama cinjenica da jedan sempres,djokovic,federer,kuracpalac mogu a jedan cilic ili ivanisevic ne mogu.postoje tri stvari koje cine jednog izuzetnog i uspjesnog sportistu,prva je talent,druga treniranje i treca je treniranje...
pa o tome govorim prvo treniranje...zato i kazem spremaju se ko ludi da osvoje turnir..a onda to sjebu slavljem pola godine..'e brale jesi vidija osvojia san turnir jesan faca'..onda naslikavanje...emisije...tulumi...onda kad se ispucaju ajmo opet igrat tenis..ne ide..ako hoces biti medju najvecima odmah drugi dan nakon uspjeha zestok trening i rad i tako kroz karijeru...majoli je bila iznimno talentirana tenisacica ali glava u kurcu i svrab medju nogama..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Čilić - Page 2 Empty Re: Čilić

Post by Serbinho-3 25/1/2018, 21:58

Totenkopf wrote:Koji je ku*ac đokoviću, što ga tlači?

Lakat, tkivo.

Nije pravio pauzu, kad je bio najjaci, ko ce ga znati.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Čilić - Page 2 Empty Re: Čilić

Post by vuksadinare 25/1/2018, 22:01

Totenkopf wrote:
vuksadinare wrote:Tko vam je najbolji hrvatski tenisac svih vremena...cilic ili ivanisevic?...meni osobno cilic...zasto?...zato sto je igrao finala na tri razlicita grand slam turnira jedan osvojio us open(postoji mogucnost jos i australian open) na razlicitim podlogama...ima i finale davis cupa gdje je bio glavni igrac...ima i ivanisevic ali on nije igrao kad je osvojen vec vise protokolarno pozvan..i marin je u kracem igrackom vremenu vise zapazenijih uspjeha napravio i treba se uzeti u obzir da igra u vremenu tri izuzetno jaka igraca nadal,djokovic,federer a tu bi jos dodao i murreya
Ma neusporedivo je to vuče...
Drugo je vrime skroz...
Znam da sam s onim izgubio par godina života gledajući njegove mečeve a za ovog me boli đon, dobio il izgubio...
Biće sam se i ja prominio...
ja i ne bas..osim onog finala 2001...ivanisevic je igrao od vimbldona do vimbldona u medjuvremenu ako je osvojio koji manji turnir,dva...a na ostalim grand slamovima vbi obicno dogurao do treceg kola uhvativsi pokoje cetvrtfinale i jedno polufinale.....a i u vimbldonu bi bio za kurac da nije bilo tog servisa i opsesivnosti vimbldonom tek par godina pred kraj karijere popravio je nesto volej igru na mrezi..onda je zadnje tri cetri godine poosvajao nesto vise turnira
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Čilić - Page 2 Empty Re: Čilić

Post by vuksadinare 25/1/2018, 22:07

Totenkopf wrote:
vuksadinare wrote:Tko vam je najbolji hrvatski tenisac svih vremena...cilic ili ivanisevic?...meni osobno cilic...zasto?...zato sto je igrao finala na tri razlicita grand slam turnira jedan osvojio us open(postoji mogucnost jos i australian open) na razlicitim podlogama...ima i finale davis cupa gdje je bio glavni igrac...ima i ivanisevic ali on nije igrao kad je osvojen vec vise protokolarno pozvan..i marin je u kracem igrackom vremenu vise zapazenijih uspjeha napravio i treba se uzeti u obzir da igra u vremenu tri izuzetno jaka igraca nadal,djokovic,federer a tu bi jos dodao i murreya
Ma neusporedivo je to vuče...
Drugo je vrime skroz...
Znam da sam s onim izgubio par godina života gledajući njegove mečeve a za ovog me boli đon, dobio il izgubio...
Biće sam se i ja prominio...
ja i ne bas..osim onog finala 2001...ivanisevic je igrao od vimbldona do vimbldona u medjuvremenu ako je osvojio koji manji turnir,dva...a na ostalim grand slamovima vbi obicno dogurao do treceg kola uhvativsi pokoje cetvrtfinale i jedno polufinale.....a i u vimbldonu bi bio za kurac da nije bilo tog servisa i opsesivnosti vimbldonom tek par godina pred kraj karijere popravio je nesto volej igru na mrezi..onda je zadnje tri cetri godine poosvajao nesto vise turnira
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Čilić - Page 2 Empty Re: Čilić

Post by vuksadinare 25/1/2018, 22:10

Meni je fantastican tenisac bio boba zivojinovic..ali strasno lijen tenisac..imao je servu,volej igru jednu od najboljih u ono vrijeme uz edberga mcinroa...ali mrcina nije htjela trcat za malo tezim lopticama..igrao dva polufinala wimbldona..nesto cetvrtfinala...a da je imao glavu i nije bio.lijen za trcat bez problema bi imao pokoji wimbldon ili australian open
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Čilić - Page 2 Empty Re: Čilić

Post by T. 25/1/2018, 22:16

Pa to ti pričam, ne moš usporedit uopće ono vrime i sadašnje...
Becker je osvojio 3 wimbledona sa servisom i volejem, kurac će danas itko to uradit...
Danas su igrači neusporedivo jači, brži, izdržljiviji, u svakom sportu, različiti su režimi treninga, prehrane, puno više turnira itd. ...

_________________
Čilić - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17120
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Čilić - Page 2 Empty Re: Čilić

Post by govinda 25/1/2018, 22:28

I meni je drago kad neko meni nepoznat zaradi milion...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Čilić - Page 2 Empty Re: Čilić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum