ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović Empty Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović

Post by jastreb 21/1/2018, 08:34

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/predsjednica-se-u-bih-sastala-i-s-njime-dok-hrvati-nestaju-on-siri-bogatstvo-1120954/

Tipično za glasnovićevsku i pravašku bratiju u BIH koja čini sve ne bi li Hrvate u BIH odvela u propast.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović Empty Re: Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović

Post by jastreb 21/1/2018, 08:36

Za Hrvate u BIH nisu problem ni Bošnjaci ni Srbi,već emisari iz ZG,koji obilaze tamošmnje Hrvate i huškaju ih jedne na druge.

Mislim da bi svaki pošteni Hrvat trebao takvima ne samo zalupiti vrata,već ga i pošteno istamburati.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović Empty Re: Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović

Post by RayMabus 21/1/2018, 08:37

Pa šta očekuješ od HDZa, uostalom nisu problem Bošnjaci nego vođe bošnjačkog nacionalizma 

Imaš vođe i ovce, ovce i onako nisu u stanju shvatiti šta im je Alija i ekipa zakuvala
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović Empty Re: Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović

Post by Sora 21/1/2018, 08:40

Vas dvojica s tim avatarima sugerirate da ste tranzicii 
Feminizirani muski 

Lijepo 
Markicki tak nesto nije jasno 
Iako postoji postoji ..
Nema cisto muskih ili cisto ženskih idealnih tipova

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović Empty Re: Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović

Post by jastreb 21/1/2018, 08:41

RayMabus wrote:Pa šta očekuješ od HDZa, uostalom nisu problem Bošnjaci nego vođe bošnjačkog nacionalizma 

Imaš vođe i ovce, ovce i onako nisu u stanju shvatiti šta im je Alija i ekipa zakuvala
Nisi pročitao tekst. Radi se o tome da  pojedini ustašoidi iz Hrvatske čine sve ne bi li došli na vladajući položaj među Hrvatima BIH i započeli neku svoju politiku.

Politiku koja bi značila i kraj opstanka Hrvata u BIH.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović Empty Re: Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović

Post by RayMabus 21/1/2018, 08:42

Jes imao druga Tita? Jesi. Pa jel im dao pravo na nacionalnost i nazvao ih Muslimani? Jeste. Pa jel bilo kakvih problema na relaciji Hrvati Muslimani? Nije.

A šta očekuješ od nekoga tko je iste preimenovao u Bošnjake i tvrdi neke stvari po kojima automatski svi Hrvati postaju ideološki neprijatelji koje treba ukloniti jer znaju istinu pa im jebu koncepciju da stvore mit na lažima?

Pa samo sukob nevezano uz HDZ i sličnu stoku među hrvatskim političkim vođama
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović Empty Re: Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović

Post by jastreb 21/1/2018, 08:42

Sora wrote:Vas dvojica s tim avatarima sugerirate da ste tranzicii 
Feminizirani muski 

Lijepo 
Markicki tak nesto nije jasno 
Iako postoji postoji ..
Nema cisto muskih ili cisto ženskih idealnih tipova
Ne. Stavio sam sliku svoje omiljene glumice Sofije Loren(koju je u stvari volio i Tito),a ja poimam da si ti svoj novi avatar postavila inspirirana ovim mojim.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović Empty Re: Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović

Post by jastreb 21/1/2018, 08:44

RayMabus wrote:Jes imao druga Tita? Jesi. Pa jel im dao pravo na nacionalnost i nazvao ih Muslimani? Jeste. Pa jel bilo kakvih problema na relaciji Hrvati Muslimani? Nije.

A šta očekuješ od nekoga tko je iste preimenovao u Bošnjake i tvrdi neke stvari po kojima automatski svi Hrvati postaju ideološki neprijatelji koje treba ukloniti jer znaju istinu pa im jebu koncepciju da stvore mit na lažima? 
To sve stoji,ali ja ovdje pričam o opasnim namjerama šačice avanturista iz Zagreba,koji svojim planovima prijete opstanku BH Hrvata.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović Empty Re: Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović

Post by Sora 21/1/2018, 08:45

RayMabus wrote:Jes imao druga Tita? Jesi. Pa jel im dao pravo na nacionalnost i nazvao ih Muslimani? Jeste. Pa jel bilo kakvih problema na relaciji Hrvati Muslimani? Nije.

A šta očekuješ od nekoga tko je iste preimenovao u Bošnjake i tvrdi neke stvari po kojima automatski svi Hrvati postaju ideološki neprijatelji koje treba ukloniti jer znaju istinu pa im jebu koncepciju da stvore mit na lažima?

Pa samo sukob nevezano uz HDZ i sličnu stoku među hrvatskim političkim vođama
Jebote 
Sta kazu koja ptica rano pjeva , ustanova joj gnijezdo 
Idem pod hitno 
Dok se nisam zbljuvala 
Sta ti  covjece isto ne napraviš umjesto da tjeraš ljude na povraćanje

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović Empty Re: Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović

Post by RayMabus 21/1/2018, 08:46

Jastrebe ja nisam hdz, kakvo mi je mišljenje o njima u Hrvatskoj to vrijedi i za ogranak u BiH, banda lopova
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović Empty Re: Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović

Post by RayMabus 21/1/2018, 08:48

Sora nezanimaš me, tvoj pileći mozak i onako nemože shvatiti činjenicu da ako je nešto stvoreno na način da netko drugi mora biti izbrisan da to u budućnosti može samo vodit u rat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović Empty Re: Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović

Post by Sora 21/1/2018, 08:48

jastreb wrote:
Sora wrote:Vas dvojica s tim avatarima sugerirate da ste tranzicii 
Feminizirani muski 

Lijepo 
Markicki tak nesto nije jasno 
Iako postoji postoji ..
Nema cisto muskih ili cisto ženskih idealnih tipova
Ne. Stavio sam sliku svoje omiljene glumice Sofije Loren(koju je u stvari volio i Tito),a ja poimam da si ti svoj novi avatar postavila inspirirana ovim mojim.
Moguce da 
Dosadio mi onaj prsten 
Ma svejedno bi avatari trebali bit identifikacijske oznake 
Meni ne pada na um uzeti sliku muskarca   Taman da je TITO

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović Empty Re: Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović

Post by Sora 21/1/2018, 08:52

RayMabus wrote:Sora nezanimaš me, tvoj pileći mozak i onako nemože shvatiti činjenicu da ako je nešto stvoreno na način da netko drugi mora biti izbrisan da to u budućnosti može samo vodit u rat
To sto pises je CISTI IDIOTIZAM 
ODAKLE TEBI TAKVE IDIOTSKE MISLI OSIM AKO NISI IDIOT . 

sve do pocetka rata Bosna je bila uzor suživota , nije bilo govora o ničijem nestajanju ili nastajanju . 
Svi su zivjeli u slozi . 
 Ti MAJMNUE SAMO PUŠIŠ GLUPE POLITICKE FORE
AJ UZMI LAMPADIN  PORED KOMPA DA TI BAR NESTO SVJETLI U GLAVU 

I JOS SE ZAKVACIO ZA NAZIVE NARIDA  .. KODA TO IMA VEZE

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović Empty Re: Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović

Post by RayMabus 21/1/2018, 08:54

Nije problem u nazivu nego kako je stvar postavljena od Alije i ekipe
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović Empty Re: Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović

Post by Sora 21/1/2018, 08:57

RayMabus wrote:Nije problem u nazivu nego kako je stvar postavljena od Alije i ekipe
Da to je problrm 
A ne tko je napao MUSLMANE i dijelio Bosnu 
To nije oroblem . Jebes ljude kpji se zovu Alija .. i Fata 
i cijeli je svijet drzao ruke skrštenih dok je Bosna plivala u krvi 
Zbog tog . 
Jer se tpradilo o muslimanima.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović Empty Re: Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović

Post by RayMabus 21/1/2018, 09:00

Bosna je neodrživa, nemožeš imat ideologiju koja je u startu formirana na tome da su Hrvati ideološki neprijatelji toj ideji bošnjačkog nacionalizma
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović Empty Re: Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović

Post by vuksadinare 21/1/2018, 09:09

Sora wrote:
RayMabus wrote:Sora nezanimaš me, tvoj pileći mozak i onako nemože shvatiti činjenicu da ako je nešto stvoreno na način da netko drugi mora biti izbrisan da to u budućnosti može samo vodit u rat
To sto pises je CISTI IDIOTIZAM 
ODAKLE TEBI TAKVE IDIOTSKE MISLI OSIM AKO NISI IDIOT . 

sve do pocetka rata Bosna je bila uzor suživota , nije bilo govora o ničijem nestajanju ili nastajanju . 
Svi su zivjeli u slozi . 
 Ti MAJMNUE SAMO PUŠIŠ GLUPE POLITICKE FORE
AJ UZMI LAMPADIN  PORED KOMPA DA TI BAR NESTO SVJETLI U GLAVU 

I JOS SE ZAKVACIO ZA NAZIVE NARIDA  .. KODA TO IMA VEZE
od kud ti znas da je bils uzor zivota?..bila je kitu...da je bila ne bi se u 5 minuta napravio rat i klsonica..da bola je ali sa figom u djepu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović Empty Re: Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović

Post by RayMabus 21/1/2018, 09:18

Bih je neodrživa, Hrvati su vidjeli s koje strane vjetar puše pa su stvari postavili ovako :
.
Dakle vi želite BiH i eto vam je no nemožete natjerati nekoga da surađuje 

Sve ok, eto vam bih ali nas nema u tom projektu jer ne želimo biti
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović Empty Re: Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović

Post by RayMabus 21/1/2018, 09:20

Nemoš ti nekog natjerati na nešto 
. Želite bih pa eto vam je ali neću vam dati ruke a neču vam ni dirati bih eto ti je jednostavno
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović Empty Re: Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović

Post by RayMabus 21/1/2018, 09:24

Te zapadne sile su valjda mislile da eto kao Hrvati će nam ako nitko drugi bit mehanizam preko kojeg ćemo držat bih 


Ne neće poklanjamo vam bih 

FUCK YOU
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović Empty Re: Nisu problem samo Bošnjaci-Tu je i D.Čović

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum