ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost''

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost'' - Page 9 Empty Re: ''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost''

Post by L'âme 21/1/2018, 00:24

Svi smo, levi..makar neki misle da nisu ;@

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost'' - Page 9 Empty Re: ''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost''

Post by Leviathan2 21/1/2018, 00:25

maggie13 wrote:Svi smo, levi..makar neki misle da nisu ;@
ah,
bolje da idem gledat dragonball

_________________
''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost'' - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost'' - Page 9 Empty Re: ''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost''

Post by L'âme 21/1/2018, 00:28

Leviathan2 wrote:
maggie13 wrote:Svi smo, levi..makar neki misle da nisu ;@
ah,
bolje da idem gledat dragonball
najbolje spavat..ako nidi u nadzoru.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost'' - Page 9 Empty Re: ''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost''

Post by Guest 21/1/2018, 00:36

melkior wrote:Ne osuđujte doktore zbog grubljeg postupanja u rađaonici. To je jednostavno način na koji se nose sa stresom. Prošli su sve i svašta, očvrsnuli i pretvorili se u - mesare. To je jednostavno takav posao. Pa i sam medicinski faks je takav, nije za nježne duše. Pa i sam prizor rađanja je ružan i gadan: pun vriske i krvi. Za to moraš imati želudac, a vi bi da vam doktori još sviraju i violinu. Oni za koje mislite da su tu da bi vam pružili emocionalnu potporu kakvu smatrate da zaslužujete i trebate bi ionako pali u nesvijjest kad vide krv. To je jednostavno profesionalna deformacija. Sjećate se one afere s beaglovima prije 15-ak godina na Veterinarskom fakultetu u Zagrebu? Lomili su kosti psićima i promatrali kako onda zarašćuju.
Znate li kako izgleda prvi sat anatomije na Medicini u Zagrebu? Profesor zgrabi živog štakora iz kaveza za rep, i opali mu glavom o stol da krepa. Onda fino uzme skalpel ili škare pa ga reže na komade i odmah dijeli brucošima da gledaju pod mikroskopom. Da, neki i povrate na taj prizor. Jednostavno te natjeraju da očvrsneš i postaneš mesar. Ili se slomiš, ili postaneš jebeni naci i čuvar konc logora. Tko nema želudac za takve stvari a voli prirodne znanosti, uvijek se može orijentirati na biokemiju. Medicina je specifičan faks i traži sposobnost nošenja s ljudskom nemoći, patnjom i boli. Ako to ne mogu, onda ne mogu ni raditi taj posao. Biti kirurg,ginekolog, onkologiji ili raditi na Traumi, Hitnoj ili lomiti i namještati ljudske kosti, za to moraš imati želudac i određenu dozu agresije.

kada uđem u kakvu hrvatsku bolnicu uvijek se sjetim onih iz Alana Forda...

''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost'' - Page 9 Alan-ford-kb01brojjedan-4-638

''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost'' - Page 9 Alan-ford-kb01brojjedan-5-638

''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost'' - Page 9 Alan-ford-kb01brojjedan-6-638

''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost'' - Page 9 Alan-ford-kb01brojjedan-12-638

''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost'' - Page 9 Alan-ford-kb01brojjedan-13-638

''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost'' - Page 9 Alan-ford-kb01brojjedan-14-638

''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost'' - Page 9 Alan-ford-kb01brojjedan-15-638


cijeli strip

https://www.slideshare.net/sinisasavicevic/alan-ford-kb01brojjedan
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost'' - Page 9 Empty Re: ''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost''

Post by Regoč 21/1/2018, 11:21

red wolf wrote:
'' ...Kod nas je još teže jer smo mala država i, uz inicijative koje govore da je bolesno biti gay, da žena nema pravo na svoje tijelo, točnije na svoju maternicu, iskreno ne znam kakva nas budućnost čeka.''
Čeka nas izvrsna budućnost u kojoj su ljudi odgovorni za svoje postupke.

_________________
''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost'' - Page 9 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost'' - Page 9 Empty Re: ''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost''

Post by darth_vader 21/1/2018, 16:17

U dobrom smjeru je tema krenula zahvaljujući Abenu i Totenu, ali sta onda sve zasrali i zaspamali, znao sam... cry-smile
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost'' - Page 9 Empty Re: ''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost''

Post by aben 21/1/2018, 17:14

e, neki ljiudi jednostavno nemaju osjećaj za bitno.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost'' - Page 9 Empty Re: ''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost''

Post by Sora 21/1/2018, 18:31

Regoč wrote:
red wolf wrote:
'' ...Kod nas je još teže jer smo mala država i, uz inicijative koje govore da je bolesno biti gay, da žena nema pravo na svoje tijelo, točnije na svoju maternicu, iskreno ne znam kakva nas budućnost čeka.''
Čeka nas izvrsna budućnost u kojoj su ljudi odgovorni za svoje postupke.
Ti si REGOC zaboravio kako se zračnu djeca 
Ono ..
Prije sexa moliš se, gkedas u novčanik, brises nos i guzicu, provheravas jel ti ziv dedo ..
I pnda jebes 
Ha ha

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost'' - Page 9 Empty Re: ''U društvu u kojem žena nema pravo na svoju maternicu ne znam kakva nam je budućnost''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum