ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa

Go down

Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa Empty Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa

Post by Kermit 19/1/2018, 11:31

http://www.index.hr/sport/clanak/nisam-ga-namjerno-to-je-u-zaru-borbe-cervar-o-hvatanju-bjelorusa-oko-struka-u-zadnjem-napadu/1020336.aspx
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa Empty Re: Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa

Post by Stanojko 19/1/2018, 11:48

Koji Lino? Jel ovaj? :)

Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa Lino-zabava

_________________
Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa Empty Re: Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa

Post by vuksadinare 19/1/2018, 12:07

....lino poludi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99104
2015-09-08


Back to top Go down

Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa Empty Re: Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa

Post by Guest 19/1/2018, 12:14

Hrvatska lopovska posla
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa Empty Re: Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa

Post by Guest 19/1/2018, 12:14

zapravo jedva ga je taka, bzvz
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa Empty Re: Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa

Post by Noor 19/1/2018, 12:41

glupost, bjelorus je natrčao pred Lina, a ovaj ga je u tom momentu ovlaš ispratio rukom, da mu ne zaklanja pogled na teren

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa Empty Re: Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa

Post by newuser 19/1/2018, 12:58

Noor wrote:glupost, bjelorus je natrčao pred Lina,  a ovaj ga je u tom momentu ovlaš ispratio rukom, da mu ne zaklanja pogled na teren
Mislim da ga nema pravo dodirivati i ulaziti u teren. Dobro je prošlo bez crvenog i sedmerca za Bjeloruse, da je ovaj još malo odglumio i da se nije igralo u ZG drugačije bi bilo.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa Empty Re: Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa

Post by Noor 19/1/2018, 13:03

newuser wrote:
Noor wrote:glupost, bjelorus je natrčao pred Lina,  a ovaj ga je u tom momentu ovlaš ispratio rukom, da mu ne zaklanja pogled na teren
Mislim da ga nema pravo dodirivati i ulaziti u teren. Dobro je prošlo bez crvenog i sedmerca za Bjeloruse, da je ovaj još malo odglumio i da se nije igralo u ZG drugačije bi bilo.
ok, ne znam to...dala sam svoje nestručno viđenje
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa Empty Re: Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa

Post by govinda 19/1/2018, 13:05

Joj sto serete...nesportski potez do bola ali vama je sad Lino heroj. e jeste mi jaki sportisti..

Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa Small_1516319438-novi-skandal-u-najavi-sta-je-cervar-radio-kraj-aut-linije

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa Empty Re: Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa

Post by newuser 19/1/2018, 13:08

Inače Lino mi je sasvim OK i pod njegovom palicom mnogo je medalja osvojeno, ali sada se slažem s onim Makedoncem što ga proziva, dakle vrijeme mu je prošlo. A i inače mi nije jasan stav općenito hrvatskog sporta odnosno saveza koji rijetko (ili nikako) ne angažiraju strane stručnjake na klupe reprezentacija. Igrački kadar je odličan u dosta sportova ali trenerski/izbornički je već upitan.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa Empty Re: Lino poludio: uhvatio u klinč bjelorusa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum