ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

panika u austriji hrvati su novi nametnici

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

panika u austriji hrvati su novi nametnici - Page 3 Empty Re: panika u austriji hrvati su novi nametnici

Post by darth_vader Fri 19 Jan - 8:43

Neka krepaju svi...I mi skupa s njima. Sto me boli kurac kad su ljudi radi vlastitog komoditeta odlucili ne imati djecu...ne treba zbog toga jos gore nametnike naseljavati...

darth_vader

Posts : 19665
2014-04-17


Back to top Go down

panika u austriji hrvati su novi nametnici - Page 3 Empty Re: panika u austriji hrvati su novi nametnici

Post by crvenkasti Fri 19 Jan - 8:44

Zašto su nas onda primili u EU ako nas ne vole?

Zajebali su nas, lagali su.
Da tražimo razvod?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28769
2014-04-17


Back to top Go down

panika u austriji hrvati su novi nametnici - Page 3 Empty Re: panika u austriji hrvati su novi nametnici

Post by RayMabus Fri 19 Jan - 8:52

jasambrend wrote:Neka krepaju svi...I mi skupa s njima. Sto me boli kurac kad su ljudi radi vlastitog komoditeta odlucili ne imati djecu...ne treba zbog toga jos gore nametnike naseljavati...
Nije ti to razlog, ja sam tija ali sad mi nema logike jer djecu ne radiš radi države i društva, jednostavno pola ženskih ti je na faksu, pet godina studira a pet godina se traži onda uvati trideset godina pa bi još biralo i šefovalo
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

panika u austriji hrvati su novi nametnici - Page 3 Empty Re: panika u austriji hrvati su novi nametnici

Post by RayMabus Fri 19 Jan - 8:59

Kako god ja te stvari nemogu rješavati niti ću, želite imat pola ženske populacije visoko obrazovane ok to je pola populacije, sutra ćeš imat krah brakova, obitelji i beba tako i Austrija sad generacije ispod 25 godina su ima oko 35% manje i do 2045 moraju uvoziti taj manjak da popune tu rupu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

panika u austriji hrvati su novi nametnici - Page 3 Empty Re: panika u austriji hrvati su novi nametnici

Post by darth_vader Fri 19 Jan - 9:08

Bolje su ti u krevetu ove niskoobrazovane...nades jednu mladu, jedru perspektivnu od 18 i uz price o brdima i dolinama joj zaprcis bebaca te uz malo srece do njene dvaespete ih imas petero...I konacno imas kome ostaviti nekretnine, a i pomiris se s materom i svi sretni...ovako je samo macak sretan. Ako ga nisi uskopija...:)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

panika u austriji hrvati su novi nametnici - Page 3 Empty Re: panika u austriji hrvati su novi nametnici

Post by RayMabus Fri 19 Jan - 9:13

Bog je stvorio jedan fini mehanizam za regulaciju a taj mehanizam se zove kurac 

Da kurac dobro ste čuli 

Ako mene ženska neuzbuđuje nego mi to počne ići sve na jetra isti se neće dizati na njih i ništa od svega
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

panika u austriji hrvati su novi nametnici - Page 3 Empty Re: panika u austriji hrvati su novi nametnici

Post by RayMabus Fri 19 Jan - 9:34

jasambrend wrote:Bolje su ti u krevetu ove niskoobrazovane...nades jednu mladu, jedru perspektivnu od 18 i uz price o brdima i dolinama joj zaprcis bebaca te uz malo srece do njene dvaespete ih imas petero...I konacno imas kome ostaviti nekretnine, a i pomiris se s materom i svi sretni...ovako je samo macak sretan. Ako ga nisi uskopija...:)
Pa nemaš ih o tome se radi, imaš samo pola, čak i da ja nađem neće naći pola muških, stvar je u omjerima 

Ne igrati šta ću ja naći kad samo uzimam drugome to opet ovaj ostaje na suvon, pričamo o demografiji a tu ti je bitan općenit pregled
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

panika u austriji hrvati su novi nametnici - Page 3 Empty Re: panika u austriji hrvati su novi nametnici

Post by RayMabus Fri 19 Jan - 10:54

Nemate vi tu šta prepravljat, vi ste prije pola stoljeća donili jednu odluku a tu odluku ste počeli provoditi masovni dva desetljeća poslije, sad imate generacije koje dolaze na tržište rada manje za oko 30%-35%

Ako ste ekonomija koja treba radnu snagu morate uvoziti pa makar i 20% ali morate

Ako ste srednja žalost onda očito nemorate uvoziti nego čete samo imat depopulaciju

Austrija je gornji primjer a Srbija donji
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

panika u austriji hrvati su novi nametnici - Page 3 Empty Re: panika u austriji hrvati su novi nametnici

Post by RayMabus Fri 19 Jan - 11:00

Vidi jednu stvar meni je skoro četrdeset godina i ima već dvanajst godina da vam trubim o tome sad vama očito treba još pet do deset godina da vama to počne dolazit u glavu 

I onda ćete prve efekte toga imat tamo oko 2050 

Gospodo draga ja ću tad imat ako doživim te godine sedamdeset godina i očito uopće više nisam zainteresiran očete li vi u Evropi radit dsmografsku obnovu ili ne, moj rdproduktivni sat je do četrdesete a posli toga me priča nezanima jer mi se više ni kurac ne diže kako treba nit imam volje trpit neku glupaču i odgajati djecu 

Radite što očete sad ja samo pričam priču a ne trudim se više to da upirem jer mi ništa ne znači šta ću kad buden ima sedamdeset ako ih doživim vama se stvari izlivelat na održivi natalitet
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

panika u austriji hrvati su novi nametnici - Page 3 Empty Re: panika u austriji hrvati su novi nametnici

Post by RayMabus Fri 19 Jan - 11:18

A šta mene ustvari zanima pa evo ovo 

http://m.dw.com/bs/niko-da-se-ne-igra-sa-angelom/a-42207006


Sjebani su i sad će mudrovat (to je tih pet do deset godina šta van triba da pogledate) i mene samo zanima da ovi isisaju svu radnu snagu iz istočne Europe da ovdje nezaposlenost do daljnjega bude 5%
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

panika u austriji hrvati su novi nametnici - Page 3 Empty Re: panika u austriji hrvati su novi nametnici

Post by RayMabus Fri 19 Jan - 11:25

I fino nek im se desi koji napad gore i Arapima raus a Bjelorusija Ukrajina Rumunjska Bugarska i općenito istočna Europa i Balkan trpačina i fino samo gledaš kako pada nezaposlenost ovdje i uživaš i boli te kurac
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

panika u austriji hrvati su novi nametnici - Page 3 Empty Re: panika u austriji hrvati su novi nametnici

Post by veber Fri 19 Jan - 11:41

Longi, tebe žene ionako ne uzbuđuju.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

panika u austriji hrvati su novi nametnici - Page 3 Empty Re: panika u austriji hrvati su novi nametnici

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum