ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Empty Re: Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Post by Guest 17/1/2018, 20:51

scorpion wrote:
Tommy R wrote:
scorpion wrote:
Tommy R wrote:Za razliku od Messija igrao u jednom od 5 najvećih klubova na svijetu i s reprezentacijom osvojio sve moguće trofeje.
Nije bitno. Ako mene pitaš lessie je daleko daleko ispred ronaldinha
Nisam te pitao.
I koga boli kurac? Odgovarat ću na čiji god post želim. Ti se možeš žalit kic-u ako hoćeš ;)

Čika kic čika kic, scorpion odgovara na moje postove, a ja to ne želim :cry
Bože, stvarno si glup. Napisao si: "ako mene pitaš". Ja sam ti odgovorio da te nisam pitao. Iz jednostavnog razloga jer me boli kurac što ti misliš. Isto ko što me zaboli hoćeš odgovarati na moje postove ili nećeš.

Guest
Guest


Back to top Go down

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Empty Re: Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Post by End 17/1/2018, 20:59

bravo kretine, i ovakvu lijepu temu ste uspjeli uništit svojom glupoćom
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Empty Re: Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Post by Guest 17/1/2018, 21:05

bafalo wrote:ronaldihno je simbol brazila i latino nogometa. svi oni siromašni klošarčići tamo sanjaju da jedanput postanu on. bila mi je draga čmarsa dok je on igrao pratio sam njihove utakmice često radi njega i deca. onaj gol protiv milana ljevicom te čelsiju vanjskom s ruba 16 s mjesta su mi najupečatljiviji plus ono karanje reala kad je izvozao ramosa. onda je došao guardiola i maknuo ga te otvorio put neviđenom ciganjenju od kojeg mi se smučio nogomet. za mene je s ronaldinhom umrla i čmarsa
Složija bi se s tobom, skoro sve. Dodao bi da lagano umire nogomet nakon odlaska velikog Ronaldinha. Kad gledaš danas u što se pritvorija, u jednu ruku si tužan u drugu sritan što si gleda takvog velikana. On je par godina bija najbolji nogometaš, zabija je golove, asistira, osvaja trofeje ali za razliku od ovih danas, sve je to radija s smiješkom na licu dok je igrao svoj nogomet, nogomet za dušu, nogomet u kojem mu je od golova i asistencija bilo bitnije uživati u toj igri, u kojoj je često od samog gola i pobijede bilo bitnije odigrati neki genijalan potez. Svaka čast Messiu i C. Ronaldu na uspjesima i svim golovima, ali danas nema igrača kao što je bio Ronaldinho.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Empty Re: Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Post by Guest 17/1/2018, 21:06

End wrote:Jesam kretina, i ovakvu lijepu temu sam uspio uništit svojom glupoćom
:20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Empty Re: Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Post by Guest 17/1/2018, 21:10

bafalo wrote:ronaldihno je simbol brazila i latino nogometa. svi oni siromašni klošarčići tamo sanjaju da jedanput postanu on. bila mi je draga čmarsa dok je on igrao pratio sam njihove utakmice često radi njega i deca. onaj gol protiv milana ljevicom te čelsiju vanjskom s ruba 16 s mjesta su mi najupečatljiviji plus ono karanje reala kad je izvozao ramosa. onda je došao guardiola i maknuo ga te otvorio put neviđenom ciganjenju od kojeg mi se smučio nogomet. za mene je s ronaldinhom umrla i čmarsa
Pobrao je pljesak cijelog stadiona u Madridu. Baš je uživao u nogometu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Empty Re: Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Post by Guest 17/1/2018, 21:41

isključivi krivac wrote:
bafalo wrote:ronaldihno je simbol brazila i latino nogometa. svi oni siromašni klošarčići tamo sanjaju da jedanput postanu on. bila mi je draga čmarsa dok je on igrao pratio sam njihove utakmice često radi njega i deca. onaj gol protiv milana ljevicom te čelsiju vanjskom s ruba 16 s mjesta su mi najupečatljiviji plus ono karanje reala kad je izvozao ramosa. onda je došao guardiola i maknuo ga te otvorio put neviđenom ciganjenju od kojeg mi se smučio nogomet. za mene je s ronaldinhom umrla i čmarsa
Složija bi se s tobom, skoro sve. Dodao bi da lagano umire nogomet nakon odlaska velikog Ronaldinha. Kad gledaš danas u što se pritvorija, u jednu ruku si tužan u drugu sritan što si gleda takvog velikana. On je par godina bija najbolji nogometaš, zabija je golove, asistira, osvaja trofeje ali za razliku od ovih danas, sve je to radija s smiješkom na licu dok je igrao svoj nogomet, nogomet za dušu, nogomet u kojem mu je od golova i asistencija bilo bitnije uživati u toj igri, u kojoj je često od samog gola i pobijede bilo bitnije odigrati neki genijalan potez. Svaka čast Messiu i C. Ronaldu na uspjesima i svim golovima, ali danas nema igrača kao što je bio Ronaldinho.
2008. je otišao iz Barcelone, 2008. je zadnji put odigran najbolji Euro, od 2008. je nogomet postao mjesto za lansiranje poluproizvoda, sakupljanje milijuna od strane menadžera, kroz narednih 3-4 godine su se strmoglavila nacionalna prvenstva, Liga Prvaka je kroz 3-4 godine postala teško sranje i biznis, reprezentacije su potpuno izgubile na draži, kvaliteta reprezentativnih natjecanja su se srozala, sve postalo čisti biznis, statistika, poziranje, manekenstvo, ciganija, simuliranje, atletika, marketing...

Sjećam se kako Ronaldinha nisam mogao podnijeti od zavisti kolika je igračina bio i što je sve radio da se to meni činilo skroz nestvarno, a bio je velemajstor samo takav, kao da je s loptom došao na svijet, znao se zabavljati na terenu s protivnicima, uživao je u igri, briljirao je, pokazao je sve što se moglo pokazati, bio je gotovo nezaustavljiv, velik u pobjedi i u porazu što malo tko može vidjeti.
U Brazilu, Gremiju, PSG-u, Barceloni i Milanu, neuništiv je i to sve isto je zadnjih godina pokazivalo na futsal terenima koji mu baš nikakav problem ne prestavlja, štoviše, kroz njega je kao dijete ako se ne varam upravo u nogometu i postao to što jest.
Uvijek sretan i pozitivan. Sve se to i počelo gubiti s nestankom takvih genijalaca poput njega i Zidanea. Tko je onda pričao o silnim milijunima, 2x godišnje astronomskim ugovorima i još hrpa toga, pih...

Nedostaje odavno nogometu i takvi poput njega. Ronaldo i Ronaldinho su obilježili 90-te, tj. 2000-te svojim nogometnim perverzijama.
Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 9irzau
Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 39834696658
Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Zidane-y-Ronaldinho
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Empty Re: Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Post by scorpion 17/1/2018, 22:19

Fénix wrote:
Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Zidane-y-Ronaldinho
Jedna od najdražih tekmi koje sam gledao u životu. Kako im je Henry ugasio snove o osveti :^0

_________________
Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Empty Re: Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Post by Guest 17/1/2018, 22:36

Pa složija bi se da je do cca 2008.-e balun jos bija gledljiv...
Nakon toga je sve marketing, Face, gluposti, ugovori, tetovaže...
Idiotizam...
Iako, balun je umra nakon Bosmana i gašenja pravila o tri stranca...
I da nema Messija, ne bi ga ni pratija...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Empty Re: Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Post by End 17/1/2018, 22:51

sve dok pederko ne završi karijeru ostat će negledljiv i onda još mora proći jedno 15 godina da se pročisti sve koliko je zagadio nogomet svojim simuliranjem i pederlukom...
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Empty Re: Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Post by kic 17/1/2018, 23:01


najbolji igrač kojeg sam gledao..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Empty Re: Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Post by scorpion 17/1/2018, 23:34

End wrote:sve dok pederko ne završi karijeru ostat će negledljiv i onda još mora proći jedno 15 godina da se pročisti sve koliko je zagadio nogomet svojim simuliranjem i pederlukom...
Jel to fan čmarcelone priča o simuliranju? Da nije žalosno bilo bi smiješno :coffee




Kakav odvratan klubOdlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Rigo014

_________________
Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Empty Re: Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Post by EstebanEnrique 18/1/2018, 18:18

kao sto rekoh dobar igrac koji je imao potencijal da bude wordclass...odigrao 2 do tri vrhunske sezone a onda se poceo baviti stvarima koje veze nemaju sa nogometom ...spada u rang igraca koji nisu iskoristili svu moc koju su imali adriano rubinjo recoba...porediti ga sa legendama rivaldom ronaldom maldinijem zanetijem koji su karijeru citavu izgurali na visokom nivou je prejerano ...uvjek sam imao dojam da zivi neki san da bude ka romario koji unatoc situacijama van terena igrao dobro uvejk ...ne kazem da je los dapace vrlo dobar cetiri ...al moga je biti odlikas ...


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Empty Re: Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Post by EstebanEnrique 18/1/2018, 18:28

nema jebene carolije koju rivaldo nije mogao izvesti uvjek ...a ronaldinjo tek povremeno ...za ostalo smatram da je veseo lik uspio srediti zube ...zaraditi dosta novca kad je bio najbolji i da mu je lijepo i uziva u zivotu i boli ga kurac za sve :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Empty Re: Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Post by Zeko 18/1/2018, 19:20

fridrih_niche wrote:
Iako, balun je umra nakon Bosmana i gašenja pravila o tri stranca...
;)
Jebote, 'ko bi rek'o da i ti možeš sročiti rečenicu koja ima smisla. I koja je u potpunosti točna.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Empty Re: Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Post by Guest 18/1/2018, 19:33

JimmieJohnsoon wrote:nema jebene carolije koju rivaldo nije mogao izvesti uvjek ...a ronaldinjo tek povremeno ...za ostalo smatram da je veseo lik uspio srediti zube ...zaraditi dosta novca kad je bio najbolji i da mu je lijepo i uziva u zivotu i boli ga kurac za sve :)


Tinsi stvarno u fulu glup dečko. Bez ikakve zajebancije govorim...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Empty Re: Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Post by Guest 18/1/2018, 19:46

Браћала wrote:
JimmieJohnsoon wrote:nema jebene carolije koju rivaldo nije mogao izvesti uvjek ...a ronaldinjo tek povremeno ...za ostalo smatram da je veseo lik uspio srediti zube ...zaraditi dosta novca kad je bio najbolji i da mu je lijepo i uziva u zivotu i boli ga kurac za sve :)


Tinsi stvarno u fulu glup dečko. Bez ikakve zajebancije govorim...
Želim vjerovati da samo trola, ali sumnjam nekako u to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Empty Re: Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Post by EstebanEnrique 18/1/2018, 20:10

nemogu svi biti savrseni ko drug braca i drug tominjo tesko je to ..ima nas i drukcije inteligentnih koji nisu zivi dokazi darvinove teorije :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Empty Re: Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Post by EstebanEnrique 18/1/2018, 20:35

koristim ovu prigodu da cestitam idolu odlazak u penziju ...uz prigodnu pismu...


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Empty Re: Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Post by End 18/1/2018, 20:41

jimmie pozdravi kevu
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Empty Re: Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Post by Guest 18/1/2018, 20:42

JimmieJohnsoon wrote:nemogu svi biti savrseni ko drug braca i drug tominjo tesko je to ..ima nas i drukcije inteligentnih koji nisu zivi dokazi darvinove teorije :)
Nije to stvar inteligencije nego nepoznavanja nogometa. Svaka čast Rivaldu, ali ne može u istu rečenicu s Ronaldinhom. Ko da uspoređuneš BMW i Daciu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Empty Re: Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Post by EstebanEnrique 18/1/2018, 20:46

u kom smislu nemoze ...sta je po tebi world class player legend igrac koji je odigrao par sezona 2-3 u visokom tempu ili igraci koji imaju desetak sezona iza sebe ...

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena. - Page 2 Empty Re: Odlazak najvećeg fudbalskog umetnika svih vremena.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum