ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi

Go down

Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Empty Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi

Post by RayMabus Mon 15 Jan - 14:01

https://freshpress.info/magazin/kultura/prica-o-sarajevskim-evandelistima-njihovoj-crkvi-koja-vise-nije

Treba u Zagrebu napravit sto protestanaskih crkava u inat KC
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Empty Re: Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi

Post by govinda Mon 15 Jan - 14:08

Pa i u  mom gradu postoji evangelisticka crkva...Srbi izbjeglice koji su poslije rata dosli u grad su mi pricali kako im je pop pravoslavni govorio da ne idu tom ulicom jer su u toj crkvi sektasi i da ih cekaju ne bi li ih kako privukli u svoju ckrvu..

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Empty Re: Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi

Post by BB-8 Mon 15 Jan - 14:10

govinda wrote:Pa i u  mom gradu postoji evangelisticka crkva...Srbi izbjeglice koji su poslije rata dosli u grad su mi pricali kako im je pop pravoslavni govorio da ne idu tom ulicom jer su u toj crkvi sektasi i da ih cekaju ne bi li ih kako privukli u svoju ckrvu..

:D

podsjetilo me na...


_________________
Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Attach13 Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Empty Re: Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi

Post by RayMabus Mon 15 Jan - 14:17

govinda wrote:Pa i u  mom gradu postoji evangelisticka crkva...Srbi izbjeglice koji su poslije rata dosli u grad su mi pricali kako im je pop pravoslavni govorio da ne idu tom ulicom jer su u toj crkvi sektasi i da ih cekaju ne bi li ih kako privukli u svoju ckrvu..
E baš zato u Zagrebu treba otvoriti sto protestanaskih crkava pa kad pop počne srat da tko nije katolik nije Hrvat da ga mogu pitati A šta je onih 20% Hrvata u Zagrebu?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Empty Re: Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi

Post by RayMabus Mon 15 Jan - 14:23

Počeli su mi ići na kurac ti popovi ali ne iz razloga zbog kojima idu na kurac drugima nego što njima tko nije katolik nije Hrvat 


Neću ja srat po Kc i gubit vrijeme nego Halo Trump Zagreb je centar regije a Kc ima jak utjecaj bili bili toliko ljubazni da uložite koje miljonče u širenje protestanatizma u Zagrebu 

Hvala lijepa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Empty Re: Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi

Post by RayMabus Mon 15 Jan - 14:48

Ima lijeka i za popove, ja ću sad dat primjer Hrvatske, većinski katolička zemlja i onda pop počne ulaziti u naciju sa pričom tko nije katolik nije Hrvat znači ako 30% Hrvata nisu katolici onda su oni državni neprijatelji



E moj pope sad ćeš ti vidit taktike, glavni grad države je i politički centar, fino budizam ali baš u glavnom gradu jer ne dobivam puno ako mi nije točno tamo i sad jedno sto tisuća ovih u Zagrebu pređe na budizam dakle ne smije biti neka nacionalna religija nego ovako svačija nije ni čija 

Šta si reko pope Tko nije Hrvat?

. E eto tako
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Empty Re: Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi

Post by RayMabus Mon 15 Jan - 15:14

To ti se zove vladar 

Ako je crkva jače od vladara onda on nije vladar, crkvu se ne pobjeđuje tako da je uništiš jer onda nisi očito sposoban vladar 

To se radi tako da je izbaciš iz glavnog grada i drugih velikih gradova 

Ako te pokušaju skinuti da bi nametnili samo svoju religiju morat će to izvest tako da ako i uspiju izgubit će 15% stanovništva koje nije njihovo i treba im vojska i nemogu preuzeti vlast tako brzo i onda idući tvoj napad je lakši da se vratiš
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Empty Re: Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi

Post by RayMabus Mon 15 Jan - 15:19

Istodobno ove religije kojima je dan status da mogu djelovati samo u tom glavnom gradu i ne okolo na neki način te čuvaju jer ako ti padneš ova velika religija bi onda mogla na grad 

Pat pozicija
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Empty Re: Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi

Post by RayMabus Mon 15 Jan - 15:36

A ne ko oni u Bg naprave katedralu svetog Save u centru i eto što, religija vlada narodom 

Nećemo tako nego velika religija van grada male religije u grad 

RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Empty Re: Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi

Post by jastreb Mon 15 Jan - 19:07

RayMabus wrote:https://freshpress.info/magazin/kultura/prica-o-sarajevskim-evandelistima-njihovoj-crkvi-koja-vise-nije

Treba u Zagrebu napravit sto protestanaskih crkava u inat KC
Pisac je totalni diletant. Nisu evanđelisti,nego evangelici.

Evanđelisti su Marko,Matej,Luka i Ivan.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Empty Re: Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi

Post by danni1 Mon 15 Jan - 19:17

RayMabus wrote:A ne ko oni u Bg naprave katedralu svetog Save u centru i eto što, religija vlada narodom 

Nećemo tako nego velika religija van grada male religije u grad 

Ne laprdaj.

20% nehrvata neće nikad izbacit 80% hrvata iz grada.

Jebe tebe jedna stvar što misliš da je crkva samo kler to te jebe, crkva je narod i zasad je to preko 80% Hrvata tako da đabati i budizam i islam i židovi i kurci palci, protiv crkve pušiš kako god okreneš.

_________________
Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Empty Re: Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi

Post by RayMabus Mon 15 Jan - 19:21

Ma ne to sam pričao o vojnoj strategiji 


To šta ti pitaš o 15% protestanata Hrvata u glavnom gradu je da popovi više ne seru o ako nisi katolik nisi Hrvat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Empty Re: Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi

Post by RayMabus Mon 15 Jan - 19:45

Islam židovstvo i pravoslavlje mi nisu cilj jer onda će na moje pitanje A šta su ovi ako ne Hrvati? Pop odgovorit da su muslimani Židovi ili Srbi

Baš protestanti 

Eto što su ti?

A Hrvati su pa jel onda vrijedi ono tko nije katolik nije Hrvat 

Začepit ću im šugava usta
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Empty Re: Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi

Post by RayMabus Mon 15 Jan - 19:51

Ti popovi su pokvareni to ima bazu koja počinje s Naš hrvatski katolički narod.

To ti ne ideš za tim ali očito tko nije katolik taj nije Hrvat 

Obična govna smrdljiva
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Empty Re: Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi

Post by RayMabus Mon 15 Jan - 19:58

NEPOSTOJI NIKAKVI HRVATSKI KATOLIČKI NAROD 


POSTOJE SAMO KATOLICI U HRVATSKOJ 

KAD TI KAŽEŠ HRVATSKI KATOLIČKI NAROD ONDA ZNAČI TKO GOD NIJE KATOLIK NIJE HRVAT 

GOVNA USRANA I MANIPULATORSKA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Empty Re: Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi

Post by RayMabus Mon 15 Jan - 20:11

Hrvati su stariji od kršćanstva pa prema tome nije tko nije katolik nije Hrvat nego ima samo Hrvati katolici i Hrvati neki drugi a svi su narod pa ti nemaš pravo reći hrvatski katolički narod jer je to isto ko da ja kažem ateistički hrvatski narod dakle tko nije ateista nije Hrvat 

Oni misle mene podjebavat a kad mi staneš na žulj onda nisam ja nego si ti koji bježi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Empty Re: Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi

Post by RayMabus Mon 15 Jan - 20:22

Nije nikakvo čudo šta Ante Pavelić, Hitler, Tito i mnogi s njima nisu bili na ti, svak iz svojih razloga ali je osnova uvijek ista jer pokušavaju biti samo oni i nitko više a svi ostali nisu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Empty Re: Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi

Post by RayMabus Mon 15 Jan - 22:11

Te religije kad počnu umišljat da su iznad naroda samo ih u dva poteza matiraš, narod su svi koji se tako osjećaju i onda jesu li ti i ti npr pravoslavni narod a ako kaže da onda ima tu i nešto budisti dakle ti i ti su budistički narod 

Sad kad počne muljat ono samo mi odgovori sa da ili ne 

Ako ti odgovori s ne znaš gdje si 

Nacionalizam, neka druga religija ili uvjerenje, ateizam protiv vjerskog talibana
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Empty Re: Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi

Post by RayMabus Mon 15 Jan - 22:15

To ti je ono kad meni netko počne pričati da ja njima nemogu ništa 

A mogu mogu jer bar 30% naroda upada u ovu skupinu

Nacionalisti 

Neke druge religije ili uvjerenja 

Ateisti
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Empty Re: Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi

Post by RayMabus Mon 15 Jan - 22:47

I onda šta si? A znali Hrvati su VEČINSKI katolički narod, krasno to znači da nisi broj jedan
.. 

I koja te od ove tri skupine može ovako razguzit a da ne trepne?

Pa nacionalist, njega jedinog nije brige u šta vjeruje netko ili uopće ne vjeruje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi  Empty Re: Priča o sarajevskoj evanđelističkoj crkvi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum