ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Empty Re: Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Post by RayMabus 15/1/2018, 10:56

To su Huni, njih nezanima tvrđava (vlast), oni znaju da ovi u tvrđavi žive od harača kojeg skupe od kmetova

Huni su konjanici, livada njihova

A kmetovi su na livadi i Huni pale pšenicu, ti pošalješ vojsku oni pobjegnu, treba novi porezi jer vojni pohodi koštaju i tako svaki put dok kmetovi ne popizde


Last edited by RayMabus on 15/1/2018, 11:01; edited 1 time in total

RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Empty Re: Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Post by Guest 15/1/2018, 10:59

RayMabus wrote:To su Huni, njih nezanima tvrđava (vlast), oni znaju da ovi u tvrđavi žive od harača kojeg skupe od kmetova

Huni su konjanici, livada njihova

Ambicije Atile i Džingis-kana su se poprilično razlikovale. Pa i stilovi života. Atila je itekako cijenio i uvažavao Rimljane, a i sviđao mu se njihov način života.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Empty Re: Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Post by RayMabus 15/1/2018, 11:02

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:To su Huni, njih nezanima tvrđava (vlast), oni znaju da ovi u tvrđavi žive od harača kojeg skupe od kmetova

Huni su konjanici, livada njihova

Ambicije Atile i Džingis-kana su se poprilično razlikovale. Pa i stilovi života. Atila je itekako cijenio i uvažavao Rimljane, a i sviđao mu se njihov način života.
Gledaj ovo kao metaforu jer je to poanta priče o Hunima
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Empty Re: Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Post by RayMabus 15/1/2018, 11:06

Ovdje se uopće nitko ne bavi osvajanjem tvrđave samo taktikom spaljene zemlje koja izistkuje sve veće poreze od kmetova.... a cilj je pobuna kmetova
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Empty Re: Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Post by RayMabus 15/1/2018, 11:12

Ti želiš tvrđavu, ja neželim tvrđavu 

Ono šta ja želim je da kad ti izađeš iz zgrade sabora ili bilo koje zgrade općine u Hrvatskoj da te vanka dočekaju razjareni kmetovi i ubiju ko psa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Empty Re: Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Post by RayMabus 15/1/2018, 11:16

Ja neželim vlast nego Sauchinu glavu nabijenu na kolac 

O tome se radi, nezanima me tvrđava uopće
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Empty Re: Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Post by Kermit 15/1/2018, 11:31

slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:ajmo sad orkestar pali:populisti,bezveznjaci,luđaci,niš koristi.....

Lako za njih, oni ionako nemaju nikakvih izgleda za bilo kakav uspjeh. Pravi problem su birači koji su ih u stanju uzeti za ozbiljno.
U svakom slučaju birati 30 godina hadeze je urodilo osim posvemašnjeg rasula, jada, masovnog zbjega i živim zidom, tako da vi što birate iste...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Empty Re: Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Post by RayMabus 15/1/2018, 11:58

asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:ajmo sad orkestar pali:populisti,bezveznjaci,luđaci,niš koristi.....

Lako za njih, oni ionako nemaju nikakvih izgleda za bilo kakav uspjeh. Pravi problem su birači koji su ih u stanju uzeti za ozbiljno.
U svakom slučaju birati 30 godina hadeze je urodilo osim posvemašnjeg rasula, jada, masovnog zbjega i živim zidom, tako da vi što birate iste...
Upravo tako, zbog istih su se i pojavili Huni
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Empty Re: Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Post by BB-8 15/1/2018, 12:40

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/pernar-zeli-izlazak-iz-eu-a-u-piranski-zaljev-bi-poslao-ratne-brodove-treba-jednostavno-slovencima-reci-nas-je-veci-i-dovidenja/6932346/

Aktualni spor sa Slovenijom riješio bi korištenjem Hrvatske ratne mornarice.

- Slovenija uopće nema ratnu mornaricu. Da Hrvatska pošalje jedan ratni brod tamo, cijelo ovo natezanje bi prestalo. Više ne bi ove policijske slovenske kade maltretirale naše ribare, nego bi shvatili da je Hrvatska suverena zemlja, da štiti svoje more i da u našim vodama nemaju što raditi. Cijelo ovo natezanje i prepucavanje koje traje mjesecima bi trenutačno prestalo, rekao je Pernar za Novi list.

budalaš(i)...

_________________
Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Attach13 Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Empty Re: Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Post by Guest 15/1/2018, 12:41

Dobra stvar ŽZ jest da u njihovom vodstvu, nema prezimena iz južne hrvatske(dalmacija, HB) kao u svim ostalim strankama-, što znači da će sigurno biti puno manje lopovluka, krađe, i ostaloga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Empty Re: Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Post by jastreb 15/1/2018, 18:32

Glasat ću za Živi zid,jer mi se ćine kao ljudi koji ne bi zajebali radnika,seljaka i sirotinju.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Empty Re: Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Post by danni1 15/1/2018, 19:07

jastreb wrote:Glasat ću za Živi zid,jer mi se ćine kao ljudi koji ne bi zajebali radnika,seljaka i sirotinju.
Bi, zajebali bi ga, al zato što su glupi ne zato što su zli i pohlepni.

_________________
Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Empty Re: Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Post by jastreb 15/1/2018, 19:11

danni1 wrote:
jastreb wrote:Glasat ću za Živi zid,jer mi se ćine kao ljudi koji ne bi zajebali radnika,seljaka i sirotinju.
Bi, zajebali bi ga, al zato što su glupi ne zato što su zli i pohlepni.
Bolje i glupi Dudek,nego pohlepni Tetec,ili nedobog Matan Potrka.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Empty Re: Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Post by danni1 15/1/2018, 19:22

jastreb wrote:
danni1 wrote:
jastreb wrote:Glasat ću za Živi zid,jer mi se ćine kao ljudi koji ne bi zajebali radnika,seljaka i sirotinju.
Bi, zajebali bi ga, al zato što su glupi ne zato što su zli i pohlepni.
Bolje i glupi Dudek,nego pohlepni Tetec,ili nedobog Matan Potrka.
kad te netko zajebe svejedno ti je jel te zajebo jer je glup il zao, posljedice su iste.

A možda i nije...ne znam.

Ono što ne ohrabruje je da imamo na izbor glupe i zle s nijednima se nećemo usrećiti to je vrlo izvjesno.

_________________
Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Empty Re: Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Post by vuksadinare 15/1/2018, 19:24

vili40 wrote:predložio bih im da se založe za veći odaziv glasača iz dijaspore jer najmanje pola onih koji su zadnjih godina otišli van njihovi bi bili glasači.
Stvari su se i tu promijenile.
A ne hdz-a?...ja ih bar pet znam koji su otisli a glasali za hdz
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Empty Re: Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Post by Guest 15/1/2018, 19:25

RayMabus wrote:Ono šta ja želim je da kad ti izađeš iz zgrade sabora ili bilo koje zgrade općine u Hrvatskoj da te vanka dočekaju razjareni kmetovi i ubiju ko psa

Dakle, želiš anarhiju. Sjeti se da nakon svake anarhije slijedi diktatura u nekom obliku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Empty Re: Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Post by abraham 15/1/2018, 19:25

Dao Bog Sincica za precjednika a Pernara za prmijera.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Empty Re: Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Post by Guest 15/1/2018, 19:26

abraham wrote:Dao Bog Sincica za precjednika a Pernara za prmijera.

To je moguće jedino u krčmi K' Žnidaršiću.


Last edited by slidingdoorsoperator on 15/1/2018, 19:26; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Empty Re: Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Post by vuksadinare 15/1/2018, 19:26

abraham wrote:Dao Bog Sincica za precjednika a Pernara za prmijera.
Onda su janezi i saje sarajlije obrale bostan.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Empty Re: Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Post by jastreb 15/1/2018, 19:26

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:Ono šta ja želim je da kad ti izađeš iz zgrade sabora ili bilo koje zgrade općine u Hrvatskoj da te vanka dočekaju razjareni kmetovi i ubiju ko psa

Dakle, želiš anarhiju. Sjeti se da nakon svake anarhije slijedi diktatura u nekom obliku.
Diktatura nam i treba. Po mogućnosti ona proleterijata.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Empty Re: Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Post by vuksadinare 15/1/2018, 19:27

jastreb wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:Ono šta ja želim je da kad ti izađeš iz zgrade sabora ili bilo koje zgrade općine u Hrvatskoj da te vanka dočekaju razjareni kmetovi i ubiju ko psa

Dakle, želiš anarhiju. Sjeti se da nakon svake anarhije slijedi diktatura u nekom obliku.
Diktatura nam i treba. Po mogućnosti ona proleterijata.
Diktatura da ali ne proleterijata
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Živi zid sutra najjača oporbema stranka? - Page 4 Empty Re: Živi zid sutra najjača oporbema stranka?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum