ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma'

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Empty Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma'

Post by v_vlado 29/9/2015, 14:27

http://www.24sata.hr/politika/franjevacki-svecenik-porucio-islam-je-gore-zlo-od-nacizma-439518
Uzmi pope pušku i udri...nitko ti ne brani da braniš kršćanstvo....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Empty Re: Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma'

Post by Guest 29/9/2015, 14:31

Što više riječi, to veća ispraznost svega, i koja je od toga korist čovjeku?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Empty Re: Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma'

Post by RayMabus 29/9/2015, 14:35

Sudržan sam.

Wiše bih wolio da je rekao wehabizam tako da neulazimo u sukob sa ćijelim islamskim swijetom brezweze jer nema potrebe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Empty Re: Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma'

Post by RayMabus 29/9/2015, 14:37

wehabizam nostradamus
Long before these happenings the people of the East, influenced by the Moon,
Ljudi sa istoka pod utjecajem Mjeseca ( Islama ). Prije ovog dijela prica o 21 stoljecu pa se vraca par stoljeca unazad , tocnije u godinu 1700-u
in the year 1700 will cause many to be carried away, and will almost subdue the Northern area.
Islamska osvajanja u 1700--oj godini odnosno tim stoljecima ali je jako bitno primjetit da ce se odma spomenuti da je u tim godinama rođen i neki lik tj daje mu godinu rođenja
From the three water signs will be born a man who will celbrate Thursday as his holiday.
Sa tri strane okruženo morem je : poluotok. Saudijska Arabija je poluotok. Bit ce tada rođen neki covjek koji ce slaviti cetvrtak kao praznik. Saudijska Arabija je jedina zemlja u svijetu u kojoj je cetvrtak dio vikenda. Inace taj obicaj pocima od Wehabizma kojeg je osnovao Wahab koji je rođen u jednom selu u središnjoj Arabiji tamo neke godine 1700 i nešto vrlo malo sitno , mislim oko 1703.
His renown, praise, rule and power will grow on land and sea, bringing trouble to the East.
Ocito on je reformator religijski. Inace Nostradamus je živio 1500 tako da on cak i ovdje prica o necemu šta je njemu dvista godina u buducnosti.
The head of Aries, Jupiter and Saturn. Eternal God, what changes !
Velike promjene.
Then the bad times will return again after a long century; what turmoil in France and Italy.
I nakon nekoliko stoljeca opet loša vremena ce se vratiti i napraviti nerede u Francuskoj i Italiji.
http://www.nostradamus.org/q_en_c1.php#q1
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Empty Re: Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma'

Post by RayMabus 29/9/2015, 14:40

Problem sa hr swečenstwom je šta postoje dwije struje od kojih su obe pogrešne. Prwa wiće swi smo mi jedno owo ono i nema pojma da postoji wehabizam koji je teška radikala a drugi wiće swi su muslimani zli tj swi su wehabdije.

I jedna i druga politika je debelo pogrešna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Empty Re: Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma'

Post by RayMabus 29/9/2015, 14:42

Nema srednje struje ...to če biti weliki problem u budučnosti u Hrwatskoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Empty Re: Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma'

Post by Guest 29/9/2015, 14:43

Ima, velika većina, ali šutljiva većina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Empty Re: Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma'

Post by RayMabus 29/9/2015, 14:47

Le Roi Soleil wrote:Ima, velika većina, ali šutljiva većina.
Ne widim ju.

Još niti jedan swečenik nije uprio prstom u glawnog kriwća.

Wehabizam.

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Saudi_Arabia_flag

Zna li netko šta je owo ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Empty Re: Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma'

Post by RayMabus 29/9/2015, 14:49

Na zelenoj podlozi se nalazi bijeli mač i iznad njega arapskim pismom napisano la ilaha ill allah muhammadun rasul allah (Svjedočim da nema drugog boga osim Alaha, i svjedočim da je Muhammed Božji rob i Božji Poslanik). Zelena boja je boja islama i poslanika Muhammeda a "šehadet" je izraz pripadnosti islamu. Mač simbolizira čestitost i pravdu. Lice i naličje zastave nisu u potpunosti isti da bi se tekst mogao s obje strane čitati pravilno, s desna u lijevo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Empty Re: Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma'

Post by Guest 29/9/2015, 14:50

U RH već godinama župe krpaju kraj s krajem zbog nedostatka svećenika. U Austriji spajaju po 3 - 4 župe u jednu. Nema sveštenih lica. Kakvo kršćanstvo, kakvi bakraći. Možemo birati između Islama i sekularizma. Tertium non datur.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Empty Re: Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma'

Post by RayMabus 29/9/2015, 14:52

Saudijsku Arabiju treba okinit sa dwi atomske ...isto kao i Sodomu i Gomoru u swoje wrijeme kad je dobila dwa projektila sa neba.

U PRAH IH TREBA PRETWORITI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Empty Re: Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma'

Post by Guest 29/9/2015, 14:54

...a moja malenkost ovom prigodom, jebe mater u dupe nepismenim i neukim novinarima svih tiskovina i elektroničkih medija u Hrvatskoj. Pa jebem ti mater 24 puta dnevno u 24 sata  što širiš neukost...jebo te sav svijet




"umjesto dijaloga i ekumenizma na koje ga obvezuje njegova vjera," veli ....






Ekumenizam (od grč. οἰκουμένη (oikoumene) ) označava nastojanje oko pomirenja, suradnje, zbližavanja i jedinstva kršćanskih crkava. , Ekumenizam je dijaloški napor unutar kršćanskih crkava koji se temelji na ravnopravnosti i zajedničkom zalaganju za mir i opće dobro.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Empty Re: Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma'

Post by Guest 29/9/2015, 14:56

RayMabus wrote:
Le Roi Soleil wrote:Ima, velika većina, ali šutljiva većina.
Ne widim ju.

Još niti jedan swečenik nije uprio prstom u glawnog kriwća.

Wehabizam.

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Saudi_Arabia_flag

Zna li netko šta je owo ?
Ocili svetog Save na arapskom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Empty Re: Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma'

Post by v_vlado 29/9/2015, 14:57

kofein wrote:...a moja malenkost ovom prigodom, jebe mater u dupe nepismenim i neukim novinarima svih tiskovina i elektroničkih medija u Hrvatskoj. Pa jebem ti mater 24 puta dnevno u 24 sata  što širiš neukost...jebo te sav svijet




"umjesto dijaloga i ekumenizma na koje ga obvezuje njegova vjera," veli ....






Ekumenizam (od grč. οἰκουμένη (oikoumene) ) označava nastojanje oko pomirenja, suradnje, zbližavanja i jedinstva kršćanskih crkava. , Ekumenizam je dijaloški napor unutar kršćanskih crkava koji se temelji na ravnopravnosti i zajedničkom zalaganju za mir i opće dobro.
preoštar si....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Empty Re: Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma'

Post by RayMabus 29/9/2015, 14:58

Podrška Iranu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Empty Re: Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma'

Post by vuksadinare 29/9/2015, 14:59

v_vlado...ako pucas od ljubavi prema arapima sta ih vise ne primis u dom jebote....a ne ono 'ja sam human,ja sam liberalan ali sve dok ne priđu mom dvoriscu'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Empty Re: Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma'

Post by Guest 29/9/2015, 15:01

kofein wrote:Ekumenizam (od grč. οἰκουμένη (oikoumene) ) označava nastojanje oko pomirenja, suradnje, zbližavanja i jedinstva kršćanskih crkava.

Stultorum infinitus est numerus. Džaba truda kolega, došlo je doba kada se samo može čuditi ludilu. Objasnit ga se ne može, ludost je posve pomahnitala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Empty Re: Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma'

Post by Guest 29/9/2015, 15:11

v_vlado wrote:
kofein wrote:...a moja malenkost ovom prigodom, jebe mater u dupe nepismenim i neukim novinarima svih tiskovina i elektroničkih medija u Hrvatskoj. Pa jebem ti mater 24 puta dnevno u 24 sata  što širiš neukost...jebo te sav svijet




"umjesto dijaloga i ekumenizma na koje ga obvezuje njegova vjera," veli ....






Ekumenizam (od grč. οἰκουμένη (oikoumene) ) označava nastojanje oko pomirenja, suradnje, zbližavanja i jedinstva kršćanskih crkava. , Ekumenizam je dijaloški napor unutar kršćanskih crkava koji se temelji na ravnopravnosti i zajedničkom zalaganju za mir i opće dobro.
preoštar si....
Ma dobro. Povlačim ručnu.  Suspect ....jebo im pas mater incestuoznu u usta.    Kakva su to mjerila, da netko ne vlada nekim tako općim definicijama,a može nekritički objavljivati. Gdje je urednik, lektor, ....?  U ovom slučaju, zanimljivo je napadati fratra koji se neekumenski odnosi prema Islamu.  Svašta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Empty Re: Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma'

Post by Guest 29/9/2015, 15:52

I dobro kaže. Arapi ateisti su čist ok.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Empty Re: Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma'

Post by v_vlado 29/9/2015, 16:01

vuksadinare wrote:v_vlado...ako pucas od ljubavi prema arapima sta ih vise ne primis u dom jebote....a ne ono 'ja sam human,ja sam liberalan ali sve dok ne priđu mom dvoriscu'
Ljubav i humanost su dva različita pojma,a jel za tebe rješenje mađarska,.....žice,ograde,vojska....mislim da je preoštro a crkva opet samo svoje interese gleda....nestalo je humanosti među ljudima,previše je sebičnosti....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma' Empty Re: Franjevački svećenik poručio: 'Islam je gore zlo od nacizma'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum