ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pitanja za brata skorpiju

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

pitanja za brata skorpiju - Page 3 Empty Re: pitanja za brata skorpiju

Post by scorpion 10/1/2018, 12:05

Tommy R wrote:Od domaćih bi dodao Vrdoljakov "Kad čuješ zvona", vrhunski ratni film. Bio je zabranjen jer je realno prikazivao rat, a ne ko ona sranja gdje su partizani prikazivani ko plemeniti vitezovi bez grijeha koji jurišaju na metak bez straha, a drugi ko krvoločne životinje.
Od serija "Kuda idu divlje svinje", isto odlična serija.
Zato je Stalingrad vrhusnki film jer realno prikazuje rat. Kao da gledaš dokumentarac o Stalingradu
 
Vrhunska scena:

scorpion

Posts : 7484
2014-04-18


Back to top Go down

pitanja za brata skorpiju - Page 3 Empty Re: pitanja za brata skorpiju

Post by L'âme 10/1/2018, 16:00

Браћала wrote:meni je najbolji utisak ostavio enemy at the gates i nemacki film iz 1992 mislim, staljingrad...
Odlični su glumci u prvome.
Inače, "Združena braća" je vrhunska serija. Glumci izvrsno odabrani.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

pitanja za brata skorpiju - Page 3 Empty Re: pitanja za brata skorpiju

Post by scorpion 10/1/2018, 16:12

Das Boot je isto odličan film o njemačkoj podmornici u drugom svjetskom ratu

_________________
pitanja za brata skorpiju - Page 3 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

pitanja za brata skorpiju - Page 3 Empty Re: pitanja za brata skorpiju

Post by muckodjubre 10/1/2018, 16:15

najbolji ratni film je onaj sa svjetlećim svemirskim brodovima koji pucaju po svemiru

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

pitanja za brata skorpiju - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2pitanja za brata skorpiju - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500pitanja za brata skorpiju - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

pitanja za brata skorpiju - Page 3 Empty Re: pitanja za brata skorpiju

Post by L'âme 10/1/2018, 16:42

scorpion wrote:Das Boot je isto odličan film o njemačkoj podmornici u drugom svjetskom ratu
gledala više puta-odličan!

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

pitanja za brata skorpiju - Page 3 Empty Re: pitanja za brata skorpiju

Post by darth_vader 10/1/2018, 17:07

kic wrote:
scorpion wrote:
kic wrote:
band of brothers je jedna od najboljih serija..

inače je malo poznata činjenica da je bilo više Brita nego Amera u D-Day..
Serija je smeće i prikazuje njemce kao retarde koji se prvi put susreću sa oružjem i oružanim sukobom :facepalm  Npr. serija "Generation War" je nemjerljivo bolja

Inače su se na omahi iskrcali ameri, kao i na utah. Britishi su se iskrcali na sword i i gold plažama. Ne znam točno koliko je kojih bilo.

101. američka je legendarna postrojba, potpuno okruženi, u omjeru 5-1 za njemce, držali su grad i na ponudu za predaju su ih poslali dovraga..

jaja od čelika bez obzira ne dummy prikaze u seriji

Bastogne je bio kasnije u Ardenskoj bitci, a Normandiju je otkljucao Montgomery iscrpivsi Nijemce kod Caena...Patton je samo iskoristio ogromne pukotine u obrani kasnije...I inace su Briti lavovski dio posla odradili, ali vole Ameri sebi prisvajati i ono što je i sto nije njihova zasluga...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

pitanja za brata skorpiju - Page 3 Empty Re: pitanja za brata skorpiju

Post by FRANK 10/1/2018, 17:28

jasambrend wrote:
kic wrote:
scorpion wrote:
kic wrote:
band of brothers je jedna od najboljih serija..

inače je malo poznata činjenica da je bilo više Brita nego Amera u D-Day..
Serija je smeće i prikazuje njemce kao retarde koji se prvi put susreću sa oružjem i oružanim sukobom :facepalm  Npr. serija "Generation War" je nemjerljivo bolja

Inače su se na omahi iskrcali ameri, kao i na utah. Britishi su se iskrcali na sword i i gold plažama. Ne znam točno koliko je kojih bilo.

101. američka je legendarna postrojba, potpuno okruženi, u omjeru 5-1 za njemce, držali su grad i na ponudu za predaju su ih poslali dovraga..

jaja od čelika bez obzira ne dummy prikaze u seriji

Bastogne je bio kasnije u Ardenskoj bitci, a Normandiju je otkljucao Montgomery iscrpivsi Nijemce kod Caena...Patton je samo iskoristio ogromne pukotine u obrani kasnije...I inace su Briti lavovski dio posla odradili, ali vole Ameri sebi prisvajati i ono što je i sto nije njihova zasluga...
Bilo je toga svagdi

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

pitanja za brata skorpiju - Page 3 Empty Re: pitanja za brata skorpiju

Post by FRANK 10/1/2018, 17:28

muckodjubre wrote:najbolji ratni film je onaj sa svjetlećim svemirskim brodovima koji pucaju po svemiru

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

pitanja za brata skorpiju - Page 3 Empty Re: pitanja za brata skorpiju

Post by skripar 10/1/2018, 17:39

Desert_fox wrote:
muckodjubre wrote:najbolji ratni film je onaj sa svjetlećim svemirskim brodovima koji pucaju po svemiru
:D  na ovu rečenicu se čovjek mora nasmijat
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

pitanja za brata skorpiju - Page 3 Empty Re: pitanja za brata skorpiju

Post by darth_vader 10/1/2018, 17:42

Ono kad Vojvoda citira Demonskog...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

pitanja za brata skorpiju - Page 3 Empty Re: pitanja za brata skorpiju

Post by skripar 10/1/2018, 18:04

ono kad hahahahaha, nema dalje , mrak gasi sve
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

pitanja za brata skorpiju - Page 3 Empty Re: pitanja za brata skorpiju

Post by Guest 10/1/2018, 18:07

najbolji filmovi su oni njemacke kinematografije i najkvalitetniji
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanja za brata skorpiju - Page 3 Empty Re: pitanja za brata skorpiju

Post by skripar 10/1/2018, 18:11

najbolja igrica je iskrcavanje na normandiji kad igraš na njemačkoj strani sa onim tenkom i rokaš one avione

rokaj buraz hahahahaha
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

pitanja za brata skorpiju - Page 3 Empty Re: pitanja za brata skorpiju

Post by scorpion 10/1/2018, 18:19

jasambrend wrote:Bastogne je bio kasnije u Ardenskoj bitci, a Normandiju je otkljucao Montgomery iscrpivsi Nijemce kod Caena...Patton je samo iskoristio ogromne pukotine u obrani kasnije...I inace su Briti lavovski dio posla odradili, ali vole Ameri sebi prisvajati i ono što je i sto nije njihova zasluga...
hahahaha koja glupost! Najkrvavije borbe u normandiji su odradili Ameri, naravno. A o tome kako operacija "Overlord" ne bi bila izvediva ni u snovima bez amera ne treba ni trošit riječi :coffee

Drugim riječima bez uključivanja Amerike u rat u Europi i Britanci i Sovjeti bi popušili jednu veliku kitu. Najveća greška Hitlera je bespotrebna (i u najmanju ruku prijevremena) objava rata Americi

_________________
pitanja za brata skorpiju - Page 3 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

pitanja za brata skorpiju - Page 3 Empty Re: pitanja za brata skorpiju

Post by darth_vader 10/1/2018, 19:15

:facepalm
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

pitanja za brata skorpiju - Page 3 Empty Re: pitanja za brata skorpiju

Post by scorpion 10/1/2018, 19:31

jasambrend;67374241 wrote:Bastogne je bio kasnije u Ardenskoj bitci, a Normandiju je otkljucao Montgomery iscrpivsi Nijemce kod Caena...Patton je samo iskoristio ogromne pukotine u obrani kasnije...I inace su Briti lavovski dio posla odradili, ali vole Ameri sebi prisvajati i ono što je i sto nije njihova zasluga.
jasambrend;67374241 wrote: :facepalm
:thumbup1

_________________
pitanja za brata skorpiju - Page 3 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

pitanja za brata skorpiju - Page 3 Empty Re: pitanja za brata skorpiju

Post by kic 10/1/2018, 20:14


stvarno si pomiješao sve.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

pitanja za brata skorpiju - Page 3 Empty Re: pitanja za brata skorpiju

Post by scorpion 10/1/2018, 21:39

maggie13 wrote:
scorpion wrote:Das Boot je isto odličan film o njemačkoj podmornici u drugom svjetskom ratu
gledala više puta-odličan!
Pa ti mala imaš ukusa :kiss:
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

pitanja za brata skorpiju - Page 3 Empty Re: pitanja za brata skorpiju

Post by Guest 10/1/2018, 22:11

kic wrote:
stvarno si pomiješao sve.
Skorpija?
Ma ne virujen...
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanja za brata skorpiju - Page 3 Empty Re: pitanja za brata skorpiju

Post by FRANK 10/1/2018, 22:32

Vodja je pogrijesio jedino sto je od pocetka vjerovao dase sa stokom moze ljudski razgovarat. Koliko je velik bio.
Slava mu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

pitanja za brata skorpiju - Page 3 Empty Re: pitanja za brata skorpiju

Post by darth_vader 11/1/2018, 10:09

kic wrote:
stvarno si pomiješao sve.

Britanska 2. Armija je navukla na sebe glavninu snaga kod Caena jer su ga Nijemci smatrali prevaznim strateskim uporistem. I dok je pozicijski rat iscrpljivao njemacke divizije, s desnog krila se otvorio Pattonu takoreci brisani prostor skoro do Pariza. Monty, stari lisac je to odlicno odigrao prepustivsi potcinjenom ludaku Pattonu inicijativu...u biti bez Montgomerya bi ovaj tko zna koliko puta zaglavio, jer doticnog nije jebalo ni osiguranje bokova, ni prenapregnuta logistika, ni mogucnost okruzenja, samo pici ravno, a da ne spomenem da bi Ameri kurca u sjevernoj Africi napravili bez Britanaca. Vidjelo se u Kasarinskom klancu koliko su mocni...uzmi im avijaciju I mogu se jebati...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

pitanja za brata skorpiju - Page 3 Empty Re: pitanja za brata skorpiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum