ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(k)Me Too (Oprah 2020)

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 Empty Re: (k)Me Too (Oprah 2020)

Post by Guest Tue 9 Jan - 19:15

nekak mi dolazi laganini da nekom proparam utrobu..onak..ne mora cak niti biti kriv,samo da me uhvati momenath...Sve oslo u pitjkumaterinu.. No

Guest
Guest


Back to top Go down

(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 Empty Re: (k)Me Too (Oprah 2020)

Post by marcellus Tue 9 Jan - 20:07

Leviathan2 wrote:s cim se vi zanimate mila majko
s oprom
aupicku materinu, ava karabatic je premija za nju

ava nije rekla da će se kandidirat za predjednikušu...

_________________
(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 Empty Re: (k)Me Too (Oprah 2020)

Post by Yehudi Tue 9 Jan - 21:25

..............još
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 Empty Re: (k)Me Too (Oprah 2020)

Post by Oh_Femder Tue 9 Jan - 21:33

marcellus wrote:doduše, ivanka će se kandidirat tek 2024. No u SAD izbore u pravilu odlučuje stanje ekonomije. Ona je za sad sjajna, i ako ne pukne kakav balon i ne dođe do recesije Trump može lagodno računati na još jedan mandat...
Stanje američke ekonomije nema puno veze s Črampom. I, uostalom, ekonomija tu nije odlučujući faktor. Činjenica je naime da Ameri ne mijenjaju predsjednika kad je država u ratu (osim ako riknu ko Roosevelt). Dakle ako narančastog ne smjene/ubajboče/upokoje, ili ako ne pređe granicu totalne prolupalosti, od koje je udaljen par nanometara, on će početi rat. Pa ako ne bude druge, i s tovarišem Kimberlijem.
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 Empty Re: (k)Me Too (Oprah 2020)

Post by marcellus Tue 9 Jan - 21:50

Oh_Femder wrote:
marcellus wrote:doduše, ivanka će se kandidirat tek 2024. No u SAD izbore u pravilu odlučuje stanje ekonomije. Ona je za sad sjajna, i ako ne pukne kakav balon i ne dođe do recesije Trump može lagodno računati na još jedan mandat...
Stanje američke ekonomije nema puno veze s Črampom. I, uostalom, ekonomija tu nije odlučujući faktor. Činjenica je naime da Ameri ne mijenjaju predsjednika kad je država u ratu (osim ako riknu ko Roosevelt). Dakle ako narančastog ne smjene/ubajboče/upokoje, ili ako ne pređe granicu totalne prolupalosti, od koje je udaljen par nanometara, on će početi rat. Pa ako ne bude druge, i s tovarišem Kimberlijem.

po običaju lupetaš.

Stanje američke ekonomije i te kako ima veze s predsjednikom, a isto tako ima veze s izborima - matematika je jasna, izbore uvijek dobiva predsjednik koji je imao ekononmske pokazatelje iznad određenog matematički ponderiranog prosjeka prethodnog desetljeća, i uvijek ih gubi ako je ispod toga. Isto važi za stranke, znači ako Trump nakon 2.mandata i dalje bude imao dobre ekonomske pokazatelje, republikanci će dobiti i 3. mandat (bilo bi dobro da to bude Ivanka)

_________________
(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 Empty Re: (k)Me Too (Oprah 2020)

Post by marcellus Tue 9 Jan - 21:51

a inače trump je jako, jako daleko od prolupalosti - za razliku od psihotične alkoholičarke hillary

_________________
(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 Empty Re: (k)Me Too (Oprah 2020)

Post by Guest Tue 9 Jan - 23:00

Nisam fan Ivanke Trump, ona više naginje leftu i demokratima nego Republikancima.
Radije da bude netko tipa Ted Cruz ili crnac republikanac Ben Carson
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 Empty Re: (k)Me Too (Oprah 2020)

Post by Trinity Tue 9 Jan - 23:07

maggie13 wrote:
Leviathan2 wrote:s cim se vi zanimate mila majko
s oprom
aupicku materinu, ava karabatic je premija za nju
ne diraj avu.to je sljedeća trumpova žena, po mom predviđanju.. pirat
svakako.njegova karizma je fatalna za takve žene. pirat
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 Empty Re: (k)Me Too (Oprah 2020)

Post by Oh_Femder Tue 9 Jan - 23:27

marcellus wrote:a inače trump je jako, jako daleko  od prolupalosti - za razliku od psihotične alkoholičarke hillary
Pustio je Michaela Wolffa da mjesecima njuška po Bijeloj Kući i razgovara s osobljem, samo zato jer je isti svojedobno napisao biografiju njegovog idola Ruperta Murdocha. Wolff je jasno pokazao koliko je Čramp glup, lud i nesposoban. Što je najsmješnije, i sam Murdoch narančastog smatra idiotom prve klase ("a fucking idiot"). But OK, be his sycophant, if you so enjoy brown nosing your sugar daddy. Sigurno će ti udijeliti kakvu crkavicu ko i gmaz Todorić ko što ti je dao komad buđole za sve one hvalospjeve koje si mu pjevao u Be-tonu. NOT!  Basketball
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 Empty Re: (k)Me Too (Oprah 2020)

Post by Oh_Femder Tue 9 Jan - 23:40

marcellus wrote:
Oh_Femder wrote:
Stanje američke ekonomije nema puno veze s Črampom. I, uostalom, ekonomija tu nije odlučujući faktor. Činjenica je naime da Ameri ne mijenjaju predsjednika kad je država u ratu (osim ako riknu ko Roosevelt). Dakle ako narančastog ne smjene/ubajboče/upokoje, ili ako ne pređe granicu totalne prolupalosti, od koje je udaljen par nanometara, on će početi rat. Pa ako ne bude druge, i s tovarišem Kimberlijem.

po običaju lupetaš. Stanje američke ekonomije i te kako ima veze s predsjednikom...
Ha-ha, koji jeftini i prozirni papanski trikovi  :^0 Ja napišem: - Stanje američke ekonomije nema puno veze s Črampom. A ti: - Stanje američke ekonomije i te kako ima veze s predsjednikom... Mislim ono...naravno da stanje američke ekonomije ima veze s predsjednikom, kao što smo i vidjeli koliko je ista bila procvjetala za vrijeme Clintona, ali ovo sada nema nikakve veze s narančastim.
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 Empty Re: (k)Me Too (Oprah 2020)

Post by Guest Wed 10 Jan - 1:33

jbt femder ako Trump dobije još jedan mandat, tebe će doslovno isključit sa aparata
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 Empty Re: (k)Me Too (Oprah 2020)

Post by prckov Wed 10 Jan - 2:06

Trump je antibiotik a Oprah je ljevicarska bakterija za koju se pretpostavlja da je mutirala, tj. da je rezistentna na trampbiotik. Zapad je zahvatila ljevicarska pandemija
i polako upada u groznicu koja ako se ne lijeci je fatalna (ko fatalna Fata sa petog kata).
 Naravno da Tramp nije idealan tj. nije dovoljan antibiotik, ali to je
 za sad jedini kojeg imamo da bar "pacijentu" privremeno smanjimo temparaturu i tako odrzimo u zivotu dok ne pronademo efikasnije i bolje antibiotike. Potreban je koktel antibiotika da se efikasno bori sa ovom mutavoscu iste bakterije. Ko to ne vidi (da je tramp antibiotik op. a.) taj je vec zarazen a misli da je zdrav.
 Dr. Prim. Prrrr..prckov
Tel::mid
Radno vrijeme:  :mid
e-mail:  :mid
prckov
prckov

Posts : 34137
2014-04-19


Back to top Go down

(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 Empty Re: (k)Me Too (Oprah 2020)

Post by prckov Wed 10 Jan - 2:20

prckov wrote:Trump je antibiotik a Oprah je ljevicarska bakterija za koju se pretpostavlja da je mutirala, tj. da je rezistentna na trampbiotik. Zapad je zahvatila ljevicarska pandemija
i polako upada u groznicu koja ako se ne lijeci je fatalna (ko fatalna Fata sa petog kata).
 Naravno da Tramp nije idealan tj. nije dovoljan antibiotik, ali to je
 za sad jedini kojeg imamo da bar "pacijentu" privremeno smanjimo temparaturu i tako odrzimo u zivotu dok ne pronademo efikasnije i bolje antibiotike. Potreban je koktel antibiotika da se efikasno bori sa ovom mutavoscu iste bakterije. Ko to ne vidi (da je tramp antibiotik op. a.) taj je vec zarazen a misli da je zdrav.
 Dr. Prim. Prrrr..prckov
Tel::mid
Radno vrijeme:  :mid
e-mail:  :mid
Simptomi bolesti:
zombiizam, moralna histerija I nekontrolirano frfljanje termina bez realne podloge (najcesce fasist, mizogonist, racist, supremacist I slicno)
Lijecenje:
bolesnika hitno odvojit od mainstream medija sa dnevnom koktelima trampbiotika uz sljage I napucavanje u bolesnu blentaru
prckov
prckov

Posts : 34137
2014-04-19


Back to top Go down

(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 Empty Re: (k)Me Too (Oprah 2020)

Post by marcellus Wed 10 Jan - 7:12

Oh_Femder wrote:
marcellus wrote:a inače trump je jako, jako daleko  od prolupalosti - za razliku od psihotične alkoholičarke hillary
Pustio je Michaela Wolffa da mjesecima njuška po Bijeloj Kući i razgovara s osobljem, samo zato jer je isti svojedobno napisao biografiju njegovog idola Ruperta Murdocha. Wolff je jasno pokazao koliko je Čramp glup, lud i nesposoban. Što je najsmješnije, i sam Murdoch narančastog smatra idiotom prve klase ("a fucking idiot"). But OK, be his sycophant, if you so enjoy brown nosing your sugar daddy. Sigurno će ti udijeliti kakvu crkavicu ko i gmaz Todorić ko što ti je dao komad buđole za sve one hvalospjeve koje si mu pjevao u Be-tonu. NOT!  Basketball

Oh, da, Trump je idiot jer svi tako tvrde. Idiot koji je postao predsjednik iako mu nitko nije davao niti jedan posto šansi, iako su svi mediji, hollywood, i establishment vlastite stranke bili protiv njega - kolko glup moraš bit da ti to uspije? Kolko glup moraš bit za zaradit pet-šest milijardi dolara do trideset i neke uostalom?

_________________
(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 Empty Re: (k)Me Too (Oprah 2020)

Post by marcellus Wed 10 Jan - 7:14

Kolko glup moraš bit da podigneš uspješnu djecu od kojih niko ne pije i ne drogira se a svi rade, ima li koja holivudska zvijezda kojoj je to uspjelo, od ovih koji kažu da je trump lud i glup?

_________________
(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 Empty Re: (k)Me Too (Oprah 2020)

Post by Sora Wed 10 Jan - 9:55

marcellus wrote:Kolko glup moraš bit da podigneš uspješnu djecu od kojih niko ne pije i ne drogira se a svi rade, ima li koja holivudska zvijezda kojoj je to uspjelo, od ovih koji kažu da je trump lud i glup?
Kako bogat moras biti...
Da ti djeca budu uspješna .
Ha marcelko ?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 Empty Re: (k)Me Too (Oprah 2020)

Post by Sora Wed 10 Jan - 9:56

Inace Oprah je dobar kandudat za precednicu 
Nego nije toliko blesava da pristane na tu ponudu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 Empty Re: (k)Me Too (Oprah 2020)

Post by marcellus Wed 10 Jan - 9:58

Sora wrote:
marcellus wrote:Kolko glup moraš bit da podigneš uspješnu djecu od kojih niko ne pije i ne drogira se a svi rade, ima li koja holivudska zvijezda kojoj je to uspjelo, od ovih koji kažu da je trump lud i glup?
Kako bogat moras biti...
Da ti djeca budu uspješna .
Ha marcelko ?

što manje, djeca bogatih su obično propalice pijanci i narkomani, pogotovo holivudskih zvijezda koje seru po trumpu

_________________
(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 Empty Re: (k)Me Too (Oprah 2020)

Post by Sora Wed 10 Jan - 10:00

Ma da. 
I skucajno su onda bogataši u politici 
I oni i njihova djeca ? 
Od Kennedyja  do Busha 

Za glumce je jasno da su drugaciji i u obitelji .

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 Empty Re: (k)Me Too (Oprah 2020)

Post by marcellus Wed 10 Jan - 10:01

Sora wrote:Ma da. 
I skucajno su onda bogataši u politici 
I oni i njihova djeca ? 
Od Kennedyja  do Busha 

Za glumce je jasno da su drugaciji i u obitelji .

u hrvatskoj je uglavnom fukara u politici...

_________________
(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 Empty Re: (k)Me Too (Oprah 2020)

Post by marcellus Wed 10 Jan - 10:03

nego znaš šta sora

idem ja malo kafenisat a ti čekaj da prcko dođe on će se dalje igrat s tobom, sad je negdje vrijeme večere u australiji saće on

_________________
(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

(k)Me Too (Oprah 2020) - Page 2 Empty Re: (k)Me Too (Oprah 2020)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum