ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Empty Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018

Post by RayMabus Sun 7 Jan - 16:02

Ha ha ha sretna Nova godina

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1017905
RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Empty Re: Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018

Post by RayMabus Sun 7 Jan - 16:05


DESKTOP
Mobilni • Index.hr
vijesti
Islamofobi napali prvu bebu rođenu 2018. u Beču: "Nadam se smrti u kolijevci"
PRIJE 18 MIN | Ž.L.

Foto: Facebook


ASEL je prva beba rođena u Beču u novoj godini, a umjesto uobičajenih poruka ljubavi dočekali su je pozivi na deportaciju, pa čak i smrt.

Asel Tamga rođena je u Beču u 12:47 sati po lokalnom vremenu na prvi dan 2018. godine. Sretna obitelj objavila je na društvenim medijima fotografiju s novorođenom bebom, a umjesto uobičajenih pozdrava dočekale su je poruke mržnje te pozivi na smrt i deportaciju.

Fotografija prikazuje majku Naime i oca Alpera s novorođenom kćeri, a majka je prekrila glavu ružičastom maramom, zbog čega je beba postala meta ekstremno islamofobičnih napada.


"Deportirajte to smeće odmah"

Jedan od korisnika društvenih medija tako je napisao: "Nadam se smrti u kolijevci", dok su ostali zahtijevali deportaciju bebe: "Deportirajte to smeće odmah", napisao je drugi korisnik.

Nedugo zatim glavni tajnik Caritasa u Beču Klaus Schwertner osudio je govor mržnje putem Facebooka i primio više od 25 000 komentara s potporom obitelji.

"U prvih nekoliko sati njenog života, slatka djevojčica postala je meta nevjerojatnog vala nasilnih komentara na internetu punih mržnje. Ovo je potpuno nova dimenzija mržnje na internetu, čija je meta nevino novorođenče", objavio je Schwertner.

U Austriji se u posljednje vrijeme pojačao govor mržnje povezan sa ksenofobijom nakon velikog priljeva migranata u Europu, a antiimigrantski i antimuslimanski stav odražava se i u politici države, u kojoj je vlada u prosincu ušla u koaliciju s ekstremno desnom Slobodarskom strankom (FPO), piše New York Times.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Empty Re: Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018

Post by vuksadinare Sun 7 Jan - 16:06

Kasno...kasno...nema ih deset...tisuce...ima ih vec skoro milijunska cifra...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Empty Re: Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018

Post by Regoč Sun 7 Jan - 16:15

RayMabus wrote:majka je prekrila glavu ružičastom maramom
Iskazala je svoj stav, ovo su samo reakcije na njezin stav.

_________________
Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Empty Re: Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018

Post by Guest Sun 7 Jan - 16:37

donedavno je u sestrinoj klinici bio odnos novorodjenih 5:1 u korist Kozojeba svih profila..
Tudej,bas mi sestra neki dan kaze,odnos je porastao na 8:1 
glede teme..tipicna slika i izgled turske mlade obitelji...pas im kosti svima trima poglobao.. :chiefi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Empty Re: Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018

Post by RayMabus Sun 7 Jan - 16:38

Gotovi su, za dvadeset godina mujezin će im svirati sa tornja bečke katedrale

Kome smeta marama ovdje smetati će mu i časne sestre i naše bake i prabake

Meni ne smeta, nije mi nikad smetala, to može smetati samo liberalima i feministkinjama
RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Empty Re: Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018

Post by Guest Sun 7 Jan - 16:39

Nije problem marama,nego sto time jasno pokazuje svoju privrzenost šerijatu,ne islamu..islam ne nalaze maramu niti hidžab
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Empty Re: Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018

Post by RayMabus Sun 7 Jan - 16:41

pismejker wrote:Nije problem marama,nego sto time jasno pokazuje svoju privrzenost šerijatu,ne islamu..islam ne nalaze maramu niti hidžab
Šta tebe boli kurac šta ona nosi?

Jel nosiš ti? Tvoja žena? Pa šta očeš?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Empty Re: Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018

Post by Guest Sun 7 Jan - 16:43

RayMabus wrote:
pismejker wrote:Nije problem marama,nego sto time jasno pokazuje svoju privrzenost šerijatu,ne islamu..islam ne nalaze maramu niti hidžab
Šta tebe boli kurac šta ona nosi?

Jel nosiš ti? Tvoja žena? Pa šta očeš?
a st otebe boli kurac sto ja kazem i sto tvrdim??

Moj problem moj stav...Ti sto nemas mooda da se skrasis sa nekom curum,jer si kukavica da te ne pomete za nekretninu i potomstvo,e baja moj,jebi dobro i brini se dobro,pa nece otici mami.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Empty Re: Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018

Post by jastreb Sun 7 Jan - 16:46

Beč? To se nas ne kači. Kad čujemo za sharie u Bečeju,onda se trebamo zabrinuti. No kako mislim da Bečej to neće doživjeti,mi u Hrvatskoj moremo mirno da spavamo.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Empty Re: Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018

Post by RayMabus Sun 7 Jan - 16:46

Pa zato šta pričaš gluposti

Šta tebe boli kurac šta neka religija zahtjeva dok je to u skladu sa zakonom?

Aj da čujem
RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Empty Re: Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018

Post by Guest Sun 7 Jan - 16:48

longi nađi curu koja isto ima imovine, tako da se nećeš tresti da će ti ova ukrasti stan i kuću
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Empty Re: Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018

Post by catabbath Sun 7 Jan - 16:49

Prva beba u Bečistanu.

_________________
Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12406
2015-08-22


Back to top Go down

Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Empty Re: Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018

Post by RayMabus Sun 7 Jan - 16:50

Pinochet wrote:longi nađi curu koja isto ima imovine, tako da se nećeš tresti da će ti ova ukrasti stan i kuću
Pa šta ti pušiš Svećeve priče jer nema argumenata, viš da mu se nisam udostojio niti odgovorit jer je fulao poantu tj nije stvar u nekretninama nego NEĆE MENE EMANICIPIRANA KUJA PRAVIT BUDALOM
RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Empty Re: Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018

Post by Guest Sun 7 Jan - 16:51

yebote,zvucis Longi kao da si postao nekom Ćamugi ili arapu habibbi... lol!

Kazes zakon...ocito je da zakoni idu niz dlaku Kozojebima,pa tako ce se morati revidirati..dotad treba dizati bunu i verbalno se izrazavati,jer u sVABIJI svatko ima pravo na svoj stav i misljenje...treba pritiskati politicare,slati im nedvosmislene dokaze da je prijetnja stvarna,pa vremenom i po njih...vec se klima u svabiji mijenja..
za doli kod tebe,yebe me se,makar vas muslimani iz Bosnije popapali..nije moj problem...Europa jest
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Empty Re: Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018

Post by Guest Sun 7 Jan - 16:51

Pinochet wrote:longi nađi curu koja isto ima imovine, tako da se nećeš tresti da će ti ova ukrasti stan i kuću
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Empty Re: Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018

Post by Guest Sun 7 Jan - 16:53

RayMabus wrote:
Pinochet wrote:longi nađi curu koja isto ima imovine, tako da se nećeš tresti da će ti ova ukrasti stan i kuću
Pa šta ti pušiš Svećeve priče jer nema argumenata, viš da mu se nisam udostojio niti odgovorit jer je fulao poantu tj nije stvar u nekretninama nego NEĆE MENE EMANICIPIRANA KUJA PRAVIT BUDALOM
i zato se radije tu i tamo pojebes sa muškim(o tvojim rijecima da si bisex..) i nekom kujom u prolazu..??

Pravis ti sam od sebe najvecu budalu,ne zene i cure..ako nemas dovoljno u glavi da ih imas u saci,onda mi te jako zao.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Empty Re: Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018

Post by RayMabus Sun 7 Jan - 16:54

pismejker wrote:yebote,zvucis Longi kao da si postao nekom Ćamugi ili arapu habibbi... lol!

Kazes zakon...ocito je da zakoni idu niz dlaku Kozojebima,pa tako ce se morati revidirati..dotad treba dizati bunu i verbalno se izrazavati,jer u sVABIJI svatko ima pravo na svoj stav i misljenje...treba pritiskati politicare,slati im nedvosmislene dokaze da je prijetnja stvarna,pa vremenom i po njih...vec se klima u svabiji mijenja..
za doli kod tebe,yebe me se,makar vas muslimani iz Bosnije popapali..nije moj problem...Europa jest
Pa točno Svak ima pravo na svoj stav i mišljenje dok je u skladu sa zakonom

Sad ćemo ponovit pitanje A šta je točno problem sa maramom?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Empty Re: Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018

Post by Guest Sun 7 Jan - 16:56

eto,ne svidja se hrpi ljudi,pa tak oi meni,i mogu reci i mogu reci da ce vremenom masa postati tako velika,da ce se ZAKONI MORATI MJENJATI...
ovo sto se radi i govori,je da se potakne mjenjanje Zakona..ocigledno ti tapkas samo na mjestu i cekas,sto,ne znam niti me briga.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Empty Re: Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018

Post by Guest Sun 7 Jan - 16:56

pismejker wrote:Nije problem marama,nego sto time jasno pokazuje svoju privrzenost šerijatu,ne islamu..islam ne nalaze maramu niti hidžab

jebote pa onda su sve nonice u Istri talibanke sve nose maramu, facol na glavi ili kako već se sve zove fac, fača, facol, facuol, faco, facuol rakamani, faco na kite, rubac, fasulito da spalle...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018  Empty Re: Deportirajte to smeće, islamofobi napali prvu bebu rođenu u Beću 2018

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum