ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Page 6 of 19 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Go down

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 Empty Re: PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Post by Zeko Mon 15 Jan - 15:00

jasambrend wrote:
End wrote:da bi ti imao šta pitati
Ni tvoj odgovor nije točan.

Zeko

Posts : 6710
2015-08-26


Back to top Go down

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 Empty Re: PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Post by Zeko Mon 15 Jan - 15:02

fridrih_niche wrote:
jasambrend wrote:
End wrote:da bi ti imao šta pitati
I tvoj je odgovor netočan. Al' znate vi zašto, samo vas je sramota priznati a još veća sramota je napisati to. Ono amperovo trabunjanje iliti citat možete si objesiti na kurac.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 Empty Re: PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Post by Zeko Mon 15 Jan - 15:04

End wrote:
Zeko wrote:Bravo pametni, ali odgovor ti nije točan. Kao i sve ostalo kaj tu natrabunjaš.
za tebe je previše točan, diplomatski odgovor iz kojega bi sam trebao izvući zaključak o vlastitoj glupoći...
Ma, nemaš ti pojma o čemu blebećeš, uostalom kao i uvijek kad tu nešto natrkeljaš.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 Empty Re: PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Post by Guest Mon 15 Jan - 15:25

"Mi smo jedina loptačka nacionalna selekcija koja igra u Splitu i tako će i ostati jer smo tu doma. Sve reprezentacije bi trebale igrati u Splitu, jer reprezentaciju ne možeš kupiti kao neki klub."
 
Iako izbornik nije izrijekom naveo na koga konkretno misli, čini se da je ovo bilo upućeno Hrvatskom nogometnom savezu, koji je u zadnju 21 godinu u Splitu organizirao tek jednu službenu utakmicu reprezentacije pred publikom.
________________

Ne sviđaju mi se neke stvari kod Lina, ali ima nešto u sebi i dobar je trener. Ne volim to što je zaluta u politiku, petljanje s HDZ-om, ali s druge strane on ima on je znalac i to je dokaza. Kako je jučer našamara stoku svojim odgovorima, premda oni to neće ni ne mogu shvatiti.

Premda je HRS daleko od idealnog,premda i tamo treba mijenjati, mislim da sam rukomet spašava činjenica da se tu ipak ne vrti toliko novca pa nisu uspili zatrovati sve skupa. Kapetan rukometne reprezentacije,koliko vidim, nije izvlačio novac iz jednog kluba, igrači igraju s više srca, a reprezentacije ipak nema svrhu da bi neki privatnici ostvarivali svoju financijsku dobit. Tu je razlika od nogometa, zašto Dalmacija ne prihvaća tu i takvu reprezentaciju koja se prostituira s imenom hrvatska (i ne samo Dalmacija) naravno da smeća ne mogu/ne žele shvatiti. Problem je u onoj gamadi u odijelima, gamadi koja je čvrsto uhvatila vlast u nogometu i ne pušta, a za sam nogomet ih briga ko što mene briga za to što Mađarska nema mora.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 Empty Re: PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Post by Zeko Mon 15 Jan - 17:20

Opet u potpunosti netočan odgovor. Razlog je jedan jedini i postoji jedan jedini točan odgovor. Znaš ti dobro koji je to, daj ga napiši. Naravno, ako te nije sramota to napisati.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 Empty Re: PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Post by Guest Mon 15 Jan - 17:37

:rofl :rofl :rofl
Sad samo čekamo da izdrkotina kojem je igrač koji se prodao za 11 milijuna eura (i to prije cca 20 godina, kad se puno manji novac u nogometu vrtio) i koji je klubu donio puno, puno, puno više novaca nego od njega ikad primio proglasio UHLJEBOM, da nam počme objašnjavati razloge. Kad je predsjednik NO jednog kluba argumentirano izrecitirao sve grijehe HNS-a, onda je za izdrkotinu bio polupismeno laprdalo koje to priča radi Hajduka. Sad će nam izdrkotina objasniti kako je sve vezano za HNS i reprezentaciju vezano za Hajduk, bolesno opsjednut tim klubom kao i njegov gazda koji na svakoj presici spominje ime tog kluba. Basketball
Uzalud ti trud izdrkotino, pročitan si lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 Empty Re: PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Post by kic Mon 15 Jan - 20:03

šta suci napraviše Zlovencima heh.. čak mi ih žao
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 Empty Re: PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Post by kic Mon 15 Jan - 20:58


http://www.index.hr/sport/clanak/vujovic-poludio-na-suce-i-stao-na-gol-slovenije/1019542.aspx

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 VujovicnagoluSCREEN
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 Empty Re: PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Post by Guest Mon 15 Jan - 20:59

Sramota, cijelo drugo poluvrijeme su navlačili za Švabe. Teška krađa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 Empty Re: PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Post by Guest Mon 15 Jan - 21:11

Crnogorci vode protiv Makedonaca, bit će zanimljivo ako ih dobiju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 Empty Re: PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Post by Guest Mon 15 Jan - 21:21

Kakva govna ove smrdljive sudije, ja ne verujem. Kako mrzim nemce, šteta što im nije pala atomska bomba...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 Empty Re: PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Post by Zeko Mon 15 Jan - 22:48

isključivi krivac wrote::rofl :rofl :rofl
Sad samo čekamo da izdrkotina kojem je igrač koji se prodao za 11 milijuna eura (i to prije cca 20 godina, kad se puno manji novac u nogometu vrtio) i koji je klubu donio puno, puno, puno više novaca nego od njega ikad primio proglasio UHLJEBOM, da nam počme objašnjavati razloge. Kad je predsjednik NO jednog kluba argumentirano izrecitirao sve grijehe HNS-a, onda je za izdrkotinu bio polupismeno laprdalo koje to priča radi Hajduka. Sad će nam izdrkotina objasniti kako je sve vezano za HNS i reprezentaciju vezano za Hajduk, bolesno opsjednut tim klubom kao i njegov gazda koji na svakoj presici spominje ime tog kluba. Basketball
Uzalud ti trud izdrkotino, pročitan si lol!
Možeš ti, samo kad hoćeš, glupko.
No, Dario Šimić nije dio ove priče, ali tko je kome donio više novaca, o tom potom. Treba to malo kompletnije gledati i reći da Dario Šimić nikada ne bi igrao u Milanu i Interu i imao tamo lijepe ugovore da prije toga nije igrao u Dinamu.   Basketball Basketball Basketball

A kaj se teme tiče:

Hrvatski rukometni savez doslovno je pod vlašću jednog jedinog čovjeka, što nogometni davez NIKADA nije bio u tolikoj mjeri. Zdravko Mamić je jebeni amater za Gopca. Dakle, to za splitske moralne vertikale i nije i ne može biti razlog da se nogometna reprezentacija mrzi, a rukometna fanatično bodri. 
Nogometni savez nije napravio terene i to stoji. Ali, bogami, nije ni rukometni savez sudjelovao u izgradnji dvorana, čak ni u simboličnom iznosu iliti u dijelu koji bi po raspodjeli otpadao na rukomet. Dakle i to nije za splitske moralne vertikale razlog da se nogometna reprezentacija mrzi, a rukometna bodri.
I sad dolazimo opet do ključnog pitanja: Zašto splitske moralne vertikale mrze hrvatsku nogometnu reprezentaciju, a rukometnu fanatično bodre ? 
I griješiš, nisam ja bolesno opsjednut hajdučićem, jer to je mali regionalni klubić kojim mogu biti opsjednuti jedino ljudi koji pripadaju toj regiji. Ali, istina je da si ti opsjednut HNS-om, jer to se i vidi iz količine mržnje prema njemu kad pišeš o HNS-u. No ne zaboravi, dio HNS-a je i tvoj hajdučić.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 Empty Re: PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Post by Guest Mon 15 Jan - 22:52

Bravo moji makedonci!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 Empty Re: PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Post by Sexual Tyrannosaurus Mon 15 Jan - 22:58

Браћала wrote:Bravo moji makedonci!

:mog :facepalm :facepalm
Sexual Tyrannosaurus
Sexual Tyrannosaurus

Posts : 808
2017-07-30


Back to top Go down

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 Empty Re: PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Post by skripar Mon 15 Jan - 23:02

srbi sa golema govorna mana :D :D
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 Empty Re: PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Post by End Mon 15 Jan - 23:12

bracala koja gluperda
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 Empty Re: PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Post by Guest Mon 15 Jan - 23:15

Ti si reper za glupost, mater ti jebem u pičku cigansku... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 Empty Re: PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Post by kic Mon 15 Jan - 23:56

Браћала wrote:Bravo moji makedonci!

haha
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 Empty Re: PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Post by End Tue 16 Jan - 0:43

Браћала wrote:Ti si reper za glupost, mater ti jebem u pičku cigansku... Basketball
siptaru jebo bi ja tebi mater kurvinsku, ali bolje ne tko zna cime je sve suga smrdljiva zarazena, zato ti jebem sekicu pretpostavljam da je ona malo cisca iako tesko ako je krenula materinim stopama.. Basketball
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 Empty Re: PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Post by Guest Tue 16 Jan - 8:01

kic wrote:
Браћала wrote:Bravo moji makedonci!

haha


sta je smesno, homosu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 Empty Re: PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Post by Guest Tue 16 Jan - 8:02

End wrote:
Браћала wrote:Ti si reper za glupost, mater ti jebem u pičku cigansku... Basketball
siptaru jebo bi ja tebi mater kurvinsku, ali bolje ne tko zna cime je sve suga smrdljiva zarazena, zato ti jebem sekicu pretpostavljam da je ona malo cisca iako tesko ako je krenula materinim stopama.. Basketball


meni je tvoja sekica, kada sam je spricao, rekla da si mnogo talentovaniji od nje. da se talenat sa keve preneo na tebe, a da je ona dobila mrvice. 
da pitamo kica da te proba, mada je i on pasivan kao i ti, a i nacista je-pa ne znam kako bi podneo to da opsti sa  nizom rasom... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU - Page 6 Empty Re: PRVENSTVO EUROPE U RUKOMETU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 19 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum