ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samo za Enda

Go down

Samo za Enda  Empty Samo za Enda

Post by FRANK 5/1/2018, 11:51

JA SAM 4 GODINE IGRAO U MANCHESTERU I OSIM UNITEDA NISAM ZNAO DA POSTOJI JOS JEDAN KLUB U ISTOIMENOM GRADU.
DIEGO GRANDE FORLAN.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Samo za Enda  Empty Re: Samo za Enda

Post by End 5/1/2018, 12:29

vremena se mijenjaju... u sljedećih 100 godina nitko neće znati za čmarnajted, a kamoli za klošara forlana
na ovo je šiptar ferguson mislio kad je rekao da iz cityja znaju pričati samo o gaynajtedu, žešći kompleksi tresu crvene pederčiće
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Samo za Enda  Empty Re: Samo za Enda

Post by End 5/1/2018, 12:45

jel prošla jedna presica u kojoj čmarinho nije spomenuo city... ovo šta njemu guardiola radi je brutalnije nego messijevo maltretitranje i ponižavanje pederčića...
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Samo za Enda  Empty Re: Samo za Enda

Post by FRANK 5/1/2018, 12:54

Murina je proslost

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Samo za Enda  Empty Re: Samo za Enda

Post by Sexual Tyrannosaurus 5/1/2018, 14:00

Kako je ono forlan dobio nogu u unitedu ...
Sexual Tyrannosaurus
Sexual Tyrannosaurus

Posts : 808
2017-07-30


Back to top Go down

Samo za Enda  Empty Re: Samo za Enda

Post by FRANK 5/1/2018, 14:54

Sexual Tyrannosaurus wrote:Kako je ono brat moje matere pojebao moju mater i napravio mene pa sam ovoliko glup. 

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Samo za Enda  Empty Re: Samo za Enda

Post by Guest 5/1/2018, 22:39

Desert_fox wrote:JA SAM 4 GODINE IGRAO U MANCHESTERU I OSIM UNITEDA NISAM ZNAO DA POSTOJI JOS JEDAN KLUB U ISTOIMENOM GRADU.
DIEGO GRANDE FORLAN.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Samo za Enda  Empty Re: Samo za Enda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum