ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Empty Re: Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Post by gargamel0101 3/1/2018, 16:14

https://www.liveleak.com/view?i=2e8_1323253374

gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Empty Re: Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Post by kaya 3/1/2018, 16:23

gargamel0101 wrote:https://www.liveleak.com/view?i=2e8_1323253374
Ne želim ni gledati ...strava..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Empty Re: Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Post by Guest 3/1/2018, 16:25

kaja wrote:
gargamel0101 wrote:https://www.liveleak.com/view?i=2e8_1323253374
Ne želim ni gledati ...strava..

revenge! donkey strikes back!

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Empty Re: Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Post by Guest 3/1/2018, 17:28

kaja wrote:
Nego gdje policajki pištolj

što radi žena u policiji, u vojsci?
ne možete nositi 50kg ni primiti udarac
no vi ste jednake, bolje i sposobnije od muškaraca



trebalo bi ti dati letvu pa da ovu policajku malo nalupaš, kao što si htjela onu mađarsku novinarku :popcorn

i ova žena je ipak nasrnula na imigrante, oni su joj samo uzvratili :earthhug:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Empty Re: Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Post by Guest 3/1/2018, 17:34

nije lako primati udarce.. treba ti par mjeseci treninga borilačkih vještina da se prestaneš bojati udaraca, da se na njih navikneš kao na jutarnju kavu .. a onda prestaneš trenirati i opet ti bude neugodno :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Empty Re: Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Post by Guest 3/1/2018, 17:37

ali žene su slabije.. dosta od muških. uvjerio sam se kada sam prije x godina trenirao jednu intezivnu borilačku vještinu(vojnu).. ja bio "novi" i onda me smjestilo sa jednom curom, onako ona je tu bila već godinu dana.. naravno da je bila spretnija od mene, itd, .. međutim u roku 3tjedna skužio sam već da bolje izvodim većinu pokreta koji zahtjevaju motoriku od nje, bez obzira što je ona tu pun kurac vremena.. nemozes ti protiv biologije.. naravno u fizičkoj snazi žene također nemaju šanse protiv muškaraca. .. muškarci su jednostavno pun kurac jači..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Empty Re: Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Post by Kermit 3/1/2018, 17:41

U novogodišnjoj noći je u Francuskoj ponovno zapaljeno više od tisuću automobila


U iranu je ovo revolucija ovako tužna tradicija
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Empty Re: Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Post by kic 3/1/2018, 17:44


ne mogu ni ja gledati ovo, ovakve stvari se ne prastaju, to treba lomit i tjerat..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Empty Re: Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Post by kaya 3/1/2018, 17:45

Pinochet wrote:ali žene su slabije.. dosta od muških. uvjerio sam se kada sam prije x godina trenirao jednu intezivnu borilačku vještinu(vojnu).. ja bio "novi" i onda me smjestilo sa jednom curom, onako ona je tu bila već godinu dana.. naravno da je bila spretnija od mene, itd, .. međutim u roku 3tjedna skužio sam već da bolje izvodim većinu pokreta koji zahtjevaju motoriku od nje, bez obzira što je ona tu pun kurac vremena.. nemozes ti protiv biologije.. naravno u fizičkoj snazi žene također nemaju šanse protiv muškaraca. .. muškarci su jednostavno pun kurac jači..
Pa naravno da su slabije i nježnije i ne mogu muškarcu fizički ništa.
Ali ovo je policajka i ima pištolj. Kako je uopće dosla u situaciju da ju sruše i tuku..u Americi bi ih poredala cijeli red kad bi ruku digli..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Empty Re: Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Post by Guest 3/1/2018, 17:47

kaja wrote:
Pinochet wrote:ali žene su slabije.. dosta od muških. uvjerio sam se kada sam prije x godina trenirao jednu intezivnu borilačku vještinu(vojnu).. ja bio "novi" i onda me smjestilo sa jednom curom, onako ona je tu bila već godinu dana.. naravno da je bila spretnija od mene, itd, .. međutim u roku 3tjedna skužio sam već da bolje izvodim većinu pokreta koji zahtjevaju motoriku od nje, bez obzira što je ona tu pun kurac vremena.. nemozes ti protiv biologije.. naravno u fizičkoj snazi žene također nemaju šanse protiv muškaraca. .. muškarci su jednostavno pun kurac jači..
Pa naravno da su slabije i nježnije i ne mogu muškarcu fizički ništa.
Ali ovo je policajka i ima pištolj. Kako je uopće dosla u situaciju da ju sruše i tuku..u Americi bi ih poredala cijeli red kad bi ruku digli..


ma OK , nju je oborilo. ali pročitaj člank. jezin kolega (muški) je izvadio sprej i prskao po ovim imigrantima.. pazi asa, izvadio i prska ih sprejom, dok mu ovi cipelare kolegicu.

umjesto da je izvadio arsenal i počeo ubijati gamad,

zato će ih ovi i drugi put..

zato se boje naše policije, ispred naših pandura su manji od makova zrna, naši ih prvo preventivno pretuku, ono za prevenciju, a kasnije opet za svaki prekršaj... pa neka plaču posli sorošu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Empty Re: Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Post by T. 3/1/2018, 17:50

Pa da je upucao kojega ne gine mu robija...

_________________
Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Empty Re: Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Post by RayMabus 3/1/2018, 17:51

Najnovija vijest

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t23726-kozojeb-metalnom-sipkom-namlatio-japanca-do-smrti-u-irskoj
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Empty Re: Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Post by Guest 3/1/2018, 17:52

bez pištolja nigdje. ovako se to radi:

Muslim Refugees Attacking Frenchman. But He Has a Surprise

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Empty Re: Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Post by Guest 3/1/2018, 19:58

Gnječ wrote:bez pištolja nigdje. ovako se to radi:

Muslim Refugees Attacking Frenchman. But He Has a Surprise



Kakogod..Europljani u svojim drzavama se povlace i bjeze..i boje se nafilati Ćamuge olovom.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Empty Re: Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Post by Guest 3/1/2018, 20:33

dakle..rjesenje..geweru sa nekoliko okvira i obavezno fantomka..kad se pocne filati olovom po ghovnima bahatima...nema smisla da covjek zaglavi u bajboku.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Empty Re: Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Post by Noor 3/1/2018, 20:48

mamin sin wrote:
kaja wrote:
Nego gdje policajki pištolj

što radi žena u policiji, u vojsci?
ne možete nositi 50kg ni primiti udarac
no vi ste jednake, bolje i sposobnije od muškaraca
slažem se, policajci moraju biti muškarci, jaki, čvrsti, mišićavi, okretni, brzi..
evo par prvoklasnih primjeraka...

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Maxresdefault
Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 401828004_b157426eb9_m
Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Fat-cops-19
Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Overweight-police_2168435k
Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Maxresdefault
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Empty Re: Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Post by Guest 3/1/2018, 21:44

Noor wrote:
mamin sin wrote:
kaja wrote:
Nego gdje policajki pištolj

što radi žena u policiji, u vojsci?
ne možete nositi 50kg ni primiti udarac
no vi ste jednake, bolje i sposobnije od muškaraca
slažem se, policajci moraju biti muškarci, jaki, čvrsti, mišićavi, okretni, brzi..
evo par prvoklasnih primjeraka...

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Maxresdefault
Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 401828004_b157426eb9_m
Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Fat-cops-19
Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Overweight-police_2168435k
Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Maxresdefault

to su najopasniji ti će te rađe upucat nego se s tobom boksat, naguravat ili nedobog trčat za tobom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Empty Re: Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Post by Noor 3/1/2018, 21:51

Gnječ wrote:

to su najopasniji ti će te rađe upucat nego se s tobom boksat, naguravat ili nedobog trčat za tobom.
pa jel nema neka pravila kad smije upotrijebit oružje?
ono, ja mu se izbeljim..a on se odmah vata za pištolj :D
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Empty Re: Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Post by Guest 3/1/2018, 22:22

Noor wrote:
Gnječ wrote:

to su najopasniji ti će te rađe upucat nego se s tobom boksat, naguravat ili nedobog trčat za tobom.
pa jel nema neka pravila kad smije upotrijebit oružje?
ono, ja mu se izbeljim..a on se odmah vata za pištolj :D

i ako gurneš ruku u torbicu za izvuć mobitel, neš si stić ni selfie napravit, već češ bit na putu za vječna lovišta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Empty Re: Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Post by Noor 3/1/2018, 22:31

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:

to su najopasniji ti će te rađe upucat nego se s tobom boksat, naguravat ili nedobog trčat za tobom.
pa jel nema neka pravila kad smije upotrijebit oružje?
ono, ja mu se izbeljim..a on se odmah vata za pištolj :D

i ako gurneš ruku u torbicu za izvuć mobitel, neš si stić ni selfie napravit, već češ bit na putu za vječna lovišta.
ma takvi debeli su traljavi za bilo šta... dok pokušava potrčat i raskopčat futrolu, bacim mu tu torbicu pod noge i rastepe se ko vreća u 3 sekunde.
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Empty Re: Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Post by Guest 3/1/2018, 22:35

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:

to su najopasniji ti će te rađe upucat nego se s tobom boksat, naguravat ili nedobog trčat za tobom.
pa jel nema neka pravila kad smije upotrijebit oružje?
ono, ja mu se izbeljim..a on se odmah vata za pištolj :D

i ako gurneš ruku u torbicu za izvuć mobitel, neš si stić ni selfie napravit, već češ bit na putu za vječna lovišta.
ma takvi debeli su traljavi za bilo šta... dok pokušava potrčat i raskopčat futrolu, bacim mu tu torbicu pod noge i rastepe se ko vreća u 3 sekunde.

You Can Outrun A Fat Cop But Not A Taser!



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu - Page 2 Empty Re: Kozojebi brutalno iscipelarili policajku u Parizu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum