ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Narodi su umorni od EU-a

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Empty Re: Narodi su umorni od EU-a

Post by kic 30/12/2017, 17:45


redder oladi

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Empty Re: Narodi su umorni od EU-a

Post by Guest 30/12/2017, 18:11

kic wrote:
redder oladi


KIC ;

Pokušaj mi kontraargumentirati - ČAK i nakon ljubeteljiceblackcock+vijatnemese koja je na kraju PRIZNALA  prije par godina da je MULTIKULTI  MRTAV  i DAN DANAS POZIVA PEĆINSKE LJUDE U EU i ti mi SAVJETJUJEŠ DA OHLADIM - BOLJE DA si se SUDRŽAO  - OVO je granica na kojoj ne mogu  i neću šutiti - a ti radi ono što su ti naredili - ako imaš svoje JA - JA ostajem sebi i hrvatskom PUKU dosljedan - NITKO neće NAS HRVATE PONIŽAVATI i mi smo spremni iza toga stati  - NO , nažalost čak i ti na ovom Forumu nas pokušavaš spriječiti - ako misliš da si na našoj strani i ne želiš slušati ono što ti naređuju DAJ IM  OTKAZ i kaži  ;

SLUŠAM GLAS svoga svoga naroda i protiv toga  što mi naređujete  - u konačnici - protiv samoga sebe NE MOGU IĆI !

 S druge strane potpuno mi je jasno da si U DELIKATNOM POLOŽAJU i ne bih te želio  dodatno opterećivati - NO - KAKO MOŽE pravi HRVAT DJELOVATI  ako bi PREŠUTIO na sve PROVOKOCIJE bilo s SRPSKE - MEĐUNARODNE + 5 KOLONE u vlastitoj državi - NEMOJ me molim te tjerati svojim odgovorom  da kažem neke stvari koja većina od nas misli no ZASAD se SUDRŽAVAMO OD  ISTINE KOJU SVI znamo  A  U KONAČNICI  NAM POLITIČKE igre vode krimosi NA najvišem nivou !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Empty Re: Narodi su umorni od EU-a

Post by catabbath 30/12/2017, 18:39

Pinochet wrote:ukratko , napiši zašto je ulazak u EU loš? možda vama ako ste se nakačili na državnu sisu i u penziju sa 40godina, pa sada se teresete, jer za 5-10godina neće imati tko da vas hrani, jer ste razjebali i uništili državu radi malo osobnih materijalnih interesa..

Upravo tako. EU tjera Čardak  na red i vladavinu prava, borbu protiv kriminala i šta je naj važnije ljudi više nisu prisiljeni biti robovi čardak-uhljebima i parazitima već mogu ići normalno živiti negdje u EU. Za sada više pluseva na strani EU nego minusa, nije nam EU kriva šta imamo nesposobnu diplomaciju ali tako je to sa uhljebima...


Last edited by catabbath on 30/12/2017, 18:40; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Empty Re: Narodi su umorni od EU-a

Post by Guest 30/12/2017, 18:56

redder4 wrote:
EU je oke..a ako netko nema politicke i financijske snage da se odupre,njegova krivica..


I ti si mi počeo nešto pametovati - pročitaj još jednom što si napisao - misliš li još uvijek da je OPRAVDANO što si ovdje ovako  s visoka  - bez ikakovih argumenata POPLJUVAO države i društva koja nisu imala POLITIČKE niti  MATERIJALNE  mogućnosti da budu ravnopravni  kada su pokušali ulaziti - ili su ušli pod raznim " AMADMANIMA " u to " ODABRANO "  PEŠKIRSKO društvo - koje je UPRAVO NAGLAŠAVALO kako su svi u tome društvu RAVNOPRAVNI i IMAJU jednako pravo GLASA !

HALO ; shvaćaš li ti uopće kojim vokabularom se ti služiš - to je već odavno prošlo ; da te podsjetim ;
-- robovlasničko društvo je " zvanićno ukinuto "  no, nažalost mnogi današnji pokazatelji pokazuju da sljedbenici te ideologije i dan danas egzistiraju i svoje zamisli provode bez poteškoća na duge staze - NO CILJ je već sada potpuno VIDLJIV za svatkog imalo pametnijeg !!

UKRATKO ;

NABIJEM TE !

PLJUC !
:cleanteeth
Prije svega,nijednu drzavu nisam imenovao,tako da ti nemas sto meni osobno se obracati,odnosno,nisam navalio na tvoje predragu drzavu,i nisam je kritikovao..

Za 27 godina,drzava koja ne uspije isplivati iz svojih porodjajnih muka,po meni,moze i propasti..Jerbo,sve najgore sto se moze dogoditi jednoj drzavi,jest da je vlastiti gradjani,nacija,pokrade,odnosno,sami uniste svoju drzavu,a to ste vi "katolici povr Pape" upravo napravili..ogolili "voljenu" domovinu do kostiju..
I nadalje,kazes ja se svisoka obracam..Pa recimo,zamislime kao malu i siromasnu drzavu,odnosno osobu,koja je pocela zaradjivati sa 14 godina na smrdljivim benzinskim pumpama,dok su drugi klinci isli na more sa starcima...Trudio sam se postenim radom opstati i jos pomoci mater i sestru..kako sam sazrijevao,ucio sam i sticao znanja,sve bolje zaradjivao..U pocetku drifterski i tesko,ali posteno..stedio sam i usavrsavao se...Tudej,po svemu,osiguran sam,i imam ono sto mi je potrebno..situiran sam,dobro zivim,debelo iznad prosjeka i zadovoljan sam..dakle,ova "mala drzava" nekad siromasna i neuticajna,tj. JA,postao je nesto veci i prilicno u smislu pojedinca,motjan,financijski i materijalno gledan...
Mogao sam se isto zajebavati,pa i dan danas biti na grbi drzavi,pljackati je,ili biti kriminalac...Nista od toga se nije desilo..samo je bio potreban mukotrpan i uporan rad i trud,postenje nadasve...
E sad,primjeni to na sve male drzave,u pocetku siromasne,neke su dosegle nebeske visine,motj i uticaj,zahvaljujuci svojoj postenoj naciji,koja je radila i trpila,posteno dijelila  i drzave su postale bogate..Svicarska,Danska,Israel,zemlje Beneluxa,sve su one po svopjoj velicini,situirane,a imaju i neku politicku motj..

Dakle,ako ja mogu,kao pojedinac postenim radom i turudom ojacati svoj polozaj na svijetu,moze i bilo tko drugi..Samo treba raditi i pametno djelovati..

U kontekstu toga,sada sve ovo sve preslikaj na svoju drzavu,pa reci fer i posteno...Zasto niste radili trudili se,posteno i odgovorno u 27 godina,kreirati svoj mali raj..

nabijes me..??? e svasta...nadji neko zensko,Bog te vidio.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Empty Re: Narodi su umorni od EU-a

Post by Guest 31/12/2017, 12:42

pismejker wrote:
redder4 wrote:
EU je oke..a ako netko nema politicke i financijske snage da se odupre,njegova krivica..


I ti si mi počeo nešto pametovati - pročitaj još jednom što si napisao - misliš li još uvijek da je OPRAVDANO što si ovdje ovako  s visoka  - bez ikakovih argumenata POPLJUVAO države i društva koja nisu imala POLITIČKE niti  MATERIJALNE  mogućnosti da budu ravnopravni  kada su pokušali ulaziti - ili su ušli pod raznim " AMADMANIMA " u to " ODABRANO "  PEŠKIRSKO društvo - koje je UPRAVO NAGLAŠAVALO kako su svi u tome društvu RAVNOPRAVNI i IMAJU jednako pravo GLASA !

HALO ; shvaćaš li ti uopće kojim vokabularom se ti služiš - to je već odavno prošlo ; da te podsjetim ;
-- robovlasničko društvo je " zvanićno ukinuto "  no, nažalost mnogi današnji pokazatelji pokazuju da sljedbenici te ideologije i dan danas egzistiraju i svoje zamisli provode bez poteškoća na duge staze - NO CILJ je već sada potpuno VIDLJIV za svatkog imalo pametnijeg !!

UKRATKO ;

NABIJEM TE !

PLJUC !
:cleanteeth
Prije svega,nijednu drzavu nisam imenovao,tako da ti nemas sto meni osobno se obracati,odnosno,nisam navalio na tvoje predragu drzavu,i nisam je kritikovao..

Za 27 godina,drzava koja ne uspije isplivati iz svojih porodjajnih muka,po meni,moze i propasti..Jerbo,sve najgore sto se moze dogoditi jednoj drzavi,jest da je vlastiti gradjani,nacija,pokrade,odnosno,sami uniste svoju drzavu,a to ste vi "katolici povr Pape" upravo napravili..ogolili "voljenu" domovinu do kostiju..
I nadalje,kazes ja se svisoka obracam..Pa recimo,zamislime kao malu i siromasnu drzavu,odnosno osobu,koja je pocela zaradjivati sa 14 godina na smrdljivim benzinskim pumpama,dok su drugi klinci isli na more sa starcima...Trudio sam se postenim radom opstati i jos pomoci mater i sestru..kako sam sazrijevao,ucio sam i sticao znanja,sve bolje zaradjivao..U pocetku drifterski i tesko,ali posteno..stedio sam i usavrsavao se...Tudej,po svemu,osiguran sam,i imam ono sto mi je potrebno..situiran sam,dobro zivim,debelo iznad prosjeka i zadovoljan sam..dakle,ova "mala drzava" nekad siromasna i neuticajna,tj. JA,postao je nesto veci i prilicno u smislu pojedinca,motjan,financijski i materijalno gledan...
Mogao sam se isto zajebavati,pa i dan danas biti na grbi drzavi,pljackati je,ili biti kriminalac...Nista od toga se nije desilo..samo je bio potreban mukotrpan i uporan rad i trud,postenje nadasve...
E sad,primjeni to na sve male drzave,u pocetku siromasne,neke su dosegle nebeske visine,motj i uticaj,zahvaljujuci svojoj postenoj naciji,koja je radila i trpila,posteno dijelila  i drzave su postale bogate..Svicarska,Danska,Israel,zemlje Beneluxa,sve su one po svopjoj velicini,situirane,a imaju i neku politicku motj..

Dakle,ako ja mogu,kao pojedinac postenim radom i turudom ojacati svoj polozaj na svijetu,moze i bilo tko drugi..Samo treba raditi i pametno djelovati..

U kontekstu toga,sada sve ovo sve preslikaj na svoju drzavu,pa reci fer i posteno...Zasto niste radili trudili se,posteno i odgovorno u 27 godina,kreirati svoj mali raj..

nabijes:cleanteeth: me..??? e svasta...nadji neko zensko,Bog te vidio..








Eheee Narodi su umorni od EU-a - Page 2 1f60b  upravo sam naišao na post moga prijatelja - ili suparnika ? --- na forumu - oprosti PIS - ja ti ovdje navratim povremeno   ( prije nego sam mu poslao jedan drugi post )  - no to ne igra nikakvu ulogu - moj sugovornik je pametna osoba i svakako zaslužuje pozornost  iako se ja i on ponekad ne slažemo !



Kao prvo ;

-- drago mi je da si napisao ovakav post iz kojeg vidim da si se i ti spustio među nas obične ( ovo prije si samo glumio  - jelda  ? ) - zašto si nas sve ovo vrijeme zavaravao - stoga sam često i pisao protiv tebe - jesi li svjestan koliko si o sebi rekao  upravo samo ovim POSTOM - jedino sam u dilemi ;

jesi li Slovenac ili Zlovenac - ili jednostavno Hrvat koji tamo obitava i živi ?? ??






Ovo ti je najbolje ;






  " nabijes:cleanteeth: me..??? e svasta...nadji neko zensko,Bog te vidio..


 Narodi su umorni od EU-a - Page 2 1f60b  -- u pravu si - sigurno bi bilo bolje s nekom ženskom - ovo je čisto bilo  FIGURATIVNO  - znaš kako danas PIŠE u mnogim SUHOMESNATIM  proizvodima  što sadrže

POJAČIVAČE OKUSA - prevedi to na POLITIKU !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Empty Re: Narodi su umorni od EU-a

Post by Guest 31/12/2017, 13:00

redder4 wrote:
pismejker wrote:
redder4 wrote:
EU je oke..a ako netko nema politicke i financijske snage da se odupre,njegova krivica..


I ti si mi počeo nešto pametovati - pročitaj još jednom što si napisao - misliš li još uvijek da je OPRAVDANO što si ovdje ovako  s visoka  - bez ikakovih argumenata POPLJUVAO države i društva koja nisu imala POLITIČKE niti  MATERIJALNE  mogućnosti da budu ravnopravni  kada su pokušali ulaziti - ili su ušli pod raznim " AMADMANIMA " u to " ODABRANO "  PEŠKIRSKO društvo - koje je UPRAVO NAGLAŠAVALO kako su svi u tome društvu RAVNOPRAVNI i IMAJU jednako pravo GLASA !

HALO ; shvaćaš li ti uopće kojim vokabularom se ti služiš - to je već odavno prošlo ; da te podsjetim ;
-- robovlasničko društvo je " zvanićno ukinuto "  no, nažalost mnogi današnji pokazatelji pokazuju da sljedbenici te ideologije i dan danas egzistiraju i svoje zamisli provode bez poteškoća na duge staze - NO CILJ je već sada potpuno VIDLJIV za svatkog imalo pametnijeg !!

UKRATKO ;

NABIJEM TE !

PLJUC !
:cleanteeth
Prije svega,nijednu drzavu nisam imenovao,tako da ti nemas sto meni osobno se obracati,odnosno,nisam navalio na tvoje predragu drzavu,i nisam je kritikovao..

Za 27 godina,drzava koja ne uspije isplivati iz svojih porodjajnih muka,po meni,moze i propasti..Jerbo,sve najgore sto se moze dogoditi jednoj drzavi,jest da je vlastiti gradjani,nacija,pokrade,odnosno,sami uniste svoju drzavu,a to ste vi "katolici povr Pape" upravo napravili..ogolili "voljenu" domovinu do kostiju..
I nadalje,kazes ja se svisoka obracam..Pa recimo,zamislime kao malu i siromasnu drzavu,odnosno osobu,koja je pocela zaradjivati sa 14 godina na smrdljivim benzinskim pumpama,dok su drugi klinci isli na more sa starcima...Trudio sam se postenim radom opstati i jos pomoci mater i sestru..kako sam sazrijevao,ucio sam i sticao znanja,sve bolje zaradjivao..U pocetku drifterski i tesko,ali posteno..stedio sam i usavrsavao se...Tudej,po svemu,osiguran sam,i imam ono sto mi je potrebno..situiran sam,dobro zivim,debelo iznad prosjeka i zadovoljan sam..dakle,ova "mala drzava" nekad siromasna i neuticajna,tj. JA,postao je nesto veci i prilicno u smislu pojedinca,motjan,financijski i materijalno gledan...
Mogao sam se isto zajebavati,pa i dan danas biti na grbi drzavi,pljackati je,ili biti kriminalac...Nista od toga se nije desilo..samo je bio potreban mukotrpan i uporan rad i trud,postenje nadasve...
E sad,primjeni to na sve male drzave,u pocetku siromasne,neke su dosegle nebeske visine,motj i uticaj,zahvaljujuci svojoj postenoj naciji,koja je radila i trpila,posteno dijelila  i drzave su postale bogate..Svicarska,Danska,Israel,zemlje Beneluxa,sve su one po svopjoj velicini,situirane,a imaju i neku politicku motj..

Dakle,ako ja mogu,kao pojedinac postenim radom i turudom ojacati svoj polozaj na svijetu,moze i bilo tko drugi..Samo treba raditi i pametno djelovati..

U kontekstu toga,sada sve ovo sve preslikaj na svoju drzavu,pa reci fer i posteno...Zasto niste radili trudili se,posteno i odgovorno u 27 godina,kreirati svoj mali raj..

nabijes:cleanteeth: me..??? e svasta...nadji neko zensko,Bog te vidio..








Eheee Narodi su umorni od EU-a - Page 2 1f60b  upravo sam naišao na post moga prijatelja - ili suparnika ? --- na forumu - oprosti PIS - ja ti ovdje navratim povremeno   ( prije nego sam mu poslao jedan drugi post )  - no to ne igra nikakvu ulogu - moj sugovornik je pametna osoba i svakako zaslužuje pozornost  iako se ja i on ponekad ne slažemo !



Kao prvo ;

-- drago mi je da si napisao ovakav post iz kojeg vidim da si se i ti spustio među nas obične ( ovo prije si samo glumio  - jelda  ? ) - zašto si nas sve ovo vrijeme zavaravao - stoga sam često i pisao protiv tebe - jesi li svjestan koliko si o sebi rekao  upravo samo ovim POSTOM - jedino sam u dilemi ;

jesi li Slovenac ili Zlovenac - ili jednostavno Hrvat koji tamo obitava i živi ?? ??






Ovo ti je najbolje ;






  " nabijes:cleanteeth: me..??? e svasta...nadji neko zensko,Bog te vidio..


 Narodi su umorni od EU-a - Page 2 1f60b  -- u pravu si - sigurno bi bilo bolje s nekom ženskom - ovo je čisto bilo  FIGURATIVNO  - znaš kako danas PIŠE u mnogim SUHOMESNATIM  proizvodima  što sadrže

POJAČIVAČE OKUSA - prevedi to na POLITIKU !
Pa..obican sam svakako,bar tako rodjen..no uz mukotrpni trud,izdigao se na odredjeni nivo..i kad "pametujem",u stvari samo svoje iskustvo zelim podijeliti i pomotji onima kojima se obratjam..

Svi mogu se izdici na visoki nivo,samo treba..truda,postenja i marljivosti..

E sad,mnogi kukumace,a nis ne cine..tako isto i drzave,odnosno nacije..zato se i obratio sa prethodnim postom,ili onim,"svisoka"..

smatraj to nes kao roditeljsko obracanje..iskustvo i ostalo daju pravo za "pametovanje2 uostalom,tko je roditelje slusao,nije lose u zivotu uglavnom napravio..

Od samog pocetka sam se prilicno zajebavao,svoja trtljanja na bazi istine i malo maste iskazivao..ocigledno je to bilo,ali ljudi su previse naperti radi politike i ostalog sranaj pa nisu skuzili to..cak su i napadali,a mene to jos vise motiviralo.. jocolor

politika,.seks,moda i ostala sranja,svugdje me je bilo...pa i fajtovi krenuli radi mojih "stavova"...

ljudi preozbiljno forum shvatjaju,doslovno kao realu,i mnoge gadne i teske rijeci radi toga padaju...steta..

Nit sam slovenac,niti zlovenac...niti Hrvat,niti Srbin.. jocolor rekoh nekoliko puta..Madjar sa zidovski podrijetlom..jocolor...4 godine u svabiji i bas mi je fino..naravno,dobrodosla je samonametnuta stega i disciplina u mladjim danima..lakse se priviknuh na ovdasnja spartanska pravila..tko radi-ima,tko leti,taj i vrijedi...

Ajd Bog s tobom,i perjaj po curama,da te starost nes ne priupita... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Empty Re: Narodi su umorni od EU-a

Post by Trinity 31/12/2017, 17:14

debotoijusto wrote:EU je najbolje sto se dogodilo ovom napacenom narodu
Bome jest.  Imamo pristup tržištu od preko 500 milijuna stanovnika, slobodan protok ljudi, dobara i novca. cheers
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Empty Re: Narodi su umorni od EU-a

Post by danni1 31/12/2017, 18:25

Triny wrote:
debotoijusto wrote:EU je najbolje sto se dogodilo ovom napacenom narodu
Bome jest.  Imamo pristup tržištu od preko 500 milijuna stanovnika, slobodan protok ljudi, dobara i novca. cheers
Je i takvu regulativu da se moj slikat a ne nešto iole ozbiljno prodat na tom tržištu. Mi jednostavno lovu za poticaje proizvodnje nemamo po pravilima EU. I nikad po tim pravilima nećemo bit konkurentni na tržištu a s druge strane nam zabranjuju trgovati s nekim s kim su se oni posvađali, npr.Rusima.

_________________
Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Empty Re: Narodi su umorni od EU-a

Post by darth_vader 31/12/2017, 18:49

danni1 wrote:
Triny wrote:
debotoijusto wrote:EU je najbolje sto se dogodilo ovom napacenom narodu
Bome jest.  Imamo pristup tržištu od preko 500 milijuna stanovnika, slobodan protok ljudi, dobara i novca. cheers
Je i takvu regulativu da se moj slikat a ne nešto iole ozbiljno prodat na tom tržištu. Mi jednostavno lovu za poticaje proizvodnje nemamo po pravilima EU. I nikad po tim pravilima nećemo bit konkurentni na tržištu a s druge strane nam zabranjuju trgovati s nekim s kim su se oni posvađali, npr.Rusima.

1984. je knjiga optimizma naspram ovog...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Empty Re: Narodi su umorni od EU-a

Post by Guest 1/1/2018, 14:57

Triny wrote:
debotoijusto wrote:EU je najbolje sto se dogodilo ovom napacenom narodu
Bome jest.  Imamo pristup tržištu od preko 500 milijuna stanovnika, slobodan protok ljudi, dobara i novca. cheers


JEL ti to OZBILJNO i stvarno u to VJERUJEŠ i nisi od nitkoga KUPLJEN ?????
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Empty Re: Narodi su umorni od EU-a

Post by Trinity 1/1/2018, 15:02

danni1 wrote:
Triny wrote:
debotoijusto wrote:EU je najbolje sto se dogodilo ovom napacenom narodu
Bome jest.  Imamo pristup tržištu od preko 500 milijuna stanovnika, slobodan protok ljudi, dobara i novca. cheers
Je i takvu regulativu da se moj slikat a ne nešto iole ozbiljno prodat na tom tržištu. Mi jednostavno lovu za poticaje proizvodnje nemamo po pravilima EU. I nikad po tim pravilima nećemo bit konkurentni na tržištu a s druge strane nam zabranjuju trgovati s nekim s kim su se oni posvađali, npr.Rusima.
Joj daj, kad se hoce uvijek se nađe nacina.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Empty Re: Narodi su umorni od EU-a

Post by Trinity 1/1/2018, 15:04

redder4 wrote:
Triny wrote:
debotoijusto wrote:EU je najbolje sto se dogodilo ovom napacenom narodu
Bome jest.  Imamo pristup tržištu od preko 500 milijuna stanovnika, slobodan protok ljudi, dobara i novca. cheers


JEL ti to OZBILJNO i stvarno u to VJERUJEŠ i nisi od nitkoga KUPLJEN ?????
Ozbiljno, ozbiljno...sad sto sr neki boje toga trzista i ne bi izazli iz svog dvorista, njihov problem.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Empty Re: Narodi su umorni od EU-a

Post by catabbath 1/1/2018, 15:06

A po čemu smo to točno konkurentni osim po izvozu informatirača po dumping cijenama.

_________________
Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Empty Re: Narodi su umorni od EU-a

Post by Guest 1/1/2018, 15:20

redder4 wrote:
EU je oke..a ako netko nema politicke i financijske snage da se odupre,njegova krivica..


I ti si mi počeo nešto pametovati - pročitaj još jednom što si napisao - misliš li još uvijek da je OPRAVDANO što si ovdje ovako  s visoka  - bez ikakovih argumenata POPLJUVAO države i društva koja nisu imala POLITIČKE niti  MATERIJALNE  mogućnosti da budu ravnopravni  kada su pokušali ulaziti - ili su ušli pod raznim " AMADMANIMA " u to " ODABRANO "  PEŠKIRSKO društvo - koje je UPRAVO NAGLAŠAVALO kako su svi u tome društvu RAVNOPRAVNI i IMAJU jednako pravo GLASA !

HALO ; shvaćaš li ti uopće kojim vokabularom se ti služiš - to je već odavno prošlo ; da te podsjetim ;
-- robovlasničko društvo je " zvanićno ukinuto "  no, nažalost mnogi današnji pokazatelji pokazuju da sljedbenici te ideologije i dan danas egzistiraju i svoje zamisli provode bez poteškoća na duge staze - NO CILJ je već sada potpuno VIDLJIV za svatkog imalo pametnijeg !!

UKRATKO ;

NABIJEM TE !

PLJUC !


Čisto da te podsjetim kakve NEBULOZE s dugotrajnim posljedicama ovjde kao " ZNAVSTVENO "  prezentiraš _ IDIOTE i 5 kolono !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Empty Re: Narodi su umorni od EU-a

Post by danni1 1/1/2018, 17:28

Triny wrote:
danni1 wrote:
Triny wrote:
debotoijusto wrote:EU je najbolje sto se dogodilo ovom napacenom narodu
Bome jest.  Imamo pristup tržištu od preko 500 milijuna stanovnika, slobodan protok ljudi, dobara i novca. cheers
Je i takvu regulativu da se moj slikat a ne nešto iole ozbiljno prodat na tom tržištu. Mi jednostavno lovu za poticaje proizvodnje nemamo po pravilima EU. I nikad po tim pravilima nećemo bit konkurentni na tržištu a s druge strane nam zabranjuju trgovati s nekim s kim su se oni posvađali, npr.Rusima.
Joj daj, kad se hoce uvijek se nađe nacina.
A što misliš kak preživljavamo? Poštujući EU regulative?

Naravno da se nađe načina.

_________________
Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Empty Re: Narodi su umorni od EU-a

Post by Guest 1/1/2018, 18:50

EU je oke..samo treba raditi..Drugi par rukava je krivica u samim drzavama koje su PRODALE svoje necionalne interese za ulaz u EU..
Madjari lupaju glavom jer su strancima poprodavali puno zemlje i ostalih kapitalnih dobara..Poljaci su otvorili vrata masovnoj EU industriji...
Jebiga..Nisu svabi krivi sto Poljaci svoje sugradjane tjeraju na jeftini rad i slabe platje..to se rjesava na drzavnom nivou i 20godina unatrag..
SVE treba biti ugradjeno u ZAKONIMA drzava koje ulaze u EU.i nis ne mjenjati..a ne dati i guzice samo da se udje..
Hrvatska--sami sebe prodali,sami sebe pokrali,sami sebe sjebali..sve receno..i sad EU kriva??

u svabiji vidjam robe iz svih dijelova svijeta,mnoge ekonomije ovise o tome,ali treba biti realan i znati raditi biznis..

dobili ste svoje domace firmije,gulili ih 2-3 godine i otjerali u propast..e tome nije kriva Europa nego domaci lopovi..

:cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Empty Re: Narodi su umorni od EU-a

Post by Guest 1/1/2018, 18:53

redder4 wrote:
Triny wrote:
debotoijusto wrote:EU je najbolje sto se dogodilo ovom napacenom narodu
Bome jest.  Imamo pristup tržištu od preko 500 milijuna stanovnika, slobodan protok ljudi, dobara i novca. cheers


JEL ti to OZBILJNO i stvarno u to VJERUJEŠ i nisi od nitkoga KUPLJEN ?????

Triny radi vrstu posla kojom je konkurentna i prilagodila se cijenom,kojom joj je dobro...i nije KUPLJENA,nego objektivno gleda na posel i zivot,.ahvala Bogu,nije u nikakvom odnosu sa politikom,pa je nitko nije niti kupio. :cleanteeth ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Empty Re: Narodi su umorni od EU-a

Post by Guest 1/1/2018, 20:04

balkanci nisu navikli primjer na brutalno visoko brojnu i kvalitetnu konkurenciju,jerbo su desetljecima samo konkurirali kao gradjevinska radna snaga-to svabi nece da rade...a sto hoce,e tu problem nastaje...trgovina,visoka tehnologija,metalurgija,drvna i ina industrija,informatika....tu se nailazi na zid ,i onda se kmecavo i plačljivo cudi,kako se ne moze u svabiji prosperirati...moze..uci i stici znanja i iskustva i pokreni svoj posel..ako nisi sposoban,radi za drugog..ej-men..

izvoz robe...med se izvozi u svsbiju u kiblama od 200 litara...pakira u svabiji i dila po europi...

e jebi ga..tesko med u staklenke puolijevati plasirati vani??? No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Empty Re: Narodi su umorni od EU-a

Post by Trinity 1/1/2018, 20:09

catabbath wrote:A po čemu smo to točno konkurentni osim po izvozu informatirača po dumping cijenama.
Pa ne bi vjerovao neki jako lijepo posluju u EU u djelatnostima koja nisu razvikana.
E sad, naši ljudi očekuju neke velike poslove , da ne velim državne.
Sve drugo za njih je beznačajno iako male firme od toga jako lijepo žive.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Empty Re: Narodi su umorni od EU-a

Post by Guest 1/1/2018, 20:13

ugl...nemojte kmecati i plakati,nego radite nesto u cemu ste dobri i to je to..ucite trgovati..
Turci su se jako dobro snasli sa trgovanjem namirnicama..povrtjem,mesom,votjem,i za skoro duplo imaju povoljnije cijene u svojim marketima,a roba je zdravo uzgojena..kao i meso..
to sto Balkanci,vani,jedni drugima samo zele podmetnuti kajlu u tockove,jerbo..."nece on imati laksi posel od mene i biti bolje platjen" je jedan od bitnijih problema NEUSPJESNOSTI bALKANACA u primjer svabiji..i svabiji balkanci zele da susjedu krepa kravica...razjedinjeni su,zavidni i ljubomorni...Turci,svi za jednog jedan za sve..i polako se generacijama bogate i prelaze u jaku privatno poslovnu sferu...

Turcin,vodja šihta,recimo u autoindustriji,dobije ekipu,mjesovite nacionalnosti,a za godinu dana samo Turci rade...svi ostali izletili...


Balkanac vodja smjene(zesci SF film lol!) cim onjusi "svoga sa balkana" odmah pocne brojati krvna zrnca,ako je oke,onda se potrudi da ovaj ostane cim vise blize tlu,da mu po mogucnosti drzi nogu na glavi,da ovaj ne bi njega pretekao.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Empty Re: Narodi su umorni od EU-a

Post by Trinity 1/1/2018, 20:14

danni1 wrote:
Triny wrote:
danni1 wrote:
Triny wrote:
debotoijusto wrote:EU je najbolje sto se dogodilo ovom napacenom narodu
Bome jest.  Imamo pristup tržištu od preko 500 milijuna stanovnika, slobodan protok ljudi, dobara i novca. cheers
Je i takvu regulativu da se moj slikat a ne nešto iole ozbiljno prodat na tom tržištu. Mi jednostavno lovu za poticaje proizvodnje nemamo po pravilima EU. I nikad po tim pravilima nećemo bit konkurentni na tržištu a s druge strane nam zabranjuju trgovati s nekim s kim su se oni posvađali, npr.Rusima.
Joj daj, kad se hoce uvijek se nađe nacina.
A što misliš kak preživljavamo? Poštujući EU regulative?

Naravno da se nađe načina.
Neke stvari slobodno izvoziš u EU bez dodatnih regulativa.
Ne znam šta ti znači ozbiljno, ako im prodaš i čačkalice i zaradiš, meni je i to ozbiljno.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Narodi su umorni od EU-a - Page 2 Empty Re: Narodi su umorni od EU-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum