ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO

Go down

Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO Empty Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO

Post by Serbinho-3 Sun 24 Dec - 8:30

http://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fudbal/izgubio-sve-od-slavnih-dana-u-arsenalu-do-beskucnika-spavanja-na-podu-i-pomisljanja/h4dd1c5
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO Empty Re: Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO

Post by darth_vader Sun 24 Dec - 8:50

Longijeva tema...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-16

Age : 45

Back to top Go down

Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO Empty Re: Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO

Post by Guest Sun 24 Dec - 8:57

Sve je pošlo naopako u njegovom životu kada je izgubio brakorazvodnu parnicu sa suprugom Aurelijom, kojoj je sve morao da dodeli odlukom suda.

pa se ti ženi hehe..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO Empty Re: Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO

Post by Serbinho-3 Sun 24 Dec - 9:06

Ispade da je žena igrala za Arsenal...


Tema po Longie-voj meri...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO Empty Re: Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO

Post by crvenkasti Sun 24 Dec - 9:09

Serbinho-3 wrote:http://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fudbal/izgubio-sve-od-slavnih-dana-u-arsenalu-do-beskucnika-spavanja-na-podu-i-pomisljanja/h4dd1c5

Šta god mi je rekla da potpišem, ja sam to uradio.


Pravo ti budi, majmune.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO Empty Re: Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO

Post by dzango Sun 24 Dec - 9:31

Gnječ wrote:Sve je pošlo naopako u njegovom životu kada je izgubio brakorazvodnu parnicu sa suprugom Aurelijom, kojoj je sve morao da dodeli odlukom suda.

pa se ti ženi hehe..
Izjebali ga ko ovcu. Glupi fudbaler.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO Empty Re: Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO

Post by jastreb Sun 24 Dec - 9:33

Ja se sjećam bivšeg goplmana vinkovačkog Dinama,Ivana Budinčevića. O njemu su krajem 80-tih pisali i u Tempu. Bio je završio karijeru i onda je potpuno propao i pao na prosjački štap. Pa su se kapiteni prvoligaških klubova dogovorili da mu novčano pomognu i nađu kakav posao. ne znam kako je to završilo.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO Empty Re: Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO

Post by jastreb Sun 24 Dec - 9:34

Evo,našao sam ga. Znači i dalje živi teško.

http://www.slobodnadalmacija.hr/sport/hajduk/clanak/id/123282/ivan-budincevic-svi-su-me-zaboravili-a-ja-skoro-gladujem
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO Empty Re: Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO

Post by Serbinho-3 Sun 24 Dec - 9:35

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO Empty Re: Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO

Post by jastreb Sun 24 Dec - 9:38

A evo. Sjetili su ga se i pomogli mu.

Baš mi je drago.

Bio je dobar golman i dobričina.

http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Za-Ivana-Budincevica-prikupljeno-50.000-kuna
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO Empty Re: Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO

Post by Guest Sun 24 Dec - 9:45

sjebala ga njegova naivnost i belgijska kurbetina.


Eboué - 34 now - in ‘The Sunday Mirror’ talks very openly about his thorny situation. Between 2002 and 2005, the Ivorian - together with a lot of compatriots - shone in the SK Beveren sweater on our Belgian fields. It earned him a transfer to the large Arsenal, where Eboué also quickly won the hearts of many supporters. A generous wage, a spacious villa, and a few expensive sports cars were the logical consequence. In addition, the man from Abidjan was allowed to appear in the Champions Leaguefinal against Barcelona in 2006 and led his country to a final in the Africa Cup. After seven years of Premier League, he opted for an adventure at Galatasaray - good for an annual salary of 1.8 million euros. The man had everything.


Naive

But that joy, fame and wealth has now given way to deep sadness. Eboué - currently out due to illness - is on the edge of the abyss. The reason: the fight separation with his wife Aurelie, who makes his life incredibly sour. His partner threatens to acquire the manor in Enfield and also received custody of the three children, who had not seen Eboué since June. Until the bargain he was told not much later that his grandfather - the man who raised Eboué - had died and his brother was killed in a terrible moto accident. No more roof over the head, wife and children lost and the dearest family members lost. Too much suffering for one man.

“I can not afford to pay a lawyer,” the former star said about his wife’s divorce. “In my career I never really knew about my financial situation, I was surrounded by the wrong people and all bank matters were arranged by Aurelie.” That ignorance is now costing the Ivorian, Aurelie can now challenge all financial issues in her favor. “I wonder why I was so naive, why did not I think about it before, the money that I made, I sent to my wife for our children, and I just signed everything she presented to me.”
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO Empty Re: Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO

Post by Guest Sun 24 Dec - 9:49

https://www.gofundme.com/emmanuel-eboue-needs-our-help

https://twitter.com/search?q=Emmanuel+Eboué&ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Esearch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO Empty Re: Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO

Post by Guest Sun 24 Dec - 12:00

jastreb wrote:Ja se sjećam bivšeg goplmana vinkovačkog Dinama,Ivana Budinčevića. O njemu su krajem 80-tih pisali i u Tempu. Bio je završio karijeru i onda je potpuno propao i pao na prosjački štap. Pa su se kapiteni prvoligaških klubova dogovorili da mu novčano pomognu i nađu kakav posao. ne znam kako je to završilo.
samo potvrda one prastare.."tko nema u glavi ima u nogama"..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO Empty Re: Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO

Post by Guest Sun 24 Dec - 12:01

jastreb wrote:Evo,našao sam ga. Znači i dalje živi teško.

http://www.slobodnadalmacija.hr/sport/hajduk/clanak/id/123282/ivan-budincevic-svi-su-me-zaboravili-a-ja-skoro-gladujem

Dobro je..eto,sad moze u Pečalbu,no treba htjeti.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO Empty Re: Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO

Post by Guest Mon 25 Dec - 11:37

Ebouea s ulice miče Imperator koji mu nudi sjajnu priliku

Terim je pročitao Eboueovu priču i odmah reagirao kako bi se bivši igrač Galatasaraya maknuo s ulice i konačno spasio

Životna priča Emmanuela Ebouea proteklih je dana potresla nogometni svijet. Bivšem nogometašu Arsenala, Galatasarayja, Sunderlanda i reprezentacije Obale Bjelokosti život se potpuno promijenio, pa posljednjih mjeseci živi kao beskućnik.

Supruga mu je nakon razvoda uzela sav novac, a s djecom se nije čuo više od pola godine.

No, čini se kako je i Emmanuel Eboue u ovo Božićno vrijeme naišao na dobrotvora, pa bi za ove blagdane mogao dobiti - posao. I to ne bilo kakav, već u svom nogometnom svijetu. Životu priču Emmanuela Ebouea proteklih je dana pročitao novi trener Galatasarayja Fatih Terim koji je odmah reagirao.

I "natjerao" čelnike svoga kluba da svom bivšem igraču ponude trenerski posao. Emmanuel Eboue sljedećih bi dana trebao preuzeti Galatasarayjevu momčad do 14 godina, tako se maknuti s ulice i konačno spasiti. Svaka čast...

http://www.goal.com/hr/news/6933/europa/2017/12/25/41281942/ebouea-s-ulice-miče-imperator-koji-mu-nudi-sjajnu-priliku?utm_campaign=Partnerski+portali&utm_medium=Widget&utm_source=24sata



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO Empty Re: Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO

Post by Serbinho-3 Mon 25 Dec - 14:12

http://www.vesti-online.com/Sport/Fudbal/680425/Galatasaraj-pronasao-posao-i-stan-Ebueu
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO Empty Re: Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO

Post by Serbinho-3 Mon 25 Dec - 14:13

Eto nazad i zene, kada cuje za dobru platu...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO Empty Re: Od slavnih dana u Arsenalu do beskućnika, SPAVANJA NA PODU i pomišljanja na SAMOUBISTVO

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum