ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hibridni cardak part. 6666

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Hibridni cardak part. 6666 Empty Hibridni cardak part. 6666

Post by gargamel0101 24/12/2017, 13:06

[size=57]'Hrvatska nije u hibridnom ratu ni s jednom državom, nemojmo stvarati paranoju'[/size]
Mladi su s pravom nezadovoljni, frustrira ih protekcija pri zapošljavanju u državnoj upravi i javnom sektoru




Želim jasno istaknuti da Hrvatska ni s jednom državom nije u hibridnom ratu. Ono što jest činjenica, to je da je Hrvatska, kao i druge države, izložena određenim utjecajima koji se mogu svesti pod ovu ili onu vrstu hibridnog djelovanja. To je na svoj način i danak razvoju tehnologije, i mi se s time moramo i možemo nositi. Svakako nije dobro ako se u društvu zbog toga stvara neka vrsta paranoičnog stanja. Pogotovo mi dužnosnici, koji smo više od drugih izloženi takvom djelovanju, moramo biti spremni podnositi kritike i kada su opravdane i kada su neopravdane, pa i onda kada su plod hibridnog djelovanja. To dolazi s dužnošću koju obnašamo. Istodobno, sustav domovinske sigurnosti treba osposobljavati da se zna i može djelotvorno suprotstaviti i hibridnom djelovanjima.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/hrvatska-nije-u-hibridnom-ratu-ni-s-jednom-drzavom-nemojmo-stvarati-paranoju-1216039 - www.vecernji.hr



Carica protiv anemije minor.




































Carica :x :x :x :x :x
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Hibridni cardak part. 6666 Empty Re: Hibridni cardak part. 6666

Post by Yehudi 24/12/2017, 13:11

Kolinda



'Hrvatska nije u hibridnom ratu ni s jednom državom, nemojmo stvarati paranoju'
------------------------------------------


 Kako sad to a jučer druga pisma
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Hibridni cardak part. 6666 Empty Re: Hibridni cardak part. 6666

Post by debotoijusto 24/12/2017, 13:20

jos jedna tema o babi koja sve teze prodaje pricu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30615
2014-04-12


Back to top Go down

Hibridni cardak part. 6666 Empty Re: Hibridni cardak part. 6666

Post by Trinity 24/12/2017, 13:22

Čardak je u hibridnom ratu sam sa sobom.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Hibridni cardak part. 6666 Empty Re: Hibridni cardak part. 6666

Post by Guest 24/12/2017, 13:26

Triny wrote:Čardak je u hibridnom ratu sam sa sobom.
:tu

uhljebi vs realni sektor, tu je rat, borba oko ograničenih resursa

uhljebi žele zadržati privilegije na štetu realnog sektora, makar krepala država, glavno da oni krepaju zadnji

realni sektor, želi uhljebe maknuti sa državne sise, da oni mogu imati pare, makar uhljebi krepali od gladi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hibridni cardak part. 6666 Empty Re: Hibridni cardak part. 6666

Post by Trinity 24/12/2017, 13:28

Pinochet wrote:
Triny wrote:Čardak je u hibridnom ratu sam sa sobom.
:tu

uhljebi vs realni sektor, tu je rat, borba oko ograničenih resursa

uhljebi žele zadržati privilegije na štetu realnog sektora, makar krepala država, glavno da oni krepaju zadnji

realni sektor, želi uhljebe maknuti sa državne sise, da oni mogu imati pare, makar uhljebi krepali od gladi
Yep...borba za svaku kunu, nista prepustiti neprijatelju... :vader
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Hibridni cardak part. 6666 Empty Re: Hibridni cardak part. 6666

Post by Guest 24/12/2017, 13:31

nije RH , Njemačka ili USA ili Kina, gdje privatni sektor i državni sektor djeluju u zajedničkom interesu, nema u Njemačkoj/USA/Kini sukob privatnog i državnog sektora. Djeluju usklađeno i nisu jedni drugim konkurencija za ograničene resurse, nego se nadopunjuju kako i treba biti.

u RH, je doslovno, u državnom sektoru "use-nase-podase", a to je sa druge strane stvorilo "gerilski otpor u privatnom sektoru", malo tko više vjeruje u institucije države, itd

evo pogledajte ove sa foruma, tko je god u državnom sektoru, nije nije od njih spreman reć, "evo ja se odrećem 100kn plaće u idućih 5godina, ako će to pomoći da cijela Rh stane na na noge", nego im je moto "daj odmah, daj još , još , use -nase-podase itd"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hibridni cardak part. 6666 Empty Re: Hibridni cardak part. 6666

Post by debotoijusto 24/12/2017, 13:36

Pinochet wrote:nije RH , Njemačka ili USA ili Kina, gdje privatni sektor i državni sektor djeluju u zajedničkom interesu, nema u Njemačkoj/USA/Kini sukob privatnog i državnog sektora. Djeluju usklađeno i nisu jedni drugim konkurencija za ograničene resurse, nego se nadopunjuju kako i treba biti.

u RH, je doslovno, u državnom sektoru "use-nase-podase", a to je sa druge strane stvorilo "gerilski otpor u privatnom sektoru", malo tko više vjeruje u institucije države, itd

evo pogledajte ove sa foruma, tko je god u državnom sektoru, nije nije od njih spreman reć, "evo ja se odrećem 100kn plaće u idućih 5godina, ako će to pomoći da cijela Rh stane na na noge", nego im je moto "daj odmah, daj još , još , use -nase-podase itd"

ne braneci uhljebe moram primjetit i tvoju nespremnost da "pomognes" , ono, lonac loncu  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30615
2014-04-12


Back to top Go down

Hibridni cardak part. 6666 Empty Re: Hibridni cardak part. 6666

Post by Guest 24/12/2017, 13:41

niti zrno žita okupatoru , nema pomoći. pogledaj Zagreb i Split. Bandić što više ima para , trpa više bosanaca na državnu sisu, a u Splitu više nemamo niti pitke vode koliko je vlaja natrpano po kancelarijama vodovoda, nema više nitko da popravlja cijevi

to treba da krepa... to je kao da Hitler i Nacisti žele pregovarati nakon svih sranja što su napravili , ono 1943 godina, vide da neće završiti na dobro, "ajmo malo u općem interesu, sada se dogovoriti".. neide to tako, sa teroristima/nacistima/uhljebima/čardakom nema pregovora

:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hibridni cardak part. 6666 Empty Re: Hibridni cardak part. 6666

Post by debotoijusto 24/12/2017, 13:45

nema labavo  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30615
2014-04-12


Back to top Go down

Hibridni cardak part. 6666 Empty Re: Hibridni cardak part. 6666

Post by Guest 24/12/2017, 13:56

debotoijusto wrote:nema labavo  :D

nije pitanje da li...samo je pitanje vremena kada će neki uhljeb bio on lupač pečata, poreznik, policjot ili političar platiti životom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hibridni cardak part. 6666 Empty Re: Hibridni cardak part. 6666

Post by debotoijusto 24/12/2017, 14:13

Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:nema labavo  :D

nije pitanje da li...samo je pitanje vremena kada će neki uhljeb bio on lupač pečata, poreznik, policjot ili političar platiti životom.

nisam siguran u moc razlucivanja gradjana HR , da imamo superheroja on bi branio uhljebe i pio misno vino a ne drzao za kravatu bandica s ruba poslovna nebodera dok priznaje u 4k kameru
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30615
2014-04-12


Back to top Go down

Hibridni cardak part. 6666 Empty Re: Hibridni cardak part. 6666

Post by Guest 24/12/2017, 14:22

debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:nema labavo  :D

nije pitanje da li...samo je pitanje vremena kada će neki uhljeb bio on lupač pečata, poreznik, policjot ili političar platiti životom.

nisam siguran u moc razlucivanja gradjana HR , da imamo superheroja on bi branio uhljebe i pio misno vino a ne drzao za kravatu bandica s ruba poslovna nebodera dok priznaje u 4k kameru

nema to veze sa razlučivanjem. prije ili kasnije netko će biti toliko isprovociran i revoltiran englezi kažu going ballistic ( to become very angry or irrational ) da će uzet pištolj i upucat poreznika ili uć u neku kancelariju i poubijati sve lupače pečata. ljudima je pun kurac Čardaka i čardak uhljeba i njihovog security represivnog aparata takozvana hrvatska policija.

recimo meni malo fali da uzmem pištolj i krenem u čišćenje tog čardak nakota barem lokalno. još nekako brenzam ali prije ili kasnije kočnice će mi popustiti i onda bude vatromet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hibridni cardak part. 6666 Empty Re: Hibridni cardak part. 6666

Post by Guest 24/12/2017, 14:27

Pinochet wrote:
Triny wrote:Čardak je u hibridnom ratu sam sa sobom.
:tu

uhljebi vs realni sektor, tu je rat, borba oko ograničenih resursa

navedi konkretno jedan od tih ograničenih resursa u Hrvatskoj...

koji je to ograničeni resurs oko kojeg se sukobljavaju javni i privatni sektor u Hrvatskoj?

:popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hibridni cardak part. 6666 Empty Re: Hibridni cardak part. 6666

Post by debotoijusto 24/12/2017, 14:31

Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:nema labavo  :D

nije pitanje da li...samo je pitanje vremena kada će neki uhljeb bio on lupač pečata, poreznik, policjot ili političar platiti životom.

nisam siguran u moc razlucivanja gradjana HR , da imamo superheroja on bi branio uhljebe i pio misno vino a ne drzao za kravatu bandica s ruba poslovna nebodera dok priznaje u 4k kameru

nema to veze sa razlučivanjem. prije ili kasnije netko će biti toliko isprovociran i revoltiran englezi kažu going ballistic ( to become very angry or irrational ) da će uzet pištolj i upucat poreznika ili uć u neku kancelariju i poubijati sve lupače pečata. ljudima je pun kurac Čardaka i čardak uhljeba i njihovog security represivnog aparata takozvana hrvatska policija.

recimo meni malo fali da uzmem pištolj i krenem u čišćenje tog čardak nakota barem lokalno. još nekako brenzam ali prije ili kasnije kočnice će mi popustiti i onda bude vatromet.

nije rjesenje i obicno strada nevin , kao prvo
drugo i ne manje vazno , algoritam sluzbe za osmotre i izvide upravo obozava ovu kombinaciju rijeci  B-)
mozes i potrazit pomoc , nije to sramota  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30615
2014-04-12


Back to top Go down

Hibridni cardak part. 6666 Empty Re: Hibridni cardak part. 6666

Post by debotoijusto 24/12/2017, 14:36

mamin sin wrote:
Pinochet wrote:
Triny wrote:Čardak je u hibridnom ratu sam sa sobom.
:tu

uhljebi vs realni sektor, tu je rat, borba oko ograničenih resursa

navedi konkretno jedan od tih ograničenih resursa u Hrvatskoj...

koji je to ograničeni resurs oko kojeg se sukobljavaju javni i privatni sektor u Hrvatskoj?

:popcorn

ogranicen broj radnih mjesta , kad bi imali jos 500 opcina i 324 zupanije svi bi mogli naci mjesto za sebe
jedini resurs vrijedan rasprave u HR je ogranicen stednjom   :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30615
2014-04-12


Back to top Go down

Hibridni cardak part. 6666 Empty Re: Hibridni cardak part. 6666

Post by Guest 24/12/2017, 14:43

debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:nema labavo  :D

nije pitanje da li...samo je pitanje vremena kada će neki uhljeb bio on lupač pečata, poreznik, policjot ili političar platiti životom.

nisam siguran u moc razlucivanja gradjana HR , da imamo superheroja on bi branio uhljebe i pio misno vino a ne drzao za kravatu bandica s ruba poslovna nebodera dok priznaje u 4k kameru

nema to veze sa razlučivanjem. prije ili kasnije netko će biti toliko isprovociran i revoltiran englezi kažu going ballistic ( to become very angry or irrational ) da će uzet pištolj i upucat poreznika ili uć u neku kancelariju i poubijati sve lupače pečata. ljudima je pun kurac Čardaka i čardak uhljeba i njihovog security represivnog aparata takozvana hrvatska policija.

recimo meni malo fali da uzmem pištolj i krenem u čišćenje tog čardak nakota barem lokalno. još nekako brenzam ali prije ili kasnije kočnice će mi popustiti i onda bude vatromet.

nije rjesenje i obicno strada nevin , kao prvo
drugo i ne manje vazno , algoritam sluzbe za osmotre i izvide upravo obozava ovu kombinaciju rijeci  B-)
mozes i potrazit pomoc , nije to sramota  :D

neće stradati nevin sigurno.

puca mi kurac za njihov ustaško udbaški čardaški algoritam. ni algoritam ni oni me nemogu zaustaviti.

meni ne treba pomoć. kad idem u čišćenje idem sam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hibridni cardak part. 6666 Empty Re: Hibridni cardak part. 6666

Post by Guest 24/12/2017, 14:44

debotoijusto wrote:
ogranicen broj radnih mjesta

broj radnih mjseta, ograničen...

Hibridni cardak part. 6666 207911786000e98fc50bb83dfece240fe3b8a60da6949ed45a47105cb16e41d0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hibridni cardak part. 6666 Empty Re: Hibridni cardak part. 6666

Post by debotoijusto 24/12/2017, 14:48

mamin sin wrote:
debotoijusto wrote:
ogranicen broj radnih mjesta

broj radnih mjseta, ograničen...

Hibridni cardak part. 6666 207911786000e98fc50bb83dfece240fe3b8a60da6949ed45a47105cb16e41d0

nisi lose to izvadio iz konteksta  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30615
2014-04-12


Back to top Go down

Hibridni cardak part. 6666 Empty Re: Hibridni cardak part. 6666

Post by Guest 24/12/2017, 15:10

mamin sin wrote:
Pinochet wrote:
Triny wrote:Čardak je u hibridnom ratu sam sa sobom.
:tu

uhljebi vs realni sektor, tu je rat, borba oko ograničenih resursa

navedi konkretno jedan od tih ograničenih resursa u Hrvatskoj...

koji je to ograničeni resurs oko kojeg se sukobljavaju javni i privatni sektor u Hrvatskoj?

:popcorn

objasnio ti je debelo tijesto :D

treba povećati još broj gradova i općina sa 550 na 1000(u yugi ih bilo stotinjak, recimo otok brač je prije bio jedna cjelina, danas tamo ima 8općina na 10k stanovnika), i broj županija sa 20 na 40, i natrpati sve nezaposlene po kancelarijama.. i onda dignuti PDV na 50%, i uvesti porez na nekretnine od 10%.

a kada to uzrokuje pad potrošnje i pad zaposlenosti, i onda te nezaposlene natrpati u novih 20ministarstava
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hibridni cardak part. 6666 Empty Re: Hibridni cardak part. 6666

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum