ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britanska diplomatkinja silovana i ubijena u Bejrutu

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Britanska diplomatkinja silovana i ubijena u Bejrutu  - Page 3 Empty Re: Britanska diplomatkinja silovana i ubijena u Bejrutu

Post by Yehudi 18/12/2017, 15:00

Totenkopf wrote:
red wolf wrote:I reći ću ti na kraju istinu psihopato smrdljiva ljudska, previše sam se i zadržao na ovom forumu...Počeo je negativno utjecati na mene...
daj razmisli još jednom, nemoj naglit... :(


     :aw

 Britanska diplomatkinja silovana i ubijena u Bejrutu  - Page 3 1f60b 

 Britanska diplomatkinja silovana i ubijena u Bejrutu  - Page 3 1f60e

Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Britanska diplomatkinja silovana i ubijena u Bejrutu  - Page 3 Empty Re: Britanska diplomatkinja silovana i ubijena u Bejrutu

Post by T. 18/12/2017, 15:02

Yehudi wrote:
Totenkopf wrote:
red wolf wrote:I reći ću ti na kraju istinu psihopato smrdljiva ljudska, previše sam se i zadržao na ovom forumu...Počeo je negativno utjecati na mene...
daj razmisli još jednom, nemoj naglit... :(


     :aw

 Britanska diplomatkinja silovana i ubijena u Bejrutu  - Page 3 1f60b 

 Britanska diplomatkinja silovana i ubijena u Bejrutu  - Page 3 1f60e
Al šteta bi bila ozbiljno...
On mi je jedan od omiljenih luđaka...
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Britanska diplomatkinja silovana i ubijena u Bejrutu  - Page 3 Empty Re: Britanska diplomatkinja silovana i ubijena u Bejrutu

Post by Yehudi 18/12/2017, 15:20

I meni ali Longi je longi
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Britanska diplomatkinja silovana i ubijena u Bejrutu  - Page 3 Empty Re: Britanska diplomatkinja silovana i ubijena u Bejrutu

Post by Guest 18/12/2017, 15:28

red wolf wrote:
RayMabus wrote:Razumio sam samo sviraš kurcu

Pojebalo je i bacilo u kanal

Nek pošalju još koju
Ti si bolesnik, psihopata...Nema niti ''e'' od empatije u tebi...To je odlika psihopata koja ih razlikuje od normalnih ljudi...No, ti si ovdje zaštićena vrsta...Ipak je ovo desničarski forum...
Ezeku..Longi razmislja na vise nivoa,sto je kompliment za covjeka..

Pazi sad...Cura je trazila vraga,natezala ga za rep i roge, ina kraju najebala..jel ju treba zaliti?
Jel ju treba zaliti,sto je vjerovatno odjebala sve lucidne savjete prijatelja,roditelja,ovih i onih i otisla upitjkumaterinu u neku kozojebsku vukojebinu,jer eto,karijera je njena odluka,i nitko nju nece ogranicavati..
sama cura je odgovorna za ovo..nitko drugi..zalio bih je da ju je netko natjerao,no ovo je jos jedna samoziva Pipica,koja misli da se u trecim zemljama,svi moraju klanjati podanicima Njenog velicanstva..
Vjerovatno se slatko i posprdno nasmijala ljudima u facu,kad su je na vrijeme upozoravali...

Tko ju yebe,sama je trazila vraga,a za takve idjote,nema empatije... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Britanska diplomatkinja silovana i ubijena u Bejrutu  - Page 3 Empty Re: Britanska diplomatkinja silovana i ubijena u Bejrutu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum