ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malo dobrih vijest - čardak nestaje

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Malo dobrih vijest - čardak nestaje - Page 3 Empty Re: Malo dobrih vijest - čardak nestaje

Post by aben 15/12/2017, 21:02

Pinochet wrote: nositelji vlasti nisu proveli kompletnu populacijsku politiku sa svim  


odvratni eugeničari, 

ko da su ljudi kokoše ili gudići pa tribo brinuti o rasplodu, demofašisti

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Malo dobrih vijest - čardak nestaje - Page 3 Empty Re: Malo dobrih vijest - čardak nestaje

Post by RayMabus 15/12/2017, 21:05

PS : Ovi komentari moji uz yodinu khmmm inženjerku su sprdanje

A obrađuje ga što jest jest, navikava ga kad dobiju bebu da sve ide njoj i djeci 

Prči sad, posli ćeš plaćati penale
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Malo dobrih vijest - čardak nestaje - Page 3 Empty Re: Malo dobrih vijest - čardak nestaje

Post by Guest 15/12/2017, 21:12

smiri se, sprdamo se na forumu, moja lova je moja, njezina je njezina, ali eto ja više "častim" kada smo zajedno, valjda je to normalno za muškog i to je to :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Malo dobrih vijest - čardak nestaje - Page 3 Empty Re: Malo dobrih vijest - čardak nestaje

Post by RayMabus 15/12/2017, 21:17

Pinochet wrote:smiri se, sprdamo se na forumu, moja lova je moja, njezina je njezina, ali eto ja više "častim"  kada smo zajedno, valjda je to normalno za muškog i  to je to :)
Nisu moja posla, ne tiče me se 

Uglavnom općenito komentiram te relacije a indiualno ne (nemam ni podataka za to a i ne zanimaju me) tako da ipak za svaki slučaj stavio da je sprdanje da nebi bilo zabune
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Malo dobrih vijest - čardak nestaje - Page 3 Empty Re: Malo dobrih vijest - čardak nestaje

Post by Trinity 15/12/2017, 22:58

melkior wrote:Ne razumijem zašto bi muškarce trebalo biti briga za demografiju. Njihova je jedina briga da se spriječe bilo kakve uvozne kvote radnika.
Pravi muskarci zaposljavaju druge muskarce.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Malo dobrih vijest - čardak nestaje - Page 3 Empty Re: Malo dobrih vijest - čardak nestaje

Post by Leviathan2 15/12/2017, 22:59

Triny wrote:
melkior wrote:Ne razumijem zašto bi muškarce trebalo biti briga za demografiju. Njihova je jedina briga da se spriječe bilo kakve uvozne kvote radnika.
Pravi muskarci zaposljavaju druge muskarce.
a sunce ti, koje mjerilo :D

_________________
Malo dobrih vijest - čardak nestaje - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Malo dobrih vijest - čardak nestaje - Page 3 Empty Re: Malo dobrih vijest - čardak nestaje

Post by RayMabus 15/12/2017, 23:02

Triny wrote:
melkior wrote:Ne razumijem zašto bi muškarce trebalo biti briga za demografiju. Njihova je jedina briga da se spriječe bilo kakve uvozne kvote radnika.
Pravi muskarci zaposljavaju druge muskarce.
Da, recimo Himler zapovjednik Gestapa, on je jako puno grobara zaposlio i uposlio
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Malo dobrih vijest - čardak nestaje - Page 3 Empty Re: Malo dobrih vijest - čardak nestaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum