ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Empty Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána

Post by Kermit 9/27/2015, 02:32

zbjeglička kriza dovela je do raskola među njemačkim demokršćanima CDU/CSU. Bavarski CSU za sve veći broj izbjeglica krivi kancelarku Angelu Merkel optužujući je da je Saveznu Republiku pretvorila u "izbjegličku republiku" Njemačku.
'Moralni imperijalizam'
I dok kancelarka žestoko kritizira mađarskog premijera Viktora Orbána što je podigao ogradu u srcu Europe, bavarski premijer Horst Seehofer ugostio ga je na stranačkoj klauzuri u Bad Staffelsteinu.
– Njemačkom odlukom da primi sve izbjeglice iz Mađarske izazvan je kaos u Europi – kazao je Orbán optuživši kancelarku Merkel da provodi "moralni imperijalizam".
– Ne dvojim da Njemačka ima pravo definirati moralne kriterije, ali i moja zemlja ima demokratsko pravo na svoje mišljenje – kazao je Orbán dodajući da zadaća jedne kršćanski orijentirane politike nije obećavati izbjeglicama bolji život u Europi, već im "osigurati kvalitetniji život u njihovim matičnim zemljama".
Šef CSU-a Seehofer složio se s ovim Orbánovim tvrdnjama koji je "u kaotičnu situaciju ponovno uveo red i sustav".
– Zbog toga je Orbán zaslužio pohvale, a ne kritike – ustvrdio je Seehofer, složivši se s Orbánom da se ograniči broj izbjeglica koje ulaze u Europu.
Brane je lijevi
Kancelarka Merkel još nije reagirala na napade iz "bavarsko-mađarskog pakta". Nju brane socijaldemokrati, zeleni i ljevica.
– Orbán gazi ljudska prava, a Seehofer mu pod noge prostire crveni tepih – kazao jeThomas Oppermann, šef frakcije SPD-a u Bundestagu.
Zanimljivo je da je upravo Seehofer prije dva mjeseca inzistirao na Merkel kao kandidatkinji CDU/CSU-a i za četvrti kancelarski mandat.
Nove ankete pokazuju da kancelarka Merkel gubi podršku birača. S drugog mjesta najomiljenijih političara pala je na četvrto mjesto.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-18


Back to top Go down

Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Empty Re: Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána

Post by Kermit 9/27/2015, 02:32

Đoda, Zoka i Marcelijus na aparatima pa šta se ovo događa ujdurma protiv lajpciške droce ne prestaje 👅
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-18


Back to top Go down

Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Empty Re: Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána

Post by Guest 9/27/2015, 02:33

?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Empty Re: Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána

Post by Yehudi 9/27/2015, 02:35



Kako je Merkel govorila prije pola godine. U TV emisiji rasplakala mladu arapkinju 

kojoj je pojasnila da


 "--------ne možeš ostati u Njemačkoj jer ima vas desetine tisuća koji

 bi došli u Njemačku..............a to ne može..."
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Empty Re: Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána

Post by RayMabus 9/27/2015, 02:37

Baba na aparatima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-12


Back to top Go down

Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Empty Re: Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána

Post by Kermit 9/27/2015, 02:37

neoliberalni_placenik wrote:?
šok, trauma, nevjerica đoda idi utopi tugu u teretani
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-18


Back to top Go down

Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Empty Re: Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána

Post by Regoč 9/27/2015, 02:37

Eto, a mi umjesto da smo nastavili ogradu od tromeđe s Mađarskom i Srbijom do Prevlake, mi ni vojsku na granici nemamo.
Ne bi bilo zgorega da se Bavarska odvoji od Njemačke pa da se Višegradska skupina proširi njome, Austrijom, Slovenijom i nama. Snažna grupacija donekle katoličkih srednjoeuropskih zemalja kao protuteža dekristijaniziranom i masoniziranom sjeveru.

_________________
Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Empty Re: Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána

Post by RayMabus 9/27/2015, 02:39

87

After there will come from the outermost countries
A German Prince, upon the golden throne:
The servitude and waters met,
The lady serves, her time no longer adored.

http://www.nostradamus.org/q_en_c2.php#q1

ODE BABA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-12


Back to top Go down

Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Empty Re: Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána

Post by Kermit 9/27/2015, 02:40

RayMabus wrote:87

After there will come from the outermost countries
A German Prince, upon the golden throne:
The servitude and waters met,
The lady serves, her time no longer adored.

http://www.nostradamus.org/q_en_c2.php#q1

ODE BABA.
Ode švapska droca hahahah
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-18


Back to top Go down

Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Empty Re: Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána

Post by epikur37 9/27/2015, 02:42

regoch wrote:
Ne bi bilo zgorega da se Bavarska odvoji od Njemačke pa da se Višegradska skupina proširi njome, Austrijom, Slovenijom i nama. Snažna grupacija donekle katoličkih srednjoeuropskih zemalja kao protuteža dekristijaniziranom i masoniziranom sjeveru.


To bi bilo preodlično.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Empty Re: Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána

Post by gargamel0101 9/27/2015, 03:14

Kaže Zoki da je Merkel OK.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-24


Back to top Go down

Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Empty Re: Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána

Post by RayMabus 9/27/2015, 03:16

gargamel0101 wrote:Kaže Zoki da je Merkel OK.
Ma laže , hebe je u zdraw mozak , zapamtija je on njoj nedolazak u Hr na prijem u EU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-12


Back to top Go down

Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Empty Re: Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána

Post by Regoč 9/27/2015, 03:18

RayMabus wrote:
gargamel0101 wrote:Kaže Zoki da je Merkel OK.
Ma laže , hebe je u zdraw mozak , zapamtija je on njoj nedolazak u Hr na prijem u EU.
Za to si je sam kriv zbog Lex Perković. No, u pravu je, Hrvatska treba biti samo tranzit za sve one koji idu u Njemačku jer ih je Njemačka i zvala. U međuvremenu postaviti žicu od Prevlake do Dunava.

_________________
Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Empty Re: Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána

Post by RayMabus 9/27/2015, 03:21

Meni je drago da joj je uwalija kajlu ( kurčinu , zaheb ) jer ja ono smeče Merkeliću od tada nemogu smislit. Jednom se ulazi u EU a ako je nekakwi leks Perkowić razlog nedolaska na takwi događaj onda si ti gudo jedna obična nula.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-12


Back to top Go down

Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Empty Re: Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána

Post by RayMabus 9/27/2015, 03:23

Tu Merkeliću sam ja pročita tada i od tada je nemogu smislit nikako.

Brajo moj gradiš nekakwu EU , jednom u powijesti ćeti neka držawa ući u to i to ostaje zabilježeno i ti se tako postawljaš tj neprewzilaziš to nešto nego to koristiš za krakoroćne ćiljewe.

MA TI SI SMEĆE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-12


Back to top Go down

Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Empty Re: Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána

Post by Regoč 9/27/2015, 03:23

RayMabus wrote:Meni je drago da joj je uwalija kajlu ( kurčinu , zaheb ) jer ja ono smeče Merkeliću od tada nemogu smislit. Jednom se ulazi u EU a ako je nekakwi leks Perkowić razlog nedolaska na takwi događaj onda si ti gudo jedna obična nula.
Nek se i mi malo bunimo, nismo još od Franje Tuđmana i dobrih dana. Nego, u čemu je fora "w" umjesto "v"?

_________________
Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Empty Re: Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána

Post by RayMabus 9/27/2015, 03:24

Ne radi mi tipkownića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-12


Back to top Go down

Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Empty Re: Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána

Post by Guest 9/27/2015, 03:26

Pricam sinoc sa jednim Svabom..kaze,Mrkelica je bolesna..psihicki bolesna i potrebno joj je lijecenje..najbolje sda ode u mirovinu...to je rekao taj svabo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Empty Re: Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána

Post by Guest 9/27/2015, 03:27

RayMabus wrote:Ne radi mi tipkownića.
Glumis Poljaka... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Empty Re: Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána

Post by Regoč 9/27/2015, 03:29

RayMabus wrote:Ne radi mi tipkownića.
A, tako. Ajmo otvorit račun za dobrovoljne priloge. Prikupljeno dielimo pola tebi, pola meni.

_________________
Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána Empty Re: Bavarci okrenuli leđa Merkel i slave Orbána

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum