ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mile Kekin: Vraćamo se u 90-te, zlo mi je od svega!

Go down

Mile Kekin: Vraćamo se u  90-te, zlo mi je od svega! Empty Mile Kekin: Vraćamo se u 90-te, zlo mi je od svega!

Post by epikur37 7/12/2017, 11:19

MILE KEKIN: 'Imam osjećaj kao da smo se vratili u najmračnije razdoblje devedesetih i, iskreno rečeno, zlo mi je više od toga'
'Imam osjećaj kao da smo se vratili u najmračnije razdoblje devedesetih i, iskreno rečeno, zlo mi je više od toga'
Bozidar Vukicevic / CROPIX
SAŽETO

Uz sav posao i obaveze, glazbenik prati i društvene događaje, ali, kako ističe, svoju djecu se trudi zaštiti od svega
Mirjana Filipović
facebook
07.12.2017.10:20
Poslije osam studijskih i tri koncertna albuma, dečki iz Hladnog piva nedavno su objavili i kompilaciju najvećih hitova koja je za njih posebna zbog suradnje s Josipom Lisac na pjesmi 'Soundtrack za život'. Bend postoji već 30 godina, a intervjuu za Dnevni avaz Mile Kekin je istaknuo da ga najviše plaši brzina kojom vrijeme ide.

- Čini mi se kao da smo se nedavno našli i krenuli svirati - kaže.



Uz sav posao i obaveze, prati i društvene događaje, ali, kako ističe, svoju djecu se trudi zaštiti od svega.

- Trudim se objasniti im da je trenutno 2017. i da za godinu slijede samovozeći automobili, da će se industrija koju poznajemo promijeniti, da će mnoga radna mjesta nestati, da živimo u svijetu koji se tehnološki razvija velikom brzinom i da se tome okrenemo, da što manje budu zaraženi tim virusom netrpeljivosti, mržnje, zločina i svega toga što nas prati od devedesetih pa do danas. Imam osjećaj kao da je 1992., kao da smo se vremeplovom vratili u najmračnije razdoblje devedesetih i, iskreno rečeno, zlo mi je više od toga. Nisam čovjek koji se voli puno vraćati unazad - zaključio je.

http://100posto.hr/scena/imam-osjecaj-kao-da-smo-se-vratili-u-najmracnije-razdoblje-devedesetih-i-iskreno-receno-zlo-mi-je-vise-od-toga
....................

Ovaj stalno kmeči...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Mile Kekin: Vraćamo se u  90-te, zlo mi je od svega! Empty Re: Mile Kekin: Vraćamo se u 90-te, zlo mi je od svega!

Post by marcellus 7/12/2017, 11:22

a jebiga on i ekipa stalno se žele vratit u osamdesete, kažu osamdesete su bile super...

ovo je blizu, close enaugh, što se bune?

_________________
Mile Kekin: Vraćamo se u  90-te, zlo mi je od svega! 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mile Kekin: Vraćamo se u  90-te, zlo mi je od svega! Empty Re: Mile Kekin: Vraćamo se u 90-te, zlo mi je od svega!

Post by RayMabus 7/12/2017, 11:34

Pa čuj sad kad smo u EU vrata zapada tebi i sličnima su širom otvorena tako da doviđema
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Mile Kekin: Vraćamo se u  90-te, zlo mi je od svega! Empty Re: Mile Kekin: Vraćamo se u 90-te, zlo mi je od svega!

Post by RayMabus 7/12/2017, 11:41

A možeš također pridružit se balijama

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t23115-republika-hrvatska-je-neo-ustaska-banana-republika-i-sramota-eu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Mile Kekin: Vraćamo se u  90-te, zlo mi je od svega! Empty Re: Mile Kekin: Vraćamo se u 90-te, zlo mi je od svega!

Post by aben 7/12/2017, 11:50

ali ne prati nas mrak mržnja i zločin od devedesetih, nego od malo ranije.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Mile Kekin: Vraćamo se u  90-te, zlo mi je od svega! Empty Re: Mile Kekin: Vraćamo se u 90-te, zlo mi je od svega!

Post by T. 7/12/2017, 11:53

devedesete su meni bile najbolje...
ko zna šta milu 'žulja' glede devedesetih?
šala...

_________________
Mile Kekin: Vraćamo se u  90-te, zlo mi je od svega! Unname11
T.
T.

Posts : 17125
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Mile Kekin: Vraćamo se u  90-te, zlo mi je od svega! Empty Re: Mile Kekin: Vraćamo se u 90-te, zlo mi je od svega!

Post by Dirlewanger 7/12/2017, 15:52

Totenkopf wrote:devedesete su meni bile najbolje...
ko zna šta milu 'žulja' glede devedesetih?
šala...

meni 40'  :chiefi

_________________
Oberführers der Waffen-SS der Reserve
Dirlewanger
Dirlewanger

Posts : 17
2017-11-30


Back to top Go down

Mile Kekin: Vraćamo se u  90-te, zlo mi je od svega! Empty Re: Mile Kekin: Vraćamo se u 90-te, zlo mi je od svega!

Post by darth_vader 7/12/2017, 15:56

Najprecijenjeniji bend balkana...nek se baci sa zgrade ako mu je toliko zlo...


Last edited by jasambrend on 7/12/2017, 15:58; edited 1 time in total
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19683
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Mile Kekin: Vraćamo se u  90-te, zlo mi je od svega! Empty Re: Mile Kekin: Vraćamo se u 90-te, zlo mi je od svega!

Post by darth_vader 7/12/2017, 15:58

Totenkopf wrote:devedesete su meni bile najbolje...
ko zna šta milu 'žulja' glede devedesetih?
šala...

Najbolja muzika, mada to se uvijek generacijski gleda...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19683
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Mile Kekin: Vraćamo se u  90-te, zlo mi je od svega! Empty Re: Mile Kekin: Vraćamo se u 90-te, zlo mi je od svega!

Post by Guest 7/12/2017, 17:15

Rezimski glazbenik cvili, valjda i njemu ukinulo neku lovu iz fonda za kulturu, pa se zbilja vratio u devedesete kad je morao zivjeti od svojeg rada, a ne od politickog aktivizma na pedermarsu.

Inace, tko slusa taj isprani kvazipunk band koji ne moze prodati ni 200 nosaca zvuka? Jbt pa onaj Bare, polumrtav i sjeban od droge radi stvari koje su nepojmljivo dobre i brutalne za ove parazite...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mile Kekin: Vraćamo se u  90-te, zlo mi je od svega! Empty Re: Mile Kekin: Vraćamo se u 90-te, zlo mi je od svega!

Post by Guest 7/12/2017, 17:16

epikur37 wrote:Ovaj stalno kmeči...

Degutantno, krivi su kamenjari i ercegovci jer ga nitko ne slusa. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mile Kekin: Vraćamo se u  90-te, zlo mi je od svega! Empty Re: Mile Kekin: Vraćamo se u 90-te, zlo mi je od svega!

Post by Kavran 7/12/2017, 19:23

pa nek se tivra u bretten ili tuzlu .... jebo joj on mater i ona njemu.

_________________
Trči vrime, cvili maška,
traje jubav, pusta siromaška,
šaka suza, vrića smija, 
ča je život vengo fantazija.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Mile Kekin: Vraćamo se u  90-te, zlo mi je od svega! Empty Re: Mile Kekin: Vraćamo se u 90-te, zlo mi je od svega!

Post by orion 7/12/2017, 20:11

aaabokte kaj ste čoporativno zlobni ...... Mile je skroz OK, dvedesete - ratne - strašne. Koliko uništenih mladosti, djetinjstava, života ....nikada, a ni tada neću im oprostiti ni zaboraviti....

Pogled prema naprijed daje nadu  ljudima koji su proživjeli i preživjeli i  čini  život podnošljivim.
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Mile Kekin: Vraćamo se u  90-te, zlo mi je od svega! Empty Re: Mile Kekin: Vraćamo se u 90-te, zlo mi je od svega!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum