ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusi o Praljku: Heroic Croat General

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Rusi o Praljku: Heroic Croat General - Page 2 Empty Re: Rusi o Praljku: Heroic Croat General

Post by epikur37 6/12/2017, 18:49

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:A neki dan ste ovdje (zbog Praljka) srali po Rusima.

Predlažem da se oformi kampanja u kojoj bi se omogućilo Čoviću da se kandidira za predsjednika RH.
:D


Naginjemo se prema Rujama...mrka kapa vuce ;) :D

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusi o Praljku: Heroic Croat General - Page 2 Empty Re: Rusi o Praljku: Heroic Croat General

Post by vuksadinare 6/12/2017, 19:18

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:A neki dan ste ovdje (zbog Praljka) srali po Rusima.

Predlažem da se oformi kampanja u kojoj bi se omogućilo Čoviću da se kandidira za predsjednika RH.
:D


Naginjemo se prema Rujama...mrka kapa vuce ;) :D
meni osobno ok..nemam ja nis protiv rusa...osim sto malo previse vjeruju ovim djiksijima..poznatim manipulatorima inace sve drugo je ok i u granicama..meni su ok i ameri kad su ok
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi o Praljku: Heroic Croat General - Page 2 Empty Re: Rusi o Praljku: Heroic Croat General

Post by vuksadinare 6/12/2017, 19:19

...nego smijesno mi ovo za covica..lik je krimos i bivsi kosovac...sto nam nije dosta nasih pa da ih kupimo jos sa strane :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi o Praljku: Heroic Croat General - Page 2 Empty Re: Rusi o Praljku: Heroic Croat General

Post by Guest 6/12/2017, 19:35

jasambrend wrote:Lege... lightsaber

Udara po svome, badava ikakva činjenica   :D

Rusi o Praljku: Heroic Croat General - Page 2 Tenor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi o Praljku: Heroic Croat General - Page 2 Empty Re: Rusi o Praljku: Heroic Croat General

Post by epikur37 6/12/2017, 19:42

Vucino e ti si htio ono ici u uktajinu da napadas ruse...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusi o Praljku: Heroic Croat General - Page 2 Empty Re: Rusi o Praljku: Heroic Croat General

Post by jastreb 6/12/2017, 19:43

epikur37 wrote:Jastrebe ti si htio ono ici u uktajinu da napadas ruse...
Nikad. Nego danas sam poludio skoro,kad sam rješavao križaljku u N.listu.


Pazi sad,ukrajinski poluotok,4 slova. Ispalo KRIM.

Koji bezobrazluk!

Prekrižio sam ono ukrajinski i kemiskom nadodao RUSKI.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Rusi o Praljku: Heroic Croat General - Page 2 Empty Re: Rusi o Praljku: Heroic Croat General

Post by epikur37 6/12/2017, 19:44

jastreb wrote:
epikur37 wrote:Jastrebe ti si htio ono ici u uktajinu da napadas ruse...
Nikad. Nego danas sam poludio skoro,kad sam rješavao križaljku u N.listu.


Pazi sad,ukrajinski poluotok,4 slova. Ispalo KRIM.

Koji bezobrazluk!

Prekrižio sam ono ukrajinski i kemiskom nadodao RUSKI.

Nepismeni novi liat
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusi o Praljku: Heroic Croat General - Page 2 Empty Re: Rusi o Praljku: Heroic Croat General

Post by vuksadinare 6/12/2017, 19:45

epikur37 wrote:Vucino e ti si htio ono ici u uktajinu da napadas ruse...
Naravno...ukri su nam tako rec sunarodnjaci...rodjaci...moras rodbinu braniti..red je  :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi o Praljku: Heroic Croat General - Page 2 Empty Re: Rusi o Praljku: Heroic Croat General

Post by Kermit 6/12/2017, 22:00

marcellus wrote:
mamin sin wrote:
marcellus wrote:a kad sam tamo negdje pred zadnje izbore napisao da je karamarko smijenjen državnim udarom sa zapada i da je don anemio u biti okupacijski namjesnik svi su se zgražali

ono sa Sanaderom nije bio državni udar?

kad sam rekao da nije?
Mi smo gora afrika od zambije bokte em nam konzulat oktroira zakone i premijera a porezna uprava je kao neka okupacijska kažnjenička bojna...za 5 godina ovdje nece ostati pola države
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi o Praljku: Heroic Croat General - Page 2 Empty Re: Rusi o Praljku: Heroic Croat General

Post by mutava baštarda 6/12/2017, 23:04

asilovski wrote:
marcellus wrote:
mamin sin wrote:
marcellus wrote:a kad sam tamo negdje pred zadnje izbore napisao da je karamarko smijenjen državnim udarom sa zapada i da je don anemio u biti okupacijski namjesnik svi su se zgražali

ono sa Sanaderom nije bio državni udar?

kad sam rekao da nije?
Mi smo gora afrika od zambije bokte em nam konzulat oktroira zakone i premijera a porezna uprava je kao neka okupacijska kažnjenička bojna...za 5 godina ovdje nece ostati pola države
udar na sanadera i karamarka,još su i dobro prošli kad vidiš kako su vrcali tuđman i račan.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Rusi o Praljku: Heroic Croat General - Page 2 Empty Re: Rusi o Praljku: Heroic Croat General

Post by eeero 6/12/2017, 23:30

epikur37 wrote:HercegBosni se široko otvara savezništvo s Rusijom.

Kao kaparu dajemo Kuprešku visoravan a nakon secesije i Neum :)
...a jebote, stvarno!?

...ovo ne valja ni kao zajebancija...

_________________
...vi ar hercegovci,ju vil bi asimilejted,
rezistns iz fjutajl...
eeero
eeero

Posts : 617
2014-04-14


Back to top Go down

Rusi o Praljku: Heroic Croat General - Page 2 Empty Re: Rusi o Praljku: Heroic Croat General

Post by red wolf 6/12/2017, 23:38

Pinochet wrote:Ero i Don Anemični Hdz na aparatima
:ming1
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Rusi o Praljku: Heroic Croat General - Page 2 Empty Re: Rusi o Praljku: Heroic Croat General

Post by catabbath 7/12/2017, 00:20

newuser wrote:Dok imamo medije zapadnih saveznika koji svi naglašavaju da je zločinac.

Uz takve saveznike smo baš sigurni.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Rusi o Praljku: Heroic Croat General - Page 2 Empty Re: Rusi o Praljku: Heroic Croat General

Post by michaellcmacha 7/12/2017, 01:51

vuksadinare wrote:...nego smijesno mi ovo za covica..lik je krimos i bivsi kosovac...sto nam nije dosta nasih pa da ih kupimo jos sa strane :)
jebiga pa i Prlić je također bio uvezan u mrežu UDB-e, u stvari jedno vrijeme je zasigurno bio UDB-in rezident...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rusi o Praljku: Heroic Croat General - Page 2 Empty Re: Rusi o Praljku: Heroic Croat General

Post by Guest 7/12/2017, 02:43

Ja zbilja ne mogu doci sebi, kae je vama?

Pa izricanje prvostupanjske presude je bilo vijest negdje oko toga tko se mazio u BB kuci. Dosla drugostupanjska presuda, covjek koji bi za par mjeseci bio vani, radije je odrzao govor i umro, nego da zivi sa takvom ''presudom''.

I sad sok, paljenje svijeca (omiljena aktivnost kad Hrvati trebaju ribati savjest), predsjednica (dok nije stigla okruznica iz Buzina), premijer (dok ga nisu stipnuli za guzu iz Brisela) osudjuju, drvlje i kamenje na uvazene bivse drzavne duznosnike Vesnu Pusic, Stjepana Mesica...cuda. Dobro, nikada vlast u Hrvatskoj nije marila za Hrvate u BiH, ni ova se ocekivano nije proslavila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi o Praljku: Heroic Croat General - Page 2 Empty Re: Rusi o Praljku: Heroic Croat General

Post by Guest 7/12/2017, 02:53

marcellus wrote:a kad sam tamo negdje pred zadnje izbore napisao da je karamarko smijenjen državnim udarom sa zapada i da je don anemio u biti okupacijski namjesnik svi su se zgražali

Moguce, ali: http://www.hercegbosna.org/vijesti/bih/karamarko-bih-je-nasa-domovina-koju-volim-kao-sto-volim-hrvatsku-18897.html

Sasvim mi je nakon toga svejedno sto su mu napravili nakon toga one njegove licinke iz vodstva zlocinacke, i po cijem nalogu, kao i sto se desilo Sanaderu, koji je uputio, jasno i glasno, Hrvate u BiH, da rjesavaju svoje probleme u Sarajevu.

I da, Hrvatska je kolonija. Srbija je ruska kolonija, Grcka njemacka, BiH turska, Njemacka ruska, Francuska, Italija i Spanjolska njemacka, UK americka... Na ovom svijetu Izrael, Rusija i Kina nisu kolonije, ostali jesu ili ce to ubrzo postati.


Last edited by kolerik on 7/12/2017, 02:54; edited 1 time in total (Reason for editing : link)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi o Praljku: Heroic Croat General - Page 2 Empty Re: Rusi o Praljku: Heroic Croat General

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum