ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje - Page 2 Empty Re: Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje

Post by Ringo10 Sat 2 Dec - 15:44

kaja wrote:S obzirom na permanentnu opasnost od memoranduma IV i opcenito ugrožavanja vitalnih hrvatskih interesa od strane komunista, četnika, udbe , orjune, mudahedina  i madarona mislim da nama treba Ministarstvo hibridnog ratovanja kao 78 - o ministarstvo a ne udruga.
A i rodjaci iz Imotskog , Dugopolja i Posušja su stasali i triba naći posa..u Zagrebu naravno.
A tek što će problem bit Memorandum XVIII. Koliko instituta će trebat sunce ti kalajisano ...

Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje - Page 2 Empty Re: Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje

Post by Kermit Sat 2 Dec - 16:51

kofein wrote:http://www.politika.rs/sr/clanak/393641/Orban-angazovao-sve-tajne-sluzbe-protiv-Sorosa




Orban angažovao sve tajne službe protiv Soroša
Problem je sto ovi hibridi rade za soroša i buzin a mađari za mađare, zamisli da hrvat radi za svoj narod i državu hehe prije bi zamislio kako čivava jebe dogu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje - Page 2 Empty Re: Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje

Post by epikur37 Sat 2 Dec - 16:55

asilovski wrote:
kofein wrote:http://www.politika.rs/sr/clanak/393641/Orban-angazovao-sve-tajne-sluzbe-protiv-Sorosa




Orban angažovao sve tajne službe protiv Soroša
Problem je sto ovi hibridi rade za soroša i buzin a mađari za mađare, zamisli da hrvat radi za svoj narod i državu hehe prije bi zamislio kako čivava jebe dogu

To sam i ja napisao....nije za porediti
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje - Page 2 Empty Re: Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje

Post by Guest Sat 2 Dec - 17:33

@epikur37

Za "porediti" (usporediti) jest, da si ti u slučaju Mađarske, karakterističan primjer doseljenog Mađara iz Sekelja (Rumunjska) koji iz topline obala Balatona propisuje kako bi Mađarska trebala napraviti ponešto za Mađare u "rasejanju", a ne ćini ba ništa. :)  Orban je svoju stipendiju vratio Šorošu, aj ti !  ;)
Asila naravno tepe po svome i promišlja hibridno do jaja, ali što reći...tipkovnica svašta trpi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje - Page 2 Empty Re: Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje

Post by epikur37 Sat 2 Dec - 17:52

Imamo mi i premijera al daleko je to od orbana i suverenizma....ah da to je zbog moje rasejanosti :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje - Page 2 Empty Re: Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje

Post by Leviathan2 Sat 2 Dec - 17:53

epikur37 wrote:Imamo mi i premijera al daleko je to od orbana i suverenizma....ah da to je zbog moje rasejanosti :)
nemate vi premijera, imaju ga "oni" a vi ste samo jebena strana :D

_________________
Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje - Page 2 Empty Re: Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje

Post by Guest Sat 2 Dec - 18:00

epikur37 wrote:Imamo mi i premijera al daleko je to od orbana i suverenizma....ah da to je zbog moje rasejanosti :)

Dakako da imamo.  Nisi ti rasejan, samo si napuhan, ali svakako respektiram dobar dio Tvojih upisa koji se ne baziraju na negativizmu spram Hrvatske. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje - Page 2 Empty Re: Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje

Post by epikur37 Sat 2 Dec - 18:02

kofein wrote:
epikur37 wrote:Imamo mi i premijera al daleko je to od orbana i suverenizma....ah da to je zbog moje rasejanosti :)

Dakako da imamo.  Nisi ti rasejan, samo si napuhan, ali svakako respektiram dobar dio Tvojih upisa koji se ne baziraju na negativizmu spram Hrvatske. :)

Ispricavam se zbov kritika na politiku lijepe nase, evo sve je super i sve jw za 5 :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje - Page 2 Empty Re: Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje

Post by Regoč Sat 2 Dec - 18:42

kofein wrote:Asila naravno tepe po svome i promišlja hibridno do jaja, ali što reći...tipkovnica svašta trpi.
Aso jest hibridni ratnik.
Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje - Page 2 748cf637f883d97493f3b646428f4ed2--photoshopped-animals-animal-pictures

_________________
Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje - Page 2 Empty Re: Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje

Post by Guest Sat 2 Dec - 18:55

epikur37 wrote:
kofein wrote:
epikur37 wrote:Imamo mi i premijera al daleko je to od orbana i suverenizma....ah da to je zbog moje rasejanosti :)

Dakako da imamo.  Nisi ti rasejan, samo si napuhan, ali svakako respektiram dobar dio Tvojih upisa koji se ne baziraju na negativizmu spram Hrvatske. :)

Ispricavam se zbov kritika na politiku lijepe nase, evo sve je super i sve jw za 5 :)

Eto. Drugim riječima Kofein je glup. Valja večerati. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje - Page 2 Empty Re: Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje

Post by epikur37 Sat 2 Dec - 18:56

Nije nego valja djecu setnju, evo pozdrav s rive. Moja ogorcenost politkkom zagreba je s razlogom veca, sto mozes ali i ne moras razumjeti.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje - Page 2 Empty Re: Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje

Post by crvenkasti Sat 2 Dec - 18:58

epikur37 wrote:Nije nego valja djecu setnju, evo pozdrav s rive. Moja ogorcenost politkkom zagreba je s razlogom veca, sto mozes ali i ne moras razumjeti.

Nije nego, pišeš kao da si četnik.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje - Page 2 Empty Re: Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje

Post by epikur37 Sat 2 Dec - 19:02

crvenkasti wrote:
epikur37 wrote:Nije nego valja djecu setnju, evo pozdrav s rive. Moja ogorcenost politkkom zagreba je s razlogom veca, sto mozes ali i ne moras razumjeti.

Nije nego, pišeš kao da si četnik.

Javio se ustasa ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje - Page 2 Empty Re: Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje

Post by crvenkasti Sat 2 Dec - 19:05

epikur37 wrote:
crvenkasti wrote:
epikur37 wrote:Nije nego valja djecu setnju, evo pozdrav s rive. Moja ogorcenost politkkom zagreba je s razlogom veca, sto mozes ali i ne moras razumjeti.

Nije nego, pišeš kao da si četnik.

Javio se ustasa ;)

Takvi kao ti su najgori! Kad dođu Srbi i Rusi, vi ćete biti u prvim redovima na svečanoj ceremoniji proglašenja nove države.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje - Page 2 Empty Re: Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje

Post by mutava baštarda Sat 2 Dec - 21:16

Pinochet wrote:majko isusova, reci mi da me netko sprda?

sada će opet natrpati par rodijaka iz imotskog i posušja na sisu i na plaću od 2000-3000€ brutto
Sijali hibridne kukuruze u ljubuškom pa tende...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje - Page 2 Empty Re: Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje

Post by mutava baštarda Sat 2 Dec - 21:19

Eroo wrote:
kaja wrote:A i rodjaci iz Imotskog , Dugopolja i Posušja su stasali i triba naći posa..u Zagrebu naravno.
Nema vam druge nego još jednom Mesića postavit na prijesto(još 2 mandata) , a za kadrovika mu , na primjer, Josipovića.
Stazić bi mogao biti ministar zdravstva za zabludnjele, a Pusićka ministar obrane socijalističnih tekovina.
A onda  svi u kozaračko...
Mesko je imao kadrove poput karamrle ili današnjeg ministra unutarnjih poslova.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje - Page 2 Empty Re: Zagreb: osnovan Institut za hibridno ratovanje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum