ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U što vjerujemo mi koji ne vjerujemo..

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

U što vjerujemo mi koji ne vjerujemo.. - Page 4 Empty Re: U što vjerujemo mi koji ne vjerujemo..

Post by red wolf 29/11/2017, 00:12

Leteca Pegla wrote:
red wolf wrote:
Leteca Pegla wrote:
red wolf wrote:
Leteca Pegla wrote:
Dakle, zapravo ista stvar, osim sto ovi "oslobodjeni od religije" se prave da Bog ne postoji nego samo veca svijest....Da li se zato demoni igraju Boga? :}
Nisi razumio...Nemoj se zamarati time...
 U što vjerujemo mi koji ne vjerujemo.. - Page 4 1f619
Bez ljutnje, ali bio sam jasan...
ne bas...
Zašto je Bog rekao Adamu da ne dira stablo s jabukom?...Jer je znao da ne može spoznati posljedice...No, njegovom rodu je došao netko tku mu je rekao --> Čini što te je volja...

red wolf

Posts : 15947
2016-02-10


Back to top Go down

U što vjerujemo mi koji ne vjerujemo.. - Page 4 Empty Re: U što vjerujemo mi koji ne vjerujemo..

Post by Guest 29/11/2017, 00:19

red wolf wrote:
Leteca Pegla wrote:
red wolf wrote:
Leteca Pegla wrote:
red wolf wrote:
Nisi razumio...Nemoj se zamarati time...
 U što vjerujemo mi koji ne vjerujemo.. - Page 4 1f619
Bez ljutnje, ali bio sam jasan...
ne bas...
Zašto je Bog rekao Adamu da ne dira stablo s jabukom?...Jer je znao da ne može spoznati posljedice...No, njegovom rodu je došao netko tku mu je rekao --> Čini što te je volja...
Pa da naravno, demon je bio upleten. Eto vidis, znas... U što vjerujemo mi koji ne vjerujemo.. - Page 4 1f607
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U što vjerujemo mi koji ne vjerujemo.. - Page 4 Empty Re: U što vjerujemo mi koji ne vjerujemo..

Post by red wolf 29/11/2017, 00:21

Leteca Pegla wrote:
red wolf wrote:
Leteca Pegla wrote:
red wolf wrote:
Leteca Pegla wrote:
 U što vjerujemo mi koji ne vjerujemo.. - Page 4 1f619
Bez ljutnje, ali bio sam jasan...
ne bas...
Zašto je Bog rekao Adamu da ne dira stablo s jabukom?...Jer je znao da ne može spoznati posljedice...No, njegovom rodu je došao netko tku mu je rekao --> Čini što te je volja...
Pa da naravno, demon je bio upleten. Eto vidis, znas... U što vjerujemo mi koji ne vjerujemo.. - Page 4 1f607
Oslobodi se religije...Tad ćemo pričati...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

U što vjerujemo mi koji ne vjerujemo.. - Page 4 Empty Re: U što vjerujemo mi koji ne vjerujemo..

Post by Guest 29/11/2017, 00:30

red wolf wrote:
Leteca Pegla wrote:
red wolf wrote:
Leteca Pegla wrote:
red wolf wrote:
Bez ljutnje, ali bio sam jasan...
ne bas...
Zašto je Bog rekao Adamu da ne dira stablo s jabukom?...Jer je znao da ne može spoznati posljedice...No, njegovom rodu je došao netko tku mu je rekao --> Čini što te je volja...
Pa da naravno, demon je bio upleten. Eto vidis, znas... U što vjerujemo mi koji ne vjerujemo.. - Page 4 1f607
Oslobodi se religije...Tad ćemo pričati...
To od vuka koji stalno izvlaci citate iz biblije?  U što vjerujemo mi koji ne vjerujemo.. - Page 4 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U što vjerujemo mi koji ne vjerujemo.. - Page 4 Empty Re: U što vjerujemo mi koji ne vjerujemo..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum