ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u

Go down

Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u Empty Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u

Post by Kermit 27/11/2017, 17:59

http://www.index.hr/vijesti/clanak/seks-se-javio-i-objasnio-svoje-kontakte-s-udbom/1010166.aspx
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u Empty Re: Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u

Post by Guest 27/11/2017, 18:00

Ždrijebe jebe kraljević Marko , ne zato što je pičke željan nego zato da mu se osveti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u Empty Re: Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u

Post by Kermit 27/11/2017, 18:00

Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u Sekshina

Nakon što sam 1971. pokrenuo kazneni postupak protiv Službe državne sigurnosti zbog nezakonitog otvaranja pošte...hehehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u Empty Re: Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u

Post by jastreb 27/11/2017, 18:12

Ne bih ga previše osuđivao.

Godine prekomjernog opijanja čovjeku su oštetile mozak,pa su udbaši to znali iskoristiti. Pozovu ga,natoče mu rakijicu,pa ajde Vladek jednu,pa još jednu,pa kasnije uzme sam i onda s njime manipulišu.

Tko zna šta je sve pjan blebetao. Ja mu ne zamjeram.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u Empty Re: Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u

Post by T. 27/11/2017, 18:20

asilovski wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/seks-se-javio-i-objasnio-svoje-kontakte-s-udbom/1010166.aspx
Šeki uvijek u tim 'tekućim' terminima...
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u Empty Re: Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u

Post by marcellus 27/11/2017, 19:29

to je inače stara priča likova iz devedesete koji su cijeli život bili u partiji, "oni su rastakali komunizam iznutra", bili unutarnji neprijatelji.


sve je to za kolac i konopac

_________________
Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u Empty Re: Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u

Post by mutava baštarda 27/11/2017, 20:06

jastreb wrote:Ne bih ga previše osuđivao.



Tko zna šta je sve pjan blebetao. Ja mu ne zamjeram.
 
ako je u sjedištu bilo dobre cuge onda bi im i dosađivao... drunken

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u Empty Re: Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u

Post by Guest 27/11/2017, 20:12

asilovski wrote:Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u Sekshina

Nakon što sam 1971. pokrenuo kazneni postupak protiv Službe državne sigurnosti zbog nezakonitog otvaranja pošte...hehehe

Monumentalno..!!!! lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u Empty Re: Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u

Post by Guest 27/11/2017, 20:20

MajkutiIrudovu,pojeo bi ga mrak samo da je takvu optuznicu slozio..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u Empty Re: Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u

Post by Kermit 27/11/2017, 20:55

pismejker wrote:MajkutiIrudovu,pojeo bi ga mrak samo da je takvu optuznicu slozio..
Ma jest samo po nalogu Službe, ajde molim te pa onda je služba znala kad pišaš, a kad jebeš, a ne otvaranje pošte
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u Empty Re: Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u

Post by Guest 27/11/2017, 20:57

asilovski wrote:
pismejker wrote:MajkutiIrudovu,pojeo bi ga mrak samo da je takvu optuznicu slozio..
Ma jest samo po nalogu Službe, ajde molim te pa onda je služba znala kad pišaš, a kad jebeš, a ne otvaranje pošte
Ma,nitko nije smio pisnuti protiv drzave,niti bilo kojeg njenog segmenta,a nasao se Šeks..Oyebote..svasta..ako je radio po nalogu,to je bilo za cirkus,za scenu..nis drugo.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u Empty Re: Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u

Post by marcellus 27/11/2017, 20:59

to mu je bio cover da se ubaci među proljećare

_________________
Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u Empty Re: Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u

Post by Guest 27/11/2017, 21:00

scena..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u Empty Re: Vlado Šeks objasnio: ja sam iznutra rastočio UDB-u

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum