ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by UniKat86 Mon 28 Sep - 7:56

Ajde decki uprite i dovedite tu Ampera i Caspera te Sporta i Bulla. Da se epski dvoboji nastave u novome ruhu...

UniKat86

Posts : 24
2015-09-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 28 Sep - 9:00

gasite ovu najsmesniju temu svih vremena...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 28 Sep - 9:00

kic wrote:možda ovo privuče onog ampera kad ga nitko ne može već za uši dovući..

ode Holcer jebote život, kad se Hajduk nosio s najvećima i nikog nije bojao, jebiga..
Hajduk Split - Page 2 2015-09-25-13-58-3063-

legenda reala sa nisave i brat zorice brunclik...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko Mon 28 Sep - 11:19

http://sportske.jutarnji.hr/vulic--prvi-smo-gol-primili-poslije-faula-nad-nasim-igracem-i-vjerojatno-iz-zaleda-/1426847/
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko Mon 28 Sep - 11:28

kako se sad na forumu.hr prave blesavi. skoro ni govora o zaleđu. jedan je samo pitao a drugi mu rekao da nije bilo haha.
a neki dan su se žalili da ih je protiv druge momčadi krala neretva u metkoviću
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by UniKat86 Mon 28 Sep - 12:23

Ma Vulic je kurac od trenera. Taj 20 godina nije nogometno evoluira. Daj mu par sikira u momcadi, digne bunker i u kost. Kad mu to prodje onda popije svu pamet svita i kurci se naokolo. A kad dobije u bok onda kuka i place po novinama. A tek kad mi dode neko pa kaze da ga triba vratiti na klupu Hajduka ( kad se trazi novi trener ) jer pod njime momcad igra "hajducki" odma mi padne mrak na oci.

Jucer je Blagojevic uredno mesarija dobar dio utakmice pa nikome nista. Njihova kontra koju su zapucali bila je nakon faula nda Susicem pa nikome nista.

Inace zalede je vjerojatno bilo kod gola. Tu je kriv pomocni sudac jer nije bija u liniji sa igracima, vec par metara ispred ( ima jedna dobra slika po forumima ). Ali faul nikako. Vlasic se uredno ubacija ispred igraca Splita i otresa ga ka govno iz nosa.
UniKat86
UniKat86

Posts : 24
2015-09-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko Mon 28 Sep - 13:36

meni ovime uopće nije namjera obezvrijediti pobjedu hajduka ali bi me zanimalo što bi bilo da je dinamo zabio iz zaleđa. primjerice mi smo ove godine 2x oštećeni u derbijima, u prvom kolu protiv hajduka jer nije sviran penal zbog cakatašove ruke a još očiglednije protiv rijeke kad nije sviran čisti penal nad pjacom.
u europi sviraju nepostojeći prvi penal u moldeu a arsenal je zabio jedini gol iz zaleđa. prošle godine ispadnemo od aalborga gdje su nam se svi izrugivali a isto smo dobili prvi gol iz zaleđa. ali nakon toga ja prvi nisam tražio izlike radi suđenja nego sam kao obićan navijač tražio ostavku zorana mamića.
jebi ga ovaj zadnji derbi su mediji toliko izreklamirali kao dinamovu krađu a kad pokradu dinamo onda se svi izrugivaju da tko nam je kriv što nismo dobili. i sad jučer beusan na nekoj tekmi, zaboravio sam kojoj, kaže za protivničku ruku podignutu u laktu da nije namjerno igranje i da je to prirodan položaj a benkovićeva ruka uz tijelo s time da benković kontrolira loptu je pak velika pogreška suca. pa daj me nemoj jebat. kakva velika pogreška ako uopće i jkest pogreška po beusanovim kako vjetar puše kriterijima. očigledna pogreška suca je kad je onaj svirao penal za rijeku protiv hajduka a igrač je bio bar 2 metra izvan 16m. ili kad sudac dosudi korner umjesto auta i dinamo primi gol u zadnjoj sekundi.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Mon 28 Sep - 14:11

kuracodigraca wrote:
jebi ga ovaj zadnji derbi su mediji toliko izreklamirali kao dinamovu krađu a kad pokradu dinamo onda se svi izrugivaju da tko nam je kriv što nismo dobili. i sad jučer beusan na nekoj tekmi, zaboravio sam kojoj, kaže za protivničku ruku podignutu u laktu da nije namjerno igranje i da je to prirodan položaj a benkovićeva ruka uz tijelo s time da benković kontrolira loptu je pak velika pogreška suca.

od alača, deice i ostale kvazi-novinarske ekipe ne možeš očekivati da brzo ozdrave.
nakon 10 godina inkubacije logično je što su žestoki u svojoj ofanzivi na dinamo. valjda će se za novih 10 godina bar malo umoriti.

nije lako toliko vremena gutati prašinu iza pobjednika. pogotovo kad se pobjednik zove dinamo...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Mon 28 Sep - 14:16

'Gade mi se vaše izjave, nećete biti prvaci još deset godina!'.....- Za mene su Hajduk i sve legende Splićana institucije, Torcida je velika navijačka institucija, ali ovo društvo koje danas vodi Hajduk je skupina smiješnih, nekompetentnih i zločestih ljudi. Moje zdravlje manje je važno, nije mi bitan ni mir ni komfor koji bih imao u nekom velikom klubu da prihvatim ponude. U Dinamu moram ostati zbog Hajduka, kako se slučajno ne bi dogodilo da oni pod ovom Upravom budu prvi! To ne bih mogao podnijeti. Hajdukov naslov prvaka ubio bi me brže od svih bolesti! Operacije ću zbog Splićana podnijeti stojećki.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Mon 28 Sep - 14:17

U Dinamu moram ostati zbog Hajduka, kako se slučajno ne bi dogodilo da oni pod ovom Upravom budu prvi! To ne bih mogao podnijeti.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 28 Sep - 14:17

http://www.goal.com/hr/news/12492/na-rubu/2015/09/28/15788372/google-ne-voli-hajduk?ICID=HP_FT_2
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Mon 28 Sep - 14:18

Hajduk Split - Page 2 B8BFA879EE99BC1F5EF570AE42EDCA30 urota,maminjo kupio google

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 28 Sep - 14:19

amper na aparatima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Mon 28 Sep - 14:19

Zanimljivo, Google nema takvih problema s prijevodom ako upišemo Hajduk je najgori hrvatski klub.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 28 Sep - 14:22

prolazi i hajduk je najjalniji hrvatski klub.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko Mon 28 Sep - 14:25

muckodjubre wrote:'Gade mi se vaše izjave, nećete biti prvaci još deset godina!'.....- Za mene su Hajduk i sve legende Splićana institucije, Torcida je velika navijačka institucija, ali ovo društvo koje danas vodi Hajduk je skupina smiješnih, nekompetentnih i zločestih ljudi. Moje zdravlje manje je važno, nije mi bitan ni mir ni komfor koji bih imao u nekom velikom klubu da prihvatim ponude. U Dinamu moram ostati zbog Hajduka, kako se slučajno ne bi dogodilo da oni pod ovom Upravom budu prvi! To ne bih mogao podnijeti. Hajdukov naslov prvaka ubio bi me brže od svih bolesti! Operacije ću zbog Splićana podnijeti stojećki.
hrvatsko novinarsko društvo stalo u obranu indexa. pa pogledaj riječnik njihovih naslovnica : prčija, pičkice itd. pa kaj je to novinarstvo. može portal pisati o mamiću koliko hoće ali oni javno pozivaju na bojkot repke i nagovaraju ljude da zovu igrače da ne igraju za tu repku. pa di to ima. kaj je to smisao novinara. pa to treba zapaliti
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Mon 28 Sep - 19:29

kuracodigraca wrote:hrvatsko novinarsko društvo stalo u obranu indexa. pa pogledaj riječnik njihovih naslovnica : prčija, pičkice itd. pa kaj je to novinarstvo.

stari, to društvo brani sve što ima veze s njihovim članovima. za njih je to njihova stvar: cosa nostra
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by UniKat86 Sun 4 Oct - 17:16

Kakva partija Vlasica. Decko napreduje boli glava...


Last edited by UniKat86 on Sun 4 Oct - 17:16; edited 1 time in total (Reason for editing : greska)
UniKat86
UniKat86

Posts : 24
2015-09-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 4 Oct - 18:57

kupit će ga neki talijanski prvoligaš, odradit sezonu na klupi i vratit se u rijeku kod matjaža keka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Mon 5 Oct - 17:01

Splitski šankovi neće ostati siromašniji za velikana: "Mile viski" potpisao za Žužule!

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by UniKat86 Sun 18 Oct - 20:50

Jos jedna dobra partija i asistencija za Vlasica.
UniKat86
UniKat86

Posts : 24
2015-09-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum