ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Page 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom - Page 2 Empty Re: Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Post by jastreb 26/11/2017, 14:29

catabbath wrote:
jastreb wrote:Pazi,imaš ti masu ljudi koji  crnče svaki dan od jutra do mraka i onda dođe nedjelja pa povedu žene i odu u Rijeku u Tower

Osim ako ne rade u shoping centru, onda moraju crnčiti i dalje.
Pa i ne. Imaju i oni slobodne dane,pa i nedjelje. Po meni uslužne djelatnosti ne bi trebalo zahvatiti zabranom.

Znači ne možeš uzet stilovku i drndat sa njome,ili štemati,ili pak rondati sa kombajnom,ali kafići,resdtorani,trgovine,kiosci,pekare,to bi trebalo raditi.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom - Page 2 Empty Re: Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Post by Trinity 26/11/2017, 14:30

catabbath wrote:
RayMabus wrote:Dobro kod nas imaš fenomen turizma tako da je nerealno očekivati da ljeti dole trgovački centri ne rade

Istina turizam je specifičan, svejedno smatram da je rad vikendom izrabljivanje sirotinje. Ja recimo ne radim vikendom i niti mi ne pada na pamet.
Zašto bi bilo izrabljivanje sirotinje ako im omogućiš da rade?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom - Page 2 Empty Re: Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Post by veber 26/11/2017, 14:32

kaja wrote:Očekujmo sada ove Epijeve i Regoceve sektase ispred CITY centra nedjeljom.  .
Sa nekom knjižicom u ruci  , mole grupno i zaustavljaju ljude ispred dućana i odgovaraju ih od kupnje.
A moraju i oni nešto raditi jbg..
izdnevne sobe, nedjeljom, lako je drkat kurac,

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom - Page 2 Empty Re: Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Post by Guest 26/11/2017, 14:33

Triny wrote:
catabbath wrote:
RayMabus wrote:Dobro kod nas imaš fenomen turizma tako da je nerealno očekivati da ljeti dole trgovački centri ne rade

Istina turizam je specifičan, svejedno smatram da je rad vikendom izrabljivanje sirotinje. Ja recimo ne radim vikendom i niti mi ne pada na pamet.
Zašto bi bilo izrabljivanje sirotinje ako im omogućiš da rade?
Ovo mi je najbolje..siroti drljaju cijeli tjedan,a onda prizeljkuju da im OMOGUCIS da rade i nedjeljom.. lol! lol! lol!

triny,u normalnim drzavama ljudi uhvate i miniđob,tijekom tjedna,ali si ostave vikend na miru za odmor.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom - Page 2 Empty Re: Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Post by RayMabus 26/11/2017, 14:33

A ćuj ovo zimi nakon 15.01 pa sve tamo do početka petog mjeseca je i onako slabo aktivan period, zima, hladno, snijeg, bolje da su doma nediljon
RayMabus
RayMabus

Posts : 175861
2014-04-11


Back to top Go down

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom - Page 2 Empty Re: Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Post by Guest 26/11/2017, 14:34

budimo realni..TKO NORMALAN zeli raditi nedjeljom? :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom - Page 2 Empty Re: Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Post by kaya 26/11/2017, 14:34

Nedjelja mora biti dosadna , i da se ujutro ide u crkvu . Javna rasvjeta bi se trebala gasiti u 20:00 kako je predložila gospođa Ljilja Vokic jer kod njih na selu, dok je ona bila mala nije bilo smucanja i kvarenja omladine jer nisu bas imali struje.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom - Page 2 Empty Re: Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Post by michaellcmacha 26/11/2017, 14:36

ja petkom odem u Ferenac narušat grabovine do podne subotom sto se izveze izvezlo se... a nedjelja ili odmor ili ceprkanje po radioni, nabrusit lanac ocistiti filter zraka i basta...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom - Page 2 Empty Re: Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Post by Guest 26/11/2017, 14:36

volim kad je nedjelja dosadna.,bas kao danas,to je znak da je sve oke i da sam opusten.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom - Page 2 Empty Re: Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Post by kaya 26/11/2017, 14:37

U biti bas me briga, al kada vidim opus dei akcije odmah sam protiv..
Nikome se ne radi nedjeljom ali svi vole da sve radi. I to je to.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom - Page 2 Empty Re: Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Post by veber 26/11/2017, 14:37

kaja wrote:Nedjelja mora biti dosadna , i da se ujutro ide u crkvu . Javna rasvjeta  bi se trebala gasiti u 20:00 kako je predložila gospođa Ljilja Vokic jer kod njih na selu, dok je ona bila mala nije bilo smucanja i kvarenja omladine jer nisu bas imali struje.
a, jesi otrovna neki put.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom - Page 2 Empty Re: Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Post by veber 26/11/2017, 14:38

u biti svaki put :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom - Page 2 Empty Re: Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Post by jastreb 26/11/2017, 14:38

pismejker wrote:budimo realni..TKO NORMALAN zeli raditi nedjeljom? :clown
Subotari.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom - Page 2 Empty Re: Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Post by kaya 26/11/2017, 14:39

veber wrote:
kaja wrote:Nedjelja mora biti dosadna , i da se ujutro ide u crkvu . Javna rasvjeta  bi se trebala gasiti u 20:00 kako je predložila gospođa Ljilja Vokic jer kod njih na selu, dok je ona bila mala nije bilo smucanja i kvarenja omladine jer nisu bas imali struje.
a, jesi otrovna neki put.
Pa to je rekla. Nisam ja to izmislila.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom - Page 2 Empty Re: Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Post by Guest 26/11/2017, 14:40

jastreb wrote:
pismejker wrote:budimo realni..TKO NORMALAN zeli raditi nedjeljom? :clown
Subotari.

Ni skuzijo J.

nedjelja je ono dan,kad ne zuelis misliti uopce na obaveze..doduse,ja niti subotom to ne zelim,osim shopinga i relaksacije,ali ne zelis da ti itko subotom i nedjeljom stavlja neku obavezu.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom - Page 2 Empty Re: Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Post by RayMabus 26/11/2017, 14:40

debotoijusto wrote:
catabbath wrote:
jastreb wrote:Pazi,imaš ti masu ljudi koji  crnče svaki dan od jutra do mraka i onda dođe nedjelja pa povedu žene i odu u Rijeku u Tower

Osim ako ne rade u shoping centru, onda moraju crnčiti i dalje.

imaju slobodan utorak ili srijedak , nije slobodan dan nedjeljom sveto pismo  ;)
Da ali ako drugi bračni partner radi klasika a ovaj ovako godinama neće imati zajedničko slobodan dan 

Trebalo bi barem pola godine kad nije turizam i praznici da velike trgovine nerade nedjelju
RayMabus
RayMabus

Posts : 175861
2014-04-11


Back to top Go down

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom - Page 2 Empty Re: Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Post by Guest 26/11/2017, 14:41

Triny,zasto te neki zovu Ladyboy? Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom - Page 2 Empty Re: Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Post by debotoijusto 26/11/2017, 14:41

pismejker wrote:
Triny wrote:
catabbath wrote:
RayMabus wrote:Dobro kod nas imaš fenomen turizma tako da je nerealno očekivati da ljeti dole trgovački centri ne rade

Istina turizam je specifičan, svejedno smatram da je rad vikendom izrabljivanje sirotinje. Ja recimo ne radim vikendom i niti mi ne pada na pamet.
Zašto bi bilo izrabljivanje sirotinje ako im omogućiš da rade?
Ovo mi je najbolje..siroti drljaju cijeli tjedan,a onda prizeljkuju da im OMOGUCIS da rade i nedjeljom.. lol! lol! lol!

triny,u normalnim drzavama ljudi uhvate i miniđob,tijekom tjedna,ali si ostave vikend na miru za odmor.. :cleanteeth

sve 5 no ako zelis slobodnu nedjelju ne ides u skolu za vozaca autobusa u gradskom prometu ili velikom trznom centru sto okuplja obitelj nakon , vidljivo po reakcijama sve cesce i za vrijeme , misnog slavlja
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom - Page 2 Empty Re: Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Post by Guest 26/11/2017, 14:44

debotoijusto wrote:
pismejker wrote:
Triny wrote:
catabbath wrote:
RayMabus wrote:Dobro kod nas imaš fenomen turizma tako da je nerealno očekivati da ljeti dole trgovački centri ne rade

Istina turizam je specifičan, svejedno smatram da je rad vikendom izrabljivanje sirotinje. Ja recimo ne radim vikendom i niti mi ne pada na pamet.
Zašto bi bilo izrabljivanje sirotinje ako im omogućiš da rade?
Ovo mi je najbolje..siroti drljaju cijeli tjedan,a onda prizeljkuju da im OMOGUCIS da rade i nedjeljom.. lol! lol! lol!

triny,u normalnim drzavama ljudi uhvate i miniđob,tijekom tjedna,ali si ostave vikend na miru za odmor.. :cleanteeth

sve 5 no ako zelis slobodnu nedjelju ne ides u skolu za vozaca autobusa u gradskom prometu ili velikom trznom centru sto okuplja obitelj nakon , vidljivo po reakcijama sve cesce i za vrijeme ,  misnog slavlja
slazem se..ima jos puno sluzbi gdje se radi,ili dezura vikendom,policija,medicinari,ovi i oni..yept ga..sam si moras posloziti kako zelis da ti je ...
bitno je odabrati ono sto te stavlja iznad te obaveze.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom - Page 2 Empty Re: Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Post by catabbath 26/11/2017, 14:44

debotoijusto wrote:Imaju slobodan utorak ili srijedak , nije slobodan dan nedjeljom sveto pismo  ;)

Imaju...na papiru, u praksi imaju kitu cheers
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom - Page 2 Empty Re: Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Post by catabbath 26/11/2017, 14:46

Triny wrote:Zašto bi bilo izrabljivanje sirotinje ako im omogućiš da rade?

Nitko tebi kao privatniku ne brani da radiš 24/7, tvoja firma je tvoj život ali ne možeš to isto očekivati od svojih zaposlenika. Svatko ima pravo na odmor.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom - Page 2 Empty Re: Crkva opet pokreće kampanju protiv rada nedjeljom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum