ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo

Go down

Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo Empty Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo

Post by debotoijusto 25/11/2017, 12:36

MLADEN JOZINOVIĆ, direktor smetlišta Piškornica koji je sam sebi isplatio milijun kuna bonusa, morat će vratiti ne samo milijunski bonus koji si je isplatio već i davanja koja je državi na taj iznos platila tvrtka - sve u svemu, dakle, oko milijun i pol kuna.
Odlučeno je tako, doznaje podravski.hr, na sjednici Nadzornog odbora Piškornice koja je održana jučer.


Direktor uhljeb, pak, smatra kako je imao pravo na taj novac.

"Ja sam imao pravo na taj novac. Evo, sada nisam došao s odvjetnicima, ali sam se s njima konzultirao. Sve je napravljeno u skladu s propisima. Molim da se razrješenje ne oduži, da se mogu prijaviti na Zavod za zapošljavanje. Imam obitelj i djecu i ja moram od nečega živjeti", piše Podravski.hr pozivajući se na riječi jednog sugovornika koji je prisustvovao sjednici na kojoj su bili župani Radimir Čačić, Željko Kolar, Matija Posavec i Darko Koren te načelnik Koprivničkog Ivanca Mario Švegović.



http://www.index.hr/vijesti/clanak/direktor-uhljeb-koji-si-je-isplatio-milijun-kuna-bonusa-mora-vratiti-i-vise-nego-sto-je-uzeo/1009764.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo Empty Re: Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo

Post by debotoijusto 25/11/2017, 12:37

Molim da se razrješenje ne oduži, da se mogu prijaviti na Zavod za zapošljavanje. Imam obitelj i djecu i ja moram od nečega živjeti

Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo GIF_Master

...mater
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo Empty Re: Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo

Post by vuksadinare 25/11/2017, 12:40

to ovako ide...obiteljski sastanak...'zeno,djeco ako hocete zivot na visokoj nozi ako hocete lovu tata mora maznjavat...ali kad me cope morate biti uz mene 100%...'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo Empty Re: Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo

Post by aben 25/11/2017, 13:19

udar na stečena prava

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo Empty Re: Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo

Post by Guest 25/11/2017, 13:21

evo ovako treba.. iako bi ja radije kinesku metodu gdje bi dobio metak, a obitelji račun za metak, ali može i ovo. ostat će bez posla, morat će vratiti lovu što je rastrošio, i može lagano kupit prnje i nazad za bosnu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo Empty Re: Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo

Post by Leviathan2 25/11/2017, 13:27

Pinochet wrote:evo ovako treba.. iako bi ja radije kinesku metodu gdje bi dobio metak, a obitelji račun za metak, ali može i ovo. ostat će bez posla, morat će vratiti lovu što je rastrošio, i može lagano kupit prnje i nazad za bosnu
ah ti kinezi, zanimljivi su oni jako, brutalni KK, kapitalisticki komunisti
jes ukrao, jesi, aj baja metak i ne pomaze ti ni da si prezidente
svaka cast, dosljedni su
neki put su roknuli nekog visokog funkcionera zbog primanja mita :D
jbte, u DNRH bi postreljali pola populacije ako ne i vise :D

_________________
Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo Empty Re: Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo

Post by Guest 25/11/2017, 13:32

ima i u kini korupcije, to nije upitno, ali kako je jedan investitor kada je uspoređiva podmićivanje u Afriku(i RH) i Kinu..

kaže - u "kini da bi pokrenuo business, zna se koga trebaš podmazat, a i zna se koliko , i nisu pohlepni i odmah kreneš sa poslom" - u africi(ili čardaku), "neznaš koga treba, neznaš koliko, i neumjereni su i opet sve džabe"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo Empty Re: Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo

Post by debotoijusto 25/11/2017, 14:07

I tada do vas dođe vijest da je brijačnica "Zvonko" u Ulici svete Marije kraj Peškarije zatvorila vrata, čak ju je zapečatila Inspekcija rada.

Za one koji ne znaju, riječ je o doslovce kultnoj splitskoj brijačnici, baš onakvoj kakva se mogla vidjeti recimo u Velome mistu, a koja je do sada uspijevala odolijevati naletu sveopće globalizacije i držati se svoga đira, kako u izgledu interijera, tako i u pristupu.


U "Zvonka" su s mušterijama radili vremešni meštar Ivan i njegov kolega, gotovo pa vršnjak, čak i unuk Bruno, a bili su poznati po tome što znaju sve klasične, a i moderne stilove brada i frizura, te po ugodnoj atmosferi s kojom su dočekivali ama baš svakog posjetitelja, čak i onog koji bi se samo javio u prolazu. Cijene kod njih kretale su se oko 25, 30 kuna. Nije tu bilo "deranja" mušterija kao u nekim frizerskim salonima, no sada su, zakon kaže, zgriješili, i to toliko da im je Inspekcija rada zalijepila pečat na vrata.




Od vlasnice prostora nismo uspjeli dobiti izjavu, a i stari meštri nisu bili voljni za razgovor za medije. Čuli smo tek da će brijačnica ipak otvoriti svoja vrata 5. prosinca. Nekakvom novom restoranu u centru, srećom, ni traga.

Iz trgovina u susjedstvu brijačnice čuli smo kako je "Zvonko" dobio kaznu od 30 tisuća kuna, a mnoštvo građana preko Facebooka javilo se da je spremno prikupiti novac za plaćanje kazne.

jedna od ovih prica jednog dana zakotrlja 
snjeznu grudu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo Empty Re: Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo

Post by Guest 25/11/2017, 14:43

treba se Split odvojit od Zagreba. samo inspektori i kazne dolaze i sisaju lovu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo Empty Re: Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo

Post by Guest 25/11/2017, 14:45

mislim kakvu jebenu kaznu teoretski možeš napisati brijačnici.. 30 000kn kazne? šta su ovi napravili , da bi dobili 30 000kn kazne? nebi da brijač bio Ratko Mladić , nebi mogao dobiti 30 000kn kazne.. šta mogu napraviti u brijačncii , kakvu štetu državu i kupcima, pa da im netko napiše kaznu za koju treba cijelu godinu raditi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo Empty Re: Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo

Post by aben 25/11/2017, 14:48

zaklati mušteriju britvon, okinuti mušteriji uho škarami, uliti mušteriji neku kemikaliju u oko, ili gore, ne zalipiti imote li račun na vroto

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo Empty Re: Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo

Post by aben 25/11/2017, 14:55

¸
Samo potpuno, točno i istinito isticanje obavijesti i oznaka u propisanom sadržaju i na propisani način, jamči se potrošačima ostvarivanje prava na informiranje i zaštitu gospodarskog interesa. 
http://www.racunovodstvo-
porezi.hr/sites/default/files/casopisprivitak/ripup14-03-148.pdf


ovo je zaključak pravilnika od 161 stranice o naljepnicama ke tribaš imati na vrotima radnje.

vidite, to je sve u našu korist...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo Empty Re: Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo

Post by Leviathan2 25/11/2017, 14:55

aben wrote:zaklati mušteriju britvon, okinuti mušteriji uho škarami, uliti mušteriji neku kemikaliju u oko, ili gore, ne zalipiti imote li račun na vroto
ovo ispred nije kaznjivo :D

_________________
Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo Empty Re: Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo

Post by aben 25/11/2017, 15:01

Leviathan2 wrote:
aben wrote:zaklati mušteriju britvon, okinuti mušteriji uho škarami, uliti mušteriji neku kemikaliju u oko, ili gore, ne zalipiti imote li račun na vroto
ovo ispred nije kaznjivo :D
jedun ugostitelj mi je pričo o jednoj kazni ku je ploti, 

positilo me na onaj vic "a di ti je kapa". deset inspektora došo na ot moli otok i krenuli štititi potrošače, protagonist je nekako imo sve ča mu je inspektor troži, dok ni zapelo.
-di ti je knjiga prigovora?
-evo je vode. 
-to ni knjiga prigovora, to je knjiga žalbi. izvolite uplatnicu od 5 000 kn, ugodan dan!


what a glorious day za potrošače!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo Empty Re: Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo

Post by abraham 25/11/2017, 18:15

Cijenjene kolege,predlazem da se umjesto naziva "uhljeb" koristi naziv koritar. Naime krmci, krave i ostalo blago jede iz korita a netko se brine da je korito puno. Dakle , mozda je koritari , pravilniji izraz.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo Empty Re: Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo

Post by Guest 25/11/2017, 18:41

Krmci,krave i ostalo blago,sa pravom nosi nadimak,BLAGO...

Uhljebi nisu BLAGO,a niti je lijepo dovoditi parazite u korelaciju sa PLEMENITIM zivotinjama..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo Empty Re: Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo

Post by orion 25/11/2017, 19:06

debotoijusto wrote:MLADEN JOZINOVIĆ, direktor smetlišta Piškornica koji je sam sebi isplatio milijun kuna bonusa, morat će vratiti ne samo milijunski bonus koji si je isplatio već i davanja koja je državi na taj iznos platila tvrtka - sve u svemu, dakle, oko milijun i pol kuna.
Odlučeno je tako, doznaje podravski.hr, na sjednici Nadzornog odbora Piškornice koja je održana jučer.


Direktor uhljeb, pak, smatra kako je imao pravo na taj novac.

"Ja sam imao pravo na taj novac. Evo, sada nisam došao s odvjetnicima, ali sam se s njima konzultirao. Sve je napravljeno u skladu s propisima. Molim da se razrješenje ne oduži, da se mogu prijaviti na Zavod za zapošljavanje. Imam obitelj i djecu i ja moram od nečega živjeti", piše Podravski.hr pozivajući se na riječi jednog sugovornika koji je prisustvovao sjednici na kojoj su bili župani Radimir Čačić, Željko Kolar, Matija Posavec i Darko Koren te načelnik Koprivničkog Ivanca Mario Švegović.



http://www.index.hr/vijesti/clanak/direktor-uhljeb-koji-si-je-isplatio-milijun-kuna-bonusa-mora-vratiti-i-vise-nego-sto-je-uzeo/1009764.aspx



mogu mu staviti soli na rep    .....
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo Empty Re: Direktor uhljeb koji si je isplatio milijun kuna bonusa mora vratiti i više nego što je uzeo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum