ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasan se razmahao

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Hasan se razmahao - Page 2 Empty Re: Hasan se razmahao

Post by epikur37 17/11/2017, 15:02

Hasanče će povesti domoljube u bojnicu i obračun s jugoudbom, partizanima i srbima te zaditi zastavu na Drini :)

Cvijeće hrvatstva :)

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasan se razmahao - Page 2 Empty Re: Hasan se razmahao

Post by epikur37 17/11/2017, 15:02

Hasanče će povesti domoljube u bojnicu i obračun s jugoudbom, partizanima i srbima te zaditi zastavu na Drini :)

Cvijeće hrvatstva :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasan se razmahao - Page 2 Empty Re: Hasan se razmahao

Post by max123 17/11/2017, 15:09

Ringo10 wrote:Luburici su starinom porijeklom iz Crne Gore sa Durmitora. Neki od njih nekad zalutao u Zapadnu Hercegovinu i tu nista nije cudno.

Ima ih i danas tamo a i ima ih i po Beogradu i Srbiji koja je ionako puna Crnogoraca.

Ima takvih pojava na sve strane. Na Palama ima prezime BARTULA, to su danas Srbi a to je vjerojatno neki dalmoš Bartula nekad tu zalutao i ostavio prezime.

ŽAo mi je ako sam povrijedio osjećaje Maksovih obožavatelja ali šta da im radim.
jasta,a svi filipovici izmedju triglava i djevdjelije su iz sabca i krsna slava im je sveti pantelija.to ti je ta velikosrpska spika,smrdi svi i svuda.cudi me samo,da ti,tako pametan i rijecit padas na te svetosavske fazone.a isprdio si vec skoro sest banki.a kurca moga nisi naucio.eblo te multietnicko sarajevo koje te je odojilo...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Hasan se razmahao - Page 2 Empty Re: Hasan se razmahao

Post by Ringo10 17/11/2017, 15:15

max123 wrote:
Ringo10 wrote:Luburici su starinom porijeklom iz Crne Gore sa Durmitora. Neki od njih nekad zalutao u Zapadnu Hercegovinu i tu nista nije cudno.

Ima ih i danas tamo a i ima ih i po Beogradu i Srbiji koja je ionako puna Crnogoraca.

Ima takvih pojava na sve strane. Na Palama ima prezime BARTULA, to su danas Srbi a to je vjerojatno neki dalmoš Bartula nekad tu zalutao i ostavio prezime.

ŽAo mi je ako sam povrijedio osjećaje Maksovih obožavatelja ali šta da im radim.
jasta,a svi filipovici izmedju triglava i djevdjelije su iz sabca i krsna slava im je sveti pantelija.to ti je ta velikosrpska spika,smrdi svi i svuda.cudi me samo,da ti,tako pametan i rijecit padas na te svetosavske fazone.a isprdio si vec skoro sest banki.a kurca moga nisi naucio.eblo te multietnicko sarajevo koje te je odojilo...
Glup si ko kurac. U stvari nisi, kurac je pametniji od tebe.

Žao mi je što sam te povrijedio i razočarao u tvog idola. Podsjećaš me na jednog kolegu sa studija koji je obožavao Kemala Montena a kad sam mu rekao i dokazao da je Kemin otac bio Talijan, jaran se teško razočarao zato što Kemo nije pravi musliman i prestao da voli Kemu.

Ali nemoj ti prestat volit svoga Maksa idola, nema razloga, pa i Crnogorci su hrvatskog porijekla zar ne.

Bar tako neki tvrde.

Nemoj plakat


Last edited by Ringo10 on 17/11/2017, 15:22; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Hasan se razmahao - Page 2 Empty Re: Hasan se razmahao

Post by max123 17/11/2017, 15:20

epikur37 wrote:Hasanče će povesti domoljube u bojnicu i obračun s jugoudbom, partizanima i srbima te zaditi zastavu na Drini :)

Cvijeće hrvatstva :)
tuzlanac,dokle ide taj tvoj osobni jal da ti je drazi srpski barjak na uni nego sahovnica na drini?pa nisu ti balije krive,nego matica rvacka i sluzbeni agram.znas vec,"okrenite se sarajevu i te fore".nisi vec valjda zaboravio..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Hasan se razmahao - Page 2 Empty Re: Hasan se razmahao

Post by Ringo10 17/11/2017, 15:25

max123 wrote:
epikur37 wrote:Hasanče će povesti domoljube u bojnicu i obračun s jugoudbom, partizanima i srbima te zaditi zastavu na Drini :)

Cvijeće hrvatstva :)
tuzlanac,dokle ide taj tvoj osobni jal da ti je drazi srpski barjak na uni nego sahovnica na drini?pa nisu ti balije krive,nego matica rvacka i sluzbeni agram.znas vec,"okrenite se sarajevu i te fore".nisi vec valjda zaboravio..
Nemoj izvrtat teze, šahovnice na drini neće biti nikad vjerojatno, a njemu je manjii problem srpski barjak na Uni nego zelena transferzala od Bihaća do Džakarte.

Ali jebi ga, očekivat da ti to shvatiš je možda previše  ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Hasan se razmahao - Page 2 Empty Re: Hasan se razmahao

Post by max123 17/11/2017, 15:37

Ringo10 wrote:

Žao mi je što sam te povrijedio i razočarao u tvog idola. Podsjećaš me na jednog kolegu sa studija koji je obožavao Kemala Montena a kad sam mu rekao i dokazao da je Kemin otac bio Talijan, jaran se teško razočarao zato što Kemo nije pravi musliman i prestao da voli Kemu.

Ali nemoj ti prestat volit svoga Maksa idola, nema razloga, pa i Crnogorci su hrvatskog porijekla zar ne.

Bar tako neki tvrde.

Nemoj plakat
nebitan je jedan luburic,ali kurca ti ne kuzis.stvar je u tom cudnom i suludnom Hrvatskom defetizmu.i dok je srbin u kninu ili banjaluci ,svoj na svome,Hrvat je u mostaru uvik i samo u drugoj drzavi.i,da tzv.crnagora je Hrvatski etnicki prostor,barem najveci dio iste..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Hasan se razmahao - Page 2 Empty Re: Hasan se razmahao

Post by max123 17/11/2017, 15:46

Ringo10 wrote:
Nemoj izvrtat teze, šahovnice na drini neće biti nikad vjerojatno, a njemu je manjii problem srpski barjak na Uni nego zelena transferzala od Bihaća do Džakarte.

Ali jebi ga, očekivat da ti to shvatiš je možda previše  ...
jebla vas zelena transferzala,da vas jebla.kad svijet odluci, mali zeleni ce nestat kao sto su nestali europski zidovi.to je najmanji problem.nas problem je srbija na uni ma koliko ti i slicni to negirali..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Hasan se razmahao - Page 2 Empty Re: Hasan se razmahao

Post by michaellcmacha 17/11/2017, 22:07

Ringo10 wrote:Luburici su starinom porijeklom iz Crne Gore sa Durmitora. Neki od njih nekad zalutao u Zapadnu Hercegovinu i tu nista nije cudno.

Ima ih i danas tamo a i ima ih i po Beogradu i Srbiji koja je ionako puna Crnogoraca.

Ima takvih pojava na sve strane. Na Palama ima prezime BARTULA, to su danas Srbi a to je vjerojatno neki dalmoš Bartula nekad tu zalutao i ostavio prezime.

ŽAo mi je ako sam povrijedio osjećaje Maksovih obožavatelja ali šta da im radim.
pa nema tu niš pogrešnog pravi crnogorci su u stvari hrvati i bili su vrle ustaše... ti griješiš kad srbe koji se iz sebi svojstvenih pobuda kao bajagi nazivaju crnogorcima a u stvari su i dušom i tijelom samo i jedino srbi i nemaju nikakve veze sa crnogorcima... crna gora da nije nepovoljnijeh povijesnih raspleta bi bila pretežno katolička zemlja kako i priliči.... e ringo ringo jebli te ti čejeni s kojima se druželjubiš... :))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hasan se razmahao - Page 2 Empty Re: Hasan se razmahao

Post by abraham 18/11/2017, 05:48

Dizati spomenik ILR danas na koncu 2017  je napredno i normalno kao i dizati spomenik Mariji Tereziji, Raspucinu, Khublai Khan-u i sl. Juris u "svjetliju" proslost. Poslije se jos svi cude da ljudi bjeze i   kao sta sam pisao uskoro u Slovacku. Kila mozga dvije.......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14074
2014-04-14


Back to top Go down

Hasan se razmahao - Page 2 Empty Re: Hasan se razmahao

Post by michaellcmacha 18/11/2017, 07:56

abraham wrote:Dizati spomenik ILR danas na koncu 2017  je napredno i normalno kao i dizati spomenik Mariji Tereziji, Raspucinu, Khublai Khan-u i sl. Juris u "svjetliju" proslost. Poslije se jos svi cude da ljudi bjeze i   kao sta sam pisao uskoro u Slovacku. Kila mozga dvije.......
a čemu se čuditi kad je u ovoj zemlji trebalo 27 godina da se preimenuje trg koji je sve ovo vrijeme nosio ime po osobi koja je za svog života beskompromisno negirala i samu pomisao na hrvatsku državnost, a i to je učinjeno zbog političke trgovine a ne zbog svijesti da se radilo o ološu kakvog ova zemlja do tada nije izrodila....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hasan se razmahao - Page 2 Empty Re: Hasan se razmahao

Post by abraham 18/11/2017, 08:25

michaellcmacha wrote:
abraham wrote:Dizati spomenik ILR danas na koncu 2017  je napredno i normalno kao i dizati spomenik Mariji Tereziji, Raspucinu, Khublai Khan-u i sl. Juris u "svjetliju" proslost. Poslije se jos svi cude da ljudi bjeze i   kao sta sam pisao uskoro u Slovacku. Kila mozga dvije.......
a čemu se čuditi kad je u ovoj zemlji trebalo 27 godina da se preimenuje trg koji je sve ovo vrijeme nosio ime po osobi koja je za svog života beskompromisno negirala i samu pomisao na hrvatsku državnost, a i to je učinjeno zbog političke trgovine a ne zbog svijesti da se radilo o ološu kakvog ova zemlja do tada nije izrodila....
Sve ovo sta se dogadja su samo posljedice. Nedostatak lustracije (koja je sada nemoguca) i tvrdo ukorijenjeni boljsevicko-mediteranski mentalitet i stanje je kakovo je. Cijeli istocni lager je prepisao DNRH. Nigdje ulice Honecheru, Jeuzelskom ili drugim boljsevickim kadrovima. Nigdje plac za boljom proslosti. Ljudi zasukali rukave i bore se, kopaju i rukama i nogama, od kurve do doktora. Mentalitet DNRH se od 45 nije promijenio. Opljackaj, ukradi, "snadji se" i sl. Mentalitet se nije promijenio za jebeni milimetar. Kila mozga.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14074
2014-04-14


Back to top Go down

Hasan se razmahao - Page 2 Empty Re: Hasan se razmahao

Post by mutava baštarda 18/11/2017, 08:41

Abraham wrote:
michaellcmacha wrote:
abraham wrote: Dizati spomenik ILR danas na koncu 2017 je napredan i normalan kao i dizati spomenik Mariji Tereziji, Raspucinu, Khublai Khan-u i sl. Juris u "svjetliju" proslost. Poslije se svi svi cude da ljudi bjeze i kao što sam pisala uskoro u Slovacku. Kila mozga dva .......
a to je čuditi kad je u ovom zemlji trebalo 27 godina da se preimenuje trg koji je sve ovo vrijeme nosio ime po osobi koja je za svoj život nespremno negirala samu pomisao na hrvatsku državnost, a to je učinjeno zbog političke trgovine a ne zbog svijesti da da radilo o stanju kakvog ova zemlja do tada nije izrodila ....
Sve ovo dogadja su samo posljedice. Nedostatak lustracije (koji je sada nemoguca) i tvrdo ukorijenjeno boljsevicko-mediteranski mentalitet i stanje je kakovo je. Cijeli istocni lager je prepisao DNRH. Nigdje ulice Honecheru, Jeuzelskom ili druge boljševicke kadrovima. Nigdje plac za boljom proslosti. Ljudi zasukali rukave i borili se, kopaju i rukama i nogama, od kurve do doktora. Mentalitet DNRH se od 45 nije promijenio. Opljackaj, ukradi, "snadji se" sl. Mentalitet se nije promijenio za jebeni milimetar. Kila mozga .....
moguća je još lustracija. manolić će živjeti najmanje 20 godina, a di su tek ostali pioniri. samo u hrvatskoj je veći problem pravosuđe. nekoga optuže da je bio komunist, a izvuče se na sinkopu. postoje još i mnoge druge komplikacije. recimo predsjednik tuđman, da li bi ga rehabilitiralo da je bio progonjen u komunizmu ili bi ipak utek komunističkog staža bio prevelik .... 
zajebano skroz. danas u EU predsjednica litve bila je članica komunista, ministrica vanjskih poslova EU,

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Hasan se razmahao - Page 2 Empty Re: Hasan se razmahao

Post by Ringo10 18/11/2017, 09:03

max123 wrote:
Ringo10 wrote:

Žao mi je što sam te povrijedio i razočarao u tvog idola. Podsjećaš me na jednog kolegu sa studija koji je obožavao Kemala Montena a kad sam mu rekao i dokazao da je Kemin otac bio Talijan, jaran se teško razočarao zato što Kemo nije pravi musliman i prestao da voli Kemu.

Ali nemoj ti prestat volit svoga Maksa idola, nema razloga, pa i Crnogorci su hrvatskog porijekla zar ne.

Bar tako neki tvrde.

Nemoj plakat
nebitan je jedan luburic,ali kurca ti ne kuzis.stvar je u tom cudnom i suludnom Hrvatskom defetizmu.i dok je srbin u kninu ili banjaluci ,svoj na svome,Hrvat je u mostaru uvik i samo u drugoj drzavi.i,da tzv.crnagora je Hrvatski etnicki prostor,barem najveci dio iste..
Da ste vi u Hrvatskoj bili kako treba BiH bi bila čvrsto u zagrljaju Hrvatske i ekonomski, i politički i kulturno i u svakom pogledu.

Onakav geografski položaj BiH u odnosu na Hrvatsku ne iskoristiti i upropastiti sve što se moglo, to je stvarno fenomen za povijest.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Hasan se razmahao - Page 2 Empty Re: Hasan se razmahao

Post by abraham 18/11/2017, 09:03

mutava baštarda wrote:
Abraham wrote:
michaellcmacha wrote:
abraham wrote: Dizati spomenik ILR danas na koncu 2017 je napredan i normalan kao i dizati spomenik Mariji Tereziji, Raspucinu, Khublai Khan-u i sl. Juris u "svjetliju" proslost. Poslije se svi svi cude da ljudi bjeze i kao što sam pisala uskoro u Slovacku. Kila mozga dva .......
a to je čuditi kad je u ovom zemlji trebalo 27 godina da se preimenuje trg koji je sve ovo vrijeme nosio ime po osobi koja je za svoj život nespremno negirala samu pomisao na hrvatsku državnost, a to je učinjeno zbog političke trgovine a ne zbog svijesti da da radilo o stanju kakvog ova zemlja do tada nije izrodila ....
Sve ovo dogadja su samo posljedice. Nedostatak lustracije (koji je sada nemoguca) i tvrdo ukorijenjeno boljsevicko-mediteranski mentalitet i stanje je kakovo je. Cijeli istocni lager je prepisao DNRH. Nigdje ulice Honecheru, Jeuzelskom ili druge boljševicke kadrovima. Nigdje plac za boljom proslosti. Ljudi zasukali rukave i borili se, kopaju i rukama i nogama, od kurve do doktora. Mentalitet DNRH se od 45 nije promijenio. Opljackaj, ukradi, "snadji se" sl. Mentalitet se nije promijenio za jebeni milimetar. Kila mozga .....
moguća je još lustracija. manolić će živjeti najmanje 20 godina, a di su tek ostali pioniri. samo u hrvatskoj je veći problem pravosuđe. nekoga optuže da je bio komunist, a izvuče se na sinkopu. postoje još i mnoge druge komplikacije. recimo predsjednik tuđman, da li bi ga rehabilitiralo da je bio progonjen u komunizmu ili bi ipak utek komunističkog staža bio prevelik .... 
zajebano skroz. danas u EU predsjednica litve bila je članica komunista, ministrica vanjskih poslova EU,
Kolega, pogledajte Sabor, vladu itd. Na kraju krajeva nebitno,pogledajte puk i ovaj forum. Koritari(kao krmci umjesto izraza uhljeb) na ovom forum. Umirovljenici prije 50 rade na crno i sole pamet o postenju. Most, Kajin, a da o etabliranim partijama ne zborimo. Bilo kako bilo ali svi Litvanci koje sam ja sreo su u najmanju rurku neprijateljski raspolozeni prema socijalizmu.boljsevizmu i CCCP.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14074
2014-04-14


Back to top Go down

Hasan se razmahao - Page 2 Empty Re: Hasan se razmahao

Post by Ringo10 18/11/2017, 09:04

Jao, ovi debili još kenjaju o komunistima, udbašima  i lustracijama. O jebo te, nema vama pomoći.

Vi ste tamo definitivno izgubljen slučaj.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Hasan se razmahao - Page 2 Empty Re: Hasan se razmahao

Post by Antijunak 18/11/2017, 16:44

Ringo10 wrote:
Antijunak wrote:Zlatko samo naprijed!
100% sam uz tebe u čišćenju ove zemlje od spomenika pripadnicima Titove zločinačko-okupatorske bande.
Tako je. Trebate vi ustaše da nađiđate cijelu Hrvatsku Antoanovim spomenicima. A može i slavni Maks, koji vodi plemenito porijeklo od crnogorskih luburića sa Durmitora.

Vi ustaški debili imate IQ jednog paramecija. A možda i volvoksa. A možda čak i hlamidomonasa.

Ali teško, inteligencija hlamidomonasa je za vas ipak nedostižna.

Srbine šta te briga tko će imati spomenik u Hrvatskoj!?

Niti si iz ove zemlje niti si ikad živio u njoj.

A što se tiče dotepenca Bandića, neka pokuša postaviti tom banditu spomenik u Hercegovini, odakle je dogmizao krasti u Hrvatskoj, njegovi bi ga objesili za jajca.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Hasan se razmahao - Page 2 Empty Re: Hasan se razmahao

Post by Ringo10 18/11/2017, 16:48

Antijunak wrote:
Ringo10 wrote:
Antijunak wrote:Zlatko samo naprijed!
100% sam uz tebe u čišćenju ove zemlje od spomenika pripadnicima Titove zločinačko-okupatorske bande.
Tako je. Trebate vi ustaše da nađiđate cijelu Hrvatsku Antoanovim spomenicima. A može i slavni Maks, koji vodi plemenito porijeklo od crnogorskih luburića sa Durmitora.

Vi ustaški debili imate IQ jednog paramecija. A možda i volvoksa. A možda čak i hlamidomonasa.

Ali teško, inteligencija hlamidomonasa je za vas ipak nedostižna.

Srbine šta te briga tko će imati spomenik u Hrvatskoj!?

Niti si iz ove zemlje niti si ikad živio u njoj.

A što se tiče dotepenca Bandića, neka pokuša postaviti tom banditu spomenik u Hercegovini, odakle je dogmizao krasti u Hrvatskoj, njegovi bi ga objesili za jajca.
Kojem banditu, ko je dogmizao i kome spomenik o cemu pricas
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Hasan se razmahao - Page 2 Empty Re: Hasan se razmahao

Post by Antijunak 18/11/2017, 19:52

Ringo10 wrote:
Antijunak wrote:
Ringo10 wrote:
Antijunak wrote:Zlatko samo naprijed!
100% sam uz tebe u čišćenju ove zemlje od spomenika pripadnicima Titove zločinačko-okupatorske bande.
Tako je. Trebate vi ustaše da nađiđate cijelu Hrvatsku Antoanovim spomenicima. A može i slavni Maks, koji vodi plemenito porijeklo od crnogorskih luburića sa Durmitora.

Vi ustaški debili imate IQ jednog paramecija. A možda i volvoksa. A možda čak i hlamidomonasa.

Ali teško, inteligencija hlamidomonasa je za vas ipak nedostižna.

Srbine šta te briga tko će imati spomenik u Hrvatskoj!?

Niti si iz ove zemlje niti si ikad živio u njoj.

A što se tiče dotepenca Bandića, neka pokuša postaviti tom banditu spomenik u Hercegovini, odakle je dogmizao krasti u Hrvatskoj, njegovi bi ga objesili za jajca.
Kojem banditu, ko je dogmizao i kome spomenik o cemu pricas

Tko sad ima IQ na razini alge?
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Hasan se razmahao - Page 2 Empty Re: Hasan se razmahao

Post by michaellcmacha 18/11/2017, 20:40

pa kako bi unitarnom jugoslavu kojem je politički tutor i mentor bio svetozar pribičević mogao podići spomenik u zapadnoj hercegovini...  dotični je vrlo malo skoro pa ništa, imao sa hrvatskom, a pogotovo sa hercegovinom...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hasan se razmahao - Page 2 Empty Re: Hasan se razmahao

Post by Regoč 18/11/2017, 20:59

max123 wrote:
Ringo10 wrote:
Nemoj izvrtat teze, šahovnice na drini neće biti nikad vjerojatno, a njemu je manjii problem srpski barjak na Uni nego zelena transferzala od Bihaća do Džakarte.

Ali jebi ga, očekivat da ti to shvatiš je možda previše  ...
jebla vas zelena transferzala,da vas jebla.kad svijet odluci, mali zeleni ce nestat kao sto su nestali europski zidovi.to je najmanji problem.nas problem je srbija na uni ma koliko ti i slicni to negirali..
:vaultboy1 :vaultboy1 :vaultboy1

_________________
Hasan se razmahao - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hasan se razmahao - Page 2 Empty Re: Hasan se razmahao

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum