ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU? - Page 6 Empty Re: Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Post by Guest Fri 17 Nov - 9:04

slidingdoorsoperator wrote:
pizzon wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Johannes Hahn nema pravo veta na primanje novih članica u stalni sastav EU.
Hrvatska ima.

sad si me stvarno oduševio i uplašio  lol!

I nas je u EU razmjerima potpuno nevažna Slovenija "oduševljavala" čitavo desetljeće, ali su iza nas odlučno stale SAD zavrtanjem Slovencima ruku iza leđa, a baš me zanima tko će odlučno stati iza vas. 
Orban?
Vrlo popularan u EU. :)
Možda Rusija zbog lex Agrokora? :)
Ah da, Rusija nije članica EU. :)
Njemačka sigurno hoće, ali ne odlučno nego mlitavo, kako to već priliči jednom političkom patuljku kakva je Njemačka, posebno u situaciji kada mutti Merkel po informacijama iz njemačkih medija gubi popularnost i nikako ne uspjeva složiti Jamajka koaliciju pa se lako mogu dogoditi novi izbori sa još lošijim ishodom po nju tako da ćete imati ne desetljeće nego vjerojatno najmanje dva desetljeća "oduševljavanja" sa našim stavovima u vezi vašeg wannabe ulaska u EU, a do tada tko živ, a tko mrtav. :)
To će vas koštati najmanje 5-6 čitavih proračuna i priličnog usporavanja gospodarskog rasta tako da stvarno imaš dobrih razloga razloga biti oduševljen. :)
Manje bi vas koštalo da ste nam odmah isplatili ratnu odštetu, to na kraju ionako nećete izbjeći, pa makar i u naturi.

isti oni koji su vas uterivali
samo što ti to ne registrujes
vi kenjate o c.gori kao favoritu
a zapad govori o srbiji i c.gori s vremena na vreme,
kao pratiocu srbije na zajednickom  putu ka eu !

Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU? - Page 6 Empty Re: Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Post by kic Fri 17 Nov - 9:07

pizzon wrote:k r a j !


47%Serbia

20%Macedonia
16%Albania
17%Kosovo


još jedna pobeda!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU? - Page 6 Empty Re: Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Post by Guest Fri 17 Nov - 9:08

kic wrote:
pizzon wrote:k r a j !


47%Serbia

20%Macedonia
16%Albania
17%Kosovo


još jedna pobeda!

nije pobeda, ali jeste animiranje, pocetak,  eu javnog menjanja na srbiju kao clanicu eu :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU? - Page 6 Empty Re: Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Post by Guest Fri 17 Nov - 9:10

pizzon wrote:
vi kenjate o c.gori kao favoritu
a zapad govori o srbiji i c.gori s vremena na vreme,
kao pratiocu srbije na zajednickom  putu ka eu !

Crna Gora po svim objektivnim parametrima i jeste favorit i to praktički bez premca.
Koji zapad?
Onaj koji vam ne želi uvaliti veto na ulazak u EU?
Oni to rade u skladu sa svojim političkim wishfull thinking, ali je kvaka u onome što sam ti već napisao, da taj zapad neće odlučno stati iza vas, a vama samo jedna takva odlučnost može pomoći, a nje nema pa nema, a dvojbeno je hoće li se unutar EU uopće pojaviti i kada. Još jednom pogledaj u kakvoj je problematičnoj situaciji mutti Merkel.
Za sada je samo Orban odlučno iza vas, ali od takve odlučne podrške imate više štete nego koristi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU? - Page 6 Empty Re: Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Post by Noor Fri 17 Nov - 9:10

šta će tata Putin da kaže?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU? - Page 6 Empty Re: Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Post by Guest Fri 17 Nov - 9:12

pizzon wrote:
c.gora nije u opciji da udje solo bez srbije
to je srpska teritorija privremeno van srbije

Srbija je s takvima kao ti, osuđena na sigurnu propast.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU? - Page 6 Empty Re: Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Post by Guest Fri 17 Nov - 9:13

Noor wrote:šta će tata Putin da kaže?

Bolje da ništa ne govori, jer bi im, s obzirom na velkiku popularnost koju uživa u EU mogao samo nanijeti dodatne štete. On bi doduše volio još jednog svog igrača u EU, da Orban ne bude usamljen, ali mislim da je jako dobro svjestan da od Srbije u EU može imati puno više štete nego koristi, toliko su vrijedni, sposobni i odani saveznici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU? - Page 6 Empty Re: Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Post by Guest Fri 17 Nov - 9:16

slidingdoorsoperator wrote:
pizzon wrote:
vi kenjate o c.gori kao favoritu
a zapad govori o srbiji i c.gori s vremena na vreme,
kao pratiocu srbije na zajednickom  putu ka eu !

Crna Gora po svim objektivnim parametrima i jeste favorit i to praktički bez premca.
Koji zapad?
Onaj koji vam ne želi uvaliti veto na ulazak u EU?
Oni to rade u skladu sa svojim političkim wishfull thinking, ali je kvaka u onome što sam ti već napisao, da taj zapad neće odlučno stati iza vas, a vama samo jedna takva odlučnost može pomoći, a nje nema pa nema, a dvojbeno je hoće li se unutar EU uopće pojaviti i kada. Još jednom pogledaj u kakvoj je problematičnoj situaciji mutti Merkel.
Za sada je samo Orban odlučno iza vas, ali od takve odlučne podrške imate više štete nego koristi.
dabome,
zelje hrvata, znamo to !
veruj mi, zapadu je sad vise do srbije u eu nego do hrvatske
hrvatska im nije problem, ali sa srbijom moraju da privedu kraju
nase zajednicke probleme, a da bude sve upakovano,  demokratski i kompromisno.
zar ne citas da stalno skrajucu vreme do narednog prijema, i da je rec srbija u tome non _ stop prisutna
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU? - Page 6 Empty Re: Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Post by Guest Fri 17 Nov - 9:16

kofein wrote:
pizzon wrote:
c.gora nije u opciji da udje solo bez srbije
to je srpska teritorija privremeno van srbije

Srbija je s takvima kao ti, osuđena na sigurnu propast.

Je, a lik se toliko efikasno smije i na brašno da ne vidi kako je potpuno sumanuto razmišljati o unošenju srpskih teritorijalnih pretenzija prema susjedima unutar okvira EU i još očekivati kako će to biti popraćeno općim oduševljenjem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU? - Page 6 Empty Re: Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Post by Guest Fri 17 Nov - 9:17

Noor wrote:šta će tata Putin da kaže?

I poslije Putina - Putin  :)       To je pitanje svih pitanja, što će se zbivati nakon odlaska istog.  Europa se ne naoružava zbog Vladeka, nego zbog situacije nakon.  No, nije tema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU? - Page 6 Empty Re: Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Post by Noor Fri 17 Nov - 9:17

slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:šta će tata Putin da kaže?

Bolje da ništa ne govori, jer bi im, s obzirom na velkiku popularnost koju uživa u EU mogao samo nanijeti dodatne štete. On bi doduše volio još jednog svog igrača u EU, da Orban ne bude usamljen, ali mislim da je jako dobro svjestan da od Srbije u EU može imati puno više štete nego koristi, toliko su vrijedni, sposobni i odani saveznici.
ma mene stvarno živo zanima taj ishod, ovako sjediti na dvije stolice je već dugo neviđena pojava :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU? - Page 6 Empty Re: Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Post by Sora Fri 17 Nov - 9:18

Fino 
Opet se udružujemo sa Srbima 

Jebga , jugoslavijq je tek interludij za ove velike unije 
U kojem se sanjalo slbodu , jelte 
I nacionslnu drzavu 
Ha ha ha :balloons

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU? - Page 6 Empty Re: Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Post by Guest Fri 17 Nov - 9:19

slidingdoorsoperator wrote:
kofein wrote:
pizzon wrote:
c.gora nije u opciji da udje solo bez srbije
to je srpska teritorija privremeno van srbije

Srbija je s takvima kao ti, osuđena na sigurnu propast.

Je, a lik se toliko efikasno smije i na brašno da ne vidi kako je potpuno sumanuto razmišljati o unošenju srpskih teritorijalnih pretenzija prema susjedima unutar okvira EU i još očekivati kako će to biti popraćeno općim oduševljenjem.

Kad je u pitanju protivnik, takav nam je poželjan, no šteta za susjede.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU? - Page 6 Empty Re: Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Post by Guest Fri 17 Nov - 9:19

pizzon wrote:
veruj mi, zapadu je sad vise do srbije u eu nego do hrvatske

Koješta. Hrvatska je zapadu jedini stabilan i odan strateški partner na ovom području. Od prevrtljive Srbije koja bi rado sjedila ne na dvije nego i na više stolica nema nikakve koristi.
Vas u EU zapravo želi jedino Njemačka i to samo iz razloga jer njima odgovara svako širenje EU jer to podrazumjeva i širenje tržišta za njihovu izvoznu robu.
No, Njemačka neće odlučno stati iza vas, a pogotovo to neće učiniti nitko izvan kruga mutti Merkel kojoj se jako trese stolica ako ne i kavez kada su unutarnje političke prilike u Njemačkoj u pitanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU? - Page 6 Empty Re: Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Post by Guest Fri 17 Nov - 9:21

kofein wrote:

Kad je u pitanju protivnik, takav nam je poželjan

Pa ja odavno govorim da se uvijek možemo pouzdati u srpsko ludilo, ako već ne možemo u vlastitu pamet. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU? - Page 6 Empty Re: Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Post by Guest Fri 17 Nov - 9:21

slidingdoorsoperator wrote:
pizzon wrote:
veruj mi, zapadu je sad vise do srbije u eu nego do hrvatske

Koješta. Hrvatska je zapadu jedini stabilan i odan strateški partner na ovom području. Od prevrtljive Srbije koja bi rado sjedila ne na dvije nego i na više stolica nema nikakve koristi.
Vas u EU zapravo želi jedino Njemačka i to samo iz razloga jer njima odgovara svako širenje EU jer to podrazumjeva i širenje tržišta za njihovu izvoznu robu.
No, Njemačka neće odlučno stati iza vas, a pogotovo to neće učiniti nitko izvan kruga mutti Merkel kojoj se jako trese stolica ako ne i kavez kada su unutarnje političke prilike u Njemačkoj u pitanju.

prvo je bilo 25ta
ok, vec su nam negovestili da je moguce i 22 ili 23
nemoj vec danas da procitamo vest iz brisela da je i 20ta sasvim ok !?


Last edited by pizzon on Fri 17 Nov - 9:22; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU? - Page 6 Empty Re: Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Post by Guest Fri 17 Nov - 9:22

Noor wrote:
ma mene stvarno živo zanima taj ishod, ovako sjediti na dvije stolice je već dugo neviđena pojava :D

I još očekuju da će dobiti odlučnu podršku iz EU za takvu politiku. Neprocjenjivo. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU? - Page 6 Empty Re: Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Post by Guest Fri 17 Nov - 9:23

pizzon wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
pizzon wrote:
veruj mi, zapadu je sad vise do srbije u eu nego do hrvatske

Koješta. Hrvatska je zapadu jedini stabilan i odan strateški partner na ovom području. Od prevrtljive Srbije koja bi rado sjedila ne na dvije nego i na više stolica nema nikakve koristi.
Vas u EU zapravo želi jedino Njemačka i to samo iz razloga jer njima odgovara svako širenje EU jer to podrazumjeva i širenje tržišta za njihovu izvoznu robu.
No, Njemačka neće odlučno stati iza vas, a pogotovo to neće učiniti nitko izvan kruga mutti Merkel kojoj se jako trese stolica ako ne i kavez kada su unutarnje političke prilike u Njemačkoj u pitanju.

prvo je bilo 25ta
ok, vec su nam negovestili da je moguce i 22 ili 23

Ne kažem ja da to nije moguće.
Druga je priča što je potpuno nerealno. :)
Ali to je za tebe već visoka politička matematika. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU? - Page 6 Empty Re: Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Post by Guest Fri 17 Nov - 9:24

nema nista od vasih nadanja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU? - Page 6 Empty Re: Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Post by Guest Fri 17 Nov - 9:24

slidingdoorsoperator wrote:
pizzon wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
pizzon wrote:
veruj mi, zapadu je sad vise do srbije u eu nego do hrvatske

Koješta. Hrvatska je zapadu jedini stabilan i odan strateški partner na ovom području. Od prevrtljive Srbije koja bi rado sjedila ne na dvije nego i na više stolica nema nikakve koristi.
Vas u EU zapravo želi jedino Njemačka i to samo iz razloga jer njima odgovara svako širenje EU jer to podrazumjeva i širenje tržišta za njihovu izvoznu robu.
No, Njemačka neće odlučno stati iza vas, a pogotovo to neće učiniti nitko izvan kruga mutti Merkel kojoj se jako trese stolica ako ne i kavez kada su unutarnje političke prilike u Njemačkoj u pitanju.

prvo je bilo 25ta
ok, vec su nam negovestili da je moguce i 22 ili 23

Ne kažem ja da to nije moguće.
Druga je priča što je potpuno nerealno. :)
Ali to je za tebe već visoka politička matematika. :)

ma jeste, 
ti si pametan a ja sam budala,
sve ok !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU? - Page 6 Empty Re: Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Post by Guest Fri 17 Nov - 9:25

pizzon wrote:

ma jeste, 
ti si pametan a ja sam budala,
sve ok !

O ovom prvom se naravno neću izjašnjavati, nije to na meni, a drugo je mislim upravo evidentno. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU? - Page 6 Empty Re: Anketa EU magazina: Ko će prvi u EU?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum