ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A STOTINE korisnika Facebooka iz Hrvatske posljednjih je dana blokirano zbog jedne jedine riječi

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

A STOTINE korisnika Facebooka iz Hrvatske posljednjih je dana blokirano zbog jedne jedine riječi - Page 3 Empty Re: A STOTINE korisnika Facebooka iz Hrvatske posljednjih je dana blokirano zbog jedne jedine riječi

Post by Guest 17/11/2017, 00:27

jbt , šta si upila u ovu uru :D ideš svakoga psihoanalizirati :D mislim ako budeš u blizini splita, javi se, i tebe častim janjetinom na klisu :D

Guest
Guest


Back to top Go down

A STOTINE korisnika Facebooka iz Hrvatske posljednjih je dana blokirano zbog jedne jedine riječi - Page 3 Empty Re: A STOTINE korisnika Facebooka iz Hrvatske posljednjih je dana blokirano zbog jedne jedine riječi

Post by Guest 17/11/2017, 00:40

ma kažem, ne treba brinuti, ima muževnih homoseksualaca i snažnih žena koji će se boriti protiv tehnoloških giganata

fejs nije loš, ja doduše nemam fejs, i nemam MultiPlus Card karticu za popuste, i nemam sve uređaje povezane na jedan google account kako bi mi se mogli lakše sinkronizirati svi podaci i poruke...

38-year-old founding president of Facebook, Sean Parker, was uncharacteristically frank about his creation in an interview with Axios. So much so in fact that he concluded, Mark Zuckerberg will probably block his account after reading this.

Confirming every 'big brother' conspiracy there is about the social media giant, Parker explained how social networks purposely hook users and potentially hurt our brains...

http://www.zerohedge.com/news/2017-11-09/facebook-founder-warns-god-only-knows-what-its-doing-kids-brains
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum