ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mr. Selfridge odbacuje optužbe za seksualne napade...

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Mr. Selfridge odbacuje optužbe za seksualne napade... - Page 6 Empty Re: Mr. Selfridge odbacuje optužbe za seksualne napade...

Post by T. 10/11/2017, 19:34

Update,

Optužilo i s. segala, dobro on je srbin ali isto...

T.

Posts : 17131
2014-04-14


Back to top Go down

Mr. Selfridge odbacuje optužbe za seksualne napade... - Page 6 Empty Re: Mr. Selfridge odbacuje optužbe za seksualne napade...

Post by Regoč 10/11/2017, 20:33

Totenkopf wrote:pa čim osoba stavi samu sebe to je već malo čudno....
a samo ženske to rade, npr. eva, triny...
kaja ne znam jel ono ona na avataru...
Nije.

_________________
Mr. Selfridge odbacuje optužbe za seksualne napade... - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Mr. Selfridge odbacuje optužbe za seksualne napade... - Page 6 Empty Re: Mr. Selfridge odbacuje optužbe za seksualne napade...

Post by Ringo10 11/11/2017, 12:29

Leviathan2 wrote:ahm svijet otiso ukurac, kazem ja vama, vise nesmijes pederu reci da je peder, debelom da je debeli, budali da je budala, 
laganje je postalo sluzbeno
Ja da sam mlad i da se hoću ženit, radije bih ostao samac do kraja života nego oženio anglosaksonsku Australku ili bilo koju drugu anglosaksonsku ženu.

Devedeset posto ti je šansi da ćeš joj dosadit nakon nekoliko godina i da će te o jadu zabavit. I sjebat te do jaja.

Moja kćer, inače rođena u Australiji, imala školsku drugaricu Australku i jednom došla njena mama kod nas i mi pričamo.

KAđe ona - razvodim se od muža ... Pitam ja je li imate problema je li on nasilan i tako nešto

Kaže ona - ma nije, on je sasvim u redu

Pitam ja - pa u čemu je problem

Kaže ona - pa već smo u braku 11 godina, dosta je više ...

e to su one i njihov način razmišljanja 

Bivši muž sad živi sa starim ocem ... a kuću prodali u odnosu 80 - 20 za ženu i sad ona živi sa svojim bojfrendom i dvije kćeri a bivši muž sa ocem i viđa dvije kćerke jednom tjedno.

Popišam se na Zapad i na njegov pederoliberalizam i na feminizam. A najgore mi je što je to i naša budućnost.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21565
2015-09-24


Back to top Go down

Mr. Selfridge odbacuje optužbe za seksualne napade... - Page 6 Empty Re: Mr. Selfridge odbacuje optužbe za seksualne napade...

Post by Kavran 11/11/2017, 12:34

Ringo10 wrote:
prckov wrote:ringo, di ces se vratit
Jos imam stan u Sarajevu ali tamo u ovakvom Sarajevu ne mislim zivjeti. Kupio sam mali stan u jednom gradu u  Hrvatskoj, meni i zeni dovoljno. Djeca ionako idu svojim putem, tu ne mogu nista. Svake godine cu ici u Australiju da posjetim djecu a ostatak cu zivjeti u Hrvatskoj. 

Sa mirovinom iz Australije i sa ustedjevinom ja i supruga cemo moci lijepo zivjeti.

Ako Bog da zdravlje i zivot.

A ako bi ikada Sarajevo postalo normalan grad bez one talibanije na vlasti, mozda bih i tamo mogao boraviti ponekad.

Pa gdje ćeš u Hrvatsku? Zar nisi rekao da ti je muka kad vidiš što je od Hrvatske napravljeno umjesto da bude Švicarska.
Odi u Švicarsku onda?

Ili ipak ... i nije Hrvatska tako loša? Je li?

B-)
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Mr. Selfridge odbacuje optužbe za seksualne napade... - Page 6 Empty Re: Mr. Selfridge odbacuje optužbe za seksualne napade...

Post by Ringo10 11/11/2017, 12:35

Kavran wrote:
Ringo10 wrote:
prckov wrote:ringo, di ces se vratit
Jos imam stan u Sarajevu ali tamo u ovakvom Sarajevu ne mislim zivjeti. Kupio sam mali stan u jednom gradu u  Hrvatskoj, meni i zeni dovoljno. Djeca ionako idu svojim putem, tu ne mogu nista. Svake godine cu ici u Australiju da posjetim djecu a ostatak cu zivjeti u Hrvatskoj. 

Sa mirovinom iz Australije i sa ustedjevinom ja i supruga cemo moci lijepo zivjeti.

Ako Bog da zdravlje i zivot.

A ako bi ikada Sarajevo postalo normalan grad bez one talibanije na vlasti, mozda bih i tamo mogao boraviti ponekad.

Pa gdje ćeš u Hrvatsku? Zar nisi rekao da ti je muka kad vidiš što je od Hrvatske napravljeno umjesto da bude Švicarska.
Odi u Švicarsku onda?

Ili ipak ... i nije Hrvatska tako loša? Je li?

B-)
Dobra ... sa australskom mirovinom
Ringo10
Ringo10

Posts : 21565
2015-09-24


Back to top Go down

Mr. Selfridge odbacuje optužbe za seksualne napade... - Page 6 Empty Re: Mr. Selfridge odbacuje optužbe za seksualne napade...

Post by Kavran 11/11/2017, 12:46

Ringo10 wrote:
Kavran wrote:
Ringo10 wrote:
prckov wrote:ringo, di ces se vratit
Jos imam stan u Sarajevu ali tamo u ovakvom Sarajevu ne mislim zivjeti. Kupio sam mali stan u jednom gradu u  Hrvatskoj, meni i zeni dovoljno. Djeca ionako idu svojim putem, tu ne mogu nista. Svake godine cu ici u Australiju da posjetim djecu a ostatak cu zivjeti u Hrvatskoj. 

Sa mirovinom iz Australije i sa ustedjevinom ja i supruga cemo moci lijepo zivjeti.

Ako Bog da zdravlje i zivot.

A ako bi ikada Sarajevo postalo normalan grad bez one talibanije na vlasti, mozda bih i tamo mogao boraviti ponekad.

Pa gdje ćeš u Hrvatsku? Zar nisi rekao da ti je muka kad vidiš što je od Hrvatske napravljeno umjesto da bude Švicarska.
Odi u Švicarsku onda?

Ili ipak ... i nije Hrvatska tako loša? Je li?

B-)
Dobra ... sa australskom mirovinom

pa to ja stalno govorim. dosta kmečanja, snađite se ili nek vas vrag nosi.

a ondak ako ti je volja .... na otok ili neki primorski grad/gradić .... tamo su debeli-debeli, mršavi-mršavi, oni koji imaju kurac-muški, a one koje imaju vaginu-ženske. sve posloženo prirodno, normalno, biološki, antropološki ..... evolucija čovječe. uživancija.

ako ti dođe neki debotoijusto, odmah na prvu pljuskanje i tjeraj odavde. index nek pizdi. zna se prirode zakon.

e.

farao
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Mr. Selfridge odbacuje optužbe za seksualne napade... - Page 6 Empty Re: Mr. Selfridge odbacuje optužbe za seksualne napade...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum