ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RAKSRINKAN LOUIS C.K.

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

RAKSRINKAN LOUIS C.K. - Page 2 Empty Re: RAKSRINKAN LOUIS C.K.

Post by mutava baštarda 10/11/2017, 08:46

‘Znala sam da je to nije u redu’, rekla je opisujući situaciju u kojoj sjedi u komičarevom uredu dok on masturbira preko puta nje usred radnog dana, dok kolege prolaze hodnikom. ‘Mislim da sam najviše pristala iz pristojnosti.
:10  dobrica

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

RAKSRINKAN LOUIS C.K. - Page 2 Empty Re: RAKSRINKAN LOUIS C.K.

Post by kic 10/11/2017, 08:53


barem pita prije nego..

ali zato nikad nisam uzeo njegove serije gledati, previše defetizma i dekadentnog lifestylea, zna ubosti nekad poantu oko modernog života, ali neka hvala
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

RAKSRINKAN LOUIS C.K. - Page 2 Empty Re: RAKSRINKAN LOUIS C.K.

Post by kic 10/11/2017, 08:55


nego, ovo postaje opasna moda, ako te netko nije gledao na seksualni način, gotovo da nisi javna osoba..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

RAKSRINKAN LOUIS C.K. - Page 2 Empty Re: RAKSRINKAN LOUIS C.K.

Post by RayMabus 10/11/2017, 08:56

Masturbiranje nije zločin pod uvjetom da je druga strana punoljetna, on to radi u svom prostoru a ti si ušla a vrata su ti otvorena

Izađi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

RAKSRINKAN LOUIS C.K. - Page 2 Empty Re: RAKSRINKAN LOUIS C.K.

Post by RayMabus 10/11/2017, 09:02

Ono ženska me pozove u svoj prostor, fizički me nedira, izvadi sisu, skine se i počme zabijat vibrator dole

I to je sve

Sad ja nju idem tužit i sud pita jel te dirala, prisiljavala, jesu vrata bila otvorena da izađeš

Jer ako je ovako onda pajdo odjebi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

RAKSRINKAN LOUIS C.K. - Page 2 Empty Re: RAKSRINKAN LOUIS C.K.

Post by kic 10/11/2017, 09:03


poznate ličnosti će rado priznati svoj grijeh jer im je takvo iskupljivanje supstitut za ispovijed u kršćanstvu, samo što je javno..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

RAKSRINKAN LOUIS C.K. - Page 2 Empty Re: RAKSRINKAN LOUIS C.K.

Post by debotoijusto 11/11/2017, 08:25

"Ove priče su istinite. Mislio sam da je ono što radim OK jer nikada nisam pokazao svoj penis, a da nisam pitao prije. Međutim, kasnije sam kroz život shvatio da, kada imate moć nad nekom osobom, vaše pitanje nije pitanje nego naredba", napisao je Louis i dodao da su mu se žene koje je uznemiravao u to vrijeme divile.


"Kada sam vidio optužbe, shvatio sam da mi se nisu divile, nego su me se bojale, ali ja u tom trenutku jednostavno nisam razmišljao tako. Ne mogu shvatiti bol koju sam im nanio, ali volio bih da sam bio dobar primjer i da sam ih učio poslu", kaže slavni komičar.
Dodao je da mu je jako žao svih ljudi koji su povrijeđeni u ovoj priči. Svjestan je da su optužbe za seksualno uznemiravanje uništile brojne njegove projekte te se ispričao svom menadžeru zbog negativnog publiciteta. 
"Povrijedio sam svoju obitelj, prijatelje, svoju djecu i njihovu majku. Kroz cijelu karijeru pričao sam sve što sam želio, a sada je vrijeme za korak unatrag. Vrijeme je da slušam", poručio je slavni komičar na kraju priopćenja.

posteno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

RAKSRINKAN LOUIS C.K. - Page 2 Empty Re: RAKSRINKAN LOUIS C.K.

Post by Kavran 11/11/2017, 12:55

debotoijusto wrote:sokiran sam , moj heroj zamolio zene te izvadio zvonka na ariju , drama
sto je sljedece , jim jefferson pogledom silovao kolegiicu ?
ilincic onanirao na veliku gumu od FAP-a nakon misnog slavlja ?

aupičkumaterinu .... smak svijeta!! ti si počeo ''u desno''?


:|
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

RAKSRINKAN LOUIS C.K. - Page 2 Empty Re: RAKSRINKAN LOUIS C.K.

Post by L'âme 11/11/2017, 12:58

mutava baštarda wrote:‘Znala sam da je to nije u redu’, rekla je opisujući situaciju u kojoj sjedi u komičarevom uredu dok on masturbira preko puta nje usred radnog dana, dok kolege prolaze hodnikom. ‘Mislim da sam najviše pristala iz pristojnosti.
:10  dobrica
Ahahaha
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

RAKSRINKAN LOUIS C.K. - Page 2 Empty Re: RAKSRINKAN LOUIS C.K.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum