ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predstava za kmetove napad na dvorac

Page 1 of 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac Empty Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by marcellus 16/10/2017, 11:33

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/ekskluzivno-tko-je-dojavio-o-pretresima-i-uhicenjima-rtl-u-n1-i-jutarnjem-listu-1077915/

_________________
Predstava za kmetove napad na dvorac 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Stanojko 16/10/2017, 11:35

A sto hapse Todorica? :)

_________________
Predstava za kmetove napad na dvorac Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by vuksadinare 16/10/2017, 11:37

a dosadno i to brate vise...jebota vani kad hapse nekog tajkuna ono vijest u nekoliko recenica i mahom u rubciri ekonomija i crna kronika..ovdje ne mo's cut nijednu drugu vijest osim o agrokoru,todoricu,plenkovicu,dalickoj,grmoji,bernardicu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by marcellus 16/10/2017, 11:39

Stanojko wrote:A sto hapse Todorica? :)

ma hapse moj kurac, mislim hapse al to je show za javnost toda je ionako u londonu i mogu mu stavit soli na rep

kog boli kurac za todu? Problem je što agrokor ima ove godine rekordne gubitke pod državnom upravom... dakle ostali smo bez prehrambene industrije i maloprodaje, ali boli kmetove kurac glavno da se ide vilama na drakulin dvorac...


_________________
Predstava za kmetove napad na dvorac 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Guest 16/10/2017, 11:40

vuksadinare wrote:a dosadno i to brate vise...jebota vani kad hapse nekog tajkuna ono vijest u nekoliko recenica i mahom u rubciri ekonomija i crna kronika..ovdje ne mo's cut nijednu drugu vijest osim o agrokoru,todoricu,plenkovicu,dalickoj,grmoji,bernardicu..
Pa pompa se mora dici da se Kmetje poraduje Pravdi... jocolor jocolor jocolor

treba proci par godina procesa,dok mase to zaborave i onda se dogodi nes poput procesa horvatincic..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by vuksadinare 16/10/2017, 11:42

...ma boli me kurca daj mi za promjenu i vijest kako je cigo prodao nekom naivku djecji mobitel za 1000 kuna nego stalno ovo..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by vuksadinare 16/10/2017, 11:44

majke ti mile kazu mi zasto citas ne znam bosanske,srpske medije..pa tamo duplo manje crnila makar ga ima i vise nego kod nas..ali oni bar daju vijesti i o drugim stvarima cak i krizaljku daju..ovi nasi ili 'nasi' samo sipaju crnilo jebote ko da su preplaceni za to..ma mr's...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Guest 16/10/2017, 11:50

e yebi ga...stoš..meni fali ona emislijica KALENDAR..dogodilo se na danasnji dan...
. :clown :clown :clown  80tih sam prati vanjskopoliticke emislije,jako zanimljive,no to su uglavnom srbi uredjivali,pa se dohvatili neke teme i dedaljno je izanalizirali,a ticalo se svih bitnih dogadjaja u svijetu..jako je zanimljivo bilo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by vuksadinare 16/10/2017, 11:53

pismejker wrote:e yebi ga...stoš..meni fali ona emislijica KALENDAR..dogodilo se na danasnji dan...
. :clown :clown :clown  80tih sam prati vanjskopoliticke emislije,jako zanimljive,no to su uglavnom srbi uredjivali,pa se dohvatili neke teme i dedaljno je izanalizirali,a ticalo se svih bitnih dogadjaja u svijetu..jako je zanimljivo bilo..
...pa imas i dans kalendar...i vanjskopoliticke emisije..samo sto ih nakrcaju gostima i bez tv reportaza....ona u jugi su isto bila suhoparna..bez gostiju..jednosmjerna manje vise..ali su davali reportaze..pa je razbijalo monotoniju emisije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by dzango 16/10/2017, 11:53

marcellus wrote:
Stanojko wrote:A sto hapse Todorica? :)

ma hapse moj kurac, mislim hapse al to je show za javnost toda je ionako u londonu i mogu mu stavit soli na rep

kog boli kurac za todu? Problem je što agrokor ima ove godine rekordne gubitke pod državnom upravom... dakle ostali smo bez prehrambene industrije i maloprodaje, ali boli kmetove kurac glavno da se ide vilama na drakulin dvorac...

A koga su onda hapsili?
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Eva_ 16/10/2017, 11:53

Stanojko wrote:A sto hapse Todorica? :)
Nestalo para. Mala bara a puno krokodila.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Guest 16/10/2017, 11:54

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:e yebi ga...stoš..meni fali ona emislijica KALENDAR..dogodilo se na danasnji dan...
. :clown :clown :clown  80tih sam prati vanjskopoliticke emislije,jako zanimljive,no to su uglavnom srbi uredjivali,pa se dohvatili neke teme i dedaljno je izanalizirali,a ticalo se svih bitnih dogadjaja u svijetu..jako je zanimljivo bilo..
...pa imas i dans kalendar...i vanjskopoliticke emisije..samo sto ih nakrcaju gostima i bez tv reportaza....ona u jugi su isto bila suhoparna..bez gostiju..jednosmjerna manje vise..ali su davali reportaze..pa je razbijalo monotoniju emisije
Odoh ja peći pitu sa finim zrnatim ruskim sirom i kajmakom..gore lisnato doli lisnato,da prste popapaš..ajd zdravo..!!! bounce bounce bounce
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by mutava baštarda 16/10/2017, 11:55

heroj a ne zločinac

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by vuksadinare 16/10/2017, 11:57

seks dao mig...ne moze vise ucjenjivat todu i lova ne kapa pa ga brise iz crne knjizice i daje dozvolu za 'aps :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Kermit 16/10/2017, 12:05

Šta sad kmečiš kada pravna država radi svoj posao, pun si gorčina na ovu mladu demokraciju i vladavinu prava kme kme
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Kermit 16/10/2017, 12:07

marcellus wrote:
Stanojko wrote:A sto hapse Todorica? :)

ma hapse moj kurac, mislim hapse al to je show za javnost toda je ionako u londonu i mogu mu stavit soli na rep

kog boli kurac za todu? Problem je što agrokor ima ove godine rekordne gubitke pod državnom upravom... dakle ostali smo bez prehrambene industrije i maloprodaje, ali boli kmetove kurac glavno da se ide vilama na drakulin dvorac...

Do sada najgluplji cirkus u režiji čardaka, slijedeće jeseni dolazi do naglog otriježnjenja, nećemo više paštetu proizvoditi
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by marcellus 16/10/2017, 12:08

asilovski wrote:Šta sad kmečiš kada pravna država radi svoj posao, pun si gorčina na ovu mladu demokraciju i vladavinu prava kme kme

pravna država ne radi ništa, ovo je čisto politička odluka da se ide na zimski dvorac i to je valjda jasno, spektakl za publiku i pozvane su televizijske kamere.

U pozadini ostaju tužbe protiv RH i konačni pad agrokora, samo što to sad više nije privatna stvar vjerovnika i privatne tvrtke nego problem države

a todi mogu soli na rep britanija više nije EU i ne mogu poslat ni europski uhidbeni nalog, doduše ne znam kako još za sad formalno stoje stvari s tim

_________________
Predstava za kmetove napad na dvorac 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by marcellus 16/10/2017, 12:09

toda u jednoj stvari ima pravo, jedino je konzum prodavao domaće proizvode, lidl kad preuzme dućane tamo ih nema uopće.

_________________
Predstava za kmetove napad na dvorac 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Oh_Femder 16/10/2017, 12:09

marcellus wrote:
Stanojko wrote:A sto hapse Todorica? :)
ma hapse moj kurac, mislim hapse al to je show za javnost toda je ionako u londonu i mogu mu stavit soli na rep

kog boli kurac za todu? Problem je što agrokor ima ove godine rekordne gubitke pod državnom upravom... dakle ostali smo bez prehrambene industrije i maloprodaje, ali boli kmetove kurac glavno da se ide vilama na drakulin dvorac...
Reptil je s jednom rukom iza leđa uništio hrvatsku prehrambenu industriju i maloprodaju, a drugom je, po principu: lijeva ruka - desni džep, pobrao pe-šes milijardi dolara, tak da fakat, koga boli kurac za njega? Tebi je na čelenku nalepil E 100 da dižeš dimnu zavjesu i tebi puna šaka brade ;P

_________________
Predstava za kmetove napad na dvorac Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by vuksadinare 16/10/2017, 12:11

marcellus wrote:toda u jednoj stvari ima pravo, jedino je konzum prodavao domaće proizvode, lidl kad preuzme dućane tamo ih nema uopće.
ima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum