ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanje za vojvodu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Pitanje za vojvodu Empty Pitanje za vojvodu

Post by scorpion Wed 11 Oct - 0:02

Koji je nogometaš najbolji na svijetu?

Prije odgovora zamolio bi te da pogledaš ovu sliku:
https://2img.net/h/s1.postimg.cc/26aidbrulr/22414359_10213133042775744_1510240749_n.png

_________________
Pitanje za vojvodu 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Pitanje za vojvodu Empty Re: Pitanje za vojvodu

Post by FRANK Wed 11 Oct - 0:09

Nakon ovoga mogu potvrditi da je Cristiano ronaldo pripadnik svetog katolickog arijevskog pokreta. Uvijek sam znao da usprkos cinjenici da je losiji od Messija u njemu ima ono nesto sto ga veze sa Nama i nasim VODJOM. Boze zar je Vodja toliko velik toliko mocan da ga se i u kontekstu nogometa spominje i slavi. Jos da Cristiano pridje u Schalke brate diga bi mu kapelicu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za vojvodu Empty Re: Pitanje za vojvodu

Post by scorpion Wed 11 Oct - 0:16

Desert_fox wrote:Nakon ovoga mogu potvrditi da je Cristiano ronaldo pripadnik svetog katolickog arijevskog pokreta. Uvijek sam znao da usprkos cinjenici da je losiji od Messija u njemu ima ono nesto sto ga veze sa Nama i nasim VODJOM. Boze zar je Vodja toliko velik toliko mocan da ga se i u kontekstu nogometa spominje i slavi. Jos da Cristiano pridje u Schalke brate diga bi mu kapelicu
Brate Cristiano je stari nacist, samo to ne smije javno priznat! Ne bi se čudio da jednog dana potpiše za Schalke i tamo završi karijeru :coffee

Pitanje za vojvodu 1350747491_extras_portada_2
Pitanje za vojvodu Cristiano-ronaldo-572-making-a-gesture-similar-to-the-nazi-and-fascist-salute-in-a-portugal-game-in-2012-2013
Pitanje za vojvodu 656504_20151007212539
Pitanje za vojvodu Cristiano-ronaldo

_________________
Pitanje za vojvodu 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Pitanje za vojvodu Empty Re: Pitanje za vojvodu

Post by Guest Wed 11 Oct - 0:48

Kako bi mu ga Hitler trpa u čmar...
Vise je volija guzit cigane, nego fiktivnu Evu haha...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za vojvodu Empty Re: Pitanje za vojvodu

Post by FRANK Wed 11 Oct - 1:10

Ti nastavi pusit kurac anti tomicu i borisu dezulovicu jebali te oni

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za vojvodu Empty Re: Pitanje za vojvodu

Post by Guest Wed 11 Oct - 7:46

koji debili obojica. pa ovako mozes svakog fudbalera da uhvatis... :rofl 
daj se streljajte, gluperde...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za vojvodu Empty Re: Pitanje za vojvodu

Post by Guest Wed 11 Oct - 9:10

Desert_fox wrote:Ti nastavi pusit kurac anti tomicu i borisu dezulovicu jebali te oni
Ante, volin te...
<3
Al i ti i ja znamo da su Hitler i CR ista sorta...
I ne mislin pri tome da su arijevci, nacisti ili sta već...
Isti su ka i Ricky Martin...
lol!


Last edited by fridrih_niche on Wed 11 Oct - 9:10; edited 1 time in total (Reason for editing : Hjk)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za vojvodu Empty Re: Pitanje za vojvodu

Post by Guest Wed 11 Oct - 9:35

koje kiselo grozdje, boze dragi... :rofl 
ronaldo peder, hahahahhaha vic veka. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za vojvodu Empty Re: Pitanje za vojvodu

Post by bafalo Wed 11 Oct - 10:04

svi najbolji nogometaši i zlatne lopte katolici zna se kome bog daje najviše talenta cr, messi, kaka, ronaldinho... može još unazad koliko hoćete svega vjera dominira

_________________
Pitanje za vojvodu Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Pitanje za vojvodu Empty Re: Pitanje za vojvodu

Post by Guest Wed 11 Oct - 10:05

bafalo wrote:svi najbolji nogometaši i zlatne lopte katolici zna se kome bog daje najviše talenta cr, messi, kaka, ronaldinho... može još unazad koliko hoćete svega vjera dominira


hristo stoichkov nije bio katolik, zizou takodje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za vojvodu Empty Re: Pitanje za vojvodu

Post by FRANK Wed 11 Oct - 11:17

fridrih_niche wrote:
Desert_fox wrote:Ti nastavi pusit kurac anti tomicu i borisu dezulovicu jebali te oni
Ante, volin te...
<3
Al i ti i ja znamo da su Hitler i CR ista sorta...
I ne mislin pri tome da su arijevci, nacisti ili sta već...
Isti su ka i Ricky Martin...
lol!
Ti si gospemi bolestan covik ali bas poremecen u glavu. Nediraj ti meni vodju manijace a ostalina jebi mater kako te volja samo Vodju nediraj
 Jos nisi svjestan koliko je velik bio i ostao. Njegova ostavstina je najveci dar covjecanstvu. Ali preglup si da to shvatis

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za vojvodu Empty Re: Pitanje za vojvodu

Post by FRANK Wed 11 Oct - 11:23

Braća wrote:
bafalo wrote:svi najbolji nogometaši i zlatne lopte katolici zna se kome bog daje najviše talenta cr, messi, kaka, ronaldinho... može još unazad koliko hoćete svega vjera dominira


hristo stoichkov nije bio katolik, zizou takodje...
Pele Messi CR7 Franz Sir Bobby Eusebio Best Platini Puskas Koscics Di Stefano Garrincha Rimario Rossi Cruiff Der Bomber Batistuta Del Pieto Pirlo MALDINI .... treneri Otmar Hitzfeld Jose Mourihno Trapattoni Ernst Happel Tomislav Ivic Alberto Pereirra ARIGGO SACCHI Lippi .... Michael Scumacher Senna Fanggio Prost Lauda Jack Stewart. 
katolicku vjeru ispocjeda i Michael Phelps kao i Usain Bolt. 
Kao i Etto Roger Milla 
Jednostavno katolicka dominacija u svijetu sporta i opcenito

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za vojvodu Empty Re: Pitanje za vojvodu

Post by FRANK Wed 11 Oct - 11:25

Katolicku vjeru ispovjeda i legendarni centar Utah Jazza Karl Malone kao i John Stockton.
Katolickoj vjeri su odani i vec sada legendarni Curry kao i manu ginobilli i tony parker. 
Carmelo Anthony i James Harden. Katolik je i najuspjesniji nba igrac sa 11 naslova Bill Russell.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za vojvodu Empty Re: Pitanje za vojvodu

Post by FRANK Wed 11 Oct - 11:28

Katolicizam je najuspjesniha najjaca i najdominantnija vjera na svijetu. Sekte popzt protestanata luterana evangelika pa pravoslavaca su nista nula bodova. Jedina sansa im je da se poklone svetoj stolici i zakunu na bezuslovnu poslusnost.
Tocno se ponosim jer sam katolik

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za vojvodu Empty Re: Pitanje za vojvodu

Post by Guest Wed 11 Oct - 11:31

i tragicno bi bilo, obzirom da katolika ima preko 1.5 milijarde na svetu... Basketball 
procentualno, katastrofa... :lol:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za vojvodu Empty Re: Pitanje za vojvodu

Post by Guest Wed 11 Oct - 11:37

Desert_fox wrote:
fridrih_niche wrote:
Desert_fox wrote:Ti nastavi pusit kurac anti tomicu i borisu dezulovicu jebali te oni
Ante, volin te...
<3
Al i ti i ja znamo da su Hitler i CR ista sorta...
I ne mislin pri tome da su arijevci, nacisti ili sta već...
Isti su ka i Ricky Martin...
lol!
Ti si gospemi bolestan covik ali bas poremecen u glavu. Nediraj ti meni vodju manijace a ostalina jebi mater kako te volja samo Vodju nediraj
 Jos nisi svjestan koliko je velik bio i ostao. Njegova ostavstina je najveci dar covjecanstvu. Ali preglup si da to shvatis
Svejedno te volin!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za vojvodu Empty Re: Pitanje za vojvodu

Post by End Wed 11 Oct - 11:40

vojvoda na ovoj temi si ispao neviđeno glup samo da bi malom mostarskom šiptaru dao malo pažnje, kakvo veličanje pederstva ovo je previše za tebe zato popuši lagano..
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Pitanje za vojvodu Empty Re: Pitanje za vojvodu

Post by scorpion Wed 11 Oct - 12:23

ende glup si ko kurac, ali ti to več znaš

_________________
Pitanje za vojvodu 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Pitanje za vojvodu Empty Re: Pitanje za vojvodu

Post by FRANK Thu 12 Oct - 15:15

End wrote:vojvoda na ovoj temi si ispao neviđeno glup samo da bi malom mostarskom šiptaru dao malo pažnje, kakvo veličanje pederstva ovo je previše za tebe zato popuši lagano..
Jedi govna zagorac. Volim te ko oci u glavi ali to sto ti mrzis brata skorpiju neznaci da cu ga mrzit i ja. Jel ti jasno mater ti jebem

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za vojvodu Empty Re: Pitanje za vojvodu

Post by End Thu 12 Oct - 21:04

konju bolesni, ne mogu te ne volit
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Pitanje za vojvodu Empty Re: Pitanje za vojvodu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum