ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska ministarka: Mi Srbiji pomažemo da uđe u Evropsku uniju, ona nas provocira spomenikom

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Hrvatska ministarka: Mi Srbiji pomažemo da uđe u Evropsku uniju, ona nas provocira spomenikom - Page 5 Empty Re: Hrvatska ministarka: Mi Srbiji pomažemo da uđe u Evropsku uniju, ona nas provocira spomenikom

Post by RayMabus 9/10/2017, 03:14

Moraš životinji dati potvrdu

Znači ako je odličan lovac sve je potamani sad da ga bacim u smeće

A jok nemere

Ti si moj

RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska ministarka: Mi Srbiji pomažemo da uđe u Evropsku uniju, ona nas provocira spomenikom - Page 5 Empty Re: Hrvatska ministarka: Mi Srbiji pomažemo da uđe u Evropsku uniju, ona nas provocira spomenikom

Post by RayMabus 9/10/2017, 03:22

Igra se
.

Skače od sreće 

Klokan ono 

Uživa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska ministarka: Mi Srbiji pomažemo da uđe u Evropsku uniju, ona nas provocira spomenikom - Page 5 Empty Re: Hrvatska ministarka: Mi Srbiji pomažemo da uđe u Evropsku uniju, ona nas provocira spomenikom

Post by RayMabus 9/10/2017, 03:27

To je ko Ris

Jedva dočekao da ga sprdam

Neuhvatljivi je
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska ministarka: Mi Srbiji pomažemo da uđe u Evropsku uniju, ona nas provocira spomenikom - Page 5 Empty Re: Hrvatska ministarka: Mi Srbiji pomažemo da uđe u Evropsku uniju, ona nas provocira spomenikom

Post by RayMabus 9/10/2017, 03:32

To vam je moj Ris

Neki čudni oblik očiju ima sad

Vi bi se usrali a ja ga Mazim

Igra se zato mu oči takvu, raširio ih u mraku čudovište

Još luđi sam ja koji ga ljubim u njuškicu

Ima da te strava obuzme
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska ministarka: Mi Srbiji pomažemo da uđe u Evropsku uniju, ona nas provocira spomenikom - Page 5 Empty Re: Hrvatska ministarka: Mi Srbiji pomažemo da uđe u Evropsku uniju, ona nas provocira spomenikom

Post by Guest 9/10/2017, 03:49

RayMabus wrote:To vam je moj Ris

Neki čudni oblik očiju ima sad

Vi bi se usrali a ja ga Mazim

Igra se zato mu oči takvu, raširio ih u mraku čudovište

Još luđi sam ja koji ga ljubim u njuškicu

Ima da te strava obuzme
macke mis e sviđaju dost,a pse nevolim
a da me macka ogrbe za rep i zafitilji bi je u zid kineskog restorana i neka uzivaju na rostilj i rijeseno
ali macke me psotju ili me se boje kada me pogledaju u oci na cestir ecimo boavezno zastanu
evo bas jedna macka prije neki dan crna mi stala i pgoledal,zna ona da me napadne da bi bila gotova
ali ja volim macke pretezno,osim ako nerade nesto protiv moje volje,hahah
znaju macke i vide mi u ocima da samnom nema zajebancije
alis tvarno neke kao da si se poklone ili slicno kada me susretnus,trahopostovanje prema meni imaju,mozda jer nevoli  psece okote ili ljudka govna sa psima u svkaom slcuaju me osjete 
nemam macku ali to je cudan osjecaj da dođem do nekoga mislim i kod tebe longi tvoja macka bi me slusala a tebe nebi jer bi josja to rekao,kuze macke tko je Iknar,sablozubi tigar koji ce priklati ricuceg lava
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska ministarka: Mi Srbiji pomažemo da uđe u Evropsku uniju, ona nas provocira spomenikom - Page 5 Empty Re: Hrvatska ministarka: Mi Srbiji pomažemo da uđe u Evropsku uniju, ona nas provocira spomenikom

Post by vuksadinare 9/10/2017, 07:03

granicevsko-kosorski gen ozbiljno zahvatio ove 'nase' politicare...a'k te pr5ovocira cipelarnej i samaranje a ne cmizdrenje joj ka'k vas ni sram mi vam pomazemo a vi nas zajebavate..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska ministarka: Mi Srbiji pomažemo da uđe u Evropsku uniju, ona nas provocira spomenikom - Page 5 Empty Re: Hrvatska ministarka: Mi Srbiji pomažemo da uđe u Evropsku uniju, ona nas provocira spomenikom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum