ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko

Go down

Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko Empty Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko

Post by FRANK Sat 7 Oct - 23:10

Brend prvi jer se usudio pricati o pomilovanju. Ujutro da si se prvi nasao pred vojarnom. Neplasi se zavrsit cemo za neke 4 sekunde. 
Niche odmah za njim jer se ponosi partizanskom prosloscu hajduka.
Amper ista stvar ka i Niche.
Naglasavam za ovu trojicu ni nedjeljna misa ni ispovid ne vride jer su se ogrijesili o zakone.
Ujutro u 7 da cekate pred vojarnom.
Dok vas momci ne uvedu. I da ste stali skruseno dok svira Deutschland uber alles.
Nowitzki javi se oko 9 neboj se brzo cemo.
Demo ti dodji oko 10. Malo cemo popricati. 
Ende u 11.30.
Kicinjo ti i decko cete oko podne u sektor C kod Bafala. 
Ukoliko nisi upoznat sa tim pojmon neplasi se brzo se sve zavrsi. Malo ce te oprziti vrucina ali i sud Boziji ces viditi brzo.
Tominjo ako neumres do vojarne sudit cemo ti casno.
Povedi zenu radi potvrdjivanja osmrtnice.
Samoproglaseni niski cigancic oko 14.00 ce viditi boga svoga

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko Empty Re: Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko

Post by FRANK Sat 7 Oct - 23:12

Svi ostali koji niste na listi izuzev Operwa i Bafala i skorpije cete se rjesavati trupala da se ne usmrde i na kraju cete svi casno biti smaknuti i baceni svinjama

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko Empty Re: Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko

Post by FRANK Sat 7 Oct - 23:13

Forza Juventus 
Zivio veliki Vodja

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko Empty Re: Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko

Post by darth_vader Sun 8 Oct - 5:52

Jesam te dozva? Sve mi se cini da si i ti jedan od Kicovih altera.... :W
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko Empty Re: Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko

Post by Ziil Los Dii ! Sun 8 Oct - 8:34

NaziGjuro....vojvoda

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko Empty Re: Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko

Post by kic Sun 8 Oct - 9:56


sektor C? nisam vise prvi na redu?

ne priznajem ovi sud!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko Empty Re: Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko

Post by Ziil Los Dii ! Sun 8 Oct - 10:45

Ziil Los Dii ! wrote:NaziGjuro....vojvoda

Ali kraj članka ...žena ahahaha

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko Empty Re: Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko

Post by End Sun 8 Oct - 12:47

mrtav sam, al sam živ
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko Empty Re: Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko

Post by Guest Sun 8 Oct - 13:44

Ante <3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko Empty Re: Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko

Post by bafalo Sun 8 Oct - 14:22

puno je to posla moj vojvodo a da samo organiziramo piknik i onda bacimo jedan lijepi napalm?

_________________
Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko Empty Re: Sveeeeeti dan. Svi pred vojarnu ujutro stoko

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum