ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bahato go*no...

Go down

Bahato go*no... Empty Bahato go*no...

Post by T. 7/10/2017, 18:35

dirljivo oproštajno pismo

Piše (H)

Foto Hanza media

Podijeli na Facebook-u Podijeli na Twitter-u Pošalji na email

Ante Čačić, koji je nakon jučerašnjeg remija protiv Finske u kvalifikacijama za SP 2018. smijenjen sa mjesta izbornika hrvatske nogometne reprezentacije, obratio se u subotu javnosti putem internetskog portala HNS-a, a u otvorenom pismu zahvalio je igračima, stožeru i Savezu na suradnji, a novom izborniku Zlatku Daliću poželio je puno sreće.
 
"Od početka izborničkog mandata govorio sam da niti jedan pojedinac ne može biti ispred interesa reprezentacije, pa tako ni izbornik. Razumljivo je da smo svi nezadovoljni rezultatima koje je reprezentacija ostvarila u posljednja četiri mjeseca, čime je kompromitirala svoje šanse za odlazak na Svjetsko prvenstvo. Bez obzira na raznorazne objektivne otežavajuće okolnosti u ovom razdoblju koje su imale utjecaj na naše rezultate, svjestan sam odgovornosti izborničke pozicije i kroz tu prizmu doživljavam odluku vrha Saveza", navodi bivši izbornik u pismu.

Čačić ističe da mu je bila čast biti izbornikom hrvatske nogometne reprezentacije, te da će pamtiti puno lijepih trenutaka, posebice s Eura 2016.

 "Zahvalio bih čelnicima HNS-a na povjerenju. Uistinu mi je bila velika čast biti izbornikom hrvatske nogometne reprezentacije. Pamtit ću puno lijepih trenutaka, posebice s Eura 2016. na kojem smo razveselili sve dobronamjerne navijače i ljubitelje hrvatskog nogometa. Nažalost, nismo bili pravi u protekle četiri utakmice i ostat će mi žal što s ovom reprezentacijom neću imati priliku krenuti po dobar rezultat u Rusiji", napominje Čačić.

On se od klupe "Vatrenih" oprostio s učinkom od 15 pobjeda, šest remija i četiri poraza u 25 utakmica, uz gol-razliku 46-16.

 "Želim zahvaliti svim igračima na kvalitetnoj suradnji. Bilo mi je zadovoljstvo voditi momčad takve kvalitete u kojoj egzistiraju uistinu dobri, pozitivni momci. Naši reprezentativci s velikim ponosom i strašću nose hrvatski dres i nitko im to ne smije i ne treba dovoditi u pitanje. Međutim, nije im lako funkcionirati u postojećem okruženju. Zahvaljujem i svim članovima užeg i šireg stožera koji su uložili svoje znanje i veliki trud za uspjeh reprezentacije, a hvala i navijačima te predstavnicima medija koji su pozitivno, konstruktivno i s ljubavlju prema reprezentaciji pratili Vatrene", ističe Čačić.

 Čačića je na izborničkoj klupi naslijedio Zlatko Dalić (50), koji je u 12-godišnjoj trenerskoj karijeri  najveći uspjeh ostvario 2016. godine s Al-Ainom iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, s kojim je stigao do finala azijske Lige prvaka.

 "Novom izborniku Zlatku Daliću čestitam na imenovanju, a njemu i reprezentaciji želim puno sreće u Kijevu s nadom da ću iduće ljeto zajedno s drugim navijačima gledati Hrvatsku u Rusiji", zaključio je Čačić.
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Bahato go*no... Empty Re: Bahato go*no...

Post by T. 7/10/2017, 18:37

Nikad, ali nikad, nije preuzeo odgovornost...
Uvijek su krive neke okolnosti...

_________________
Bahato go*no... Unname11
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Bahato go*no... Empty Re: Bahato go*no...

Post by vili40 7/10/2017, 18:40

Serator na kvadrat,dobro mu je odbrusio Ciro da su tom mamlazu dali da vozi porsea a do sad je vozio samo ficu.
vili40
vili40

Male
Posts : 10731
2015-08-02


Back to top Go down

Bahato go*no... Empty Re: Bahato go*no...

Post by RayMabus 7/10/2017, 18:44

Da bog da ispali
RayMabus
RayMabus

Posts : 175876
2014-04-11


Back to top Go down

Bahato go*no... Empty Re: Bahato go*no...

Post by Regoč 7/10/2017, 19:07

Kakva je bilanca profesionalnoga športa? Kolika je korist za državu?

_________________
Bahato go*no... Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Bahato go*no... Empty Re: Bahato go*no...

Post by Antijunak 7/10/2017, 19:07

Mislim da je krajnje vrijeme da se angažira neki strani stručnjak, prije svega neki Nijemac. Kad se sjetim koji veliki napredak je napravio Rehagel s repkom Grčke ili Klinsmann s repkom SAD-a.
Imamo jake igrače, no slabu ekipu. Trebamo nekoga tko će napraviti i primijeniti odgovarajuće nogometne taktike i strategije, tko će od igrača napraviti ekipu!
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Bahato go*no... Empty Re: Bahato go*no...

Post by Regoč 7/10/2017, 19:10

Antijunak wrote:Mislim da je krajnje vrijeme da se angažira neki strani stručnjak, prije svega neki Nijemac. Kad se sjetim koji veliki napredak je napravio Rehagel s repkom Grčke ili Klinsmann s repkom SAD-a.
Imamo jake igrače, no slabu ekipu. Trebamo nekoga tko će napraviti i primijeniti odgovarajuće nogometne taktike i strategije, tko će od igrača napraviti ekipu!
Ili Amerika s onim Srbinom devedesetih!

_________________
Bahato go*no... Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Bahato go*no... Empty Re: Bahato go*no...

Post by Guest 7/10/2017, 19:10

Antijunak wrote:Mislim da je krajnje vrijeme da se angažira neki strani stručnjak, prije svega neki Nijemac. Kad se sjetim koji veliki napredak je napravio Rehagel s repkom Grčke ili Klinsmann s repkom SAD-a.
Imamo jake igrače, no slabu ekipu. Trebamo nekoga tko će napraviti i primijeniti odgovarajuće nogometne taktike i strategije, tko će od igrača napraviti ekipu!
:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bahato go*no... Empty Re: Bahato go*no...

Post by T. 7/10/2017, 19:18

Antijunak wrote:Mislim da je krajnje vrijeme da se angažira neki strani stručnjak, prije svega neki Nijemac. Kad se sjetim koji veliki napredak je napravio Rehagel s repkom Grčke ili Klinsmann s repkom SAD-a.
Imamo jake igrače, no slabu ekipu. Trebamo nekoga tko će napraviti i primijeniti odgovarajuće nogometne taktike i strategije, tko će od igrača napraviti ekipu!
Ma treba netko s autoritetom, to je osnovno...
Ne treba naše igrače učiti igrati niti nogometnoj taktici, što su ova dva navedena slučaja...
Fali samo disciplina...
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Bahato go*no... Empty Re: Bahato go*no...

Post by vili40 7/10/2017, 19:26

Tipicna hrvatska prica,odlicni hrvatski radnici a bahat i los sef koji je tu zalutao preko veze.
vili40
vili40

Male
Posts : 10731
2015-08-02


Back to top Go down

Bahato go*no... Empty Re: Bahato go*no...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum