ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POREZNA IMA NOVE METE YouTuberi, Instagram zvijezde, igrači igrica i kockari

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

POREZNA IMA NOVE METE YouTuberi, Instagram zvijezde, igrači igrica i kockari - Page 4 Empty Re: POREZNA IMA NOVE METE YouTuberi, Instagram zvijezde, igrači igrica i kockari

Post by Leviathan2 7/10/2017, 21:10

orion wrote:
Leviathan2 wrote:
orion wrote:
Leviathan2 wrote:
orion wrote:kad iduće godine počnu stizati porezna rješenja sa klauzulom: žalba ne odgađa izvršenje - biće zabava   :^0
hehehe, i meni j e tako doslo za parking, kaznili me jer je auto virio izvan parkirnog mjesta,
rekog nema problema gospodo, platih, sud, duzina auta i duzina parkirnog mjesta, s vjestakom naravno, ja platio kaznu 40 eura oni platili meni 572 eura plus vjestaka i sud :D
kako god meni auto virio 30 cm van a nigdje nema u propisu da se takovi automobili moraju parkirat na posebnim mjestima niti su takova igdje dostupna, sledeci tjedan vidim obavjesti da prefarbavaju parking, bas me zanima hoce li izvuci duzine van malo :D


:O  ..... gđe bi stao kad voziš land rover s prikolicom ......
  europske standarde budu mijenjali zbog tebe ...  :D
koja prikolica krava te ne ubola
imam karavana koji je bio namjenjen za mrtvacka kola al tip u medjuvremenu propao pa sam ga dobio u pol cjene, sad trazim kupca da ga utopim :D


:D :D  ..... a šta dete zna.... čita i vizualitzira pročitano :^0
beeeeelj

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

POREZNA IMA NOVE METE YouTuberi, Instagram zvijezde, igrači igrica i kockari - Page 4 Empty Re: POREZNA IMA NOVE METE YouTuberi, Instagram zvijezde, igrači igrica i kockari

Post by Guest 7/10/2017, 22:27

ebiga neplacam porez an oluje a to je samo ejdna Moc,dakle uzivajte uskoro ja od Zemlje uzimam   porez ili bolje receno DANAK
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

POREZNA IMA NOVE METE YouTuberi, Instagram zvijezde, igrači igrica i kockari - Page 4 Empty Re: POREZNA IMA NOVE METE YouTuberi, Instagram zvijezde, igrači igrica i kockari

Post by Kermit 7/10/2017, 23:24

Pinochet wrote:majko isusova.. u todorića i druge firme nesmiju uć.. a vatati će nekoga tko je zaradio 200$ preko interneta, a todorić im spraši 15milijardi kuna ništa

ovo ti dođe doslovno da počneš mlatit HDZovce što su nam doveli ovu vlast

doslovno bi trebala oktobarska revolucija, gdje bi HDZovci bili Romanovi..
pustite covjeka na miru i da je znao nije njegova firma niti je on gazda..onaj tko je vlasnik trebao je rec..agrokor nije drzavna firma pa da je maric kao jedan od drzavnih direktora morao nesto reci...zar bi trener cacic sad trebao reci sto se dogadja u hns-u...?..ne bi..to bi trebao reci suker kao predsjednik
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

POREZNA IMA NOVE METE YouTuberi, Instagram zvijezde, igrači igrica i kockari - Page 4 Empty Re: POREZNA IMA NOVE METE YouTuberi, Instagram zvijezde, igrači igrica i kockari

Post by Kermit 7/10/2017, 23:25

Čardaka nerma na ovim temama, oni se više bave đapićevim dijetama i kupnjom novih mlažnjaka
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

POREZNA IMA NOVE METE YouTuberi, Instagram zvijezde, igrači igrica i kockari - Page 4 Empty Re: POREZNA IMA NOVE METE YouTuberi, Instagram zvijezde, igrači igrica i kockari

Post by Leviathan2 7/10/2017, 23:28

asilovski wrote:Čardaka nerma na ovim temama, oni se više bave đapićevim dijetama i kupnjom novih mlažnjaka
ajukuratz :D

_________________
POREZNA IMA NOVE METE YouTuberi, Instagram zvijezde, igrači igrica i kockari - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

POREZNA IMA NOVE METE YouTuberi, Instagram zvijezde, igrači igrica i kockari - Page 4 Empty Re: POREZNA IMA NOVE METE YouTuberi, Instagram zvijezde, igrači igrica i kockari

Post by Oh_Femder 8/10/2017, 00:50

Pinochet wrote:majko isusova.. u todorića i druge firme nesmiju uć.. a vatati će nekoga tko je zaradio 200$ preko interneta, a todorić im spraši 15milijardi kuna ništa
Zejebo si se, i to gadno. Nije 15, već najmane duplo toliko ;P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

POREZNA IMA NOVE METE YouTuberi, Instagram zvijezde, igrači igrica i kockari - Page 4 Empty Re: POREZNA IMA NOVE METE YouTuberi, Instagram zvijezde, igrači igrica i kockari

Post by Leviathan2 8/10/2017, 00:56

todo ima pravo, ni zrno zita cardaku, ni lipe nista nula

_________________
POREZNA IMA NOVE METE YouTuberi, Instagram zvijezde, igrači igrica i kockari - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

POREZNA IMA NOVE METE YouTuberi, Instagram zvijezde, igrači igrica i kockari - Page 4 Empty Re: POREZNA IMA NOVE METE YouTuberi, Instagram zvijezde, igrači igrica i kockari

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum