ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki na prstima oko Medveda!?

Go down

Plenki na prstima oko Medveda!? Empty Plenki na prstima oko Medveda!?

Post by vuksadinare 7/10/2017, 05:42

http://www.jutarnji.hr/komentari/plenkovic-moze-poklopiti-svakog-ministra-samo-medvedu-ne-moze-nista-zasto-je-premijer-toliko-benevolentan-na-ekstra-skupe-poklone-braniteljima/6619227/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki na prstima oko Medveda!? Empty Re: Plenki na prstima oko Medveda!?

Post by vuksadinare 7/10/2017, 05:44

..ako plenki podigne obrvu medved ga samo hladno pita di's bio '91.... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki na prstima oko Medveda!? Empty Re: Plenki na prstima oko Medveda!?

Post by vuksadinare 7/10/2017, 05:45

..ko i krsticevic...'Plenki znas ka'k zgleda puska'... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki na prstima oko Medveda!? Empty Re: Plenki na prstima oko Medveda!?

Post by vuksadinare 7/10/2017, 06:09

Najgora kletva koja moze sustici cro premijere i predsjednike...'di si bio 91' :)...eto ajmo krenut od 2000-re

Racan-on je krenuo u '91 sa onim 'mozda'. .i hrabrost prebacio na Tomca :D

Mesic-on je '91 vikao ZDS..i jucer se vratio u '91 sa poklicom 'Za koridor spremni' :)

Sanader-e on se od svih premijera i predsjednika moze pohvalit da se '91 slikao u maskirnoj uniformi

Josipovic-on je '91 bio u ZAMP-u odredjivao cijenu pustanja pjesme 'Moja domovina' i za vrijeme zracnih uzbuna skloniste je potrazio u - pogrebnom poduzecu

Jadranka Kosor-'hrabro' je tjesila izbjeglice na hr 2 u atomskom sklonistu dok su joj vecina kolega i onih starijih po zadatku talambasali po banijskim,slavonskim,dalmatinskim bojistima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki na prstima oko Medveda!? Empty Re: Plenki na prstima oko Medveda!?

Post by vuksadinare 7/10/2017, 06:16

Zoki Milanovic-'91 hrabro je planinario po Kavkazu

KGK-zavrsavala '91 high school u united state of america

Tihomir Oreskovic-'91...ja bija u Kanada kod mama i tata

Andrej Plenkovic-'91 bio kod mame na pregledu u vojnoj bolnici jna u zg zbog sumnje u da mu se vratila anemija minor na dodatne pretrage naknadno poslan u london.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki na prstima oko Medveda!? Empty Re: Plenki na prstima oko Medveda!?

Post by mutava baštarda 7/10/2017, 06:27

vuksadinare wrote:..ako plenki podigne obrvu medved ga samo hladno pita di's bio '91.... :D
To je Plenki rekao Bunjcu, di si ti bio 91 dok sam ja po briselu i vašingtonu bla bla

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Plenki na prstima oko Medveda!? Empty Re: Plenki na prstima oko Medveda!?

Post by vuksadinare 7/10/2017, 08:14

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:..ako plenki podigne obrvu medved ga samo hladno pita di's bio '91.... :D
To je Plenki rekao Bunjcu, di si ti bio 91 dok sam ja po briselu i vašingtonu bla bla
je onda je jos plenki mislio da je sef...danas mu je sef medved,krsticevic,djakic mora biti pssst...jer ako ne oni ga samo pitaju di's bio '91... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki na prstima oko Medveda!? Empty Re: Plenki na prstima oko Medveda!?

Post by mutava baštarda 7/10/2017, 09:29

vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:..ako plenki podigne obrvu medved ga samo hladno pita di's bio '91.... :D
To je Plenki rekao Bunjcu, di si ti bio 91 dok sam ja po briselu i vašingtonu bla bla
je onda je jos plenki mislio da je sef...danas mu je sef medved,krsticevic,djakic mora biti pssst...jer ako ne oni ga samo pitaju di's bio '91... :)
Živa istina... Plenki je Bunjca pitao gdje je on bio 90tih dok se on borio po Briselu za Hrvatsku. Bunjac mu nije odgovorio da je bio na ratištu s puškom u ruci, mislim i da je bio HOSovac. Bunjac je odšutio, ali i Culej koji nije branio bunjčeve krvave gaće, ali je svoje koje je izvukao koji dan ranije kada je Pernara pitao di je bio 91.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Plenki na prstima oko Medveda!? Empty Re: Plenki na prstima oko Medveda!?

Post by vuksadinare 7/10/2017, 09:58

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:..ako plenki podigne obrvu medved ga samo hladno pita di's bio '91.... :D
To je Plenki rekao Bunjcu, di si ti bio 91 dok sam ja po briselu i vašingtonu bla bla
je onda je jos plenki mislio da je sef...danas mu je sef medved,krsticevic,djakic mora biti pssst...jer ako ne oni ga samo pitaju di's bio '91... :)
Živa istina... Plenki je Bunjca pitao gdje je on bio 90tih dok se on borio po Briselu za Hrvatsku. Bunjac mu nije odgovorio da je bio na ratištu s puškom u ruci, mislim i da je bio HOSovac. Bunjac je odšutio, ali i Culej koji nije branio bunjčeve krvave gaće, ali je svoje koje je izvukao koji dan ranije kada je Pernara pitao di je bio 91.
to ga je pitao dok je jos mislio da je sef dakle par dana nakon sjedanja u premijersku fotelju...danas u predratnom stanju pricaju prvo generali ne i polticari...tako i plenki svega se manje cuje sve vise medveda,krsticevica...inace..di's bio 91... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki na prstima oko Medveda!? Empty Re: Plenki na prstima oko Medveda!?

Post by mutava baštarda 7/10/2017, 10:10

Napad na vojarne u Sinju, a ja na moru tješim curu iz razreda...  :x

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Plenki na prstima oko Medveda!? Empty Re: Plenki na prstima oko Medveda!?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum