ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razbojnik Marić i ostavka

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Razbojnik Marić i ostavka - Page 2 Empty Re: Razbojnik Marić i ostavka

Post by darth_vader 8/10/2017, 06:29

vili40 wrote:Meni upadalo otpocetka u oko da koje su to sile toliko gurale marica i branile ga do zadnje kaplje krvi i pod cijenu pada vlade dok su neki drugi mijenjani u nekom kompromisu?
I koji su do sada njegovi pametni potezi osim nabijanje novih mnogobrojnih poreza i nameta?

Ma smeće malo ljigavo i bezobrazno...

darth_vader

Posts : 19696
2014-04-17


Back to top Go down

Razbojnik Marić i ostavka - Page 2 Empty Re: Razbojnik Marić i ostavka

Post by vuksadinare 8/10/2017, 06:32

vili40 wrote:Meni upadalo otpocetka u oko da koje su to sile toliko gurale marica i branile ga do zadnje kaplje krvi i pod cijenu pada vlade dok su neki drugi mijenjani u nekom kompromisu?
I koji su do sada njegovi pametni potezi osim nabijanje novih mnogobrojnih poreza i nameta?
na koncu konca koje su mu alternative?...debeli suker i dalicka..iz supljeg u prazno... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Razbojnik Marić i ostavka - Page 2 Empty Re: Razbojnik Marić i ostavka

Post by vuksadinare 8/10/2017, 06:34

...maric je na koncu bio oreskovicev izbor...da se ne zaboravi...anemija ga samo naslijedio...kao uvjet...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Razbojnik Marić i ostavka - Page 2 Empty Re: Razbojnik Marić i ostavka

Post by vili40 8/10/2017, 06:55

Svejedno,bilo kuda maric svuda.Samo naprijed,svi smo mi maric i svakim danom se sve vise divimo njegovoj genijalnosti.Nadam se da ce tu ostati do kraja vladinog mandata pa mili moji kuda koji.Za sanaciju steta uvijek ima vremena a i novac ce se naci nekako,znamo vec kako.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Razbojnik Marić i ostavka - Page 2 Empty Re: Razbojnik Marić i ostavka

Post by vuksadinare 8/10/2017, 06:57

vili40 wrote:Svejedno,bilo kuda maric svuda.Samo naprijed,svi smo mi maric i svakim danom se sve vise divimo njegovoj genijalnosti.Nadam se da ce tu ostati do kraja vladinog mandata pa mili moji kuda koji.Za sanaciju steta uvijek ima vremena a i novac ce se naci nekako,znamo vec kako.
maric nije ok ali koja mu je alternativa...suker?...taj je tek bio upetljan sa todom na sve nacine
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Razbojnik Marić i ostavka - Page 2 Empty Re: Razbojnik Marić i ostavka

Post by vuksadinare 8/10/2017, 07:00

rjesenje su novi izbori...no hdz i plenki nece na to pristati jos jer imaju lagodniju poziciju...jer ako i smijene marica nemaju bas mnogo alternativa...s obzirom na jucerasnje rezultate cro demoskopa ne bi na mjestu oporbe bas zazivao prijevremene izbore...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Razbojnik Marić i ostavka - Page 2 Empty Re: Razbojnik Marić i ostavka

Post by vili40 8/10/2017, 07:07

Ti rezultati cro demoskopa upravo pokazuju u kojoj smo mi banani.Divim se ljudima koji na sve to srace optimizmom i koji pljeskaju na ovakvo stanje,no dobro,znamo koji su ti.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Razbojnik Marić i ostavka - Page 2 Empty Re: Razbojnik Marić i ostavka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum